Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

mili1
26. feb 2010

Ahojte babulky,,, som si vás prečítala...
Lusi gratulujem k dvojkam a teš sa ..jedným ťahom zvládneš dva...to musí byť radosť veľkáááá 😵
baby ja sa pridavam tiež k Hermanovi... ja som tam bola už dosť dávno ale len na vyšetrenia... nebol síce zhovorčivý ale je výborný odborník, ktorých je tu dosť málo ...... 😉
Kedže sme mali všetko v poriadku ...aj ja aj manžel...mal síce horší spg.... ale po našich vyšetreniach nám rovno povedal že je možnosť spontánne otehotnieť čo aj predtým bolo ...a nemylil sa 😉 neodporučil nám hned IVF ...vraj sa máme snažiť a ked to nepojde môžeme prísť...ale už sme nešli.... 😉 🙂 spontánne som onedlho otehotnela 🙂 😉 nie je pravda že každému navrhne IVF 😒
len tolko som chcela napísať k Mudr. Hermanovi

lusinkaj
26. feb 2010

ahojte,ja len tak narychlo chcem vam oznamit idem dnes do nemocnice mam ten ohss,vajecniky su velmi zväcsene aj krv ukazala ze mam zvysene peč.testy a to nemoze byt ohrozuje to moje zdravie...vobec som to necakala...som velmi smutna ale pre nich vsetko ale utz ukazal ze su tam krasne im biju srdiecka jeden ma 9,5 mm a druhy 12 mm a som v 7tt+3 tak ak pridem z nemocnice sa hned ozvem...papa 😉

sofia2008
26. feb 2010

lusi..drzim palce, aby vsetko dopadlo dobre 🙂

sobka
26. feb 2010

Lusi, veľa štastia...verím, že si coskoro doma 🙂

matelko1
28. feb 2010

ahojte.prajem peknu nedelu.

matelko1
28. feb 2010

lusi drzim palce aby vsetko dobre dopadlo a aby si bola cim skor doma.

walle
28. feb 2010

ahojte babenky
lusi - no toto...OHSS by som čakala skôr, ak by prišiel...hm
☹ ja som si ho prežila v plnej paráde, týždeň v nemocnici s obrovskými bolesťami...
opatruj sa, nech ste všetci traja v poriadku!!! skoro sa nám vráť!!! 😉
minewka, cizana - dobre robíte...Hermanovi verím a to som už spomínala niekoľko krát prečo... 🙂
je odborník...čo je pravda, nie je moc zhoverčivý, ale keď sa opýtate...odpovie bez problémov...hlavne ja som chcela vedieť podrobnejšie info o embryjkách ( pretože čítala som na fóre že niektoré dievčatá v CAR dostávajú to v podrobnejšej forme) a bez problémov mi to vysvetlil...
tuzimpobabetku - áno pri ICSI je vraj väčšia úspešnosť...ja som mala ICSI ( vpich jednej spermie do vajíčka) a predsa to nevyšlo... 😢 asi tak...ale vo všeobecnosti to tak platí...lekár rozhodne, či navrhne formu oplodnenia až keď má odobraté vajíčka i spermie a na základe toho sa vyjadrí, čo je najvhodnejšie...treba mu veriť

bambuľky - ak chcem ísť teraz na KET...vyzerá to tak, že ten 14 - 16 deň cyklu, kedy by som mala ísť na vklad, mi vychádza na Veľkú Noc! Veľký piatok = 14-ty deň cyklu atď. neviete, či Hermi robí na Veľkú Noc? viem, mala by som mu volať...aj to urobím zajtra...

je tu nejaká snažilka, ktorá sa chystá na ET alebo KET a vyjde jej to na Veľkú Noc? 😅 😅 😅

janapo
1. mar 2010

Ahojte snazilky a maminky 🙂
Lusi dodatocne gratulujem a vitaj v klube 😉 Dufam, ze v nemocke si ta nenechaju dlho a rychlo sa das dokopy 😉
Matelko ako to zvladas? Chalani su poslusni?

gerena
1. mar 2010

baby som nas vytiahla z 3 strany 😕 kde sa flakate?
janapo ahoj, babatka su krasne, pekne rastu 😵 😵

marcsi87
1. mar 2010

ahojte 🙂 som tu nová 🙂 ...vie tu :- niekto aj po madarski ????

zabkaevka
1. mar 2010

lusinkaj, držkaj sa, všetko bude OK, veľmi ver 🙂
Kočky ale ja neveim čo je OHSS. Dám si to do google.

marcsi87 vitaj, ja viem po maďarsky, prečoo??

zabkaevka
1. mar 2010

ahaaa hyperstimulačný syndrón. A to je z tých tabletiek čo sa berú po IVF alebo je to možné aj bez nich. Ja napr. beriem duphasthon, ale nie som po IVF.

marcsi87
1. mar 2010

tak to ma tesi 😀 lebo som madarka 😀 a tak mozem pisat aj po madarsky?

zabkaevka
1. mar 2010

hmm nie po madarsky radsej sem nie, ak chces do internej posty, ale tu nie. ved ostatne kocky nemusia vediet, aaaa na slovensku po slovensky by sa malo, teda neviem ci aj administrator stranky by to povolil.

marcsi87
1. mar 2010

ok 🙂

gerena
1. mar 2010

zabkaevka tak ty si to krsasneeeeee uzivas 😀 😀 😀 si na pn?
marcsi aj ja viem po madarsky, ale tiez do ip, aby sme potom nemuseli ostatnym prekladat 😉

lilly4
1. mar 2010

Ahojte baby
tak som bola u Hermiho na utz a je tam jeden drobcek a krasne mu bilo srdiecko 🙂
som velmi stastna 😉 ostatne je vsetko v poriadku
Hermi bol mily,zazelal mi krasne a bezproblemove tehotenstvo...tak uz len verit,aby tam drobcek vydrzal az do konca..

lusinkaj dufam,ze sa vratis cim skor domov a s lepsimi spravami 😒

matelko tak drobci sa maju ako?zvladas to, uz si si nasla system?drzim vam palce nech ste zdravi 🙂

gerena
1. mar 2010

lilly blahozelam 😀 😀

lilly4
1. mar 2010

gerena dakujem pekne 🙂

janapo
1. mar 2010

ahoj ger 🙂 ako sa mas? 😉

gerena
1. mar 2010

ahoojjjjjjjjjjj 😀 😀 ja fajn, nic nove.......konecne sa vyspim, nocne, teda nadranne zapasy ma vrazdili 🙄 ale stalo to zato 😉 a vy co nove? mladez uz vystraja, urcite su lezu, nechystate sa do KE? 🙂

matelko1
2. mar 2010

ahojte.prajem pekny den 🙂
par dni som tu nebola.chodim na rehabilitacie,nevladzem ani chodit.mam zastiknuty nerv a to tym ako sa panva,maternica stahuje tak mi zacvaklo nerv.dnes mam volno,zajtra idem znova a ked to nepomoze tak zacnem chodit na obstreky.

zabkaevka
2. mar 2010

ahojte kočkyy
gerena: áno som na PN, pre istotu som sa dala vytpísať, vlastne aj doki to hneĎ navrhol,, že počas prvého trimestra by som mohla. Tak som nemala o čom uvažovať. Ale som každý deň na PC, a pracujem, odpvoedám na maily s otázkami a riešim čo môžem z domu.

Juuuj v piatok idem po troch týždňoch na kontrolu, taaaaak sa veľmi teším, verím že je všetko OK, a budem vidieť malé miminko, čo minule bolo malé machuliatke so srdiečkom.
Asi potom zavolám aj Hermimu, nech vie, že sa nám to podarilo prirodzene, a že DÚFAM, k nemu nepôjdem, ako som to mala naplánované, teraz v marci.

nivejka
2. mar 2010

ahojte...môžem sa sem k vám pridať???síce niesom z Gyncare , ale z gyn fivu--snad vám to nevadí
doteraz som chodila na - čakanie po transfere,ale tam už nepatrím a vidím,že aj baby odtiaľ povypadávali 😢

matelko1
2. mar 2010

ahojte.
nivejka jasne,ze sa mozes pridat.
zabkaevka som rada,ze vam to vyslo prirodzene a jasne zavolaj hermimu a povedz mu to.

poobede ideme von.je krasne,slniecko svieti tak to treba vyuzit 🙂

janapo
2. mar 2010

ger takze uz netahas nocne? 😉 aspon mas viac casu na vecerne parenie 😀
no veru to si vystihla, mladez uz vystraja a poriadne 😀 Adam uz zacina robit svoje prve krociky tak ho stale zbieram zo zeme 😝 Tamarka je este "v klude" zatial len lozi 🙂 Ale je to coraz viac namahavejsie...ale aj krajsie 😵 Do KE sa urcite vyberieme, obcas zajdem do Optimy a do Kiky...dam vediet ked budeme mat cestu 😉

matelko1
2. mar 2010

ahoj janapo.no,teraz je to najkrajsie obdobie ked sa drobci ucia chodit a lezu,ze?
my sa mame fajn.drobci rastu,priberaju.

nivejka
2. mar 2010

jej matelko ahoj..a dakujem.....dnes som bola na utz a som v 8.týždni a čakáme jedno bábetko 😀
lusinka...kde si?????

ajush
2. mar 2010

Ahoj Nivejka,čtala som že Lusi je v nemocnici.Má zväčšené vaječníky

nivejka
2. mar 2010

ajush ahoooj 🙂
to fakt je lusi v nemocnici????--dnes sme mali mať rovnako ultrazvuk-chudatko moje.... ☹
hm....a čo to vlastne znamená,ked má v tehotenstve zväčšené vaječníky...ja som mávala,ale to bolo zo zápalov...