Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

lilli202
16. júl 2012

@linka pri vsetkych bere krv sestricka moja...prvá navseva sono+krv.druhá navsteva krv+sono+na koze vyter+spg..tretia návsteva krv+sono.stvrtá je konzultácia +platenie 100eur...

linka
16. júl 2012

@lilli202 no ja uz nepamatam,bolo to davno,tak preto som to tak napisala a vysledky sme uz mali na tretej navsteve...

vieruska666
16. júl 2012

linka ahojky...dakujem za odpoved,hej aj ja ho zoberiem lebo z presova by sa mi samej nechcelo ist a aj tak potrebujem jeho podporu ako stale... 🙂 hej mi hovoril dr.Herman,ze ked budem mat vysledky tak az vtedy budem platit 100eura...a ty uz mas malicke?a ako to je s poistovnou?co vsetko hradia?aku ziadost mi potom treba davat na poistovnu?

lilli202
16. júl 2012

@linka no teraz to uz je na stvrtej navsete.aj ja som dneska bola pre papiere do posit. my uz vypisal.ty ako moja?

linka
16. júl 2012

@vieruska666 nemam malicke este,bola som na ivf,ale zial o babatka som prisla...tak ideme na druhe ivf 🙂 a aku mas poistovnu?ja som mala schvalene za mesiac,doktor ti vsetky papiere da a ty ich posles 😉
@lilli202 uz si posielala papiere? ja uz mam schvalene na druhe ivf,v piatok idem pre recepty a dohodnut sa...

vieruska666
16. júl 2012

a poistovna preplaca co?ze vraj tri krat mame zadarmo a dalsie si hradime same?potom daj lilli202 vediet ako si dopadla s poistovnou... 🙂

linka
16. júl 2012

@vieruska666 preplaca tu vacsiu cast,hradis lieky aj vykon,aj mrazenie,lieky a vykon si platis aj ty okolo 1200eur,ale to uz je ciastka so vsetkym co k tomu patri....pisem ako som platila ja,bolo v tom-mrazenie,ICSI,lepidlo a neviem ci sa plati aj za PK,nejak si nespominam,aj vykon s liekmi boli v tom

lilli202
16. júl 2012

@linka nie este som ich neposlal len zajtra este trebalo jeden papier vyplnit.zajtra ráno poslem...uz ty schválili?no konecne.aha.on ty povie ako si trebat pichat injecie vsak?ci aj viac injekcii??mna sa nespital dneska aké injekcie chcem :((

vieruska666
16. júl 2012

@linka positovnu mam vseobecnu,ivf to je operacne?to si hradis sama?to mi je luto,ze si prisla a malicke...budem drzkat vsetky palceky aby ti to na druhy krat vyslo... 🙂

vieruska666
16. júl 2012

@linka takze uz teraz mozem zacat sporit peniaze....a to za kazdym razom po nejakom vykone platim ci az vsetko naraz?

lilli202
16. júl 2012

@vieruska666 no dám o mesiac vediet 🙂))este daleko.a vy sa ako dlho snazite?kolko ste spolu.to je este dlhá cesta.pojdes teraz na tie sono to ty vynde okolo mesiaca vsetko on ty vypise kde treba ist aké vysetrenie treba doplnit to cakanie a cakanie.my chodime od januara tam.teraz v septembri bude z toho uz nieco .

linka
16. júl 2012

@vieruska666 za mesiac budes mat schvalenu,ivf sa vola cely ten priebeh...

linka
16. júl 2012

@lilli202 a nepytal sa ta uz predtym ake chces? mna sa pri prvom pytal v akej sume chcem...

lilli202
16. júl 2012

@linka nie nepytal sa on nic aké chcem,...mozno ked bude schválená mozno vtedy.

linka
16. júl 2012

@lilli202 no neviem,mna sa pytal,ked este len zacinal vypisovat ziadost ,ved uvidis a mozno sa ta pytal a zabudla si...myslim skor ze sa pytal

vieruska666
16. júl 2012

@lilli202no my sa snazime uz 3roky a spolu sme 5rokov skoro....a co v septembry?ved to je najhorsie cakanie ale ked to vynde tak uz tolko pockame..ked sme uz tak dlho cakali a nic..a toto je nasa posledna moznost 😉

lilli202
16. júl 2012

@linka nie nepytal sa.ved si pamatam dneska to bolo len ..to sa ma pytal od kedy sa pokusame a kolko mám rokov.a este som sa ja spytala ze ci mozem chodit na kúpaliská.

linka
16. júl 2012

@vieruska666 ake vykony myslis? ivf platis jednorazovo tu sumu co som vyssie pisala a ked ti ostane nieco zmrazene,tak ked sa rozhodnes pre ne ist,tak kazde jedno rozmrazenie zaplatis sumou 200eur...nic viac,aj za lieky par eur...lebo pri tomto sa uz nepichaju injekcie,ale stimulujes liekmi,vola sa to KET

lilli202
16. júl 2012

@vieruska666 no ved uz pockame casu dost..my sa snazime 2roky.a kolko mas rokv ak sa smiem spytat???

linka
16. júl 2012

@lilli202 ved uvidis,aspon si precitaj ake injekcie ti predpisal,mas to na papieri pre poistovnu na ziadosti,napis..

lilli202
16. júl 2012

@linka pockaj pozrem ale ja tam mám 3krát taky isty papier.

lilli202
16. júl 2012

@lilli202 júúj vela tu mám no napisem ty::::::Gonal 6baleni...Fostimon10amp....dipherelinel1bal....pregnyl1bal..estrimax.duphaston...utrogestan..

vieruska666
16. júl 2012

@linka ta premna to tu je nove myslim tie vyrazy co sa tykaju toho vsetkeho....a injekcie sa kedy pichaju?no ta mozem sporit ale ta aspon viem,zaco dam peniaze....

lilli202
16. júl 2012

@linka júúj vela tu mám no napisem ty::::::Gonal 6baleni...Fostimon10amp....dipherelinel1bal....pregnyl1bal..estrimax.duphaston...utrogestan..

vieruska666
16. júl 2012

@lilli202 ja mam 25 a priatel 30 🙂

linka
16. júl 2012

@lilli202 podla mna ti dal kratky protokol a za sumu tu najvyssiu mas lieky,nemas sa coho bat,ja som mala namiesto dipherelin-cetrotide,inac vsetky mas ake som mala ja,to bude brnkacka ked mas kratky...

lilli202
16. júl 2012

@vieruska666 aj vy ste este mladi..

linka
16. júl 2012

@vieruska666 este nemysli na injekcie,mozno nebude treba ivf a len ti predpise lieky a otehotnies prirodzene,aj take tu bolo 😉

lilli202
16. júl 2012

@linka to je dobre alebo nie??preco bude brnkacka.hm?

linka
16. júl 2012

@lilli202 lebo budes pichat len raz denne a pri konci az 3-4 injekcie,to zvladnes,picha sa len 10 dni,vecer na 10 den ti pichnu pregnyl a na 12 den pojdes na odber vajicok 😉 aspon ja som tak bola...