Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

lamilka
26. dec 2012

dievcata, prosim vas, ja som uz zacala s pripravou na ivf, mam pichnuty decapeptyl a teraz cakam na menzes, mala som jeden take mensie spinenie, to moze byt z toho dcapeptylu?
a na ktory den ste potom pokracovali v pichani ostatnych pripravkov?lebo ja ked dostanem teraz niekedy menzes, co uz asi dostanem skoro, tak sa bojim ze2.januara ked sa mam ozvam dr. tak uz to bude neskoro na dalsie pokracovanie.viete mi popisat ako ste pokracovali pri dlhom protokole? dakujem

lamilka
26. dec 2012

@bambula27 nestracaj vieru, este to moze dobre dopadnut....verim, ze sa ti to podarilo...

@21majka blahozelam k uspesnemu ivf, drzte sa!

cerkutka
26. dec 2012

@bambula27 ja tiez tak ako majka na 9 den totalna slabinka a zacala silniet fakt az ten 11-12 den a hej asi na tom nieco bude ze vlastne si tehotna lebo to male do teba vlozia a potom po tych 10 dnoch asi vidno ci sa drzi ci nie...hmm logiku to ma, asi a neoplati testovat takto skoro...ale mas stale nadej lebo ducha mas...ja ked so tehu nebola tak som na 11 den nemaa voooobec nic..

21majka
26. dec 2012

@lamilka dakujem,dufajme,ze vsetko dopadne oki 🙂
Ja som mala tiez dlhy protokol,v skratke ti napisem,ako to bolo u mna(dufam,ze pamatam dobre 😀 ).Zacinala som 1.oktobra-dostala som menzes,volala Hermanovi,objednal ma az na 15eho,prvy ultrazvuk,hned od toho dna som si zacala kazdy den pichat jednu injekciu diphereline 0,1mg,29.oktobra dalsi menzes-vkuse picham diphereline,5.11.druhy ultrazvuk,zacala som k diphereline pichat kazdy den v tu istu hodinu aj puregon,12.11.treti ultrazvuk a tu uz ti da Herman presne pokyny kedy co pichnut a kedy ake lieky brat pred odberom.16.11.odber,21.11.vklad...tot vsjo 🙂

zujanka
26. dec 2012

@bambula27 ahoj ja som bola na ET iba 2 dni po Tebe a test mám biely ako sneh, teda namiesto druhej čiarky a to mám dve embryjká po PK Držím palce nech to dobre dopadne A rozhodla som sa vôbec netestovať a počkať do odberu krvi, nebudem zbytočne stresovať

lilli202
26. dec 2012

@zujanka ahoj moja skoro si testovala.ja som vydrzala az do krvi.

lilli202
26. dec 2012

@21majka ahoj maji a kde je ten krásny státus??????????????

21majka
26. dec 2012

@lilli202 no uz je tam 🙂 Som dajako zabudla,pravdupovediac som ani nato nepomyslela 😀 😀 😀

bambula27
26. dec 2012

@lamilka
@cerkutka
@21majka
@zujanka dakujem vam zienky, hadam to dobre dopadne. Dodnes som akosi celkom verila, dnes ma trosku premohol strach....no uvidime ake budu vysledky.

cerkutka
26. dec 2012

@bambula27 pocuj a to zajtra je 10 den a ty ides na krv?? to nie je moc skoro?

bambula27
26. dec 2012

@cerkutka Herman mi kazal ist na odber 28.12.....ale moja gynekologicka povedala aby som prisla zajtra,lebo nevie ako funguju teraz laboratoria cez sviatky. Mne sa tiez zdalo skoro, ze na 11. den....ale tak co uz.

zujanka
26. dec 2012

@lamilka ahoj špiniť možeš po decapeptyle, nie je to nič zlé /na zadnej strane protokolu som sa dočítala, že može sa objaviť a je nevýznamné/ Ja som začala pichať gonal a menopur 10 dní od decapeptylu

sfera
27. dec 2012

Ahojte neviete kdy Dr. začína pracovať?

bambula27
27. dec 2012

Ahojte zienky....tak so slzami v ociach vam oznamujem, ze nam to nevyslo. Moje dnesne hcg menej ako 0,100 😢 Hermanovi som volala, tak mam sa ozvat az 7.1. Ani mi nevedel povedat, ci to nase druhe embryjko vydrzalo, ci ho zamrazili...nepamätal si. Ze mi to povie az 7.1.....cize asi v praci bude az vtedy....

lilli202
27. dec 2012

@bambula27 jajj moja je my to strasne lúto neboj druhy pokus vynde..kolki den si vklade dneska???

bambula27
27. dec 2012

@lilli202 len 10-ty den...ale hodnota je nizka. toto bol nas drtuhy pokus....tak uz neviem 😢

zujanka
27. dec 2012

@sfera začínajú až 7.1.2013

zujanka
27. dec 2012

@bambula27 je mi to ľúto ☹

sfera
27. dec 2012

@bambula27 cítim s tebou, ale tak snáď ten nový rok bude pre nás úspešnejší!

21majka
28. dec 2012

@bambula27 ahoj moja,tak to mi je velmi velmi luto,tak som verila ☹ .No tak ako pise sfera,dufajme,ze rok 2013 bude uspesnejsi...Hlavu hore bambulka,skus si teraz oddychnut a pust sa do boja znova,urcite sa podari 🙂 musi sa podarit

cerkutka
29. dec 2012

@bambula27 ahoj, az teraz citam co sa deje, lebo sme boli mimo....to mi je fakt luto:(( nechapem ako ti mohol test ukazovat ciarku.....:(( pocuj, hlavu hore, ja som tu takto isto pisala 2 mesiace dozadu a hned mesiac nato som uz bola vytesena ako leco...ako to ze toto bol druhy pokus?? som myslela ze sa ti tento nerata....!! sustred sa teraz na KET (na to zmrazene embijko..) vies podla coho budes vediet ci ti zmrazil ci nie?? podla toho ci si za to platila...nepamatas sa? lebo ja som platila za mrazenie v den prveho vkladu..

bambula27
29. dec 2012

@cerkutka Tak ten prvy sa neratal,kedze boli prazdne foliky. Ale pre mna osobne to bol druhy pokus, lebo cely ten kolotoc okolo toho - injekcie, kontroly a cele toto, som si presla 2x. A naozaj neviem co s druhym embryjkom, lebo ked som sla na vklad, tak povedal, ze z dvoch vlozime iba jedno. A hned som sa pytala, co s tym druhym, tak povedal, ze "budeme ho este sledovat dalej a ak sa bude dobre vyvijat, tak vam ho zamrazime". (bolo mi to divne, ako dalej sledovat, ked som tak ci tak mala PK?) CO si mam akoze teraz mysliet?

cerkutka
29. dec 2012

@bambula27 mala si volat hned dalsi den, on na tieto otazky nikdy nedava presne odpovede bohuzial. Ja napriklad viem ze mne zmrazil ale neviem kolko, tiez povedal ze ich budu sledovat a ktore budu OK tak zmrazia....asi tym myslel ze nie vsetky su vhodne na mrazenie a ze niektore aj po PK sa ukazu ze nie su zivotaschopne. Kazdopadne mu musis zavolat...
pravda je ze si mala dva pokusy ale....naozaj si mala iba jeden vklad takze to nemozes brat az za taky neuspech.... 😖 uvidis druhe vyjde.....aj ked stale je vacsia sanca ked vklada dve naraz..pozri aj mne sa aj teraz chytilo iba jedno..a aj majke...z tych dvoch co nam vlozil...no ale tebe sa moze prave to jedno co ti ostalo 🙂 neboj v januari budes happy...

bambula27
29. dec 2012

@cerkutka Moja, dakujem ti za tvoje povzbudive slova....ale sama dobre vies, co je to celym tym si prejst. A moj prvy neuspech bol tiez velky....vsetky foliky prazdne. Vklad bol sice iba jeden, ale neuspechy uz 2. Pretoze aj s pomocou injekcii sa mi s tazkou biedou vytvori aspon par schopnych vajok. Druhykrat som sa tiez bala, pretoze tych folikov bolo zas o nieco viac....a cim ich je viac, tak tym su menej kvalitnejsie. Ved to vieme vsetky. Ale nebudeme sa tu natahovat, kolko neuspechov bolo....Ja budem verit, ze to embryjko tam stale na nas caka 😉 a dozviem sa to az 7.1.

cerkutka
29. dec 2012

@bambula27 mozno by som na tvojom mieste uz neskusala u hermana druhy pokus( teda treti) ivf ale niekde inde.....a neboj urcite tam je a caka na teba🙂

bambula27
29. dec 2012

@cerkutka ak nas embryjko este caka, tak ho tam na pospas urcite nenecham 😔 Ale tiez som rozmyslala, ze CAR zmenim, ale neviem....neviem ako by som to kombinovala s pracou. Tazke by to bolo. Kosice som nemala aspon daleko. Ale.....ak nebude KET, tak urcite nepojdem do dalsieho pokusu hned...Potrebujem oddych od celeho toho kolotoca.

cerkutka
29. dec 2012

@bambula27 no jasne...ono ty si to prezivala ovela tahsie ako my vsetky.....ja som sice tiez mala alergiu na tie hormony ale tak tvoje problemy boli ovela vacsie....vela bab si tym mesiacom prefrci aj s injekciami a ani nevedia ako....

bambula27
29. dec 2012

@cerkutka ja sa,moja,urcite nechcem lutovat...Ale chce to aj fyzicky oddych a v prvom rade psychicky. Ja verim,ze babo si raz najde cestu aj k nam.

lamilka
30. dec 2012

@bambula27 je mi luto,ze sa ti to nepodarilo, ale nestracaj nadej,Hlavne sa neporovnavaj tu s dievcatami, kazda ma iny organizmus, kazda reaguje inak.Ty si tazsi pripad, ale urcite sa to podari, len by sa ti mal venovat viac, on sice nema na ziadnu cas ako by mal mat, ale taketo pripady by mal sledovat ovela castejsie.No asi by som aj ja zmenila centrum, ako ti radila cerkutka, ale tak je to tvoje rozhodnutie na nic ta tu nechceme nahovarat.tak sa drz, uvidis ze raz sa to urcite podari.

lamilka
30. dec 2012

dievcata, stalo sa vam niektorej ze ked ste boli po pichnuti decapeptylu, tak ste krvacali po styku? lebo mne sa to stalo uz dvakrat a neviem ci to mam pripisovat tomu. uz si nahovaram vselijake ine diagnozi.dakujem 🙂