Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

matelko1
28. okt 2010

@babulko veru bude nas viac.... 🙂 ako sa mate.co chlapci..uz chodia,ze...

marcelka83s
28. okt 2010

Ahojťe bola som dnes u Hermana od poslednej návšťevy to je od pondelka mi vôbec nenarástla sliznica aj ked som tri dni už brala 3krat estrimax sliznica je 6,5 a A/B to je asi kvalita,ale teraz mam brať plus ešťe 3krat duphaston a mam isť až v stredu a možno vo štvrtok Ket to mi narastie dovtedy sliznica?čím by som vedela urýchliť ešťe ten rast nejaké babičkyne recepty hm?neporadíťe ?beriem už pol roka aj vitamíny femibion dva mesiace omega aj zinok a nič.Ale utrogestan mi nekázal brať nevieťe prečo ani vy sťe nebrali pred Ket?

matelko1
28. okt 2010

@marcelka83s mala by ti este narast,nerob paniku.utrogestan som ani ja nebrala pred ket az po vklade sa berie.

lusinkaj
29. okt 2010

@matelko1 samozrejme,aj to im davam niekedy cez den im nedam..lebo nejak netreba ak uznam za vhodne a potom dam raz za dne...max.dvakrat 🙂

ofs
31. okt 2010

Ahojte dievky, potrebujem poradiť. Som 5deń po ET, od včera ma začali bolieť priedušky, ale tak, že už aj dnes len ležím. Kašlem, no hrôza.... furt niečo riešim.... Myslím si, že mi samo neprejde, teda čaj s medom pijem na litre, ale dala som si zopár lyžičiek sirupu bronchichum. prosím uistite ma, že to môžem, neuškodí to? Matelko, kukulik, marcelka, gerenka napíšte mi, dík za info

babulko
31. okt 2010

@matelko1 ahoj 🙂 no mame sa fajn vzdy je veselo pri nasich betarikoch🙂no oni zacali chodit v 10 mesiacoch ale po roku uz behaju ,nie chodia a len sa nahanaju 🙂 a inac po starom stale nieco vyparadia.....aby sa mamka nenudila 🙂 a co vy ako chlapci pocuvaju mamku???

zuzu100
31. okt 2010

Ahojte, som tu 1krát. Zvažujem zmeniť CAR. Neviem sa rozhodnuť medzi GYNCARE v KE a ISCARE v MT. Aká je úspešnost u Dr. Hermana? AKo dlho treba čakať na 1. konzultáciu? Treba sa objednať? Aké vyšetrenia sa robia v prvom mesiaci? Aký je postup pri IUI? kolko krát robia sono a folikumetriu? Urobia sono aj pred zákrokom- IUI? Urobia aj niaké krvné testy počas stimulkovania na IUI? Prosím o radu......ďakujem

kukulik30
1. nov 2010

@ofs ahoj...joj, to je neprijemne..ale tak s tym sirupom ti neporadim, nepoznam...snad gerenka bude vediet...ale ja co si pamtam, tak mne , ked som bola tehu predpisala dr Bioparox sprej...a na tvojom mieste by soma si zavolala dr a poradila sa , co navrhuje 😉
skore uzdravenie a na konci // 😵 verim, ze budu 😉
@zuzu100 rozhodnutie je na teb...v tom ti vela neporadim...neviem porovnat , kedze v Iscare som nebola..ale co viem, v Gyncare maju vysoku uspesnost 🙂 aj dr mi to potvrdil 😉
na 1. konzultaciu sa staci objednat telefonicky a myslim, ze termin ti da co najskor 😉 ak mas napr genetiku spravenu, je dobre si doniest prefotene vysledky, alebo ak mas ani ine napr. endokrinologicke...on si v prvom mesiaco odsleduje hormonalny profil z krvi + folikulometria to su 3 navstevy, na konci dostanes report, taktiez urobi spermiogram , moze poslat aj na vysetrenie ureaplazmy a chlamydii...
postup pri IUI nepoznam, lebo ja som ho neabsolvovala, takze to neporadim, neviem, ako to prebieha..

ofs
1. nov 2010

Ahoj kukulik, keby si vedela, aká som zúfalá... vôbec mi nie je lepšie, naopak, kašlem silnejšie, a také hlieny.... podľa mňa je to v pase, veď moje telo je zoslabnuté, tak ako môže prijať bábo? To je smola, som veľmi smutná, hermi vravel, že sú to kvalitné embryjká, tak škoda, no uvidíme. Ten sirup mi ani nepomáha, dievčatá v inom fóre písali,že je dobrý sirup Stodal. Ale dnes si ho ani nemôžem kúpiť, lebo je všetko zatvorené. Tak mám strašne hlavu v smútku.. inak dík za info.

zuzu100
1. nov 2010

@kukulik30 Ďakujem za info...treba niečo platiť?

zuzu100
1. nov 2010

Je tu niekto, kto bola na IUI u Dr. Hermana? AKo to prebieha?

marcelka83s
1. nov 2010

@zuzu100 ked si dobre pamätám tak 50eur to je taká vstupná taxa u nho

zuzu100
1. nov 2010

@marcelka83s a aké vyšetrenie je na začiatku - UZ, SPG, hormonálny profil z krvi, alboa ja výtery, mykopl., chlam.....? AKé máš tam pocity? Absolvovala si aj IUI u Hermana?

matelko1
2. nov 2010

ahojte.prajem pekny den 🙂
nebola som tu 3 dni,tak si vas precitam...

matelko1
2. nov 2010

@ofs nebud smutna,hlavne lez,pi cajik teply.....ja som bola trosku prechladnuta pri ket,bolelo ma hrdlo a mala som zapchaty nos....nebrala som ziaden sirup,len kvapky do nosa morska sol ci ake...

matelko1
2. nov 2010

@zuzu100 to ti neporadim,rozhodnutie je na tebe,ale herman ma vysoku uspesnost.obj.ta skoro,podla MS kedy budes mat,tak na 3-ti den ti urobi utz,zoberie krv,potom 14-15 DC ti urobi znova utz,krv a na 21-24 DCznova a potom je konzultacia.manzel spermiogram....pri konzultacii zaplat.50€ za vstupne vysetr.

ofs
2. nov 2010

Ahoj matelko, keby si vedela, trápim sa, beriem STODAL, no ten sirup musím, lebo ten môj kašel je úbohý. Ale dnes akoby o kus bolo lepšie, ale ležím, som PN. No zúfalé. Podľa teba moja choroba môže mať vplyv na uhniezdenie? Napíš, dík

ofs
2. nov 2010

inak ten STODAL sa vraj môže, lebo je to homeopatický, to ma ani netrápi, len sa bojím, že moje telo, keď je také zoslabnuté, neprijme bábätko- á. Mohla by sa pridať aj gerenka, tá je naša poradkyňa, lekárka.....

matelko1
2. nov 2010

@ofs ja si myslim,ze ked sa to ma uhniezdit,tak sa to uhniezdi.a keby si spontanne otehotnela a nevies o tom,medzi tym pride prechladnutie a.....nakoniec zistis ze si tehu.
skus napisat gerene do ip-ka,odpise ti.

ofs
2. nov 2010

matelko, ja ani neviem ako sa píše do ip-ka, nedáš nejaké foto chlapcov?

matelko1
2. nov 2010

@ofs hore ako mas svoj login,tak mas tam aj dalsie bazar,interna posta,nastavenia atd,tak tuknes na interna posta,napises komu napr.gerena a napises jej spravu a odosles.
dam fotky nove,len trosku viac casu ked budem mat.

ofs
2. nov 2010

dík matelko, už som jej napísala, pa

gerena
2. nov 2010

caute baby, od piatku som bola mimo net a civilizaciu 😅 😅 @ofs som ti uz odpisala
co mate nove?

matelko1
3. nov 2010

dobre ranko prajem 🙂
@gerena a kde si to prosim ta bola 😀

@ofs ako sa citis.je to uz lepsie...ze to nema vplyv na uhniezdenie..

ofs
3. nov 2010

ahoj matelko, možno len trošku je lepšie,ale len trošku, má, z toho hlavu v smútku. Len ležím a rozmýšľam.... Gerenka nevie či má vplyv choroba na uhniezdenie, vraví, že dlhodobý kašel vyvoláva kontrakcie, nato však ja si ešte musím počkať, no nie? Tak uvidíme, v pondelok idem na krv

matelko1
3. nov 2010

@ofs urcite bude dobre uvidis...ked clovek najmenej caka nachladnutie,tak vtedy pride,to je zakon schvalnosti...a aj kasles...alebo len hrdlo ta boli..

matelko1
3. nov 2010

idem obed dovarit,deti nakrmit a ideme do mesta.
tak zatial pa a mozno vecer nakuknem 😉

ofs
3. nov 2010

matelko, daj už nejaké foto chlapcov, aspoň pár nových. určite sú zlatí.. kukulik ako sa máš?

matelko1
4. nov 2010

dobre ranko prajem 🙂
pozeram,ze okrem ofs tu nik nebol ☹ ...no pekne

matelko1
4. nov 2010

@ofs dnes sa ako citis..dufam,ze uz lepsie...