Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

lilli202
6. nov 2012

@timmka pichla som si tu mensie dávku.hej hej aj v lekérni my vravel ze si mám s tym sporit :D ze ked ostene tak si mam odpocitat z druhého .ale tak budem robit ako si my to ty napisala tak je lepsie..a potom si ako pokracovala??ja mam ist o tyzden na kontrolu.

lilli202
6. nov 2012

@milagrosss20 spermie su ospalé hahh..nechcú sa im pracovat..

timmka
6. nov 2012

@milagrosss20 moja ano vstupne vysetrenie tolko stoji , ale potom ked sa rozhodnete ist na ivf, na umele, tak pocitaj cca 1200 eura, zalezi aky ma manzel spermiogram, ked ma dobry tak minus 400 eur, ale ja pevne verim, ze to budete potrebovat, lebo vam povie, ze sa zhorsil a ze to potrebujete, ako kazdej jednej
na napr, injekcie stoja, jedno pero napr. gonalu 170 eur, ale ty zaplatis za jedno pero cca 50 eur, potrebujes 5 pera priblizne a ktomu este nejake ine injekcie, tak ta to vyjde len az injekcie 350 eur plus platis za vykony, nechcem ta strasit, ale musis tolko pocitat cez 1000 eur urcite
a ja som z daleka , tak aj cestu, nas vyslo ivf aj z ket cca 2000 eur uz aj z cestou, dala som si prvy krat a aj pri prvom kete lepidlo a to stoji 120 eur, co banujem, pri druhom kete som nedala a vyslo to

timmka
6. nov 2012

@lilli202 chodila som na kontroly a na 12 den odber a vklad o 6 dni po predlzenej kult.a potom cakat za vysledkom

milagrosss20
6. nov 2012

@timmka no tak to som velmi zvedava...velmi...ja viem ze to pistovne preplacaju takze urcite sa budem pytat ze co a ako...Ja mam s endokrinologii zistene ze mam vyraznu autoimunitu.a po laparke mi zistili ze mam PCO ci co...tak sama teraz neviem ale viem ze tolko penazi nedam urcite....nemam s coho...

milagrosss20
6. nov 2012

@lilli202 to fakt?kokos a berie nieco na to?????

slniecko001
6. nov 2012

@timmka ahoj moja, včera mi prišiel ten čaj na IVF, chcem sa opýtať koľko krát denne si ho pila? Urobila som si ho ráno tak, ako píšu 1 dcl pred jedlom s olivovým olejom a 1 dcl 1 hod. po jedle. Ale cez obed nemám čas robiť takéto ceremónie a večer zase málokedy jem, maximálne tak jogurt alebo len niečo ďobnem. Musí sa to striktne dodržiavať podľa návodu? Musí sa piť aj ten olivový olej, nestačí iba s medom? Ten olej sa mi nepije nejako ľahko 😝

timmka
6. nov 2012

@slniecko001 ja viem, ze olej ti nechuti. ale musis sa premoct, ja som ho pila len rano 😉 hadam ti pomoze 😉 a kedy ides na vklad?

cerkutka
6. nov 2012

@slniecko001 inak aj mne dosiel, este ho mam tuto pri sebe zabaleny takze som ho este ani nerozbalovala ze co to je za cudo🙂) heeej to s olivovym olejom, eeejha, tak to aby som si ho rovno v praci nechala a nebrala ho ani domov ked to po jedle sa ma..🙂 ja totizto neranajkujem doma🙂

lilli202
6. nov 2012

@timmka aj ja idem na kontrolu pondelok.mozno my aj povie kedy bude odber uz aj predopercné mam urobené.a ty sa mas ako moja??,este si v 1????:Dkopú co o 106

lilli202
6. nov 2012

@milagrosss20 nie neberie nic.vies co nám najprv podvrdili ze ni su spermie ze s tymtom priatelom ja nebudem mat dieta nikdy potom nas poslali do BB a tam bola zistená azzospermia a potom nas z BB poslal do BA ale my sme nesli rozhodli sme sa pre Hermana a dúfam ze sme to dobre aj urobili.

lilli202
6. nov 2012

a zeny moje akú vodu ste to pili aby ste nedostali ohhs ci co??ja furt chodim kazdú hodinu idem na wc.je to normálne????????

21majka
6. nov 2012

Ahojte zienky,ako sa mate?Co mate nove?@linka ?
@bambula27 ?
@lilli202 ?
Dlho som tu nebola,ani neviem ako ten cas leti,dnes som sa vratila z SK,vcera som navstivila Dr.Hermana a hned som aj vysolila v lekarni 370 euro za Puregon 😕 😕 😕 Uplne som zabudla a vobec som si neuvedomila,ze ten recept co som dostala od Hermana,je ten pravy- 'najdrahsi' a v lekarni sa mi podlomili kolena,ked mi povedala sumu 😀 😀 😀.No tak ja som vcera zacala pichat uz aj ten puregon popri diphereline.Asi mam z vas vsetkych tie najvacsie tzv.konske davky:300 ui denne 😖 A kontrolny ultrazvuk az v pondelok...takze mam aj dost strach,ze si mam cely tyzden pichat tak vela a kontrola az po 7 dnoch...vsak uvidime ale tiez by som bola rada,keby tu uz nejaka hermanka napisala,ze sa podarilo a je tehulka...lebo inak to je riadne stresujuce...

lilli202
6. nov 2012

@21majka ahoj.aj ja som bola vcera nie ty si isla dnuka a ja som odchádzala??nemala si náhodou okuliare???tak ty 380eu a ja 410eur do pici tolko penazi.68eur jedna krabicka gonalu...a co ty este povedal vcera??aj ja idem pondelok na kontrolu na kolku si?

sfera
6. nov 2012

@lilli202 obyčajnú vodu z vodovodu ale kdesi som čítala že ten OHSS sa väčšinou prejaví až po pichnuti Pregnylu

lilli202
6. nov 2012

@sfera ahha tak mozem aj obycajnu minerálku nesladenú?

sfera
6. nov 2012

@lilli202 to je jedno hlavne aby to bolo tekute 😉 aby sa tie nadbytocne hormony vyplavovali vraj

lilli202
6. nov 2012

@sfera aha dakujem..tak dneska som vypila okolo 3l.

lamilka
6. nov 2012

ahojte, dievcata, caka ma na poste list z poistovne. mala by mi prist odpoved na schvalenie ivf, ale ja som myslela ze to pride lekarovi, aj tak mi on vravel. Myslite, ze ked mi to prislo domov tak mi to neschvalili???stalo sa vam to niektorej, ze vam to doslo domov???

lamilka
6. nov 2012

ianc sranda, citam ze sme si tu ten caj hned objednali niekolke, mne tiez dnes prisiel 😀

21majka
6. nov 2012

@lilli202 ano mala som okuliare🙂 🙂Ja som ta ani nezaregistrovala,ale nabuduce kludne do mna buchni 😀 😀 😀 No mna nijako nepotesil ani neprekvapil,povedal len,ze 'slaba zasoba' a nasadil tie konske davky puregonu 😀 .V pondelok idem na kontrolu,ale az poobede som objednana na 14:50,lebo sa po ceste chcem trochu vyspat a aj vcera som bola ako mechom udreta,v nedelu v noci som priletela a rano hned utekat do KE...a tebe co povedal?

lilli202
6. nov 2012

@21majka hej tak to si bola ty vedela som ja my sme uz odchádzali a ty si práve isla.mne povedal ze mozme zacat hah.tolko.

21majka
6. nov 2012

@lamilka ahojki a aku mas poistovnu?Lebo ja mam union a mne prisla odpoved aj domov a zaroven aj doktorovi do centra..a schvalili mi ju 🙂

lilli202
6. nov 2012

@21majka kedy si pichas injekcie o kolkej??ja si uz idem pichnut

21majka
6. nov 2012

@lilli202 ja az o hodku,lebo ja mam taky super cas na pichanie...hned po spravach o 18:50 teda u vas o 19:50 😀 Tak prijemne a bezproblemove pichanie 🙂 🙂 🙂

bambula27
6. nov 2012

@sfera no to celkom pravda nie je, ze az po pichnuti Pregnylu....ja som mala trosku naliate brusko uz asi po 5-6 dnoch a nehovorim o bolestiach, ... ultrazvuk 7 dni od zacatia pichania Gonalu bol neznesitelnyyyyy :( bolestivy

21majka
6. nov 2012

@bambula27 ahojki moja,tak ako sa mas?co mas ty nove?

bambula27
6. nov 2012

@21majka ahoj Maji. No super, takze uz si nabehla do toho poriadne 🙂 Drzim palce, nech je to uspesne a ziadna slaba zasoba. Ja som mu dnes akurat volala, 19.11. idem k nemu, chce to stihnut do Vianoc a ja pritom nemusim ani menstr. dostat tohto roku. Tak som sa pytala, ci nemozem Duphaston na vyvolanie...tak povedal, ze ma musi najskor vidiet, aby sme nahodou nieco nepokazili. Jaj....zachvilu to zacne znova. Som zvedava, co zas do seba budem pichat...ci aj DIphereline, ci iba Gonal...Neviem. Momentalne na to ani nemyslim, oddychujem od tychto myslienok, pracujem a snazim sa byt v pohode. Bolo by krasne vidiet na Vianoce // 😉

lamilka
6. nov 2012

@21majka ja mam vseobecnu poistovnu, tak dufam, ze to bude tak ako hovoris. mala som aj tak v plane volat zajtra dr. ze ci to uz neprislo ale teraz som v strese.

linka
6. nov 2012

baby ak by ste mali zaujem o ten caj na ivf,tak mam doma jeden neotvoreny...