Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

linka
22. nov 2012

@bambula27 mne trebalo 5 kusov,nepovedal ti,si sa mu dovolala?

linka
22. nov 2012

@lilli202 a kedy mas ist na krv? ja som posledne vydrzala a oplatilo sa,aj ked nie na dlho..

bambula27
22. nov 2012

@linka joj, ked ja som taka vymleta, ked s nim volam...vzdy na nieco zabudnem. Dnes som sa mu dovolala, tak dal mi nejake telefonne cisla 2 na nejake baby tu v PO, aby som skusila, ze ony maju. Este som nevolala. Skusam aj tu. Rada by som, keby to mal niekto na predaj, kto to mal preplatene poistovnou. Lebo inak to zas bude dalsia "palka".

lilli202
22. nov 2012

Linka mozno aj ja vydrzim. A nemala si nejake priznaky? ?mna boli brusko a bolo ma hlava. Uvidime dal my dve tak dufam ze aspon jedno sa udrzii. A ty ako pokracujes dalej? ?

lilli202
22. nov 2012

A na krv mam ist az 3decembra

linka
22. nov 2012

@bambula27 tak ma to mrzi,ze som ich predala,cely rok som ich mala doma,nikto ich nechcel,teraz jak narokom 😒 skusaj moja obvolat tie baby..
@lilli202 aj mna bolelo brucho,prsia ma zacali asi 4 den po vklade,potom ma dost smadilo a chodila som casto na wc..ja uz nijak nepokracujem.

bambula27
22. nov 2012

@linka nevadi...aj tak ti dakujem. Urcite obvolam.

linka
22. nov 2012

@bambula27 a kedy ides k nemu?

bambula27
22. nov 2012

@linka tazko povedat. Od pondelka beriem duphaston a estrimax na tyzden a potom mam cakat na menzes a tak mu volat.

cerkutka
22. nov 2012

@sfera ano🙂) ze vraj najlepsie lebo si nadopovana hormonmi,ja ti poviem uz mi z tych hormonov sibe...som z nich unavena, setci ludia sa ma pytaju co tak strhano vyzeram ci mam dake problemy. Takze sa uz pravdupovediac nepustim do dalsieho kola bez prestavky, ale teraz som to skusila takto🙂) no...vlastne dufam ze dalsie kolo uz nebude nasledovat🙂)

linka
22. nov 2012

@bambula27 sa pamatam ako pred rokom som stresovala ci stihnem do vianoc,uz ma nechcel robit,lebo isli sviatky,zacala som az v januari,ktovie ako pristupi k tebe..

bambula27
22. nov 2012

@linka tak mne uz predtym povedal, ze tak to spravime, aby sa to stihlo do Vianoc. Ja som ho nenahanala, to on sam. Tak hadam to spravi dokladne a tak, aby to vyslo 🙂 Ja viem, to asi neovplyvni nikto....ale dal by Boh

lilli202
22. nov 2012

Linka :ja mam aj prsia tak naliate aj mna Amado dneska som vypila zo 4litre.ako to ze nepokracujes? ?alebo v inom car??

linka
22. nov 2012

@lilli202 prsia mozes mat naliate z liekov...este mas skoro na priznaky,hlavne sa nesleduj ! no uz neriesim nic,4x je na mna az az, a tak to proste citim,ze to nemam riesit
@bambula27 drzim ti prsty,aby dodrzal slovo!

timmka
22. nov 2012

@lilli202 ano, este mam drobcov v brusku 😉 moja hlavne klud i ked mne sa lahko povie 😒 ja som tiez lezala cca 7 dni, potom som vysla aj vonku

tromboska
22. nov 2012

Dievcata drzte sa, verim, ze teraz sa to uz kazdej jednej z nas podari 🙂

lamilka
23. nov 2012

@bambula27 asi by ta mal stihnut spravit do vianoc, lebo mne povedal, ze budu robit vykony do 19.12. potom ze uz nie, lebo budu oni v strese, a aj pacientky aze to nebude dobré....tak si ta nastavi , aby bolo dobre. 😉

bambula27
23. nov 2012

@lamilka urcite to ma presne naplanovane. Kvoli tym mojim "uzasne" dlhym cyklom mi dal Duphaston a Estrimax, lebo by som menzes mozno sama od seba ani toho roku nedostala.

bambula27
23. nov 2012

@lamilka a ty moja ako pokracujete?

bambula27
23. nov 2012

Zienky moje zlate, ak by ste vedeli o niekom, kto ma zvysny Cetrotide, par ampuliek, prosim dajte vediet. DAKUJEEEM

linka
23. nov 2012

@bambula27 stale nikto sa ti neozval?

lamilka
23. nov 2012

@bambula27 ja pokracujem tak, ze cakam kedy mi pridu papiere z poistovne.Posielala som uz zaciatkom oktobra, po mesiaci mi prisla neschvalena ziadost lebo dr. tam napisal co nemal, no a teraz mi vsetko na novo presetruju. tak neviem ako dlho budem cakat, ale aj mna mal stihnut do vianoc ale uz to tak nebude.a ak mi to pre tuto jeho chybu neschvalia tak tam ani neostavam...
no a tebe sa nikto neozval na tie cisla co ti dal dr.? ci uz ani oni nemaju?

bambula27
23. nov 2012

@lamilka Co to zase poplietol? Och tak to by ma pekne nahnevalo. Ved to cakanie na schvalenie je niekedy pekne dlhe.
😠 Dufam moja, ze to dopadne a predsa len to schvalia. Drzim silno palce. Ak to schvalia stiha sa to do Vianoc este? Joj, na tie cisla od Hermana som volala, obe zeny to maju uz predane a dokonca pred polrokom. Som mu volala a hovorim, ze uz davno to predali, tak on "nie, neexistuje..to nemoze byt pravda"., Ach...no coment. Nic hladame dalej.... ☹

timmka
23. nov 2012

@bambula27 moja vyhladaj si tu centra. napr. spln, ferticent, helios a vsade napis, ze je to surne

bambula27
23. nov 2012

@timmka skusim, moja...dakujem 😉

lilli202
23. nov 2012

Cerkutka ako? ?kolko ty vkladali???uz odychuj nenakupuj moja

lamilka
23. nov 2012

@bambula27 ja uz som to na tento rok zabalila, bude zhon aj v centre a aj u nas v praci a v tom strese pred vianocami by to asi dobre ani nedopadlo.tak a z poistovne sa ani neponahlaju takze tento rok ja mam pravdepodobne uz uzavrety.
No ale neviem , tak rada by som ti pomohla...a on nemal este nejake dievcata na telefone aj tu z KE? ved uz to je jedno , uz by si si po to dosla...mal ti dat este nejaky typ.

bambula27
23. nov 2012

@lamilka tak toho zhonu som sa bala aj ja, ale...moja gynek. po mojej prvej skusenosti s IVF povedala, ze pri dalsom pokuse ma vypise PN od zaciatku. Neviem co mi na to povedia v praci, to bude katastrofa, ale to mi je uz jedno. No nepovedal mi nic, ziadne dalsie cisla, ale povedal, ze ono sa to este nazbiera aj u nich, ze ak nezozeniem cez net, tak sa mam neskor ozvat zase.

cerkutka
23. nov 2012

@lilli202 ahoj moja...🙂 2 mi vlozili dnes🙂 som tam bola asi 3.5 hodiny ty kokoooos...🙂) dnes som mala zly den bolo mi dost zle hlava ma bolela no proste cele zle...dokonca ked som tam lezala dole hlavou tak som zaspala🙂)
no a dnes nenakupujem tu si lezkam na pohovke a pozeram telku🙂) nic nerobim🙂) ale...musim povedat ze dnes som na lekara diametralne zmenila nazor, mala som s nim velmi pekny rozhovor a aj pekne mi poprial ked som odchadzala......nebudem to tu rozvadzat lebo sa to nehodi ale ako hovorim moj nazor sa zmenil comu som rada.je sice jesitny ale dobry clovek.

cerkutka
23. nov 2012

@bambula27 co to hladas ty?? nechapem velmi....preco nestihas do vianoc?