Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

bambula27
12. okt 2012

@slniecko001 no to som nepocula ani ja. ☹ a prave mne sa to stalo. Povedal, ze mam teraz vajecniky ako take väcsie jablka, lebo su plne tekutiny, tak nemam robit prudke pohyby do predklonu ani na bok, aby sa mi vajecniky neotocili. Ved prave...aspon bude vediet, ze davka mi staci fakt minimalna....

kukulik30
12. okt 2012

ahojte
baby, kedy vam robili ket, kolky den?

@bambula27 to ma mrzi ☹

bambula27
12. okt 2012

@milagrosss20 moja...niekto nanho mozno povie vela negativ, stazuju sa mozno, ale on je svojsky clovek. Treba z neho vela info tahat, musis sa vela pytat...ale je pravda, ze on hlavne nechce vela hovorit, pokial nema vo vsetkom jasno. Kosice su pre mna najblizsie, ale to co som mala na vyber v KE, tak som neolutovala, co som si vybrala.

milagrosss20
12. okt 2012

@bambula27 no mne aj moj gyndak jeho odporucil...a idem k nemu a co som aj citala tak vela kladou je...a ty uz dlho chodis k nemu?

bambula27
12. okt 2012

@milagrosss20 moja gynekologicka zas nebola nadsena, ked som si jeho vybrala...ale tiez som pocula vela kladov nanho..aj ked teraz, ked to vsetko podstupujem, citam tu same "nepodarilo sa, nepodarilo sa...." som z toho nestastna. Ja chodim k nemu uz polroka. Dnes som mala odber vajicok...a zial, vsetky boli prazdne ☹

milagrosss20
12. okt 2012

@bambula27 neviem ja co som si len tak dala do googla tak naslo mi len to ze kladne su tie spravy a sem tam sa najde ...a ako prazdne tam nieco ma byt???takze ty uz si tam pol roka?ja este len tam pojdem...ked dostanem tak mu mam volat a ma objedna....takze som velmi zvedava ze co ma caka u neho....ty nemas ovulaciu?alebo nieco ine?

timmka
12. okt 2012

@bambula27 moja to mi je strasne luto ☹ ☹ ☹ ☹ , este som sa nestretla, ale mas taku smolu ako ja, tiez som vynimocna, to iste povedal aj mne , ze sa s takym nestretol, napisem ti IP
ale myslim si, ze chyba je u neho , nie u teba, podal ti zlu liecbu, myslim ze ta velmi prestimuloval, nemala si mat dlhy protokol a taku vysoku davku...., ale ja sa do toho az tak nevyznam... ☹
ale to je moj nazor, bola si velmi prestimulovana a preto si ich mala prazdne
teraz by si mala mat vsetky injekcie zadarmo

bambula27
12. okt 2012

@milagrosss20 proste boli prazdne, nebolo co oplodnit. neviem. No aj tu na fore som dlhsie a same negativne spravy pocuvam, ....akoze nie na doktora, ale na uspech. ALe to je mozno len toto obdobie. Samozrejme su zeny, ktorym krasne vyjde vsetko. Tym ja zavidim. Ja osobne mam PCO...a ovulaciu nemam. Ja menstruaciu som bez Duphastonu dostala po 3-4 mesiacoch. Aj cykly mavam hrozitansky dlhe.

milagrosss20
12. okt 2012

@bambula27 aha no ja neviem co este mne je ale vraj tiez mam tu PCO ale s tym ze ja menzes mam sice mi meska niekedy 10 az 14 dni ale mam ju vzdy v podstate...tak ty si uz bola na umele oplodnenie pripravovana???a mam si prichystat neake peniaze ked tam pojdem?nevies co ma bude cakat????

bambula27
12. okt 2012

@timmka vie...ale ja ho neobvinujem. Pretoze on nemohol vediet, ako moje telo zareaguje na stimulku. A kedze to prvykrat takto dopadlo, verim, ze sa to uz nestane, pretoze to vie. Niektore mi pisali, ze 180 sa im zda malo, ze picham. A vidis....na mna toho bolo moc. A keby som mala kontrolu mozno skor od prveho Gonalu, tak by to mozno zistil skor a znizil by davky...ale bolo asi neskoro. Urcite som bola prestimulovana. A injekcie zadarmo sice nebudem mat....ale napisem ti IP

bambula27
12. okt 2012

@milagrosss20 Bola som pripravovana na umele oplodnenie..napichana az-az a takto to dopadlo. CO uz ☹ Peniazky ti prvykrat nebude treba....az ked pojdes stvrty krat uz s manzelom na pohovor, kde vam povie vsetky vysledky, tak vtedy zaplatis 100€.

milagrosss20
12. okt 2012

@bambula27 100 e?a zaco mu zaplatim?za to ze mi urobil tieto veci tak zato?a to ked dostatnem mmsku v sobotu tak mu mam volat aj v tedy?alebo ako?

bambula27
12. okt 2012

@milagrosss20 moja vies....to je sukromne centrum. 100€ mas za to, ze ti odsleduje tvoj cyklus, to za nim pojdes 3x, plus urobi tvojmu manzelovi podrobny spermiogram a nakoniec to stvrte stretnutie, pojdete obaja, povie vam vysledky...a odporuci, co dalej. Za toto cele sa plati 100€. A ak dostanes mrchu v sobotu, zavolaj mu, dvihne aj v sobotu....Mozno ti povie prist hned v pondelok.

milagrosss20
12. okt 2012

@bambula27 noo tha pekne teda ked mu dam tolko a to este kolko potom budem platit???fuuuuu a moj na spermiogram?fuuuu to bude s tym problem asik trochen.,,ale uvidime teda..to mi bude brat krv na hormony??a ked uz som liecena u stitnej zlazy?tak aj tak bude?a to IUI to mi bude hned robit alebo hned pojdem na to umele oplodnenie?sice ty nevies sama...a chcem sa opytat je to bolestive toto co ti dnes robili?

bambula27
12. okt 2012

@milagrosss20 To ako keby som seba pocula. Tiez som mala milion otazok...teraz som trosicku mudrejsia. Zaplatis mu len tych 100€. A co budes platit potom, to zalezi od zakroku, ktory ti bude robit. Zakazdym, ked k nemu prides, urobi ti ultrazvuk a odoberie krv, cize 3x. Manzela nejak musis spracovat. 😉 A krv ti bude brat na vsetko. On odo mna nechcel ziadne vysledky, aj take co som mu doniesla, nic si nepozrel, vsetko si robili sami u nich. A neviem...podla toho, kde u vas bude problem, tak podla toho odporuci zakrok. Nam rovno odporucil umele, ziadne IUI. Povedal, ze podla neho je IUI ako keby "sex za peniaze" a ... vo väcsine pripadov zbytocny. No a to, co dnes robili, cize odber vajok, tak sa robi v celkovej anesteze, vykon ktory trva 10-15 min., takze bolesti necitis. Az po prebudeni. Ale to je individualne. Niektora nema ziadne bolesti, ina zas ma.

bambula27
12. okt 2012

aaaa sakra...teraz az citam spravu z dneska, ze OHSS I. stupna. V pripade silnych bolesti, nafuknutia a pocit nedostatku vzduchu hospitalizacia. No....silne bolesti su, teraz cakat co dalej 😖

cerkutka
12. okt 2012

@bambula27 och moja az teraz som prisla z prace a citam co sa s tebou stalo... je mi to hrozne luto, davat vinu dr. je asi zbytocne lebo on to urcite takto nechcel ved co by z toho v tom pripade mal. ty si pichala 180ml ja som pichala 300 - to je podla mna maxi davka. takze davkou to nebolo aj ked ja som mala iny druh injekcie a ja pritom mavam ovulaciu a aj cykly uplne pravidelne. Ber to tak ze sa toho bude drzat nabuduce a urcite k tebe bude pristupovat individualne a inak ako doteraz. Teraz je dolezite aby si neskoncila v nemocnici, neporadil ti ako si pomoct? co ja viem...pit vela vody alebo nieco take?? drzim ti prsty moja..drz sa!!! urcite sa vsetko obrati na dobre ty dostanes mrchu a zacnes odznova...

cerkutka
12. okt 2012

@linka pocuj uz sa to tu pytam kazdeho asi tak tisici krat a ty vyzeras taka najskusenejsia z nas..... nevies mi povedat kolko teda stoji to mrazenie?? lebo netusim kolko peniazkov si zobrat zo sebou na ten vklad... a da sa platit kartou??

bambula27
12. okt 2012

@cerkutka dakujem moja. Tak neviem, asi to bude o davkach, pretoze povedal, ze teraz mi bude stacit tie 2 krabicky Gonalu 450 co mi ostali cele doma, lebo davky budu nizke. A vraj Diphereline by asi ani nedaval, ale ze este uvidime. Mozno nieco zmeni. A mozno je to prave preto, ze ja ovulaciu nemavam, a naraz 180 bolo na moje vajecniky privela. Ja neviem... Poradil mi, ze nemam robit prudke pohyby, lebo mam vajecniky do 10 cm ☹ cize nieco ako väcsie jablko, aby sa mi nahodou neotocili 😒 Pit vela vody a oddychovat. Tak ano, cez vikend....dufam, ze v pondelok budem moct do prace, pretoze tam na to vsetko aspon nebudem mysliet.

lilli202
12. okt 2012

@bambula27 no moja musis byt teraz silná.tak a ty si musela byt v tom boze.budem sa aj ja podlit za teba moja.

timmka
12. okt 2012

@bambula27 este som zabudla , ze aj ja nemavam ovulaciu, tak vajecniky boli z toho hotove ked do teraz zaspate...a aj ja som mala vajecniky 10cm a preslo to v pohode, ked budes mat bolesti, tak ber ibalgin

slavka_2012
12. okt 2012

@bambula27 moja tak to mi je velmi luto 😢 verila som,ze tebe sa to podariiiii....

bambula27
12. okt 2012

@timmka jasne....hned idem zobrat, lebo ked vstavam, chodim...to je brutal 😢 AU, AU.

@lilli202 a tebe moja zlata dakujem 😵 cmuk

bambula27
12. okt 2012

@slavka_2012 neviem preco...ja som tiez verila. Asi az prilis. CO uz....zatial som z toho veeeelmi sklamana. ALe verim dalej

timmka
12. okt 2012

@bambula27 moja mne sa aj tazko dychalo, aj tak si na tom dobre, tak len klud a urcite to prejde 😉

linka
12. okt 2012

@bambula27 moja zlata,tak som dnes na teba myslela,je mi velmi luto... ☹ keby ti trebalo gonal este,tak mam zvysky,poslem ti zadarmo...

linka
12. okt 2012

@cerkutka mne sa zda,ze stoji 200€ a mozes platit aj kartou 😉

bambula27
12. okt 2012

@timmka no neviem, asi sa moc sledujem, tiez mam pocit, ze sa mi tazsie dycha...ale pravdupovediac som dnes malo vypila ...takze uz do seba nalievam

bambula27
12. okt 2012

@linka jaj, dakujem moja...si zlatucka. Uvidime. Ja mam 2 cele a z tretieho nejakych 80 iU. Povedal, ze to otvorene nemam pocitat. A zevraj bude stacit, neviem. Ale do decembra daleko. ☹

timmka
12. okt 2012

@bambula27 preco do decembra? vsak ked dostanes teraz menzes mozes zacat, ci nie???