Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

21majka
10. máj 2012

Dakujem 1000krat Vam vsetkym,ktore ste mi odpisali 🙂 ,velmi ste ma povzbudili,citim sa omnoho lepsie,ked som si precitala vase odpovede.Zacinam pomaly verit,ze ta moja dovolenka dopadne dobre a ze stihnem absolvovat vsetko co treba...

@xeni81 keby si vedela,ako som stratila rec a zdrevenel jazyk,ked mi povedal,ze tu dnes ani zajtra nebude 🙂 🙂

susanci
10. máj 2012

@lamilka avooj...my s manželom tiež ideme k hermimu po 1 krat len cakam na kramy 🙂 ale laparoskopiu uz mam za sebou 🙂 neviem su dva typy laparoskopie co mi vravel...prva robi sa to privedomi..to mam za sebou ja a chvala bohu vsetko bolo ok...a druha sa robi pod narkozou a zavadza sa sonda cez pupok ci ako ...ale to mi uz vravel ze len v krajnom pripade by mi to robil keby ze mi vysli ze vysledky s prvej laparoskopie...no uvidime co mi povie herman ked mu donesiem svoje starsie vysledky...ci nebudem musiet este raz podstupit...nie je to nic hrozne a v nemocke som bola asi 3 dni...🙂 drzim palceky 🙂

lamilka
10. máj 2012

@susanci dakujem, to prve bolo asi hysterosalpinkografia, na to som bola aj ja uz, ale v nemocnici mipovedali ze je vsetko ok a herman ze to nie je ok a ze tam mam zrasty tak mam ist este na laparku.no a kedze uz nemam doveru ist tam kde mi zle vyhodnotili vysledky tak preto chcem ist teraz niekde inde.drz sa.

tinusasa
11. máj 2012

@minewka tam som uz skusala volat a vraveli mi , ze uz novych pacientov neberu ☹

melisska
11. máj 2012

potrebujem menopur, fostimon? nemate? prosim 😵

21majka
11. máj 2012

@tinusasa ahojki,som si precitala,ze si absolvovala vysetrenie stitnej zlazy v PO a ze si bola velmi nespokojna.Mozno chces ist uz iba do KE,ale ja som akurat dneska bola na vysetreni na endokrinologii na poliklinike na Sekcove v PO a mohla by som ti vrelo odporucit D.Evu Svajdlerovu.Velmi velmi mila doktorka,uplne som ostala prekvapena,pretoze aj ja som prisla na vysetrenie kvoli neplodnosti a ona mi uplne milo na vsetko odpovedala,poradila,vysetrila,odchadzala som od nej plna dobrych rad ohladom IVF atd...

21majka
11. máj 2012

@tinusasa aaaa este som zabudla spomenut,ze mi sama od seba v nasej debate spomenula asi 3x Dr.Hermana,takze asi o nom co to vie...a to som jej vobec nespominala,ze sa chystam prave k nemu 🙂

tinusasa
12. máj 2012

@21majka ahoj 🙂 ja som nezanevrela na presov len potrebujem to vysetrenie co najskor a vsade je dlha cakacia doma a dalsia vec je taka , ze nie kazdy endokrinolog mi tento liek predpise lebo metformin je pre cukrovkarov a nie kazdy endokrinolog ho uznava na toto liecenie. Skusim zavolat tej doktorke co si mi odporucala dakujem za radu. A ty si bola uz u hermana ?

21majka
12. máj 2012

@tinusasa ahojki,ja sa este len v pondelok chystam na prve vysetrenie,ale kedze mam na vsetko iba 5 tyzdnov,tak som si povybavovala take vysetrenia co som predpokladala,ze ma tam Herman posle uz teraz,aby som vsetko postihala...mozno mi to ani nebude treba,lebo u nas vieme,ze chyba je u priatela,(to mi aj tato Dr.na endokrinologii potvrdila)ale istota je istota.Ja som mala na endokrinologii vybavene prednostne-zaplatila som si 10eur ale som velmi spokojna.Inak cely tyzden tam maju rozdeleny 2 doktori:PO,UT,PIA je tam ta Eva Svajdlerova a STR,STVrtok je tam nejaky doktor,tak tam skus zavolat ale pytaj sa skor na nu,lebo o nom neviem aky je...

lamilka
12. máj 2012

ahojte baby, tak som sa rozhodla ist na laparku do Sace.Bola ste tam niektora?ako dlho trvalo kym Vas objednali na zakrok?dakujem

lamilka
12. máj 2012

Inac s tymi endokrinologmi je to bieda. mna objednali az na august.tak ked viete kde sa da objednat s priplatkom prednostnym v KE dajte mi prosim tip.diki

lilli202
12. máj 2012

@lamilka to preco tak dlho ta objednali na endo? ???mne hned ako som sla my zobrali krv a o tyzden sommala vysledky. A na laparko som cakala mesiac lebo mam doveru. Teraz si zacala k hermanovy chodit

lamilka
12. máj 2012

@lilli202 preto ze uz nemali volno, tak ze len na august, a ty si kde bola na endo?ja som sa objednala v MC u dr.capovej,vsade maju vela ludi a uz ze nikde ani nechcu brat...u Hermana sme uz po 4.konzultacii, mame si dat do poriadku este vysetrenia co nam odporucil a potom prist s vysledkami.

tinusasa
12. máj 2012

@21majka ahoj 🙂 skusim jej zavolat ked sa bude dat na to prednostne len dufam, ze sa nebude branit tomu aby mi potom predpisala ten metformin , ktory mam odporucany od dr.Hermana lebo som pocula, ze nie vsetci endokrinologovia to chcu predpisat .Dakujem za pomoc 🙂 a nevies ci berie aj vseobecnu pois. ?

lilli202
13. máj 2012

@lamilka ja som bola v rimavskej sobote. No au my mame prist s vysledkami este jedno vysetrenie nam chyba

xeni81
13. máj 2012

@lamilka mne laparko robili v rimavskej sobote v nemocnici, deň po zákroku ma pustili domov. na endo chodím pravidelne už roky tiež v RS, takže s tým nemám problém. U Hermana mám za sebou 3 vyšetrenie, koncom mája ideme na konzultáciu. Som zvedavá čo mi povie.

lilli202
13. máj 2012

@xeni81 ahoj.tak ty si zo soboty??aj ja som tam bola v nemocnici aj na endo som tam bola.pozno ze sa aj poznáme.heheh

cerkutka
13. máj 2012

@lilli202 ahoj🙂 uz si poslala papiere?? mne este stale nedosla odpoved...tha neviem co..🙂)

nubab1
13. máj 2012

@lamilka ahoj, ja som bola v šaci...odporúčam...na tretí den som išla domov.. 🙂

21majka
13. máj 2012

@tinusasa ahojki,pekny hokejovy zapas dneska,vsak? 😀 Neviem moja,ja mam union,ale pri objednavani sa ma nato vobec nepytala,takze asi berie vsetky...vsak uvidis co ti povie.

21majka
13. máj 2012

Inak mozem sa vas opytat,ktore mate za sebou laparoskopiu,najde sa tu niektora,ktora ju absolvovala na jednovej chirurgii?a ak ano,kolko vas to stalo?diki za odpoved

lucka023
14. máj 2012

@21majka ahoj ja som bola na laparoskopiu pred 5 rokmi v gynstare v Prešove a nič som neplatila,zisťovali mi prechodnosť vajíčkovodov...

21majka
14. máj 2012

@lucka023 ahojki dakujem za radu a este sa opytam,ci si bola spokojna a ci ti urobili aj predoperacne vysetrenia,alebo si si to musela povybavovat vsetko mimo nich...a este ci sa tam objednava vo velmi velkom predstihu alebo staci tak 2 tyzdne pred zakrokom...diki za odp...

labanka
14. máj 2012

@tinusasa vynikajuca endokrinologicka v KE sa vola Dr. Pošová a sedi v ProCare 🙂

katka30129
14. máj 2012

ahojte....baby chcela by som sa vas spytat, tie co ste boli na laparoskopii, je sucastou laparoskopie alebo po nej aj tzv.prefuk vajecnikov? mam ist na laparoskopiu a dost sa bojim ze mi budu robit aj prefuk ☹ ...vdakaaa

lienka2
14. máj 2012

@katka30129 u mna bol sucastou.. ved preto som na nu isla.. a preco sa bojis?

katka30129
14. máj 2012

a to robia pod narkozou celkovou alebo lokalnou?jedna znama bola na prefuk a hovorila,ze je to prisernaaa bolest a ze az odpadavala a preto mam z toho priiiiserny strach ☹

lucka023
14. máj 2012

@21majka bola som spokojna,predoperačne si musiš urobiť sama na internom....neviem ako to funguje teraz,ale skus tam zavolať a oni Ti povedia a objednaju
@katka30129pri laparoskopii väčšinou zisťuju či su vôbec prechodne vajičkovody tak,že napušťaju ich tekutinou či cez nich prejde.mne zistili,že su neprechodne a mam veľa zrastov tak sa ani neoplati ich prefukovať...ale tiež čo som počula tak to potom robia bez narkozy..

lilli202
14. máj 2012

@cerkutka vies co este som neposlala ani my ich este nedal.ako som bola na laparke tak my z nemocnici nevidali operacnu vlozku.takze teraz som tam bola a vypitala som si.na figuborovu som isla 300km.ale co uz taky je zivot.este jedno vysetrenie my chyba na TORCH.na to ideme az 30.5.a o 3tyzdne máme vysledky.zas to cakanie.aj moj prijj.........y gynekolog my nevedel povedat ze aj to treba.no ani nevedel ze co to znamená.ja som mu hovorila ze co je to.ach tie lekári niektoré.

lilli202
14. máj 2012

@katka30129 aj aj ja som bola na laparke pred mesiacom.aj mne prefukovali a mám prechodné.vsetko je okej.mám 2 také malé jazvy my ostali.nic hrozné po narkoze som velmi kaslala.to preto ze som fajcila a pred 7mes. som zahodila cigaretku.hehe.a este som sa nevicistila normálne .ale aj tak zvyknu kaslat tú hadicku co davaju to je dost silné.