Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

matelko1
25. nov 2011

@vierka1974 aj ja som zo SNV,mozno sa aj z videnia pozname a sme rovnako stare,pozeram 74 rocnik,ze...
mne KET vysiel,tak drzim palce aby aj tebe vysiel....

vierka1974
25. nov 2011

@kukulik30 dakujem🙂)

matelko1
25. nov 2011

@timmka neboj,mrcha nedojde....je to tam,super.....takze v pondelok ides na krv,ano....

matelko1
25. nov 2011

@linka veru to su blondaci moji...drzim palce aby ste sa vsetky takto mohli zo svojich deticiek vytesovat....

vierka1974
25. nov 2011

@matelko1 urcite pozname ved SNV je mala🙂) tak dufam ze vyjde zvazovala som ci ist teraz alebo az v januari predsa len pred vianocami treba co to porobit ale rozhodla som ze pojdem uz teraz

matelko1
25. nov 2011

@vierka1974 dobre si urobila,ja som si ani pauzu nedala,sla som hned po mrche na to.....bola som nabita hormonmi,tak mi aj doki povedal,ze mam ist hned do toho,ziadna pauza....a vyslo to.tak drzim palce...
no z videnia urcite ty mna a segru my sme tiez dvojcata budes poznat....

timmka
25. nov 2011

@matelko1 ano v pondelok, dufam ze bude vsetko v poriadku, teraz ked vyschol je viditelnejsia, skusim v nedelu 😉 😵

matelko1
25. nov 2011

@timmka urcite na stopro si tehotna...to vidiet aj na teste.....super ...akosi sa to tu rozbieha,,,

matelko1
25. nov 2011

chlapci mi spia a pojdem asi aj ja na chvilku sa vyrovnat....tak zatial pa

lilli202
25. nov 2011

@timmka ahoj..no tak ty si uz tehotná moja.gratulujem..a ty si mala co ET? KET?pondelok budes vediet na milion percent.ale aj teraz uz vies...hyhyhy

timmka
25. nov 2011

@lilli202 este tomu neverim, az v nedelu ked testtnem a bude tmavsia, lebo uz rozmyslam, ci to neodchadza a preto mam taku slabu ciarku, no uvidime v pondelok, ja som mala ET prve IVF, ked je to pravda a som tehulka , tak herman mal pravdu ked som mu volala , ze mal boli brusko ako na mrchu, tak povedal, ze ste tehotna, ze su to v mojom pripade tehotenske priznaky 😉 😵

baletacka
25. nov 2011

@ timmka blahoželám, super, že ti tak vyšlo, ja som si včera robila test (9 dní po KET) a vyšiel negatívny, ale bola to nejaká zvláštna značka, nejaký woman secret, a inač nemám žiadne príznaky, takže to asi nevyšlo, sem tam brucho zabolí, ale to je všetko.

ma77
25. nov 2011

@baletacka ☹ ☹ ☹ ☹ 😠 😠 😠 😠 to aj ja som mala na konci tak že žiadne priznaky a 10den test negativny 😠 😠 😠 a nevyšlo ☹ ☹ ☹ aaale uvidiš v pondelok to je čakanie 😉

ixi
25. nov 2011

@timmka je to tam moja gratulujem potichu 🤐 😵 😵 🤐
@ma77 tesim sa ze ides na Ket 😵 😵 😵 😵 😵
@baletacka vsetko ukaze krvicka moja 😉
@matelko1 chlapci su nadherny 😵 😵 😵 😵
a ja som dnes bola u gyndosky lebo mi trebalo dufaston spravila mi aj usg je tam jedna grulka zatial to je vsetko ok 🤐 😵 🤐

ma77
25. nov 2011

@ixi super super super 🙂 🙂 🙂 nech je tak až do konca 😝

ixi
25. nov 2011

@ma77 pevne verim ze bude 🤐

linka
25. nov 2011

@ixi gratulujem k utz a nevkladali ti nahodou dve? 🙂

timmka
25. nov 2011

@baletacka nestracaj nadej, ja som vcera mala rapiclear a mala som len ducha, dnes je to trosku silnejsie na mamateste, ale akurat mi jedna kocka pisala, ze malaa taky isty a krv mala negativnu, tak sa este netesim 😒

lilli202
25. nov 2011

@timmka ale neboj sa tebe to uz vyslo..tá ciarka uz len bude silniet......ako si mala ET a prvy IVF?to nerozumiem

timmka
25. nov 2011

@baletacka a priznaky mam len take, ze ma prsia bolia a sem tam brusko, ale inac a tiez vajecnik, to je vsetko

lilli202
25. nov 2011

@ixi Ahoj buduca mamicka..ako sa nám más???este nekope(nekopú???)???neni ty zle?alebo nejak?

ixi
25. nov 2011

@linka vkladali ale ja sa uspokojim aj s jednou mojou laskou 😵
@timmka uz prestan moja ta ciarka tam nieje nahodou hlavne sa ukludni krvicka ti to len potvrdi nestresuj babulky v brusku.... a nie vsetko co precitas musi byt pravda a nie vzdy to plati aj pre teba 😵

timmka
25. nov 2011

@lilli202 ze som mala prve ivf a mala som len et 😉

timmka
25. nov 2011

@ixi ja viem,dufam ze mas pravdu, ked ta kocka napisal, tak ma znepokojila

ixi
25. nov 2011

@lilli202 mam sa dobre nechcem sa vytesovat dopredu verim ze vsetko bude ok 😵

lilli202
25. nov 2011

@timmka aha uz rozumiem..ale nepocuvaj ty na nikoho ..tebe testik ukazal dve ciarky a hotovo..nech tá tvoja kamoska nezavidi ze tebe to vyslo noooo 🙂))))))))))))))

ixi
25. nov 2011

@timmka joj moja necitaj vsetky fora potom vsetko prenasas na seba poznam to nerobi to dobre vsetko bude tak ako ma byt a ty to neovplivnis a z vlastnej skusenosti viem ze ten test ti neukaze ciarku len tak....neboj bude dobre

timmka
25. nov 2011

@lilli202 ked moj testik okomentovala jedna kocka 😒

lilli202
25. nov 2011

IXI- PEVNE VERIM ZE BUDE VSETKO OK..A BUDEME NASLEDOVAT ZA TEBOU 🙂))

lilli202
25. nov 2011

TIMKA.... zavidela ty....pondelok uz sa dozvies toho viacej..ja by som uz ani test nerobila....pondelok o druhej budes 100percentná....