Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

zujanka
10. feb 2013

vďaka, skúsim na to nemyslieť, ale keď to sa nedáááááááááááá

bambula27
10. feb 2013

@ema263 tak toto by bol zazrak a nic viac by som si nezelala...Ale ja sa testov uz akosi bojim. Vzdy su len duchovia, z ktorych nic potom aj tak nie je. Ale zazrak by bol, keby som teraz dostala MS. Mavam cykly aj 70-80 dnove.

katka30129
10. feb 2013

@zujanka jeeej tak tato je ovela viditelnejsia ako ta predtyymm....verim tomu ze si v tom 😀 😎 daj vediet ako zajtra dopadne testik 😵 budem drzat prsty

21majka
10. feb 2013

@zujanka ahojki,dufajme,ze je to tehu 🙂 .Len si rob testy tej istej znacky,aby si videla aj ten rozdiel...lebo kazda znacka ukazuje inak.Drzime prstiky 🙂 🙂 🙂

21majka
10. feb 2013

@bambula27 ahoj moja,dlho si tu nebola,to je fakt.Ako sa mas?No ak ti pride ms tak sa tesim s tebou,lebo viem ako sa dokazes trapit s tymi svojimi dlhymi cyklami...uz sme tu dost dlho nato,aby som ta chapala 🙂 Moja si si citala prispevky od susanci?Pamatas sa na nu?Si predstav,ze ona tak isto brala tie lieky co ty a napokon otehotnela prirodzene 😀 😀 😀 .Verim,ze aj ty sa k tomu dopracujes...To by bolo krasne,keby ste ty,slavka 2012,natali 225,slniecko 001, tromboska...a proste vsetky nase spolubojovnicky uz konecne boli tehulky 🙂

zujanka
10. feb 2013

@21majka ahoj ďakujem, no verím aj ja, aj keď som trochu zmätená, robila som dva rovnakej značky a ráno bol slabší ako večer predtým 😢 Kúpila som ešte dve ďalšie značky ale zatiaľ nemám s čím porovnať. Dobré je, že všetky vyšli pozitívne. Uvidím zajtra ráno, snažím sa zbytočne nestresovať ani sa predčasne nevytešovať

zujanka
10. feb 2013

@katka30129 ďakujem, ozvem sa 😉

bambula27
10. feb 2013

@21majka Ahoj Maji. Dakujem, si zlata. Ano, citala som susanci a mozno aj preto mam celkom fajn obdobie, chcem verit tomu, ze to pride prirodzene. A davam tomu sance. Momentalne sa neriesim, proste pracujem a praca ma bavi, venujem sa manzelovi....a hadam si coskoro babätko najde cestu aj k nam. A co vas drobcek v brusku? Poslucha? 🙂

lilli202
11. feb 2013

@zujanka tak ako?????daj fotoooo

timmka
11. feb 2013

@zujanka jednoznacne si v tehu, gratulujem 🙂

tromboska
11. feb 2013

@bambula27 inak podla mna by si mohla byt tehu, uz som pocula o tom, ze zeny mali taky ruzovkasty vytok a boli v tom. Drzim palce.

21majka
11. feb 2013

@bambula27 urcite si najde tu cesticku k Vam🙂 🙂 🙂 Hlavne ked ty si v pohode,tak to pride 🙂 .Tak isto pisala aj susanci ani neverila,ked zistila,ze sa podarilo prirodzene.Pride to,ked to vobec necakas a nemyslis nato. 🙂.Velmi ti to prajem 🙂
Ja som oki,priberam a beham po irskych nemockach,same navstevy doktorov,lebo tu je uplne iny system a pristup ako u nas.Takze sa nenudime 😀 .Mrnusik rastie(pozri fotoblog),zatial sa okrem 3kg co mam navyse absolutne necitim tehotna,este aj v robote sa ma kolegyne pytaju,ci si nechcem oddychnut a ja na nich furt,'ze a na co???' 😀 .Ani mi nechcu verit,ze uz som v 4.mesiaci 🙂 Takze som velmi spokojna,zacala som uz aj trochu cvicit tehu cviky,tak mam pohybu az-az.Ale ja som vzdy bola taky maly neposed 😀

21majka
11. feb 2013

@zujanka tak ako,testovala si aj dnes rano?Supni nam tu foto 🙂

lilli202
12. feb 2013

@zujanka halőőőőőőőő tak ako?????

slniecko001
12. feb 2013

Ahojte baby, robil vám niektorej doky KET až 21.DC? Nie je to nejako neskoro? Predtým mi robil 18.-19. deň. Aj keď je to asi jedno, len nech to vyjde 😉 Mám ho plánovaný 19.2. Držkajte palce, nech bude úspešný, lebo to už je posledný.

marekmajka
12. feb 2013

@slniecko001 držim palčeky, určite sa to podari, hlavne mysli pozitivne 🙂

zujanka
12. feb 2013

Ďakujem Vám žienky, veľmi dúfam, že to bude OK Prvý obrázok je dnešný, na druhom je nedeľa pondelok utorok a tretí je na porovnanie nedeľa a dnes

21majka
12. feb 2013

@slniecko001 Ahojki,ja som nemala KET ,ale ET a presne mi tiez vychadzal na 21 DC.Urcite sa podari,len sa nestresuj a mysli velmi velmi pozitivne,vobec nemysli nato,ze je to posledny pokus.Ja som ani nevnimala,ze je to nejaky vklad,ale akokeby som bola na nejakom gynek.vysetreni 😀 .Vsugeruj si do hlavky,ze je to konecne ten uspesnyyyyyy a podari sa 🙂 🙂 🙂 .Ja som si tesne pred vkladom zasla na kozmetiku,masaze,ku kadernicke...proste som si robila radost a relaxovala,nemyslela som nato.O tyzden na teba budeme urcite vsetky mysliet 😀 😀 😀

21majka
12. feb 2013

@zujanka a tie testy si si robila,ked ti uz menzes meskal?Tu druhu ciarku tam vidno,ale ja ti asi neporadim,lebo mne zo dna na den silnela,po troch dnoch som mala kolajnice ako hrom.Mozes si pozriet na fotoblogu.Ale kedze ty si nemala horm.pripravu ako ja,tak to asi naozaj bude tehu 🙂 🙂 🙂

katica1
12. feb 2013

@zujanka no toto,,,,vidno ciarky,,,,hmmm a brucho ako???sa citis,,,jaj nech to je ono!!!!! 😝 😝

timmka
13. feb 2013

@zujanka no dost ti ide pomaly hcg, uz by si mala mat silnejsie 😒 , nechcem ta strasit, na tvojom mieste idem na krv a o dva dni opat, ci ti hcg stupa tak ako ma... 😒 😒 😒 ale velmi drzim palce

timmka
13. feb 2013

@slniecko001 aj ja som mala posledne ket a vyslo to 😉 , isla som z neistotou, ze je posledny a ze to asi nevyjde a vyslo to az az.... teraz mam krasne dvojcatka a som veeeelmi stastna 😉 , akurat tie fazulky na teba cakaju a urcite to vyjde, drzim palce, ziadne lepidlo si nedavaj, ja som si na posledny krat nedala a vyslo to, prvy krat a druhy krat som si dala...120 eur som len tak vyhodila a vela oddychuj

slniecko001
13. feb 2013

@21majka
@timmka ďakujem baby, budem sa snažiť na to nemyslieť 😲 , od utorka ostanem doma do konca týždňa, lebo v robote mám hroznú zimu, len nejakých 13-14°C. Rozprávala som aj s dokym, že by som si chcela dať AZH, lebo predtým som mala 4x neúspešný vklad a 5. s AZH bol úspešný. Neviem, možno je to iba náhoda, ale skúsim to, aby som si potom niečo nevyčítala. Je to naozaj asi iba v rukách Božích. 😔

zujanka
13. feb 2013

Tak konečne mám normálne fotky, na vyšetrenie som objednaná v pondelok, dúfam, že to bude OK

slniecko001
13. feb 2013

@zujanka držím palce moja, aby ti to vyšlo. Koľko ti mešká mrcha?

cerkutka
14. feb 2013

Ciao baby, uz som tu davno nepisala tak vas vsetky chcem podporit vo vasich snahach o babetko🙂 citam vase prispevky a som smutna z toho vsetkeho co sa deje.........ano je pravda ze Dr. je KUKU a ma svoje fazy a nalady a tiez je pravda ze bohvie co sa deje s tymi zmrazenymi babetkami, na druhej strane poznam vela bab ktore uspesne otehotneli u neho. Ved ja Lilli a Majka a aj tromboska sme otehotneli v jeden a ten isty mesiac a to sa pozname a este okrem napoznam dalsie tri baby ktore v tom istom mesiaci otehotneli, takze akusi pracu za sebou ten lekar predsa len ma🙂)) Samozrejme jeho styl jednania je hrozny:(( Drzim vam velmi palce aby ste aj vy rozsirili nase kruhy a posielam tehotenske virusky tym ktore ich este stale potrebuju TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 🙂)))))

cerkutka
14. feb 2013

@zujanka parada🙂) najkrajsie na tom vsetkom je ze sa to podarilo prirodzene, zo srdca gratulujem🙂)

lilli202
14. feb 2013

@cerkutka ahoj moja hahha.vsade si piseme aj tu sa nájdeme..tak ich podporme.aj my sme mali dlhú dlhú cestu za babetkami ale sme vedeli ze sa to musi podarit tak ci tak vsak moja??medzi mnou a jankou su nejaké 3hodiny haha :D...ale odber sme mali spolu vedla seba sme lezali joj pametám si .tak som sa balá aj od vkladu.a teraz od porodu sa bojim :DDDDDD

slniecko001
14. feb 2013

@cerkutka Ďakujeme a tebe pekné tehuľkovanie prajeme 😉

zujanka
14. feb 2013

@slniecko001 Ďakujem, mám trochu obavy a stále sa mi zdá, že tie čiarky akosi pomaly silnejú 😒 Mrcha mešká už 13 dní a vôbec ju nechcem vidieť skôr ako v novembri 😉 Držím palce, aby ti všetko vyšlo podľa tých najkrajších želaní