Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

kukulik30
8. dec 2010

@mima263 😢 😢 😢 😔

matakrok
8. dec 2010

@mima263 aj mna to velmi mrzi ☹

matelko1
9. dec 2010

ahojte.prajem pekny den 🙂
mk mal dnes tech.prestavku.

matelko1
9. dec 2010

@mima263 tak to mi je luto ☹ ☹

matelko1
10. dec 2010

ahojte.pochybujem,ze dnes tu niekto zavita,ale aj tak prajem krasny den 🙂
aspon nas posuniem o jednu stranu dopredu.

svetluska23
10. dec 2010

ahojte. ja len na skok. nestihla som prečítať všetko dozadu, tak novým tehulkám blahoželám.
komu to nevyšlo, držte sa. ono to raz výjde, len to chce čas.držím všetkým palce.
kukulík, neviem či dobre pamätám, ale myslela som že to budú dvojky.
matelko, čo nové? moji drobci štvornožkujú len sedieť sa im ešte nechce. za všetkým sa načahujú.je to radosť aj des, nech niekde nespadnú. stále mám pocit, že musím byť pri nich.
pekne svieti slnko, išla by som von, len sa cítim pod psa, tak neviem, či to risknúť

sofia2008
10. dec 2010

prajem pekny den 🙂
dlho som sa tu neukazala, hlasim sa uz zo zahranicia 🙂 uz sme komplet rodinka 🙂 konecne
lusi sa tu uz dlho neukazala..

matelko1
10. dec 2010

@svetluska23 ahoj moji chlapci uz stavaju na nohy,kolko maju vlastne tvoji mes...
ano kukulik cakala dvojky,ale jedno to vzdalo.
lusi sa ma dobre,sme v kontakte,len ma co robit s bambulkami...
@sofia2008 ahoj musis sem castejsie zavitat,nik sem nechodi,akosi to tu upada...ako sa mate,mala sa ako drzi.kedy ste sli za manzelom...

lusinkaj
11. dec 2010

ahojte 🙂

@sofia2008 tak to je super,ze ste uz komplet rodinka tak to ma byt 🙂 tak sa drzte a budte zdravi 🙂

matelko1
13. dec 2010

ahojte.prajem pekny den 🙂
tak co dnes sa prida niekto,alebo budem sama 😉

mima263
13. dec 2010

@matelko1 ahoj ja som ešte doma. Vidíš, nikomu sa nechce písať

matelko1
13. dec 2010

@mima263 ahoj,veru nikomu sa nechce pisat,ale mohli by.ked trebalo rady,tak vsetci tu boli a teraz...ja viem niektori maju po neuspechu,viem ako to boli,ale skoda,ze to takto upada ☹

matelko1
13. dec 2010

@mima263 a ty mas co nove,ako sa mas..

matakrok
13. dec 2010

caute baby, i ja vas zdravim. na poslednu chvilu.
dnes som odbehla do gyncare, aj po termin pohovoru. doky nam dal termin stretka az o mesiac 😒 cas mi bezi,ale co uz...aj tak budu sviatky a potom ktovie, ako to bude s mojou poistovnou kvoli ziadosti na IVF.
drzte s atu,ja padam na IC na zapad. (tymto sa ospravedlnujem 4 parikom, ktore tam cakali a mali casovy sklz v cakarni a ja som musela kvoli vlaku k dokymu na svoj cas) 🙄 papa

matelko1
13. dec 2010

@matakrok takze o mesiac ides na to,drzim palce aby novy rok bol uspesny pre vsetky snazilky.

mima263
13. dec 2010

@matelko1 som ešte doma. Vôbec som nebola pripravená na niečo také. Myslím, že je lepšie skončiť s nulovým hcg ako dopadnúť takto. Ja som tehotenstvo cítila. Keby som sa dostala ďalej, isto by som pravidelne objímala wc. A to ani nevravím koľký to bol pokus. Vieš ja sa ani nedivím, že baby, kt. toto zažili nepíšu. A šťastné tehuľky a maminy zrejme nemajú čas

matakrok
13. dec 2010

@matelko1 dakujem, dufam,z e po druhykrat ta uz budem nasledovat🙂

matelko1
13. dec 2010

@mima263 no vidis a ja si vzdy najdem cas a pri dvojcatach 🙂 ..takze to su vyhovorky..
@matakrok tak dufam a prajem vam to vsetkym,je to krasne.... 🙂

mima263
13. dec 2010

@matelko1 ja viem, obdivuj ako to stíhaš 🙂

mima263
13. dec 2010

obdivujem 😀

matelko1
13. dec 2010

@mima263 snazim sa prispievat a ked sem dojde nejaka nova baba a chce sa informovat,tak aspon poradim,ked ja som potrebovala pomoc ked sme sli na ivf,tak boli tu baby,ktore s radostou pomohli.skoda,ze sem-tam nehodia nejaky prispevok ako sa im vodi,co maju nove...aj ked s niektorymi som v kontakte 🙂

lienka2
13. dec 2010

@matelko1 ja ta tiez obdivujem ze stihas pri dvoch detoch prispievat.. ja som rada ak stihnem pri tom jednom obcas nieco napisat ci sa opytat.. a aj ja si pamatam dakedy to tu zilo jedna radost.. nevies ako csilla ci eva7780? ako sa maju?

matelko1
13. dec 2010

@lienka2 myslim si,ze sa maju ok,ak ked urcite by boli najstastnejsie keby mali to,po com tuzia.ja im velmi prajem 🙂
csilla sem-tam prispeje,ale uz ma iny login a eva cita,len nechce prispievat....evy ak citas,tak ahoj 🙂
aj s dianan som v kontakte,v piatok sme si volali.
tak snazim sa prispiet,venujem sa aj detom,teraz spinkaju, 🙂
a maly ako,teraz to zacina byt pestre,ze...ja mam co robit,som sama na nich,ale zase je pravda,ze sa aj vyhraju spolu,robia si zlost to jasne to patri k tomu... 🙂 ..santime sa kazdy den 🙂

matelko1
13. dec 2010

no stiham,lebo ty stojis v kuchyni pri umyvani riadov,ja to naladujem do mycky a mam cas,poriadok je hned suby-dup,teraz mi mm kupil susicku na pradlo,vyperiem ,drbnem to do susicky a hned to ukladam do skrin,ani zehlit netreba,jasne kosele,bluzky to treba...
alex sa zobudil,ideme sa hrat,pockame na maximka a potom pojdu papat.

matelko1
13. dec 2010

no nic pre dnesok koncim
pa-pa 🙂

lienka2
13. dec 2010

@matelko1 tak veru take vymozenosti modernej techniky doma nemam.. vsetko okolo domacnosti robim ked je manzel doma.. pri malom nestiham, stale je na nohach tak som mu v patach aby velmi nepadal a nevystrajal 😅

a dievcatam aj ja drzim palce 🙂

sofia2008
13. dec 2010

@matelko1 ahoj..no uz musim aj castejsie prispievat, nesmiem byt leniva, ked citam a nic nenapisem 😀 ja som momentalne v Nemecku sa domov sa chystame az po sviatkoch, leteli sme sem s malou, mali sme strach, ale cely let prespala, takze to bolo nakoniec v pohode..zatial malu kojim, tak uvidim, dokedy budem mat mlieko..moja velmi dobra kamoska bola minuly mesiac na vklad, aj otehotnela, ale vzapati hned aj potratila 😔 tak velmi som jej to priala, ma este niejakych mrazacikov, tak v januari ju caka KET..prajem aj ostatnym babam, co sem chodia, aby sa im to co najskor podarilo..raz to predsa kazdej musi vyjst!

sobka
14. dec 2010

ahojte hermankzy🙂 konecne som sa dostala k PC, katastrofa, doma este nemáme PC, tak len kde som a kde je PC, tam na nom googlim a čítam si vas..teraz som v TV, takže som na pC, jupí...ako sa máte ? dnes tu nik nebol ☹ matelko tak co chlapci? tešia sa zo snehu? haloooooo, kde ste vsetky? boli ste v meste, vy co ste z košíc? drahota, ale punč maju len v jednom stanku výbornýýý...už darceky nakupené, takže si to len užívam, tie predvianocné zhony a atmosféru 🙂

matelko1
15. dec 2010

ahojte.prajem pekny den.
vcera som tu nebola,veru a uz ma postradate 😀
nechcelo sa mi zapinat NB.
@sobka chlapci sa usmievaju na snezik,ale este nechapu,ze co to je.aj snehuliaky im mm postavil,tak len cez okno pozeraju 🙂
@sofia2008 takze mala cely let prespala,super.a na ako dlho sa chystate na SK.idete naspat do nemecka.
@lienka2 veru ta technika usetri mi cas,nemusim riady umyvat,utierat,je to super vec a susicka tu si tiez neviem vynachvalit.tolko casu mam a vela sa s chlapcami hram,santime sa,ale tym padom sa nevyhneme,padaju jedna radost,ale to patri k tomu.ja som sama na nich,takze to je sekunda a sup uz je jeden na zemi.
teraz mi maxim odmieta zeleninku a masko,tak krasne papal,ale to bude asi kvoli zubkom,dalsie sa nam prerezavaju.
tvoj maly co vsetko papa.
dnes tu mam cely den svokru,isla von s chlapcami,uz je hodinku,ja som pozehlila kosele mm do prace aj bluzky moje.

sofia2008
15. dec 2010

@matelko1 na Silvestra letime domov na par dni a tak zasa naspat, budeme tu bud do leta alebo este jeden cely rok, uvdime podla manzelovej prace..byvame v peknom meste v rodinnom dome, mame aj zahradu, len je tu trocha blbe pocasie..malokedy tu svieti slniecko, mala je teraz troska nachladena, aj ja, hrdlo ma sem tam boli 😠 dufam, ze nedostane teplotu, lebo ma porazi 😠 uz nech je aspon trosku vacsia, ako tvoje dvojky 🙂