Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

dicinka1
6. mar 2011

@eviku61 a cyklus si mala pravidelny?

sobka
6. mar 2011

dievcata, chystám sa na punkciu cysty a zacíname stimulovať, dufam, že to bude konecne na 9 mesiacov!!pozdravujem vsetky hermanky 😉 MS nikde, cystaaj napriek pichaniu decapeptylu mi nezmizla, tak musíme napichovat a zaciname stimulovať, konecneeee, no len neviem ako to vydržím, ževraj to možem absolvovat aj bez narkozy, aby som zbytocne neplatila za anestezu doktorom, hm 😒 tak neviem, co mám robiť, ci to skusiť, alebo zbytocne netrpieť...mám možnosť ist aj do nemocnice cez poistovnu, ale neviem co by na to dr. Hermann povedal, ked sa už ujal toho mojho problému 😒 stale sa musí nieco komplikovať, fnuk... 😠.......a tie ureaplazmy, ak by sme mali, tak to nemám riesiť, že to má 80% poplulácie a maju deticky, ICSI nam pomože vybrat spermijky zdravé a ja vajcovody nemám, takže ak by som ureu mala, tak to do maternice neprejde, lebo vacsinou ak su neliecené, tak napadaju vajcovody.....ale zatial musím poklopať, výtery som mala doteraz dobre, len drahého PCR ma vystrasilo...ale ževraj je to v pohodke, nemuíme sa obavať..., tak aspon o jeden stres menej, clovek sa snaží vylúčiť vsetko ,co by mohlo zabraniť uspesnemu IVF, ved to poznáte vsetky velmi dobre 😉 tak zatial tot moje poznatky z posledného týždna, pa a dobru nocku 🙂

mejja
7. mar 2011

ahojte.... dlho som tu nebola, uz sem velmi nepisem len si vas pravidelne citavam...nerada to hovorim, ale aj nam s manzelom povedal to iste... u nas je problem v oboch a manzel ma spermiogram katastrofalny...tiez nam povedal, ze deti prirodzenou cestou my dvaja spolu nikdy nebudeme mat.... ja to neberiem v zlom jednoducho je lekar tak hadam musi vediet, aj ked zazraky sa obcas deju...ale u nas velmi nie ☹ ...podstupila som ivf aj s ket celkovo 3x a bezvysledne, posledne som potratila, ale aj si tak myslim, že každej jednej z nas ktora tuzime po babatku neostava nic len verit ze sa to podari ci uz prirodzene alebo nie a myslim, že ak by sa to podarilo bolo by to to hlavne a vobec by som neriesila ci som musela za to zaplatit, alebo nie, aj tak by to bolo to najdrahsie co by nas s manzelom v zivote stretlo

matelko1
7. mar 2011

ahojte.prajem epkny den 🙂
@sobka tak pevne verim,ze tentokrat to vyjde a drzim palce 🙂

lienka2
7. mar 2011

@sobka drzim palce aj ja, nech to vyjde tentokrat 😵

baby, ja si myslim ze je lepsie ak doktor narovinu povie aka je situacia podla neho, ako keby mal tahat za nos.. nam daval sancu ze to pojde aj prirodzene, a ked neslo tak sme isli do ivf..

eviku61
7. mar 2011

@dicinka1 ano, cyklus bol kazdych 28 dni, presny ako hodinky!

matelko1
7. mar 2011

@sofia2008 cez vikend spal manzel s detmi,ja som sla do druhej izby a co cert nechcel,detvaky spali celu noc,zobudili sa na mliecko az o 4-tej.dnesna noc to som bola ja s chlapcami,tak som bola hore zo 4-5x.o 1-nej maxim mliecko pil,potom zacal alex plakal,ale jemu som dala cumlik a spal dalej.
aky ste mali vikend,co ste robili.my sme sa boli s detmi sankovat,bobovat,bol to pre nich zazitok... 🙂 maxim na sankach zaspal,prelozili sme ho do kocika a sli sme si dat este kafe+sisku k tomu,proste skvely den 🙂

dicinka1
7. mar 2011

@lienka2 ..moja,tiež si myslim..proste podla neho to nešlo.. 😉

matelko1
7. mar 2011

@dicinka1 ahoj.ako sa mate,co mate nove....

dicinka1
7. mar 2011

@matelko1 ahojky..nove zatial nič 😉 všetko postarom..a vy ako?maly su taky zlatí 😉 😵 😵

matelko1
7. mar 2011

@dicinka1 aj my nove nic,akurat ze chodime po svojich,lezieme vsade kde sa da.... 🙂 ved aj tvoja emka je zlata.... 🙂

dicinka1
7. mar 2011

@matelko1 božinku,ako deti rychlo rastu..ja nemožem uverit...ked si na to spomeniem,ako som sa strašne tešila ked som si prvy krat malu priniesla domov...a take male babetko to bolo..

sofia2008
7. mar 2011

@matelko1ahoj 🙂 tak to su ale vymyselnici 🙂 nedaju mamke pospat 🙂 tiez sme mali fajn vikend, krasne pocasie, hlavne v nedelu, slniecko svietilo, teplucko, aj dnes, takze prechadzka atd..jej vy sanky a nam tu kvety kvitnu 😀 akurat som upratala, pozehlila, mala zaspala, takze ideme papat 😀 a tak do parku..mm sa zacal prerezavat zub mudrosti, tak idem k dnes zubarovi..pocitam tyzdne, kedy ideme domov 😀 tesim sa hlavne na nase dva vlciaky 😀 som zvedava, ako sa budu tvarit, ked zbadaju malu, uz bude mat 7 mesiacov, ked dojdeme domov..

dicinka1
7. mar 2011

@sobka budem držat silno pršteky..silno!!!!

matelko1
7. mar 2011

@dicinka1 veru leti to,ved nedavno sme vsetky bojovali u hermana a potom konecne tehu a nevedela som sa dockat kedy budu chlapci na svete a odnesiem si ich domov a dnes uz mame rocik.....az teraz vidim ako tie dni ubiehaju....
@sofia2008 veru mali vymyselnici....dnes svieti slniecko,ale fuka silny vietor tak asi von nepojdeme,ale to este uvidim,mozno poobede sa aj pocasie umudry...

matelko1
7. mar 2011

@eviku61 aj blahozelam,ze sa vam podarilo otehotniet,ale tiez musim povedat,ze herman nieje na peniaze,urobi potrebne vysetrenia a na zaklade toho povie,co si mysli,ale nikdy nam nepovedal,ze by to prirodzene neslo,aj ked mal mm zly spg,ale nie az taky zly,ze by sa aj prirodzene nezafdarilo,mozno keby mal inu partnerku,ale.... 🙂 povedal nam ake si mame dat vysetrenia v nasom zaujme a ze mame pockat a potom az za nim prist,takze dal nam sancu skusat ci nahodou sa nepodari,ale kedze mne aj rocky pribudali,tak vela casu nebolo,tak sme sa pustili do toho a vyslo nam to na prvy krat,ale bohuzial v 7tt som potratila a hned na dalsi cyklus som sla na KET,aj ked nevidel v tom sice nejaky uspech,lebo som mala a mam stale myom na maternici,ale riskol to a vyslo to a dnes mame chlapcov dvojicky a som vdaka nemu stastna 🙂

domitobi
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
svetluska23
7. mar 2011

ahojte.
všetkým,ktorým sa podarilo mať bábätko,prajem aby si to vážili. či sa už dopracovali k nemu prirodzene alebo vĎaka dr. hermanovi.
zabudnite na negatívne emócie a tešte sa. aj dr. je len človek. tiež sa môže zmýliť. do centra ide väčšinou každý, kto sa snaží, nejde to. a tie centrá sa venujú hlavne umelému oplodneniu. je pravda, aj on je gynekológ, ale hlavne ako hovorím venuje sa HL. UO. možno niekedy na základe dlhoročných skúseností vysloví názor. ved viete, že aj motyka vystrelí.
naši gynekológovia, by nám tiež mali dať porobiť všetky vyšetrenia, kým nás pošlú do car-centier.
takže tešte sa zo svojích detičiek

matelko1
7. mar 2011

zopar fotiek zo soboty ako sme ju stravili

matelko1
7. mar 2011

a takto sme zakoncili den nakupom 😀

eviku61
7. mar 2011

@domitobi ahoj, som rada, ze niesom sama! Vyzeralo to tak, ze si nanho vymyslam!!! Aj my sme si povedali dost, bud to pôjde, alebo nie, a vezmeme si deculo z detskeho domova, ved clovek nechce ostat sam a stary?! A tiez som prve potratila v 8tt, a presne o rok nato sa nam podarilo znova 🙂 ! Mam pocit, ze tie vysetrenia niesu dostatocne nato, aby si bol taky isty, ze to inak nejde 😒 ! Ked som zmenila gyn. tak mi to dodalo vela sily,tiez si pichám Clexane, a je to v pohode 😉! Uz len teraz prekonat toho streptokoka B, aby neohrozil malickeho! Bojim sa! Nemas skusenosti?! Poradit?! A peknucky den ti prajem!

matelko1
7. mar 2011

@domitobi blahozem k dvom synom 🙂 ..ja som si tiez cele tehu pichala najprv clexane,potom fragmin...

sofia2008
7. mar 2011

@matelko1 krasne fotky 😵

matelko1
7. mar 2011

@sofia2008 dakujem 🙂

domitobi
7. mar 2011

@eviku61 ahoj neviem nemala som streptokoka B ale verim,ze lekari to maju pod kontrolou a vsetko dopadne na 1 drzim silno palceky ..tebe aj synacikovi...uz mas to len za par..veru mne sa strasne nepacil ten jeho pristup ocakavala som trosku viac...viac vysetreni ...citila som sa ako len ..ciselny udaj kde si zaznacil uspech do grafu ,ze sa mu zadarilo ivf...a dalsi moj osud uz neriesil..ani pricinu,ze preco?.jeden jeho byvaly kolega gynekolog mi povedal....biznis je biznis niet co dodat....po tejto dost negativnej skusenosti som nastastie stretla viacero special.lekarov,ktori mi pomohli... 😵 aj zazraky sa deju.....Urcite sa neboj vsetko dopadne dobre 🙂

sofia2008
7. mar 2011

co sa tyka debaty ohladom vysetreni krvi atd..tieto vysetrenia Herman nerobi a nerobia ich ani klasicki gynekologovia, vacsinou sa to robi v pripade, ked zena uz raz alebo dvakrat potratila a robi sa to na hematologii..imunologicke vysetrenia, ktore sa robia v Prahe v Podoli sa nerobia nikde na Slovensku 😒 nieco sa robi v KE, ale tie vysledky su nepresne, aj sami lekari posielaju pacientov priamo do Prahy..napr. kamoske vy slo 2x z krvi, ze vytvara protilatky proti trofoblastu, chcelu ju tu napchavat Prednisonom, ale aj tak sla do Prahy, kde jej to dvakrat vyslo negativne, ked sa vratila s vysledkami na Slovensko, tak jej vraveli, ze smerodatne su vysledky z Prahy..

domitobi
7. mar 2011

@matelko1 dakujem 🙂 aj ja blahozelam k nadhernym drobcom 🙂 nech sa vam dari

eviku61
7. mar 2011

no mna poslala moja gyn. na hematologiu, a tam mi zistili vsetky potrebne vysledky! Celiakia, protilatky proti laktoze a vrodenu vadu, trombo. Treba najprv vylucit vsetky taketo vys. a tak urobit tie v rep. centre!

matelko1
7. mar 2011

@domitobi dakujem napodobne
tak baby ja koncim.idem sa hrat s chlapcami 🙂

eviku61
7. mar 2011

@domitobi dakujem pekne za podporu. A mas pravdu s Hermanom, ano su kocky ktorym pomohol, ale my patrime k tej skupine, ktora bola len tym cislom.....! Tak pa pa