Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

walle
19. mar 2010

lusi, ja som asi šiši...ako si mám zmeniť profil, aby to bolo vidieť ihneď, nie až po kliknutí na moju fotku, aby namiesto (snaží sa) som mala krátke info o sebe...predtým som to vedela a teraz nie...keď to dám do nastavenie, profil...neukazuje mi to... 😅 😕 napr. ty máš napísané" čaká bábätko..."

walle
19. mar 2010

aháááá...no na všetko je vysvetlenie...len nech sú zdravučké...super 😵

lusinkaj
19. mar 2010

walle,ja som z tej novej verzie blazon,este som to tu neprestudovala ako to tu je....ale skus tam hore je napisane co teraz robis...
presne tak nech su zdravi a basta to je zaklad 🙂

walle
19. mar 2010

a ty si si nevkladala ( čaká bábätko, termín má v októbri...)??? 😕 nerozummiem ☹

lusinkaj
20. mar 2010

ahojte,krasnu sobotu prajem....walle,ano vkladala som si ale este v starej verzii,tuto novu este nemam preskumanu.... 😉

walle
20. mar 2010

ahojky...lusi, tak tomu naozaj nerozumiem, ja som tiež to mala napísané v starej verzii a traz sa mi to vymazalo...opäť som si to napísala do profilu, ale hore to nie je uverejnené... 😲
nevadí...prídeme na to... 😉 alebo niekto nám tu poradí...

a to dnes tu nikto nebol??? všetci sa tešia z jari a nechce sa im sedieť pri počítači... 😵

katarina822
21. mar 2010

ahojte vonku je super 🙂

lusinkaj
21. mar 2010

Krasnu nedelu prajem... 🙂 no dnes u nas nieje az tak pekne ako vcera...
walle,tak tomu ani ja nechapem preco to nemas... 😕

kukulik30
21. mar 2010

ahojte dievcata...dostala som dnes menzes...volali ste Hermanovi aj cez vikend, v piatok mi vravel, ze kedykolvek aj cez vikend, ze ma objedna na vysetrenie ..len mi je to troska blbe...ked je nedela 😒

kukulik30
21. mar 2010

Walle to kratke info o sebe uz je troska zmenene...to znamena, ze teraz to mozes napisat akurat v lavom rohu je taka moznost, ze co prave robis, tam to napises abude sa ti to zobrazova v pase dole pod tvojimi info 😉
to ze sa snazis, ze ako predtym skratka snz vedla nicku.. 🙂

lusinkaj
21. mar 2010

kukulik ano kludne aj v nedelu.... 🙂 on je nato zvyknuty 🙂
taze ides k hermanovi?preco si sa tak rozhodla?to je tvoje ktore ivf?

kukulik30
21. mar 2010

lusi, je to moje posledne IVF, takze chcem vyskusat ine... 🙂 uvidime...dufam, ze vas budem nasledovat 😵

kukulik30
21. mar 2010

no volala som, ale nebral, tak skusim neskor 😅

lusinkaj
21. mar 2010

kukulik budeme drzat prsty 🙂
tak skus neskor,on urcite dvihne...kedy si dostala?popripade zajtra zavolas,ale priprav sa ze aj mozno ti povie ze ma prist v pondelok 😉

kukulik30
21. mar 2010

lusi, dostala som dnes rano 🙂

kukulik30
21. mar 2010

no ja nie som z KE, takze musim si spravit rezervu, zabezpecit maleho a mm musi odist z prace...prepokladam, ze ma objedna na 3dc..ci myslis, ze aj 2.dc moze, cize na pondelok?

lusinkaj
21. mar 2010

no tak ak si dostala dnes,tak aj ked rano zajtra mu zavolas si ymslim,ze aj utorok staci ak pojdes.... 🙂
prajem dobru chut k obediku 🙂

kukulik30
21. mar 2010

dik lusi, vyskusameste prevolat poobede a ak nezdvihne , tak rano 🙂 a vam dobru chut k obedu 😉

lusinkaj
21. mar 2010

no tak to bude najlepsie kukulik,tak polievocka zjedena ale neviem ci si dam teraz druhe....som plna a unavena 😀

eva7780
autor
21. mar 2010

ahojte 🙂 kukulik drzim palce,nech ta zmena konči porodom 😉
ja pri 1.ivf som dostala v piatok rano a hned som aj volala,hermi kazal najneskor v pondelok rano

kukulik30
21. mar 2010

no tak, uz som sa dovolala 🙂 mam mu este zajtra zavolat okolo 10tej az 11tej poviem presny cas na utorok, aby som dlho necakala 😉 super

lusinkaj
21. mar 2010

no tak to je dobre ze si sa dovolala...no ako som vravela utorok staci v pohode 🙂

kiara15
21. mar 2010

ahoj lusi nemozem najst tu nasu temicku???co sa stalo??

lusinkaj
21. mar 2010

kiari zvyknes si na tuto verziu...ale uz pozeram,nasla si... 🙂

matelko1
21. mar 2010

ahojte,
no neviem ci si zvyknem na novu verziu.je to take zvlastne.
cely vikend som tu nebola.

marcela27
22. mar 2010

dobre ranko ....,
tak oficialne sa k vam pridavam...., v sobotu som volala Hermamovi a objednal ma na utorok, len mu mam este zavolat aby upresnil cas......,

kukulik30
22. mar 2010

ahojte 🙂 marcelka, tak sme dve, ja som volala vcera a tiez ma objednal na utorok, dnes mam este zavolat a spresni cas 😉

lusinkaj
22. mar 2010

ahojte,ano matelko vsimli sme si,kde si bola?venovala si sa malym? 🙂
tak vitajte kukulik,marcela... 🙂

lusinkaj
22. mar 2010

inac baby Lana sa neozvala....v piatok mala ist na kontrol.utz dufam,ze nedopadlo zle ked nenapisala 😒

marcela27
22. mar 2010

chcem sa opytat ako mam pohladat to centrum???? auto chceme nechat pri stanici niekde na parkovisku a tam pojdeme pesi....., povedzte mi prosim nejaky zachytny bod podla coho sa mame orientovat.......,dik