Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

beadz
22. jún 2009

u nas, na tahanovciach je uz tiez dnes. aj je tak vypisane. 😠
sa citim ako pred sto rokmi. nieco take normalne ako voda nejde...

beadz
22. jún 2009

lienka, a ty ako ? co mas nove ? dlhsie som tu nebola, tak nie som v obraze.

lienka2
22. jún 2009

ja dnes cakam na vysledky z krvi, 10.6. som bola na ET tak teraz cakam a cakam.. do druhej.. 😅

beadz
22. jún 2009

jeeej, tak to drzim palce. a ako sa citis ?

dianan
22. jún 2009

ahojte hermanky.. 🙂 čau bea...
lienka...silno držim palce.... 🙂

lienka2
22. jún 2009

dakujem 🙂
citim sa fajn, len som furt unavena a hlavne vecer ma boli podbrusko dost.. ako na mrchu.. 😖

dianan
22. jún 2009

a test si nerobila??

lusinkaj
22. jún 2009

ahojte 🙂 tak navarene uz mam,teraz som sa dala do pratania,uz som vyse tyzdna nepratala 😀 tak etraz periem,postele prezliekam,idem vysavat,zmyvat... 😀 mam dost toho
nam az od zajtra maju vypbut tep.vodu tak dne smusim vsetko postihat,vlasy umyt 😀

csilla76
22. jún 2009

Ahojte kocky 🙂
bea no davno som tu nebola,teraz uz nakuknem castejsie,budem sa snazit 😉 Ako sa máte?Simonko ako? 🙂
takze pravdepodobne od 10-12 jula budem v Ke u Gerenky, 🙂 dufam ze mi do toho nic nepride 🙂 tak ak by mal niekto zaujem napiste do ip a mozme dohodnut stretko.
V piatok pokym bude Ger v praci tak mám na pláne ist navstivit kamosku na KVP ktorá má dvojky,ale jej musim este brnknut ci jej vyhovuje dátum. 🙂
lienka drzim palce silno aby krvicka bola pozitivna,potom poobede pridem kuknut aké más spravy 🙂

beadz
22. jún 2009

lusi, aj ja som v sobotu prezliekala periny. ale uz mam vsetko aj vyzehleneeeeeee. 😉
csillus, urcite sa pridam ak bude stretko.

csilla76
22. jún 2009

bea to by bolo fajn,este detaily poriesimes gerenkou a dam vám vediet 🙂
simonko ako? 😉

eva7780
autor
22. jún 2009

ahojte ja len na skok,bola som u kadernicky,auto nam prešlo stk ,tak som rada a letimdo prace 🙂

dianan
22. jún 2009

ahojte....
csilla,lusi...
csilla aj ja idem s vami 🙂

csilla76
22. jún 2009

evy caf no super si kocka s novym ucesom 🙂
bea teraz som kukla simonkové fotky,rozkosny chlapcek 😵

csilla76
22. jún 2009

dia no jasné ze ides,este kto sa prida? 🙂 myslim ze aj puggle pride,joj ona má dnes odber tak jej silno drzim palce 🙂

beadz
22. jún 2009

simon sa prave zobudza, takze asi koncim... ale stihla som dat nejake nove foto.
csillus, dik 😉

csilla76
22. jún 2009

Juj baby tak sa tesim ze vás stretnem jupiiiiiiii 😵 dufam ze aj pocasko bude priat,bo minule ked som bola u ger tak bolo chladno a prsalo 😅

lienka2
22. jún 2009

baby, robila 🙂 ved sa hermi smial ze preco sme my zeny take nedockave 😀 mam ich doma 5 pozitivnych 😅

beadz
22. jún 2009

lienka, tak to je super. cize teraz uz len davat pozor a pozitivne myslenie 🙂

lienka2
22. jún 2009

bea, asi tak.. ale ja sa zatial tesim len tak potichucky, az ked budem mat potvrdene od hermiho tak potom sa budem vytesovat 🙂

lusinkaj
22. jún 2009

aj ja sa pridavam 🙂 😵 🙂 na stretko
idem pokracovat v praci 🙂

dianan
22. jún 2009

lienka...tak super blahoželám...
aj puglee..je po stimulke????dnes už bola na odber???vôbec nie som v obraze

lusinkaj
22. jún 2009

bea kuk som fotky šimonko je zlaty 🙂

beadz
22. jún 2009

lusi, dik. tak ja padam. maly je hore, ideme pocvicit, papat a potom trochu von. majte sa

csilla76
22. jún 2009

lienka tak to je super,hermi ti to uz aj potvrdil,davaj velky pozor na seba a bobacikov 🙂
lusi ok este potom dám vediet ze kde by sa dalo to stretko...moc to v ke nepoznám ale mozete navrhnut nieco vy to tam lepsie poznate 😉
dia puggle bola dnes na odbere ja tak viem,uz davno tu nebola a na sk.tiez tak nic presnejsie neviem 🙂

lienka2
22. jún 2009

baby, som tehotnaaaaaaaaaaaa 🙂

csilla76
22. jún 2009

gratulujem lienka ako som pisala v predoslom prispevku 😵

lusinkaj
22. jún 2009

ahojte,tak mam uz vsetko popratane,poprane...idem sa osprchovat a vylozit nozky 🙂
len neviem preco,poslednu varku mi zle vyzmykalo,musela som este ja rucne a teraz mam cely balkon mokry lebo mi kvapka zo siat 😠
lienka gratulujem 🙂 kazdy je tehotny len ja nie 😠 asi sa pustim do dalsieho boja a navstivim hermana 🙂

lusinkaj
22. jún 2009

nikde nikoho... 🙂

dianan
22. jún 2009

lienka gratukujem... 🙂
lusi...nemud smutná.....ani ja nie som ☹ a určite je nás viac.....