Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

lusinkaj
14. mar 2010

tak som sama zvedava co mi povie....mozno ze nic...sam bud eprekvapeny,alebo neviem co povie... 😝

matelko1
15. mar 2010

ahojte.prajem pekny den 🙂
idem si vas precitat,mam chvilku cas.

lusinkaj
15. mar 2010

ahoj matelko...drobci spinkaju,u na staka kosa,snezi...uz nech je teplo... 🙂 😉

matelko1
15. mar 2010

aj u nas sa prehnala fujavica a teraz svieti slniecko.
drobci teraz papali a maxim sa zlosti,asi ho brusko boli,nekakal ani jrden,tak idem im bruska masirovat.
krstiny dopadli dobre.

lusinkaj
15. mar 2010

tak to je super,ze dopadlo dobre... 🙂 tak im pomasiruj,aj to treba. 🙂

matelko1
15. mar 2010

a nevies co je s lanou?....
chlapci zabubali,obed som pripravila......zajtra ideme do poradne,som zvedava ako pribrali,ale ja to vidim,ze pakne narastli,aj pribrali.alex ratam,ze bude mat uz 4 kg,maxim 3,5.to je moj odhad 😵

lusinkaj
15. mar 2010

neviem vobec co je s lanou...neozvala sa...
ja obed mam od vcera,tak nevarim...akurat papam jablcko...
tak to su uz velky fesaci...este kojis?alebo aj prikrmujes?

matelko1
15. mar 2010

lusi ja som ani nekojila.mliecko som si odsavala,aj tak som ho mala malo a uz vobec nemam.my sme na nutrilone hypoalergennom,je to pixla len 400g a ta nam vydrzi 2 dni a stoji 11€.
poobede pridam nejake nove fotky,hadam sa mi to podari 😀 pri drobcoch.

kedy ides za hermanom

lusinkaj
15. mar 2010

matelko take drahe a len tak kratko vydrzi?tak to dufam,ze budem dlho kojit.... 😉
nie nejdem uz za nim,dnes som mu volala...zablahozelal mi krasne tehotenstvo a ze dufam,ze mu poslem fotky a ja samozrejme 🙂 bol zlaty este nikdy som s nim tak dlho netel.skoro 8 min. 🙂
uz nemam brat ani duphaston,musim povedat v piatok na poradni mojmu gyn. 🙂
dvojicky su urcite jednovajcne...proste sa rozdelili skoro a tym padom mozu mat vsteko samostatne a jedna sa o jednova. 🙂

matelko1
15. mar 2010

veru tak kratko vydrzi a je to drahy špás.maloktora co ja poznam,co ma dvojcata kojila a ked ano,tak kratko.
ja uz musim dat urobit fotky,ze poslem herman.nechcela som uplne takych malickych drobcov posielat,ale teraz ich nafotim,predsa uz su takí fajny na zjedenie 😀 ...
si stastna,ze?....myslim,ze cakas dvojicky.a tak si chcela len jedno.

lana28
15. mar 2010

ahojte, ja som doma......cakam na piatok....

matelko1
15. mar 2010

ahoj lana.a v piatok ides na utz?

lana28
15. mar 2010

ano, ....uz keby bol....

lenand
15. mar 2010

matelko ved nutrilon HA sa da na predpis u detskej lekarky a potom stoji menej celí stojí 10,86 a na predpis 6,44 zvyšok preplati poistovna pre jedno dieta 5 balení na mesiac preplaca poistovna

matelko1
15. mar 2010

neboj urcite bude vsetko v poriadku.

lana28
15. mar 2010

verim... 🙂

matelko1
15. mar 2010

ja cakam kedy sa mi chlapci zobudia,ze im dam papat a ideme von.spia od 10-tej.

lana28
15. mar 2010

si si mohla aj ty schrupnut za ten cas 😉 , zlati su

matelko1
15. mar 2010

veru mohla,ale neratala som,ze budu tak dlho spat.obed som varila a trosku poriadok urobila aj ked je pravda,ze teraz domacnost je u mna druhorada 😵

lusinkaj
15. mar 2010

Tak sme si pospali,skoro 1,5h. 😉 matelko vies tak ti poviem,nikdy som nechcela dvojicky ale kedze u nas je problem mat prirodzene tak co ja mozem vyberat ked len ivf nam pomoze... 😉 tak budem rada ze budu dvaja...a budeme mat pokoj... 😉 aj ked to bude take vselijake 😉
o tom som pocula aj ja co pise lenand ze na predpis je to lacnejsie,len som si nebola ista ci prave aj ten...
lana,tak dlho musis cakat ja by som uz sa zblaznila.... 😒

lana28
15. mar 2010

lusi, nic ine mi neostava......len cakat.......

lusinkaj
15. mar 2010

ved jasne...co nam zenam ostava,stale len cakat a bat sa 😒 hermimu si nevolala?uz len k svojmu chodis?ake lieky beries?co ti hermi povedal?

lana28
15. mar 2010

lusi mas ip

lusinkaj
15. mar 2010

lana,odpisane 😉 drzim prsty

matelko1
15. mar 2010

lenand uz sa od noveho roku neda dat na predpis,alebo nemoze to detsky lekar predpisat,mozu to len detsky pediatri,alebo gastroentrolog...taky je predpis . do min.roku sa to dalo.

tak z prechadzky sme doma.riadna je kosa von.

lusinkaj
15. mar 2010

matelko to vazne?tak to je svi..... 😒
kosa je vonku aj u nas...mna nejak zacalo boliet hrdlo,len leva strana...nic ine mi uz nechyba 😒

katarina822
15. mar 2010

ahojte matelko a moja sestra davala malej do ukon.4mes.ten nutrilon a mala na predpis. sice bolo to min.roku.
lusi ja som tiez chcela kojit ale mala nechcela tahat tak som to vyriesila tak ze doteraz odsavam a mala pije mm z flase.zo zaciatku to bolo tazke ale teraz v pohode uz len 4krat za den odsavam.
lana drzim palce v pia.na ultrazvuk.

lusinkaj
15. mar 2010

kati ahoj 🙂 tak dufam,ze budem moct kojit co najdlhsie,je to fakt individualne ja mam okolo seba vela zien co koja a deti maju aj rok a viac... 🙂

beadz
16. mar 2010

ahojte zienky. dllllho som tu nebola, tak dajte spravicky ktora ako pokracuje.. 😉
matelko, ako sa dari s chlapcami ?

lusinkaj
16. mar 2010

ahojte 🙂 bea tak u mna nic nove v podstate...rastieme,ja uz priberam... 😀 taze asi tak v skratke...