Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

xeni81
30. aug 2012

@slniecko001 takže som bola u doktora, v sobotu pichám pregnyl a pondelok ideme na vec.

cerkutka
30. aug 2012

@slniecko001
@xeni81 ja to chaaaapem baby, len som si myslela ze to funguje inak pri ivf a inak pri inseminacii🙂)
inac ja som mu dnes volala tak 19steho idem k nemu, viem ze je to az skoro o mesiac ale tak som vcera dostala mrchu a hlavne som sa konecne k niecomu odhodlala🙂

cerkutka
30. aug 2012

@xeni81 drzim ti palce🙂

slniecko001
30. aug 2012

@xeni81 tak držím palec, nech sa to chyti...

keterin1
30. aug 2012

taaak a som tu opat.... moje tehotenstvo bolo falosneee....testy sice ukazali ze ano ale kontrolne po tyzdni ze nie...prerevala som ely vecer. povedala som ze uz nikdy viac nepojdem no manzel ma zlomil tak som uz dohodnuta s docentkou na buduci mesiac. no ked to teraz nevyjde, skoncila som

bambula27
30. aug 2012

@21majka moja, ty uz mas schvalenu ziadost??? Aku poistovnu to mas a kedy si posielala? Ja 19.7., vseobecna poistovna a volala som v utorok, stale nic :( Som z toho uz nervozna.

bambula27
30. aug 2012

@keterin1 och...tak to ma mrzi, nechcela by som zazit ten pocit. Ale nevzdavaj sa ani potom, NIKDY sa nevzdavaj. Mozno by ti predsa len pomohol iny lekar....Ale aj tak, drzim palce pri dalsom pokuse, VELMI!!!!

21majka
30. aug 2012

@keterin1 moja to je nam vsetkym luto,no nesmies vesat hlavu,skus si chvilku oddychnut a potom znova...skusat treba,ved mozno to uz pri dalsom pokuse vyjde a ak nie,skus ist na ivf-ma to vacsiu uspesnost...hlavne sa netreba vzdavat 🙂 🙂 🙂

21majka
30. aug 2012

@bambula27 ahoj bambula,ja mam union a ziadost som odniesla rovno do poistovne 26.7.a odpoved prisla Hermanovi presne teraz v pondelok 27.8 😉 To by si uz mala mat...vsak mne povedali,ze do 4 tyzdnov pride odpoved naisto a ty uz cakas 6ty???

slniecko001
31. aug 2012

@xeni81 ja som bola dnes, zatiaľ to vyzerá ok, v pondelok ďalšia kontrola, pravdepodobne v stredu odber.

lamilka
31. aug 2012

ahoj dievcata...tak dnes sme boli u dr.hermana s vysledkami. no a nepotesil, lebo ze vytvaram nakoniec protilatky proti spermiam a spontanne teda neotehotniem.tak ideme na inseminaciu..je mi strasne do placu.absolvovali ste to niektora?ako to prebieha?dakujem

bambula27
31. aug 2012

@21majka ahoj....no fakt uz mi lezu na nervy. Poslala som postou ziadost 19.7. a dnes je 31.8. a nic. Ktosi hovoril, ze ziadost vo vseobecnej poistovni trva tak 6 tyzdnov, ale.....dufam, ze v pondelok ked zavolam, uz bude, lebo volam rovno do poistovne.

bambula27
31. aug 2012

@lamilka moja zlata, nebud smutna, aspon vies kde je problem. KAzda jedna z nas, ktora je tu ma nejaku tu svoju diagnozu a kazdu z nas caka nejaky zakrok. Ja osobne som zatial ziaden este nepodstupila, ale nas caka IVF....a napr. radsej by som tu inseminaciu, ale zial...neide to.

xeni81
31. aug 2012

@slniecko001 ahoj! tak ti držím palce!!! My ideme na 10.00, manžel dá spermie a o 12.00 vložia, a potom len čakať.. Kedy ideš?

bambula27
31. aug 2012

@21majka pekna foto ;) aka si zlata

xeni81
31. aug 2012

@lamilka ahoj! Ja pondelok idem na insemináciu. Potom ti napíšem do podrobna

21majka
31. aug 2012

@bambula27 dakujem 🙂 Neboj,bude schvalena...drzim ti prsticky 🙂 🙂 🙂

bambula27
31. aug 2012

@21majka dakujem aj ja 😉 A tebe prsticky drzim rovnako.

21majka
31. aug 2012

@lamilka moja a preco ti je do placu?Vsak aspon podla mna,ked ti odporuca inseminaciu,tak to je dobre,lebo je to setrnejsie k tvojmu telu,hlavne tam nieje taka velka liekova priprava.. 🙂 🙂 🙂

lamilka
1. sep 2012

@xeni81
@bambula27
@21majka joj dakujem dievcata, takja som rada ze sa konecne nasla pricina, ale je to ine len sa pohravat s tou myslienkou , ze je nieco zle, a ine to potom pocut uz naozaj....tak teraz uz len musim vyckat kedy dostanem menzes a zacneme.este aj to mi meska teraz....tak vam drzim palce, vcera som bola v centre a ze mali az osem zakrokov,mali toho vcera vela.

slniecko001
1. sep 2012

@xeni81 ahoj, idem ráno na 8.00, aj tebe držím palce.

amali
2. sep 2012

Ahoj baby, mal niekto od interného niečo zlé na predoperačných vyšetreniach? Urobí herman IVF?

lilli202
2. sep 2012

@amali podla mna ty neurobi.nemoze ta uspat ak más nieco zlé.

bambula27
2. sep 2012

@amali a co zle?

bambula27
2. sep 2012

Zeny, zajtra volam zase...uz treti krat. Drzte palce, nech je ziadost konecne tam a nech je schvalena!!! Preslo 6 tyzdnov. Uz stracam trpezlivost...

21majka
2. sep 2012

@bambula27 bambula stojim pri tebe,nech uz je schvalenaaaa 🙂 🙂 🙂

21majka
2. sep 2012

@amali moja a co zle ti vyslo pri tom predoperacnom vysetreni?

bambula27
2. sep 2012

@21majka dakujeeeeem Majka 😉

amali
2. sep 2012

nič zvláštne, len taká drobnosť súvisiaca s alergiou tak pevne dúfam že to pojde ak nie tak sa asi odstrelím... 😉

amali
2. sep 2012

všetko sa dozviem zajtra, tak držte palce... 😉