Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

sonikah
8. okt 2009

Nám sa podarilo 1.ivf a dali sme 2 babätká, no a rozdelili sa na 3. Ja som si tiež musela najprv porobiť rôzne vyšetrenia a až tak ma pustil na stimulku, lebo som nemala dobré výsledky. Takže sme asi mesiac a pol stratili len vyšetreniami. Je to o držku, ale je to lepšie, lebo potom je väčšia úspešnosť.
Kati - hore hlavu, ktorý deň po ET si?

lusinkaj
8. okt 2009

soni tak to je super... 🙂 a nechcela si ist na odsatie 1 babätka...alebo ako sa to vola? 😕

katica1
8. okt 2009

sonikah som 13den po.....bojim....sak vies....dvakrat som bola sklamana....tak mam veelky boj so sebou... 🙄

sonikah
8. okt 2009

Nám povedal, že je všetko v poriadku, akurát s tým, že to nebude jednoduché, no a my sme nedokázali len tak ukázať prstom, že teba nechceme. ľúbime ich rovnako. Iné by to bolo keby nám hermi povedal, že je to potrebné. No nám povedal, že sú úplne v poriadku a že žena vycíti či na to má alebo nie. Možno nás niekto za to odsudzuje, lebo aj s tým sme sa stretli, no čakali sme na nich príliš dlho a už sa na ne veľmi tešíme.

lusinkaj
8. okt 2009

jasne velmi ta chapem...velmi drzim prsty...len si to ja neviem predstavit 🙂 ale to je jedno...
tak sa drzte... 🙂

katica1
8. okt 2009

sonikah chapem ta,ja by som asi tiez tak...keby bolo vsetko ok....joj budete piati....krasna velka family....cmuk..urcite vam najblizsi pomozu.... 😉

sonikah
8. okt 2009

Ďakujeme, ani my si to zatiaľ nevieme predstaviť. No viem, že to zvládneme. Veď nie sme nejaké B-čka. No nie? 😉 Dievčence končím, veľmi vám držím palce, želám pekný zvyšok dňa a hlavne hore hlavy. cmuk 😀

katica1
8. okt 2009

dik...budeme to potrebovat.....ze lusi.... 😕 😕

katica1
8. okt 2009

papa ..ja idem dnes do prace skor... 🤐

lusinkaj
8. okt 2009

soni drz sa a prid nas pozriet castejsie 🙂
kati veru mi to teraz potrebujeme... 😵

broskina
8. okt 2009

ahoj sofi..tak ako dopadla porada...nejak si sa neozvala.. 🙂

broskina
8. okt 2009

ahoj lusi..mne je fakt na ... 😝

broskina
8. okt 2009

asi pojdem k dr,ale neviem kedy.. 😒

broskina
8. okt 2009

už nemam ani ibalgin..vlastne by som ho už ani zajtra nebrala...idem na transfer.. 🙂

sofia2008
8. okt 2009

ahojte, som tu na skok, lebo som este v praci...debata dopadla ok, jasne, ze praca sa odsuva na vedlajsiu kolaj..idem trocha pocitat, co ste dnes popisali... 🙂

broskina
8. okt 2009

no vidís..predsa tym mm tiež zaleži na rodinke 🙂

sofia2008
8. okt 2009

🙂

lusinkaj
8. okt 2009

ahojte,dala som si dnes pauzu od pc a isla ku kamoske na kavu...teraz idem k telke a cakam manzela
baby,nejak chripka uz dolahla...mam strasne upchaty nos a nic sa mi nechce... 🙂

sofia2008
8. okt 2009

lusinka...ani mi nehovor...ja sa uz tyzden snazim dostat z nachladenia,boli ma hrdlo, usi atd 😠
jedine coldrex mi zabera, ale akonahle ho prestanem brat, vsetko sa mi vrati naspat 😠
prajem pekny vecer s mm 🙂

lusinkaj
8. okt 2009

sofi mna hrdlo prestalo,teraz zacal nos..uz nevladzem fukat,vkuse tecie...a zacina ma boliet hlava ☹

sofia2008
8. okt 2009

najlepsie na tom je, ze teraz, ked sa snazim byt zdrava a pcham do seba vselijake vitaminy, tak na mna vsetko lezie 😖

lusinkaj
8. okt 2009

no ja som dnes hotova...vobec nic sa mi nechce ☹ pijem akurat cajik,ale nic nevladzem ani do sprchy vojst

lusinkaj
8. okt 2009

dobru nocku 😔 pekne snicky 😎

betka30
8. okt 2009

ahojte, dnes som volala dr. Hermanovy a zajtra mám ísť knemu. Trochu sa bojím čo bude 😖

lusinkaj
8. okt 2009

betka nebojaj,nehryzie...prvykrat ides ?

lana28
8. okt 2009

ahojte....................betka neboj, dobre bude 🙂

lana28
8. okt 2009

betka daj vediet, ako bolo u Dr. zajtra...............dobru noc a drzim palce 😉

zuzu1111
8. okt 2009

Pre lanu28: ja mám 26 a drahý 27r.....či mám anovulačné cykly idem ešte len zistiť. Teraz mám po Duphastone MS a po jej skončení začínam s meraním BT.

katica1
9. okt 2009

baby ja som vcera testla vecer,,,,aj dnes rano...biely jak lalia....ani sa mi nechce debatovat...ostatnym drzim palce..papa 😢 😢 😢

lana28
9. okt 2009

ahojte.....kati mas ip