Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

lilli202
18. júl 2012

@21majka
ahoj majka.vies co aj my sme to mali napisané na papieri ale aj TORCH.takze na TORCH sme boli a na tom druhom nie a poslal nám papiere do poistovni.neboli sme na tom.ale na to torch sme boli u infekcnej.ona nám to urobila.a ani nepital herman eshre.tak neviem.aj my sme horko tazko nasli doktora kto nam ju urobi.

lilli202
18. júl 2012

@cerkutka no vydis to kolko dovolenkuje.mozno ze sa stretneme okolo septembra ni??,aj ty ides vtedy.tebe tam nebolo napisané aké injekcie budes mat?

anuliktula
18. júl 2012

@21majka skuste urologa Mudr.Stefan Homza Presov...ale neviem naisto ci to robi

linka
18. júl 2012

@21majka muzovi robila tieto vysetrenia kozna lekarka,na tie pohlavne choroby a infekcne,vysetrenie mocu a vyter mu urobil urolog Homza z PO...

amali
18. júl 2012

Ahojky baby. Ja ešte len teraz idem podstúpiť IVF a mám aj trochu strach. Dostala som užívať hormonálne injekcie Diphereline a vraj ich mám užívať až na 22 deň po začatí menštruácie, ale mne sa to nejako nezdá ked som si prečítala príbalový leták- čo vy na to 😉

cerkutka
18. júl 2012

@lilli202 hmm......bolo🙂 ale neviem ake...akurat sa ma pytal ci chcem tie najdrahsie a najlepsie a ja som povedala ze ano🙂

lilli202
18. júl 2012

@cerkutka aha.mna sa nepytal takéto ze aké by som chcela.mozno uz vedel ze kazdy chce len tie naj drahsie..a pytala som sa ho ze ci mozem chodit na kúpaliska a on ze preco by nie.haha

21majka
18. júl 2012

Ahojte,dakujem Vam za odpovede,no priatel praveze volal do ordinacie Mudr.Homzovi a tam mu sestricka povedala,ze mu neurobia komplet...ale dakujem za tip,bude musiet skusit u obvodnej...to je hroza,ako sa ja
musim takto na dialku starat este aj o priatelove vysetrenia 😀 😀 😀

@slavka_2012 Ahojki Slavka,ako sa mas?Vidim,ze zhanas lieky,takze ides znova do toho???Ak ano,mas moj obdiv a si uplne moj vzor...si suprova 🙂

slavka_2012
18. júl 2012

ahojjjj,uz je to lepsie, ano idem zas do toho koncom augusta 😉 tak lahko sa nevzdam,len keby to pre nas samopladcov nebolo take drahe 😔 zatial sa snazim schudnut co som nabrala aby som mohla potom zacat priberat 🙂 teraz ides domov ked sa ochladilo?,verim,ze este bude teplo a ty si uzijes aspon troska slniecka 😉 dakujem za obdiv ,ale nas je tu vela co sa nevzdavame 😀 tak len stihni vsetky vysetrenia a ideme do toho spolu 😉 😉 😉

21majka
18. júl 2012

@slavka_2012 no to su pre mna velmi povzbudive slova,ze ides do toho znovu 🙂 Ci mi veris ci nie,aj ja sa snazim schudnut,lebo teraz,ked mam tu 'menopauzu' tak som trochu nabrala ☹ Ja uz v podstate ziadne vysetrenia nepotrebujem,len priatel toto jedno a ideme vypisovat ziadost.Ale ako to vyzera,asi sa to zasa odlozi,lebo v centre budu mat akurat v case mojej dovolenky na SK tiez dovolenku.Vsak uvidime,skusim tam zavolat,mozno na vypisanie tej mojej ziadosti budu mat cas a mozno nie.Inak ake mas lieky,tie iste ako predtym alebo ti nieco doktor zmenil?Nevadi,ze je doma chladnejsie,ja sa aj tak tesim,slniecka si uzijem,lebo pojdeme si na tyzden oddychnut k moru 🙂

slavka_2012
18. júl 2012

@21majka ved to ,ze su dovolenky asi preto mi kazal prist dr.Herman az 20.8....aj tak by sa to skor nedalo ☹ musi si telo troska oddychnut...zase to iste len som zmenila Puregon za Gonal je troska lacnejsi ,,,tak preto ho zhanam lacnejsi tu...no zatial nic som nezohnala 😔 ja si platim uplne vsetko v plnej vyske 😢 takze majka ty pojdes do toho v plnej sile 😉 oddychnuta od mora a mozno sa tam k niecomu dopracujete a ty uz nebudes musela nic podstupovat,,,tak velmi ti to prajem 😀 😀 😀

bambula27
18. júl 2012

@lilli202
@21majka ahojte. Dr.Herman este nedovolenkuje, vcera som pri nom bola vypisat ziadost. Ale poviem vam, mal tam "narvate", zobral ma az o hodinu neskor ako mal 😀 To sa mne tam napr. este nestalo. Chcem sa vas zienky este opytat, kedy podstupujete IVF? Mne odporucil az oktober najblizsie, aby si telo oddychlo a pripravilo sa na "TO" 🙂 A ake lieky vam napisal? Ja som len citala v ziadosti: Gonal 450, Diphereline 0,1 mg, Pregnyl a Duphaston. Ten Duphaston to by sa mal brat asi az po vykone, vsak? Ale citala som, ze OVELA lepsi a teda najviac sa dava Utrogestan, nie DUphaston. Preto som sa vas chcela opytat, ci aj vam dal Duphaston.

21majka
18. júl 2012

@slavka_2012 Slavka a to si si sama tak rozhodla zmenit Puregon za Gonal ci ti to niekto poradil?Tiez som si trosku studovala ceny nejakych liekov,nie zeby som nechcela to najlepsie,ale len tak pre zaujimavost a hlavne kvoli ucinnosti,pretoze napr. moja sesternica bola na Ivf a mala tie najdrahsie lieky-dopadlo neuspesne ,dala si pol roka pauzu,nemala sil na dalsie,no potom ju manzel prehovoril,ale uz si dala tie lacnejsie a podarilo sa,ma krasnu polrocnu dcerku 🙂 Verim ti,ze to asi musi byt riadna paaaalka.Citala som,ze Puregon sa vyraba tu v IRL ale ani nevychadza v IRL lacnejsie ako u nas. ☹ Kazdopadne ja sa asi kvoli svojej diagnoze budem o liekoch radit aj so svojim gynekologom.Och Slavka,bolo by to krasne,ale mne prirodzene otehotnenie nehrozi,mam pred sebou este polovicu liecby,takze momentalne nemam ani menzes a ani dovolenkovat nejdem s priatelom,ale s kamoskami...priatel musi makat na 'malte' 😀 😀 😀

21majka
18. júl 2012

@bambula27 ahoj,takze ty si tiez uz bola vypisovat ziadost?Tak to ja pojdem z Vas so ziadostou k nemu ako posledna 😀 Tomu verim,ze tam mal plno,ked tak citam kolko ma pacientiek a vsetky si to asi nechavali na letne dovolenky,tak ako ja 🙂 Vsak priletim v pondelok,zavolam mu a uvidim,co mi povie...Ale asi tiez by som chcela zacat tak v oktobri...ale to su len moje plany.Kazdopadne ked mi to vyjde na ten oktober ako tebe,budeme spolubojovnicky a Slavka nam bude radit a pomahat,lebo verim,ze ona uz bude tehulka 🙂 🙂 🙂

amali
18. júl 2012

@21majka ahojky, mám na teba otázku nevieš kedy sa začína užívať Diphereline pri dlhom protokole?

bambula27
18. júl 2012

@21majka No ja som si zas myslela, ze to ja som posledna...Ale ziadost zajtra posielam do poistovne a IVF az na oktober. JA by som sla hned, ale on odporuca pockat min. 3 mesiace. Ty si v IRL? Ostavas tu alebo este pojdes naspät? A mas u Hermana vysetrenia urobene? My este musime to uroandrologicke vysetr. (pre manzela). Juj, konecne...si prva "potencionalna" moja spolubojovnicka....
@slavka_2012 tebe budem siiiilno drzat paluchy, nech to vyjde a nam potom trosku "pomozes" 🙂 Inak, neskusala si napisat o tie lieky v tejto teme https://www.modrykonik.sk/forum/asistovana-reprodukcia/mam-nemam-lieky-na-ivf/ ?

21majka
18. júl 2012

@amali no tak co ja viem mal by sa pri dlhom protokole zacat pichat okolo 21 az 22 DC.Aspon co si pamatam co mi Dr.Herman ako to bude u mna prebiehat,lebo tiez ma caka dlhy protokol...Ale inak ta asi sklamem,ja som na ivf este nebola,takze skusenosti nemam ohladom injekcii.Ja mam sice kvoli endometrioze teraz nasadenu liecbu injekciou Diphereline,ale ta je omnoho silnejsia a ma ucinok az 3 mesiace...ale myslim,ze by ti ostatne zienky vedeli poradit lepsie...

amali
18. júl 2012

@21majka ale 22 deň od začiatku menštruácie ak som dobre porozumela...

21majka
18. júl 2012

@amali ano tak,pocitas od prveho dna menzesu 🙂

lilli202
18. júl 2012

@bambula27 ahoj.no aj mna tak zobral bola som na 11 a zobral ma okolo pol12...no mne predpisal tieto injekcieGonal 6baleni...Fostimon10amp....dipherelinel1bal....pregnyl1bal..estrimax.duphaston...utrogestan..vcera soom poslala papiere takze cakam teraz.mne nepovedal nic ze kedy by my odporucil ivf.

amali
18. júl 2012

@21majka to som veľmi zvedavá ako to bude, je to moje prvé IVF

slavka_2012
18. júl 2012

@21majka aj ja som chcela vsetko najlepsie a samozrejme je to najdrahsie... a tiez sa to nepodarilo ☹ takze teraz chcem ist tou zlatou strednou cestou 😉 ,,,,dr. da kazdej na vyber od najdrahsich po lacnejsie,,,,nas 1IVF-icsi a Ket vyslo na 3200eur,injekcie a lieky,, a to neratam pendlovanie do kosic ☹ tak to som nevedela,ze nejdete spolu na dovolenku ☹ ale tak to je, nase polovicky musia makat aby sme mi mohli byt tehu 😀 😀 😀

bambula27
18. júl 2012

@lilli202 Diphereline len 1 balenie? Mne ich napisal az 4. A Gonal tiez 6. Toto ma trosku stve, ze mi dal Duphaston. Lebo takmer vsade citam, ze najlepsi je Utrogestan. Ja ziadost posielam zajtra a Dr.Hermanovi sa mam ozvat po 20.8.

slavka_2012
18. júl 2012

@bambula27 skusala som a stale som tam a nic,alebo mi ich niekto vyfukne ☹ velmi pekne dakujem 😉 vy budete namna mysliet v septemri a ja na vas budem mysliet v oktobri 😉 iste to zvladneme 😉

amali
18. júl 2012

@bambula27 Ahoj, mne v pondelok napísal až 4 balenia Diphereline tzv. dlhý protokol tak sa budem teraz trápiť pichaním toľkých injekciíí 😉

bambula27
18. júl 2012

@slavka_2012 tak pis tam stale, dookola...ja som to sice este neskusala, ale verim, ze sa ti podari. Pomohlo by to, ved to je riadna palka. Urcite to zvladneme - VSETKY 😉

bambula27
18. júl 2012

@amali A ty kedy podstupis IVF??? Ja len zajtra posielam ziadost do poistovne, cize lieky este nemam predpisane, ale viem ktore a kolko mi napise. Tiez budem mat dlhy protokol (AK MI TEDA POISTOVNA SCHVALI ZIADOST)...cize uz teraz som z toho mierne hotova. Som sice zdravotna sestra, ale ja injekcie "NELUUUUUBIM" 😀

slavka_2012
18. júl 2012

uz som tam pisala 3x a zajtra zase napisem 😉 keby som aspon 3 zohnala lacnejsie aj to by mi pomohlo,,potrebujem 5baleni Gonalu ☹ My to ZVLADNEME 😉

amali
18. júl 2012

@bambula27 ja mám injekcie rada 🙂 a žiadosť mám už schválenú takže ma to čaká v septembri 😉

bambula27
18. júl 2012

@slavka_2012 nooo...a Gonal tusim celkovo stoji vyse 100€ vsak? Lebo s preplatenim stoji 55 tusim. Ja ich budem potrebovat 6 ☹ Ach jaj...ale co pre babo clovek nespravi?