Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

sofia2008
6. nov 2009

no uvidime 😎
ak nie, tak budem moct aspon v zime lyzovat 😀
a ty teraz zacinas novy cyklus ivf?

ixi
6. nov 2009

ja mam teraz pavzicku 😎

sofia2008
6. nov 2009

telo si musi oddychnut a nacerpat nove sily... 😵 treba mysliet aj na ine veci, robit si plany do buducna, aspon mne to pomohlo 🙂

walle
6. nov 2009

dievčatá som naspäť...aj ja som brala GONAL 180...sofi ani neviem...neodpovedala si mi na otázky...rôčky a či ste prvý krát...ak nechceš nemusíš to spomenúť...
to isté aj ixi...
ja 34 ☹

sofia2008
6. nov 2009

joj prepac mi ☹ akosi som to prehliadla ☹
mm ma 28, ja 29, toto je prve nase ivf, snazime sa vyse dvovch rokov, ja mam pco,ale nie az take zle stadium, manzel ma katastrofalny spg, normalne deti mat nikdy nebudeme 🙄

walle
6. nov 2009

ixi sofi kde ste??? ☹ zase som tu sama...ok. tak pa 🙂

sofia2008
6. nov 2009

tu som 🙂

sofia2008
6. nov 2009

walle, nevadi, ze mam nafuknute brucho? nemam ziadne bolesti, len mam pocit, ze sa mi zasa trocha nafuklo, uz mi sibe z toho 😠

walle
6. nov 2009

som tu znova...aj ja som staršia o rok od manžela 😵 hm...robíte super že to neodkladáte...my sme to urobili a každým rokom sa všetko zhoršovalo...aj Herman mi povedal, že kde som bola dva roky!!! totižto bola som u ňho dva roky dozadu a potom až teraz..." liečila som sa"...

sofia2008
6. nov 2009

walle, nic nie je este stratene..mne moja gyn tvrdila, ze som zdrava a nebola som, mala som citak, ze nieco nie je ok a sama sa objednala do KE, tam mi dal Herman lieky na pol roka, ale kvoli spg smo neotehotnela, takze jedina sanca je ivf 🙂 ved nemas az tak vela rokov, moja teta rodila prvykrat ked mala 36 🙂

walle
6. nov 2009

sofi neboj, pokiaľ nemáš silné bolesti nebála by som sa...ja som mala aj vysoké teploty...mysllím si, že máš slabé OHSS, nehovoril ti Herman, že vaječníky sú väčšie ako by mali? asi nie...on toho veľa nepovie...

sofia2008
6. nov 2009

nic nevravel, ja som sa ho aj pytala, ci mi to este hrozi a povedal, ze mi nic nebude...pijem vela vody

walle
6. nov 2009

to ano...už som spomínala skôr, že v Heiose v Martine sme mali strohé výsledky a všetko bolo ok...Herman zistil 5 krát viac a vôbec nie sme ok... ☹

sofia2008
6. nov 2009

ano, uz si spominam..neboj, urcite sa to podari 😵 😵 😵 😵 😵 😵
niekto to ma hned a niekto ako my si na to musime pockat...jedna kocka otehotnela na 8.ivf 🙂 ale nam sa to tu podari urcite skoooor 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

walle
6. nov 2009

ja som sa nepýtala...to je pravda, ale ani mi nič nepovedal v deň odberu...jedine, že môžem mať bolesti aby som si vzala niečo proti ...aj som mu povedala, že mám bolesti posledné dni a strašne nafúknuté brucho..nevyjadroval sa k tomu...bol ticho...čo mi aj vadilo už keď bolo zle...ani som nevedela, že treba veľa piť, ale je to moja chyba, mala som si získať informácie...

😔

walle
6. nov 2009

máš 11 embryí? dobre si pamätám? ja mám 13, takže šance ozaj máme, nie? 😉 🙂 🙂 mala si predlženú kultiváciu?

sofia2008
6. nov 2009

mne povedal to iste...tak som sa ho este pytala, ci je sanca na OHSS, tak vraj nie a ze mi aj tak nepomoze, ked budem pit vela vody...ja som si to nasla tiez az na nete...ale podla mna by to mali v centre povedat, ze treba pit vodu 😠 keby sme si mali vsetky info zhanat na nete, tak to mozme aj my ordinovat 😠 urcite to nie je tvoja chyba!

beadz
6. nov 2009

ahojte kocky. ako sa vam dari ? mame nejaku novu tehulku ?

sofia2008
6. nov 2009

ahoj beadz...zatial tehulu nemame ☹

walle
6. nov 2009

možno veľa vody OHSS nezabráni ale určite to pomôže zmierniť...myslím si 😢

ešte ixi som sa chcela opýtať kde ona chodila...SPLN? nevieš?
poviem ti, Herman možno toho veľa nenahovorí, je vecnejší čo je trochu škoda, pretože je to aj o psychike...ale má dobré meno...v Šaci mi povedala lekárka, že ak umelé oplodnenie, tak jedine Herman...má najväčšie skúsenosti...

beadz
6. nov 2009

sofi, co ten smutny panak na konci. hlavu hore. ked sa to podarilo mne, musi sa kazdej.

sofia2008
6. nov 2009

neviem, kde chodila ixi...ta lekarka ti povedala to, co mne dvaja gynek. primari v KE 🙂
idem uz pomaly spat..prajem pekny vecer...zajtra sa tu stretneme 🙂
papa 😵

walle
6. nov 2009

snažilky zo SPLNU som asi nepotešila...oni asi majú iné info 😀 opačné,tak to chodí...

ahoj beadz...tak bábo? super...už asi hajinká, keď si tu...to je dobré chlapča... 😉

walle
6. nov 2009

aj ja idem haji haji...beadz prepáč...my sa k tebe pridáme...ešte sa budeme sťažovať, že v noci sa vôbec nevyspíme kvôli bábu!!! 😉 😀

pa dievčatká 🙂

beadz
6. nov 2009

wale, spinka anjelik.
tak vam vsetkym prajem aby ste svoje batozteky drzali v naruci. 😵

ixi
7. nov 2009

ahojte ano ja chodim do splnu a poslal nas tam doktor hrivnak mam 23rokov 😉
walle a co ti vsetko zistil herman aj ta posielal na dajake ine vysetrenia?

ixi
7. nov 2009

a polovicka32 😉

fredy27
7. nov 2009

ixi...dakujem ti za vysvetlenie,a čo je to iui?vieš,ja som ešte len nováčik a som z tých odborných výrazov trošku mimo🙂
a ty,ako si na tom?Spln je tiež v ke?

lilianka78
7. nov 2009

Ahojte dávno som tu nebola. ráno som si robila testik. vyzerá to na dve čiarky. v pondelok idem na krv.
Chcem sa opýtať matelka alebo beadz, dokedy mám brať asi duphaston a estrimax, ked mi moja dr. potvrdí tehu?

broskina
7. nov 2009

ahojte snažilky..par dní som tu nepísala...lebo som na tom bola a vlastne aj som zle po zdravotnej stranke..chcem len napísat že...mame za sebou prve neuspesne ivf..a poučenie na celý život...už nikdy viac...urobili sme maximum preto aby sme mali babo..až tak že ma to stalo zdravie...a stara sa o mna cela rodina..bude to na dlhe mesiace..som na silnych liekoch,bola som v nemocnici 15dni..je toho vela,nebudem vsetko písat..len tolko,že držím všetkým palce a možno je lepsie vsetko nechať na prírodu...ja viem že su diagnozy kedy to nejde...ale ivf je jeden obrovský biznis... ak by sa dal vratit cas tak nikdy by sme do toho nesli..je zo mna troska..100 rocna babka je na tom lepsie ako ja..