Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

renie77
17. jan 2013

@tinusasa tá dlhá správa čo som teraz poslala bola odpoveď pre teba 😉

renie77
17. jan 2013

@tinusasa neviem či to neni s kaluže do blata...i keď vám to kľudne v Gyncare môže výjsť....záleží, kde je problém, keď ste taký komplikovanejší prípad, tak by bol lepší predsa len Martin...stojí to dosť peňazí na to, aby sa zbytočne premrhal ďalší pokus v štýle buď - alebo.

tinusasa
17. jan 2013

@renie77 ja som tiez bola prekvapena , ze sa plati 100 eur lebo v splne sa neplatilo nic ale aj tak to vyzeralo 😠

renie77
17. jan 2013

@tinusasa všade kde je jeden lekár na celé centrum to tak vyzerá...kvantita na úkor kvality....no čo už...škoda že to človek nevie dopredu

pempusik
17. jan 2013

@tinusasa v iscare platis tak isto za spermiogram nejakych 17 eur, ten spravia hned na prvom stretnuti. Tak isto ti spravia aj usg , potom ides niekedy medzi 2-5DC na odber krvi. tamzaplatis 12 eur, ale to sa plati kvoli amh hormonu. ten test tepreplaca poistovna, takze to by si platila kdekolvek. no a potom za vyhodnotenie a konzultaciu neplatis nic.

slavka_2012
17. jan 2013

@renie77 ja som samopladca koli mojmu veku 😉 a teraz to bude moje 3IVF a verim,ze posledne a uspesneeee 😀 😀 😀

bambula27
17. jan 2013

@labanka zlato moje, on zachvilu skonci.....Ved odkedy funguje, tak kam to jeho centrum "rastie"???? Nikde. Stale je len ON a SÁM.

bambula27
17. jan 2013

Prosim, baby, ktore dochadzate do Martina (Helios) z velkej dialky.,....to ste tam normalne sli niekolkokrat na vysetrenie pocas cyklu? Alebo bolo mozne, aby urobil odber vas gynekolog? Da sa to takto nejako kombinovat?

felixina
17. jan 2013

@bambula27 v martine su rozumni ludia, s nimi sa da dohodnut, zalezi aj od toho ake stare mas posledne vysledky HP atd...ja som radsej dochadzala do martina,aby vysledky a hlavne usg zhodnotil lekar,ktory sa tomu rozumie. Moja gynekologicka napriklad nema take skusenosti...

renie77
18. jan 2013

@bambula27 my sme boli zatial len raz na prvej konzultácii, dala som im všetko, čo mi kde bolo robené - aj v Košiciach, teda mi už nebudú robiť kompletne horm. profil, ale len raz na 3 deň cyklu, kvôli kontrole výšky FSH, ale keď už máš robený hormonálny profil a nie sú to veľmi staré výsledy, tak tam nebudeš musieť ísť 3x počas cyklu, ale dá sa aj u svojho gynekológa spraviť a potom im doniesť len výsledky. mne už rovno povedala doktorka, že uvidí ešte podľa toho FSH a AMH, či má zmysel ísť do ďalšieho IVF, keď hej tak hneď vypíšu aj žiadosť. Skor bude s tým cestovaním problém potom pri stimulke, lebo oni poctivo kontrolujú každé dva dni aj z krvi hladiny hormónov aj ultrazvuk a podla toho upravujú presne kolko máš čoho pichať....Tak si sa nakoniec rozhodla pre Helios?

renie77
18. jan 2013

@slavka_2012 ja tiež tretie, dve som si odfajčila zbytočne, aby mi teraz v Martine povedali, že jednoznačne von vajcovody, že už mali byť von dávno, keď som sa to pýtala v Blave aj v Košiciach, tak vraveli, že netreba, že až keď nevyjdú dve IVF, pričom mohol byť problém práve v tom ( mám saktosalpinx obojstranný ), tak mám nervy, že som si zbytočne minula dva pokusy, kým mi konečne niekto normálny, čo sa tomu rozumie povedal, že to malo ísť von už dávno, ešte mi aj doktorka má vybaviť konzultáciu u primára v Banskej Bystrici, lebo že on je na to expert... som čumela jak puk, aká ochota.... Neboj nič....do tretice všetko dobré...budú malé Martinčatá 😉

cuculik1
18. jan 2013

Dievcata kolko stoji embryoskop? Zalezi aj na pocte embrii?

natali225
18. jan 2013

@cuculik1 250 eur

lamilka
18. jan 2013

dievcata som po odbere, no a strasne ma boli brucho, ale vajecniky ani nie , skor ako keby creva, mam ho aj troska zvacsene,ale co je najhorsie nemozem sa na postel ani otocit na bok lebo to strasne boli.spim len na chrbte, mysltite ze je to ohss? ako dlho to moze trvat?

tromboska
18. jan 2013

@lamilka ahoj a kedy si mala odber? Lebo mna v den odberu vecer strasne bolelo akokeby brucho, vaejcniky, creva...neviem presne opisat, ale to bolo z doberu. Dala som Ibalgin 400 a pomohlo. Kamoska tiez brala Ibalgin a bolo ok.

cuculik1
20. jan 2013

je tu vobec niekto kto mal v gyncare dobre skusenosti? ved na poslednych stranaych nic odbre necitam. my mame za sebou jedno neuspesne IVF a ket v iscare v martine,m nakoniec sme odtial odisli nie kvoli tomu negativnemu vysledku ale skor sa nam nepacil pristup lekara a nepresne info, tiez nevieme co sa stalo s 8 vajickami.... boli sme odporuceni do ferticentu v bl , tam sme boli na konzultacii , doktor bol velmi uprimny povedal nam ze on od nas moze zobrat peniaze ale nic nove nevymysli a odporucil nam centrum kde maju embryoskop a tie su na sk len dva. a vraj podla neho maju v gyncare lepsieho a skusenejsieho embryologa. tak sme rozmyslali ze asi skoncime tam ale tie referencie ma uplne odradzaju.... bojim sa ze ma pocas stimulky nebude kontrolovat a ja som mala aj pri prvom ivf ohss.... najde s tu niekto kto ma podpori?

cuculik1
20. jan 2013

a este otazka? to naozaj v gyncare neposkytnu po opu spravu o odbere? teda o tom kolko sa ich odobralo, kolko oplodnilo, kolko bolo prazdnych atd? a co konzultovanie s embryologom....da sa mu zavolat a opytat ako sa emb. dari? v akom su stadiu ako sa vyvvijaju, kolko maju buniek a pod.?

lilli202
20. jan 2013

@cuculik1 ahoj.ja mám dobre skúsenosti.nam sa to podarilo hned na prvy pokus aj dvojmo...a po odbere naozaj ty nepovedia nic myslim si ze len tolko ze kolko ich vedeli odobrat ale ze kolko bunkové sú a co ja viem co nic ty nepovedia.

cuculik1
20. jan 2013

baby sorry za preklepy pisem strasne rychlo a pritom robim viac veci 😉

cuculik1
20. jan 2013

@lilli202 a dostanem o tom aspon nejaku spravu?

lilli202
20. jan 2013

@cuculik1 o com ako sa vyvijajú???budes volat na druhy den kolko sa ich oplodnilo tolko.a bude vklad ak si dás prelzenú kol.

bambula27
20. jan 2013

@cuculik1 no moja....pisala som ti IP a este dalsia vec. Nikdy v Gyncare s nikym telefonicky komunikovat nebudes, pretoze vsetky telefonaty vybavuje sam Dr.Herman. A tak ako napisala @lilli202 nic ti nepovedia. Len na druhy den, ze kolko sa podarilo oplodnit. Report po OPU je veeeelmi strucny, kde stoji len kolko oocytov mame, kedy bude vklad a ake lieky uzivat. Nic viac. A....vklad robi bez USG, a pritom sa vsade pise, aj do spravy napise, ze pod ultrazvukom. Jasneeee, robi ti vklad a vedka teba stoji ultrazvuk, ten je zial vypnuty. Cize nemame sancu vidiet aspon jediny raz, ze nase babätko je v brusku.....Ale dost, chcela si podporit, no zial, ja nie som ta spravna osoba, kedze nemam dobru skusenost.

bambula27
20. jan 2013

@lamilka moooja, davaj na seba pozor. DUfam, ze to nebude ohss, ale....nechcem ta strasit, no pocas mojho ohss som mala rovnake pocity, Spala som len na chrbte, na bok som nemohla, aj keby sa neviem co dialo. Lebo som mala pocit, ze ked sa otocim, tak mi vajecniky jeden na druhy popadaju....mali vtedy asi 10 cm kazdy ☹ a navyse tie bolesti. Tak len pekne vela pi...a verim, ze sa tomu bud vyhnes, alebo sa z toho rychlo dostanes.

cuculik1
21. jan 2013

@bambula27 a nechcela si mu povedat ze preco nepouzil ultrazvuk ked je to v sprave? No ja by som mu to urcite povedala. Ved ziaden nadstandard by som neziadala len to co sa pise v sprave ze bolo urobene....

felixina
21. jan 2013

@cuculik1 poslala som ti IP so svojim pohladom na toto centrum.

lienka2
21. jan 2013

@cuculik1 ja mam dobru skusenost, moje kolegyne z prace tiez.. ale je pravda ze som tam bola pred viac ako troma rokmi..

bambula27
21. jan 2013

@cuculik1 ja som report citala az ked som bola na ceste domov, kedze vtedy ked mi ju daval som mala kopec inych otazok a pytala som sa. A odvtedy som vlastne pri nom ani nebola.

matelko1
22. jan 2013

@cuculik1 ja mam tiez dobru skusenost z Gyncare,ale bola som tam viac ako pred troma rokmi/3,5 roka/.podarilo sa nam to na prvykrat,ale zialbohu v 7-8tt som potratila,msla som hned na dalsi cyklus,na KET a ten vysiel....a po odbere ti vazne nic nepovie,len kolko ich vybral a na druhy den zavolas,ze sa kolko sa ich oplodnilo.

lafia
22. jan 2013

Ahojte, ja som bola pred dvoma rokmi, dvakrat. Embryjka sa ujali, takze na centrum sa v tomto smere stazovat nemozem. Zacala som potom krvacat... na druhy krat, po KET, sme dosli az po ultrazvuk, vacok bol vsak prazdny. Teraz ideme znova, nezda sa mi, ze sa tam toho vela zmenilo, dokonca aj doktor sa mi zdal zhovorcivejsi. Len sme vtedy platili za vstupne vysetrenia len 50 eur ...

bambula27
22. jan 2013

@lafia Tak to ti prajem naozaj vela stastia. Velmi to prajem kazdej, ktora bojuje tak ako aj ja. Ja tu nechcem nikoho odhovarat, kazda ma pravo si CAR vybrat sama. A jasne, ze sa tam toho vela nezmenilo. Proste toto CAR podla mna nejak "nikam nerastie" len "stoji". Tak sa drzte a tento pokus nech je pre vas uspesny.