Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

cerkutka
4. okt 2012

@sfera no neviem aku ma obmedzenost ten papier ale tak ci tak to potrebujes cim skor tak do - tyzdnov🙂)

bambula27
4. okt 2012

@cerkutka ach do kelu....moja, volaj mu teraz hned. Skoda by bola, keby si vynechala dnes davku a nemusela by si. Aka reacia to bola? Opuch a zacervenanie? Kde?

gerena
4. okt 2012

@cerkutka pokial to je lokalna raekcia nevynechavaj davku., pera sa odsrubovat nedaju, proste sa musis pichnut z viacerych za sebou.....pozri si kolko je v jednej a chybajuce davky dopichnes z dalsej.......ako nic mi do toho, ale co ta napadlo pit zrovna ked stimulujes?

xeni81
4. okt 2012

@gerena mne osobne dr. povedal že trochu alkoholu nezaškodí, len netreba sa opiť na mol...

cerkutka
5. okt 2012

@bambula27 ahoj🙂 volala som mu, zlaty bol vsetko mi vysvetlil povedal ze to urcite nie je reakcia na hormony (a asi ani nebola lebo som si predsa len vcera pichla tuposlednu davku) a hoci som celu noc trpla ze co - lebo doktorka na koznom ma vystrasila ze ked si ju pichnem mozem aj zomriet, tak nakoniec sa nic nekonalo a vsetko je OK...fuu...som si vydychla...🙂 kazdopadne uz sa alkoholu nedotknem takto nadopovana hormonami aj ked to mozno nie je z toho tak uz to neidem riskovat🙂) dnes som bola u neho tak mi predpisal dalsie injekcie a v stredu idem na odobratie vajok...a ty si ako na tom moja??

cerkutka
5. okt 2012

@gerena no DR povedal ze mam si zit svoj zivot, nemam sa zameriavat na to ze stimulujem alebo ze sa nieco deje lebo vela veci je psychickeho charakteru a ked sa clovek na to bars sustredi tak to nemusi vyjst, tak som ho zobrala doslovne a zijem si svoj zivot ako doteraz to znamena ze sa neobmedzujem v nicom (okrem fajcenia), a ani na injekciach nie je napisane ze nemozes alkohol....a hlavne ja som si dala poharik vina, nic hrozne som nepila dnes som bola u neho a povedal ze vsetko prebieha v normalne takze tym ze zijem svoj zivot som tomu niako nezabrania aby sa tym vajickam nieco stalo - aj on sam mi to potvrdil ze to bola reakcia na nieco co som zjedla alebo vypila nic spolocne s hormonmi....stalo by sa to pravdepodobne tak ci onak.., kazdopadne uz nebudem pit 🙂.........a dakujem za radu, tak som to presne urobila, takze vsetko OK 🙂

cerkutka
5. okt 2012

@xeni81 aj mne to povedal🙂 dnes som mu povedala ze uz nebudem pit na to sa zasmial a povedal ze: "toto on urcite nezakazuje"🙂

bambula27
5. okt 2012

@cerkutka si mu volala vecer este? No dobre si spravila. Som ti hovorila, ze skoda by bola tej poslednej davky. Ja tiez mam respekt pred tymi injekciami, nedam ani kvapku nicoho alko 😀 Ja som navyse taka nejaka utlmena, odkedy ich picham. Uplne kludna, nic neriesim, nenervacim, proste TICHO 😀 nechapem. A to mi jedna dr. hovorila, ze mozem mat nalady. Ja idem k nemu v pondelok na kontrolu, kedze Gonal picham len od pondelka. Uvidim, co dalej a dokedy. Ty uz ides na odber??? juj...waw, ake mas pocity?

linka
5. okt 2012

baby pohar vina nezaskodi si dat hoci aj kazdy den,ved to nie je ozieranie,ale sprijemnenie nalady 😉 treba sa trosku odreagovat...

natali225
5. okt 2012

Ahojte baby, rada by som sa opýtala na to pero, kde sa dá zohnať od doktora alebo v lekárni, lebo ja som ho predtým nemala 🙂 a až teraz tu o ňom čítam

sfera
5. okt 2012

@natali225 ja som bola pri ňom v utorok, dal mi predpis na lieky a sestrička mi automaticky dala pero k Puregonu 😉

jania023
5. okt 2012

ahoj chcela som sa spytat nemali ste niektora gonal F 100iu denne?kolko ste mali foliky a ktory dc ste zacali stimulku?

bambula27
5. okt 2012

@sfera tebe dala sestricka pero? Aha, to bude asi iny system. Lebo ja mam Gonal a to som vybrala z lekarne.

bambula27
5. okt 2012

@jania023 ty pichas len 100 denne? Asi si chudunka, vsak? 🙂 Ja picham 180, v pondelok idem na kontrolu a uvidime, co sa "tam" deje 🙂 Inak som zacala s Diphereline na 3DC a s Gonalom na 17DC.

cerkutka
5. okt 2012

@bambula27 inac ja som taka ista🙂) ked som s tymi injekciami zacinala tak hovorim manzelovi: "caka ta krusne obdobie milacik, ze vraj hormony urobia riadne machre s mojimi naladami a bude to akokeby som mala 2 tyzdne mrsku" tak len zagulal ocami ze spaaanom bohom🙂) no ale opak je pravdou, pohodicka pohoda, dokonca som schudla, ziadne nervacenie (okrem vcerajska ale to bolo asi aj tym stresom z alergie) - no ja zacinam dnes pichat daky fostimon to mam myslim do pondelka rana potom mam v utorok uz iba peroane prijatie duphastonu a vecer mi musi niekto pichnut injekciu pregnylu no a stredu idem...ja som gonal ani nemala...ty uz ako dho pichas???

cerkutka
5. okt 2012

@linka jj🙂 ale uz radsej neskusam🙂 lebo odpuchanie nie je ziadna sranda🙂

cerkutka
5. okt 2012

@natali225 to pero je iba ku Puregonu takze zalezi od toho co beries🙂

cerkutka
5. okt 2012

@bambula27 inak citam ty este nevies kolko vajicok mas?? ja mam asi iba 6:((

bambula27
5. okt 2012

@cerkutka no pockaj, ale ty mas aky protokol? kratky? Ja uz dnes 19-ty den, co picham Diphereline a 5-ty den co picham Gonal. V pondelok idem na kontrolu. Ja som z toho total zmätena...nemam sajnu, kedy co a jak...bude kontrola a co dalej? Uz mi tam povie, ze ci jajka su alebo nie su? Sakra...on nic nepovie. 😠

jania023
5. okt 2012

@bambula27 oni ma stimuluje iba na iui od 3dc som mala pry krat 75iu denne a nic extra 1 vajko dalsi mesiac 3dc 87,5 denne a tiez jedno vajko tak teraz skusame 100 ci budu 3-4- nech je sanca na uspech

bambula27
5. okt 2012

@jania023 ahaaa 🙂 No tak dufam, ze teraz "vyrastu" jajka minimalne 3. Drzim palce.

xeni81
5. okt 2012

@jania023 mne zase povedal ze na iui stacia max. Dve vajka, tri uz vela.

jania023
5. okt 2012

@xeni81 tak vies aky su lekary im by bolo najlepsie aby nebolo ziadne vajko a tak ti urobia iui 😀 sak to biznis 😀 takze mne by sa 3 vajka pacili a ked z nich aspon jedno ostane o mna tak super...uz som raz mala ze 5 vajka a neostala som tehu

timmka
5. okt 2012

@jania023 ahoj moja, ty si sa vratila k hermanovi? neviem ci si ma este pamatas 😀 , chodila som do temy clostilbegyt a potom aj do grafov, ako sa mas???

jania023
5. okt 2012

@timmka nie niesom u neho ja mu neverim takze nie vsak vies preco kedze ma poznas 😝 kde si ty zmyzla??ja som na nejaku dobu nechodila na MK

cerkutka
5. okt 2012

@bambula27 jooooj mne sa ti vracia ta alergia:(( do riti....:(( zasa zacinam puchnut ja uz fakt neviem ze co mam robit ty kokooos:(( a dnes som nic nepila nic nejedla dokonca ani si nepichla este injekciu, hladam ze ci mal niekto alergiu na puregon a nic som nenasla tha ja neviem ze z coho toto mam dofrasa....som z toho totalne znicena:(( ja mam dlhy protokol tiez.... uz len vydrzat do utorka ale neviem ako s tou alergiou to dam

cerkutka
5. okt 2012

@jania023 preco neveris??

lamilka
5. okt 2012

@jania023
@xeni81 tak dievcata, ja som mala len jedno vajicjk, brala som 25 jedn. puregonu, ...no ale moja IUI bola celkovo zvlastna, necudujem sa , ze sa nepodarila. ..ked som prisla na zakrok, tak prv povedal, ze nemozme robit, ze tam je tekutina, potom mi stlacal brucho, ze ju vytlaci, no a potom vravi, ze dobre ideme robit IUI,takze myslim, ze uz vtedy vedel, ze sa to nepodari, a predsa to spravil.no, tak som zvedava, co bude so mnou stvarat teraz na IVF.

jania023
5. okt 2012

@cerkutka pretoze podla mna je to obchodnik a nie lekar...ale je to iba moj nazor a hlavne skusenost s nim

jania023
5. okt 2012

@lamilka podla mna je to vsetko o biznise..oni velmi dobre vedia ze ked robia iui ked su foliky uz prasknute ze je to stratene ale i napriek tomu to spravia vsak co nenechaju si ujst aspon 50 eur za vykon