Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

katka1710
29. okt 2014

ja som skúšala Brno, ale dva krát mi tam dali nevhodnú stimuláciu a nemala som ani vklady, no vravela som, že ešte to teraz raz skúsim v Brne, či ma nastimulujú a budem mať embryjka, aj tak do Vianoc už u Hermana nestihneme, a cez sviatky, by som si dala pauzu. V januári som tento rok začala u Hermana, tak možno aj skončila.

katka1710
29. okt 2014

Baby neviete či Herman pracuje? alebo má dovolenku?nedvíhajú mi...

anjeliik
31. okt 2014

Ahojte baby,nevie mi niekto nachodou poradit,,este v roku 2010 v marci som mala uspesne umele oplodnenie a zvisene embria sme si dali zamrazit.Teraz planujeme druhe babetko a nie som si ista ci tie embria mame este stale zmarezene,lebo ich odlozili na 4 roky a to uz mame trosicku viac..Niekto nema neake skusenosti alebo podobny problem????..Za kazdu informaciu dakujem. 🙂

dicinka1
31. okt 2014

@anjeliik ja som mala uspesne ivf v roku 2008 a teraz sme boli na KET co je 6 rokov..skus im zavolat..

anjeliik
1. nov 2014

@dicinka1 Dakujem 🙂 zavolam v pondelok.

katka1710
4. nov 2014

ahojte baby, chystá sa niektorá na ivf? ja čakám na schválenie v poisťovni a potom ideme na to.

katka1710
4. nov 2014

mali ste niektorá dlhý protokol pri ivf? lekár vravel, že teraz mi nasadí dlhý, aby sme získali viac kvalitných ocytov, keďže mam nízke amh, stále som mala odobrané len 4 ocyty...Je to moje tretie ivf, tak možno aj preto sa tak rozhodol, aby som už nemusela neskôr absolvovať stimuláciu a mala aj mrazáčiky...

marshmallow
16. jan 2015

Ma tu niektora endometriozu?

lemi7
20. jan 2015

@marshmallow hlasim sa k endo

marshmallow
20. jan 2015

@lemi7 ako riesis bolesti?

lemi7
21. jan 2015

@marshmallow to je na dlho ,no momentalne som pn a mam pred ivf ,tak doma sa to da vydrzat,ale mam pocit ze na endo bolesti velmi nic nezabera,raz je lepsie raz horsie,ale mozme na ip popisat ak xces viac

marshmallow
21. jan 2015

@lemi7 oky idem si ta pridat 🙂

maria294
26. feb 2015

ahojte kocky,
ako ste spokojne s doktorom Hermanom? lebo ja nie-zbabral všetko čo mohol, nikdy viac do tohto centra
iba zbytočne vyhodene peniaze , šance na otehotnenie a aj ten cas

maria294
26. feb 2015

@katka1710
ako si dopadla s tretim IVF u hermana?

lemoni86
11. mar 2015

@maria294 ahoj, ja som bola u hermana v maji-juni 2014 a tiez nic moc.. ako mala som kratky protokol, z toho 10 vajicok, 8 sa oplodnilo, 1 vlozili a z toho bolo par na mrazenie co ani netusim kolko, lebo samozrejme urodzeny pan mi to nechcel povedat.. et vysiel ale babo odislo v 6tt.. tak som sla na ket s dvoma a to nevyslo tiez.. viac som tam uz nevkrocila, aj tak som povacsine odchadzala odtial s placom. na dlasie ivf som sa rozhodla pre reprofit v brne... dokonca som mala miernejsiu stimulku a urodilo sa mi az 20 vajicok, 10 sa oplodnilo, 6 v super stave zmrazenych este .. dala som si vlozit jendo no a vysledok vidis v popisku.. reprofit a gyncar, neporovnatelny rozdiel v spravani ku pacientom.. max spokojnost. komunikacia cez email, bez problemov odpise dr aj do 10 minut na vsetko 🙂 v klinike sme boli len na odber a potom na vklad, ostatne som riesila u svojej obvodnej, kontrolu kolko sa urodilo a tak.. . takze gyncare je strata casu a penazi... dokonca stimulka v brne ma vysla so vsetkym za rovnako akoby som sla na svk cez poistovnu.. 🙂

zoe1978
18. mar 2015

ahoj Hermanky...mala by som na Vas otazku,ci niektorej,ked Herman povedal,ze ma velmy male sance na IVF a predsa sa podarilo tehotenstvo?

benny11
18. mar 2015

@zoe1978 ahoj, mne sa to podarilo, vravel, že nikdy nebudem tehotná......

zoe1978
18. mar 2015

dakujem benny11...a mala si IVF?a na kolko krat sa to podarilo?

benny11
18. mar 2015

@zoe1978 u Hermana 1 x, a potom som skúsila v Brne a na 1 šup

linka
22. mar 2015

@zoe1978 nam vravel,ze s muzom nebudeme mat nikdy deti,lebo sme nekompatibilny par a po pol roku od kyretu som otehotnela prirodzene a rovno dvojicky...absolvovali sme u neho 2x IVF a 2x KET,vsetko vyslo,ale v rannom stadiu odislo...

zoe1978
23. mar 2015

dakujem linka

maria294
14. apr 2015

ahojte kocky
🙂 sme v 8 tt vdaka Heliosu Martin.
Drzim vam palce aj nech vam ostatnym sa to podari

benny11
14. apr 2015

@maria294 teším sa s tebou 😉

zuzankaa88
18. máj 2015

Ahojte, chcem sa opytat co ma caka u dr hermana kedze idem k nemu po prvy krat, ake vysetrenia a pod., vdaka ak niekto napise 🙂

dicinka1
25. máj 2015

baby,kedy ma doky dovču,neviete?potrebujem si naplanovat KET..kedže som mimo SK

tinkapistik
13. jún 2015

@zuzankaa88 ahoj, chcela by som sa spytat, ked uz mas nejaku skusenost s dr. hermanom, ze ako to prebiehalo, aky bol a tak... mna tiez moja lekarka odporucila k nemu, len som si nejak musela nechat este cas na premyslenie a spracovanie toho vsetkeho co sa okolo mna deje a co ma este caka... takze mala rada by urcite pomohla... dakujem🙂

zuzankaa88
18. jún 2015

Ahoj, no este som nebola 🙂 dam tomu este cas a po lete tam at chcem ist cize nepomozem Ti.
@tinkapistik

tankika
21. jún 2015

@tinkapistik nechcem ta strasit, ale ja s nim nemam dobre skusenosti... Herman ako clovek podla mna nema co robit v takomto odveti zdravotnictva... a to nehovorim o tom, ze mi zle stanovil diagnozu a sposobil mi OHSS, s ktorym som skoncila v nemocnici... presli sme do Iscare v Martine a tam nad jeho postupmi len krutili hlavou 😖

tinkapistik
22. jún 2015

@zuzankaa88 aj tak vdaka...

tinkapistik
22. jún 2015

@tankika dakujem za spravu... veru si ma nepotesila moc, uz zacinam byt nacisto zufala, neviem co mam robit, teraz este asi pockam a potom to tam vyskusam, nasla som aj dobre ohlasy, tak mozno... no neviem, neviem, neviem... ☹ a v martine ste ako dopadli?