Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

tromboska
29. mar 2013

@katka30129
ja si picham fragmin kvoli trombofilii. Prve tehu som nepichala a tehu skoncilo potratom.
Teraz pri KET som zacala pichat 12 hodin po vklade. Snad sa to podari. Kedy si zacala pichat Ty? Po vklade, ci pred?

lafia
29. mar 2013

@tromboska A kedy si mala vklad?Držím palce 😉

slniecko001
29. mar 2013

@cerkutka ahoj moja, presne toto som si aj ja hovorila, keď si napísala, že si tehu a zrazu si tam mala 11. týždeň 😀 Ten čas naozaj veľmi rýchlo letí, o chvíľku budeš rodiť 😀 😀 😀

slniecko001
29. mar 2013

@marekmajka ahoj, ako som sa dostala na izbu som nevedela ani ja 😀

katka30129
29. mar 2013

@tromboska no mne ho zacali pichat hned po vklade v ten den v nemocnici lebo mi bolo dost zle...zlakla som sa lebo som sa zobudila, na to ze mi zacala trpnut cela lava strana tvare a krku a bala som sa ze je to mozgova 😖 no nastastie nebola 😉 a odvtedy si ho picham az doteraz- uz skor mesiac...drzim prsty aby sa to podarilo a aby si bola tehu :o} a kedy si mala vklad?

tromboska
29. mar 2013

dnes je desiaty den od vkladu. Robila som si test na 8. den a bol negativny. Tak dufam,ze to bolo skoro este 🙂

tromboska
29. mar 2013

@katka30129 to Ti pichali u Hermana?

tromboska
29. mar 2013

@lafia dnes je desiaty den od vkladu. Robila som si test na 8. den a bol negativny. Tak dufam,ze to bolo skoro este 🙂

timmka
29. mar 2013

@katka30129 ja som ten caj pila a sliznicu sa mala krasnu, dokonca som mala vklad na 14 den 😵 cyklu, caj urcite nie...aspon u mna nie...

lafia
29. mar 2013

@tromboska ja som bola minulú stredu, v utorok idem na krv, Ty asi tiež, nie 😉 ? Asi je skoro, akú citlivosť testu si mala?
Ja som tuším aj deň pred kontrolou krvi mala negatívny a potom bol z krvi pozitívny. No asi teraz ani nebudem testovať, počkám na krv. Predtým som sa testovala a aj keď to bolo pozitívne, aj tak to nevyšlo.Tak uvidím, toto je 3.IVF...

katka30129
29. mar 2013

@tromboska nie v nemocnici v presove...teraz stale chodim na hematologiu na kontrolu...dufam,ze to uz bude dobre 🙂

tromboska
29. mar 2013

@katka30129 drzim palce, bude dobre 🙂

tromboska
29. mar 2013

@lafia hej tiez v utorok idem. Neviem aku citlivost testu som mala, zobrala som, otestovala a hotovo. Ale to som este nepocula, ze test den pred krvou nic a krv pozitivna. To sa potom asi ozaj neoplati robit testy. Ale ked ta trpezlivost..... 😀 Drzim Ti palce, aby Ti to uz teraz vyslo. Nech to vsetkym vyjde a nech uz kocikujeme 😉

lafia
30. mar 2013

@tromboska mala som vtedy test s citlivosťou 50 a neukázal nič. Mala som nízke hcg, preto sa v moči ešte neukázalo. Hej poznám to s tou trpezlivosťou, ale nechcem sa tu stresovať ďalšie tri dni, keby to bolo negatívne. Držím palce 🙂

cerkutka
31. mar 2013

@tromboska ja teraz prvykrat pozeram ze ty uz jedno dieta mas? to som nevedela....

cerkutka
31. mar 2013

@tromboska daj potom vediet moja ako si dopadla...vkladal ti znova dve?

lilli202
31. mar 2013

@cerkutka asi si to zle pozerala moja :((( ona ma v nebicku jedno dieta.viem ze si na telefone prihlasena a to tak neukazuje :(

tromboska
31. mar 2013

@cerkutka nemem
babatko. To je anjelik ktoreho som nosila v brusku ale uz je v nebicku.

tromboska
31. mar 2013

@cerkutka hej dve vkladal. Dam vediet.

herriett
1. apr 2013

ahojte, dovolím si vstúpiť medzi vás. Čítam, že poniektoré idete v utorok-zajtra (?) na krv k Hermimu. O ktorej prosím vás tam treba prísť, resp. do koľkej hodiny? Aj mi to vravel, ale akosi som zabudla. Diky.

lafia
1. apr 2013

@herriett ráno, na ôsmu. Krv Ti berie sestrička a tá tam zvykne byť aj trochu skôr.

herriett
1. apr 2013

ďakujem. myslela som si, ale nebola som si istá.

katka30129
2. apr 2013

ahooojte...tak my mame vklad v piatok o 10.hod....neviete mi povedat kedy sa dohaduje kolko embryjok a co vsetko chceme? je to v ten den alebo ako? dnes sme tam boli ale akosi ma vobec ale vobec nenapadlo sa ho to opytat...neviem ci mu zavolat dnes este a spytat sa ho alebo co....jooooj ja som taka truuubka 🙂 ...dakujeeem

cerkutka
2. apr 2013

@katka30129 rano pred vkladom dohodnete🙂

marekmajka
2. apr 2013

@katka30129 ahoj tak ti budem držať prsty aby ti to tentokrat vyšlo 😉 Sliznica ti už pekne dorastla?

marekmajka
2. apr 2013

baby neviete mi poradiť, dnes som 6 deň po prenose a vaječniky ma vôbec neprestavaju bolieť skôr je to ešte horšie lebo už ani na boku spať nemôžem a každu noc som aspoň 2-3 hodiny hore lebo take mam bolesti, stale ma niečo picha. Ohss to nie je lebo keď som bola vo štvrtok na vklad tak Herman povedal, že v bruchu nemam žiadnu tekutinu len vaječniky boli niečo cez 6cm. Povedal, že sa to zlepši ale od vkladu čim deň tym horšie. Neviem čo mam robiť 😒 , mam isť za svojou gynekologičkou nech sa na mňa pozrie? V pondelok mam isť na krv ale ak ma to bude tak bolieť tak neviem či to do vtedy vydržim. A najhoršie je to v noci ☹

katka30129
2. apr 2013

@marekmajka ahooj,juuj to ma mrzi,ze mas bolesti ☹ ja ti neviem poradit,ze co to moze byt, ale to co opisujes mi pripada ako ohss ale ak ti povedal,ze to nie je ohss tak mozno len vajecniky mas veeelmi precitlivene...ja som uz mesiac po odbere a stale mam zvacsene vajecniky, no ja som mala ohss....no podla mna by si mala zajst k svojej doktorke nech sa pozrie ako to vyzera, ci sa nieco nezmenilo...a mozno su to priznaky tehotenstva 😉 😉 😉 ano sliznicu mam 9mm,tak sa tesim a citim ze teraz to vyjde...dufam 😅

katka30129
2. apr 2013

@cerkutka a to sa stihnu rozmrazit?to pridem na 10 hod. a potom budem cakat na rozmrazenie? 😕

tromboska
2. apr 2013

........nevyslo to :(((

marekmajka
2. apr 2013

@tromboska je mi to strašne ľuto ☹ ☹ ☹