Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

bambula27
30. okt 2012

@gerena z Gyncare??? kolke IVF? Joj, tak to blahozelam....a tisko zavidim

gerena
30. okt 2012

@bambula27 teoreticky je to aj mozne, prakticky menej- ide o to ci dokaze spermia oplodnit do vajicko ked nie je riadena ako pri ivf, a hrozi tam hyperstimulacny syndrom

cerkutka
30. okt 2012

@gerena gratulujeme🙂) co to znamena mimo MK?

gerena
30. okt 2012

@bambula27 ano, uz cakaju druhe babo po ivf, prve ma asi 4 roky 🙂
MK- modry konik teda toto forum som mala na mysli 😉

bambula27
30. okt 2012

@gerena tak uz by som tym spermiam skusila verit 🙂 ohss som mala aj tak ... podla mna som mala byt sledovana castejsie od zacatia s Gonalom, nie az o tyzden, kedy bol dr. sokovany...ale nevadi, uz je po tom.
A "kolegynke" vyslo IVF na prvy pokus? Aj jedno aj druhe?

gerena
30. okt 2012

@bambula27 ano
a ty mas vyhodu, ze uz doktor vie ako reagujes na lieky, a to tolko to bude menej problemove....drzim palce 😉

bambula27
30. okt 2012

@gerena dakujem krasne, ach keby to teraz uz vyslo. Ale bojim sa toho, ze to potrva, kedze aj on povedal, ze sa s nami bude musiet viac "pohrat" 😒

sfera
30. okt 2012

ahojte dnes som bola na predčasnej kontrole nakoľko mi chýbalo Diphereline, tak ma Dr. vyšetril a v pondelok mám odber, tak uvidíme ako dopadneme...niekto ďalší?

maarcy
30. okt 2012

ahojte...vsetkym vam drzim palce ... nam vyslo IVF na prvy pokus...dnes nam uz spinka 5-mesacny anjelik v postielke...nestracajte nadej, raz sa to musi podarit 🙂

cerkutka
31. okt 2012

@linka ako sa mas?? any news?

meega
31. okt 2012

@maarcy Ahoj, konecne taky optimisticky prispevok, blahozelam, ze sa Vam to podarilo na prvykrat a pevne dufam, ze aj nam sa podari. Sice Dr.Herman sa tvaril tak nejak skepticky, ostatni mi vlievaju trochu viac nadeje. Endokrinologicka u mna nevidi zasadny problem a vzhladom na moj vek (27) by sa to mohlopodarit. Velmi by sme si babatko priali 😵 pekny den prajem

milagrosss20
31. okt 2012

@lilli202 ano prvy krat som tam bola a mala som aj menstruaciu teda ju este mam..

lilli202
31. okt 2012

@milagrosss20 kedy ides na druhé vysetrenie?

lilli202
31. okt 2012

@bambula27 ahoj...musime verit ze sa podari.ty kedy ides do toho zas???uz aj predoperacné mám urobené pondelok idem k nemu..

bambula27
31. okt 2012

@lilli202 ked dojde najblizsie mrcha, ale ja mavam dlhe cykly, tak povedal, ze zaciatkom decembra to skusime znovu, aby sme to do Vianoc stihli. A kolko dni ty uz pichas?

lilli202
31. okt 2012

@bambula27 pekny darcek bude pod stromcek ak sa podari co?dobre by bolo...ja si nepichám nic.mne len jednu ampulku dal Dipherile a tolko.

lilli202
31. okt 2012

A pocuvajte baby ja som si uz dala urobit predoperacné uz my dal herman papier ze mozem ist neviem kedy budem mat odber tak to nevadi ??????

bambula27
31. okt 2012

@lilli202 no to ano, nic ine by som si nepriala 😔 Jaj, cize ty mas len jednu. Teraz bude kontrola a dalej ako?

lilli202
31. okt 2012

@bambula27 zatial som mala len jednu..neviem ako bude dalej..

sfera
31. okt 2012

@lilli202 ja som bola na interné v pondelok a internista vravel že papier platí tak 2-3tyzdne a že keby sa to dovtedy nestihlo tak mám prist a už len niečo doplni,tak predpokladám nové EKG,možno tlak...

lilli202
31. okt 2012

@sfera no ja newiem men nic nevravela..a ty si bola u takého dr ktory ty povie kolko tej narkőzi treba??no neviem ako sa volá ten dr kto to robi

sfera
31. okt 2012

Bola som len na interné predoperacne vyšetrenie. No ale mám urobené aj anesteziologicke vyšetrenie nakoľko aj MM bude operovaný pre azoospermiu,tak sme to vybehali spoločne, ale neviem či to anesteziologicke je potrebné..

lilli202
31. okt 2012

@sfera no ano to myslim aj anesteziologoa.ci to treba????

sfera
31. okt 2012

@lilli202 no to neviem ale boli sme v KE vo FN robili to MM a bola tam strasne zlata pani doktorka a trvala na tom že to vyšetrenie urobí aj mne ale Dr. Herman o anesteziologickom nevravel nič, len to predoperacne stale spomínal,takže neviem to je skôr otázka na tie ktoré to už podstúpili..

lilli202
31. okt 2012

@sfera ani mne nevravel nic ze by to trebalo..mozno on tam ma anesteziologa.ci ja neviem.ty si pichas injekcie?

sfera
31. okt 2012

@lilli202 picham si uz Puregon 225Iu a v pondelok už idem na odber, ale akosi má začína bolieť brucho, dnes som mu volala tak vravel že to je vraj normálna reakcia tak dúfam že to nebude OHSS

lamilka
31. okt 2012

tak objednala som si dnes ten caj co tu bol spominany, tak som zvedava co to spravi 🙂
...teda, dlhsie som tu nebola, a pozeram, ze tu uz mame zase nejake vysledky zo zakrokov aj ked ma velmi netesi, ze tie negativne prevysuju
@cerkutka je mi luto, ze sa to nepodarili, vyzeralo to tak nadejne u teba, som verila aj ja , ze sa vam to podari

lamilka
31. okt 2012

@xeni81 ahoj, tak co dr. povedal na dalsi neuspech iui?

lamilka
31. okt 2012

@bambula27 asi si mala byt sledovana castejsie, ale to asi kazda, no asi dr. nema tolko casu aby mohol robit tak casto ultrazvuk ako by mal, no potom by sa predislo aspon takymto neuspechom. ja som uz zvedava ako budem reagovat ja, lebo co si tu citam vase skusenosti tak mi to nahana celkom strach.