Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

lilli202
14. okt 2012

@lamilka mozno keby skusal dalej aj tak by sa to nepodarilo.on vie co robi ..ony ty schvália aj skor podla mna este takych 3tyzdne podla mna.takze niekedy v decembri zacnes?

lamilka
14. okt 2012

@lilli202 ano, mala by som aj podla mojich vypoctov zacat v decembri, tak uvidime.ale asi kym si vsetko popicham, tak odber a vklad bude asi len v januari.

xeni81
14. okt 2012

@lamilka na krv mám ísť až nebudúci týždeň v pondelok, teraz poobede sa mi začalo bolieť bruško, ale tak, ako keď mám ovuláciu. Tak som zvedává čo z toho bude. Ty ako?

cerkutka
14. okt 2012

@lilli202 pockaj a ty co mas v utorok?? prve vysetrenie??

cerkutka
14. okt 2012

@xeni81 to ako dlho od vkladu cakas na vysetrenie krvi?? 2 tyzdne?

xeni81
14. okt 2012

@cerkutka ja nemala som vklad ale IUI, a po tom treba čakať 2 týždne na kontrolu, a to je strašne veľa na čakanie, už sa idem zblázniť 😝

cerkutka
15. okt 2012

@xeni81 tak ale testik si mozes urobit vsak??

milagrosss20
15. okt 2012

Ahojte tak co mame tu novu tehulku???ako sa mate?

matelko1
15. okt 2012

@timmka a kedy ides na utz,ja by som radsej zasla k dr,nech sa pozrie.....mna kopali o 106 a tym,ze menej miesta mali tak to bolo este horsie-futbalisti 🙂 ..a netvrdne ti brusko?....mne zacalo v 30tt,
a len pekne si uzivaj kym si tehu,lebo potom uz nebudes a povies si,ze tie casy s bruskom by si brala....len nech su tam co najdlhsie....

timmka
15. okt 2012

@matelko1 moja, vcera opat zacali, v piatok som bola na poradni a kontroloval ich a spominala som mu, ze chlapcek sa vlni, kope a druhe nic...slabo, ale od vcera zacali opat 😉
asi mali volno a oddych 😀
teraz mi nejako netvrdne co nechapem, lebo v 20tt mi tvrdlo a teraz nic, sem tam vecer trochu stvrdne ale ozaj malo...klop, klop
😉

matelko1
15. okt 2012

@timmka tak to som rada... 🙂 a na dalsiu poradnu kedy ides,ako casto ti robi utz...

timmka
15. okt 2012

@matelko1 stalemi robi, ale skontroluje len srdiecka, teraz na druhy tyzden v piatok sa zamera na babatka konecne mi ich zmera, budem vediet kolko vazia, chodim kazde dva tyzdne 😉
budem mu musiet povedat, ze ma boli prave rebro, asi ma drobc tlaci, pride mi , ze ich mam strasne vysoko a tlacia mi na hrudnik

matelko1
15. okt 2012

@timmka mna aj žaha strasne palila,tiez mi jeden tlacil na hrudnik a druhy bol dole....tak sa pekne drzte....pozeram,ze mas termin zaciatko januara,co moze byt aj v decembri a budete mat pekny vianocny darcek 🙂

timmka
15. okt 2012

@matelko1 dakujem moja, budeme 😉 , presne mam aj ja tak, jedno dole a jedno hore a tiez ma pali zaha 😉 , ked budem mat nieco nove tak dam vediet 😉

matelko1
15. okt 2012

@timmka ok.... 🙂

lilli202
15. okt 2012

@cerkutka idem na pripravu pre injekcie..MYSLIM NA TEBAAAAAAAA

lilli202
15. okt 2012

@lamilka tak to hej bude januar kym si vsetky injekcie popichas.ja okolo novembra by som mala mat vklad..

lilli202
15. okt 2012

@cerkutka no co je moja ako?????napis uzzzz

sfera
15. okt 2012

Ahojte dnes som bola na kontrole a Dr. mi povedal, že ďalej pichať Diphereline a od 26.10. aj Puregon 225 jednotiek a na kontrolu 2.11. ale problém mám v tom, že Diphereline mi skončí 29.10., čo mám teraz vlastne robiť, viete mi poradiť?

cerkutka
15. okt 2012

Ciao vsetci..uz som doma🙂) chrust je uz v brusku🙂 dr. povedal ze si mame urobit pekny den a celkovo robit veci tak ako zvycajne...tak sme doteraz nakupovali haha🙂) uz som aj unavena ale fajne bolo som sa davno tolko nenasmiala asi mi to vyplavilo aj hormon stastia🙂) pekne som sa s nim porozpravala ked som visela dole hlavou a vysvetlila som mu ze ma pekne rast a hlavne ostat tam kde je najblizsich 9 mesiacov...tak uvidime ci ma pocuvne🙂)

cerkutka
15. okt 2012

@sfera zavolaj mu...on ti poradi aj po pracovnych hodinach🙂

bambula27
15. okt 2012

@cerkutka moooja, tak super. Nech sa chrustik silno drzi a nepusti viac. Musi krasne rast. Prajem vela stastia a strasne strasne ti prajem, nech to vyjde a o par mesiacov sa tesite z maleho uzlicka 😉

cerkutka
15. okt 2012

@bambula27 dakujem mojko...aj ja tebe zo srdca zelam aby sa to podarilo a cim skor aby si aj ty bola stastna. 😉 ja budem teraz prezivat tazke 2 tyzdne ale chcem si ich uzit, a inak vyslo mi aj na mrazacikov tak som rada....dnes mam meniny a krv idem chekovat na narodeniny takze dufam ze mi tieto moje zivotne sviatky prinesu stastie🙂

bambula27
15. okt 2012

@cerkutka tak moja, nepozeraj sa na tie 2 tyzdne ako na tazke, ale uzivaj si ich. Dali ste si vlozit jedno? A kolko mrazacikov ostalo? Kolko ste teda platili a za co? Jaj, to asi preto tak uzasne vyslo, meniny, narodeniny, .... ze to jednoducho musi vyjst 😉 Tak davajte na seba pozor a chcem pocut len dobre spravy. A dakujem 🙂

lilli202
15. okt 2012

Takze zajtra nas caka pan doktor. Uz sa tesim aj bojim. Cerkutka moja drzim ty strasne strasne zo srdca ty prajem amne si co kupila? ?kolko si platila za vsetko bolelo???

slniecko001
15. okt 2012

@cerkutka držím palce 😉

cerkutka
16. okt 2012

@bambula27 hej hej idem si uzivat a aj ked si to nechem pripustit tak sa s chrustom rozpravam, aj rano sme mu s muzom zapriali dobre rano a prijemne uhniezdovanie - ze vraj dnesny den je dolezity od vkladu.....ked a zahniezdi tak je fajn ked nie tak ...no co sa tyka mrazenia...tak mame nieco na mrazenie ale este nevedeli povedat kolko...divne...takze mam dnes zavolat ze kolko sa toho namrazi🙂) povedal ze vklada sa to najlepsie embryo co znamena ze je najvyvinutejsie ostatne sa stale vyvijaju takze chcu pockat este kolko z nich sa vyvinie do takej podoby ze budu OK na zmrazenie - aspon tak to moja blondata hlavicka pochopila...hoci pravdu povediac po PK som myslela ze toto uz davno budu vediet. no platila som 750 - za ISCI + PK + praca (teda samotny vklad) a to mi cely cas hovoril ze som si mala dat urobit aj tu embryoskopiu ze je to velmi dobra vec a posledne studie ukazali ze zvysuje moznost otehotnenia az o 14% - a to hovoriil pravdu lebo mi dal precitat anglicky mail ktory dostal z komory lekarov ktori sa zaoberaju umelym oplodnenim. Ale tak ja som mu vysvetlila ze to bolo viac menej vec financii pretoze sme neratali s ISCI to nam narazilo nase plany co sa tyka inych veci, takze niekde das niekde uberies....podla tej spravy je ta embryoskopia velmi dobra vec tak ked budete mat dost peniazkov tak si to dajte🙂 myslim ale ze to stoji dalsich 250🙂

cerkutka
16. okt 2012

@slniecko001 dakujem moja🙂)

cerkutka
16. okt 2012

@lilli202 haha🙂) ani sebe som nic nekupila...som sa smiala z manzela ze ja mam meniny a on si nakupuje🙂) ma pansku jazdu lyzovanie v alpach o niekolko tyzdnov a kedze sme zili dlhe roky mimo slovenska tak sme potrebovali kupit uplne celu lyziarsku vystroj, fakt ze od ponoziek cez komplet cele oblecenie az po okuliare a prilbu🙂) sialene draha vec to je inak.....akurat lyze a lyziarky sme kupili uz minuly rok takze aspon ze to🙂) a bolo to hrozne vtipne ako tam tam stal ako snezny muz a musel si vsetko skusat aj ten predavac bol za 1000 drobnych....som v zivote nevidela takeho cloveka co sa tak snazi a tak mu to nejde...takze sme za jeho chrbtom praskali odsmiechu 🙂)

cerkutka
16. okt 2012

@lilli202 daj vediet inak akosi dopadla potom🙂 dnes uz budes vediet aj pocet vajicok mozno...ked sa opytas🙂) drzim ti palce aby si zniesla mozno nie tak vela ako fajne a kvalitne...som pochopila ze to je dolezitejsie ako kvantita🙂