Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

cerkutka
8. okt 2012

@bambula27 ja uz nepicham Puregon moja...s tym som skoncila vo stvrtok, teraz som pichala Fostimon a prave som si teraz zobrala poslednu davku, dnes vecer idem na pohotovost pichnut pregnyl (lebo to nemozem ze vraj sama) no a zajtra uz beriem iba tabletky Duphaston a Utrogestan mam cipky....a v stredu uz mam odber...a hej opytaj sa ho, za opytanie nic nedas a uz musi vidiet predsa...

cerkutka
8. okt 2012

@linka no uvidime v stredu🙂) pravdaze to neovplyvnis...no co uz...bud budem dufat alebo na to nebudem vobec mysliet lebo tak ci tak to neovplyvnim🙂) ako sa inak tehulkuje?? nie je ti zle?? este som sa ta chcela spytat den duphaston pred vkladom si jedla tabletky rano a dve vecer??

cerkutka
8. okt 2012

@lilli202 vies ja som v sukromnej klinike takze ja som tam iba zavolala a oni ma poobjednavali vsade kde trebalo, ale asi treba ist najskor za obvodnym ten ta uz potom posle ci na krv alebo na tie ostatne interne vysetrenia, alebo sa mozno rovno objednaj na interne....tam ti urobia EKG, tlak a tieto veci a potom ta poslu na krv ...

cerkutka
8. okt 2012

@21majka mne prisiel skor o dni ako povodne mal, takze ked som zacinala tym 20 dnom tak prisiel daky 25...

cerkutka
8. okt 2012

@linka mozem sa ta este zopar veci opytat?? 1. ked mas predlzenu kultivaciu ako dlho cakas na vklad?? - to aj koly dovolenke aby som vedela na ktory den si to mam dat
2. pri vybere vajicok ides do totalnej anestezy?? a potom si uplne fit a mozes ist dokonca do prace poobede?? nieco take ako pri laparoskopii?? alebo ako to je??
3. pri vklade ides tiez do anestezy?? ako dlho to trva?? treba brat dovolenku tiez na cely den??

linka
8. okt 2012

@cerkutka ahoj,duphaston som brala 2x2 pred vkladom...no idem ti odpovedat 😀 na vklad sa caka 5 dni pri PK,cize dajme tomu v sobotu sa oplodnia a v stredu vklad,to bol len priklad....pri odbere ides do celkovej kratkej anestezy,no neviem ci budes schopna ist v ten den do prace,zalezi ako sa budes citit,ja som nesla,mna vsetko bolelo....no a vklad sa robi pri vedomi,trva asi 5 minut,no v ten by si mohla zostat aj doma a ked sa da aj druhy...pre lepsi pocit 😉

linka
8. okt 2012

@bambula27 plati sa az v den vkladu 😉

bambula27
8. okt 2012

@cerkutka jeho moja....takze ty si predo mnou este. Nemas strach? Ja uz ked budem vediet, ze kedy tak uz budem asi stresovat. Ked chces, ja ti ten Pregnyl pichnem ;) .. No a inak, tak dnes by asi mal vidiet, ze kolko vajok tamje, lebo neviem cim to je, ale dnes ma tak bolia vajecniky, ked sadam, ked vstavam...strasne. Dufam len, ze to nebude OHSS. A nevies? To akoze dnes je 8.den odkedy picham Gonal a asi 2.den mam taky ako predovulacny hlien, vodnaty. To akoze moze byt, ze sa mi blizi ovulka?

slniecko001
8. okt 2012

@bambula27 ahoj, pri odbere neplatíš nič, lebo ešte nevie presne aké úkony ti bude s nimi robiť, po odbere sa ťa pýta, či chceš predlženú kultiváciu, povie ti, či doporučuje ICSI (v prípade horšieho spermiogramu), resp. či chceš dať embrya na sledovanie do embryoscopu - za všetko sa platí a platíš u neho pred vkladom - urobí ti UZV, zaplatíš a idete "na to" 😉

bambula27
8. okt 2012

@slniecko001 jej ahoj. dakuje za vycerpavajucu odpoved. ICSI nam odporucil uz na zaciatku. Este ak mi vies povedat, kolko sa plati za zmrazenie? toto som sa nedocitala ani na protokole. Je tam cena za ICSI aj PK viem kolko, ale zmrazenie.....neviem

lilli202
8. okt 2012

@lamilka ahoj aj my sme boli.a mááme astheno.boli sme tam v kosiciach na genetike.

lilli202
8. okt 2012

@bambula27 ahoj aj nam odporucil icsi.a kolko je tam cena za icsi+pk..???aon ty navrhol pk?

slniecko001
8. okt 2012

@bambula27 neviem presne, myslím 160, ale mám to doma napísané na lístku od neho, pozriem a potom upresním

linka
8. okt 2012

@bambula27 mrazenie 200€...aspon vtedy,mozno sa to zmenilo...lebo teraz som neplatila

cerkutka
8. okt 2012

@linka tak pockaj a ja ked idem na odber v stredu to hned v stredu sa oplodnia ci ako?? takze potom by som mala mat v vklad v pondelok vsak?

cerkutka
8. okt 2012

@linka pocuj ale to 2x2 co znamena?? 2 rano a 2 vecer??
takze ja v stredu nepotrebujem ziadne peniazky? nic nebudem platit pri odbere??
a v den vkladu potom zaplatim asi kolko?? ja nemam to icsc..(ci ako sa to pise..)🙂

cerkutka
8. okt 2012

@bambula27 hej aj ja tak mam🙂 to uz cely cas tak mam🙂 v podstate ty akokeby ovulujes v kuse nie??🙂 ked sa ti tvoria tie vajka🙂 daj vediet potom ako si dopadla🙂 a ty si sestricka ze mi chces pichnut? nechcem ta otravovat takto neskoro v noci to vies az o 22.00 sa musi...to si asi raz dva zbehnem na terasu na pohtovost.

jania023
8. okt 2012

@bambula27 no co kolko vajok mas?? 😝

xeni81
8. okt 2012

Druha IUI za nami, velmi dufam ze uspesne. Teraz uz len cakat a cakat a cakat. Joj nemam to rada.

bambula27
8. okt 2012

@lilli202 nie PK mi on nenavrhol este, ale ja chcem dat. Cena za ICSI a PK je spolu 560€.

bambula27
8. okt 2012

@slniecko001 ano, ano...dnes som si to overila v cakarni ;)

bambula27
8. okt 2012

@linka je to rovnako ;)

bambula27
8. okt 2012

@jania023 heh....pozri moju dalsiu spravu

jania023
8. okt 2012

@bambula27 kde je?? 😕

bambula27
8. okt 2012

Zeny POMOC.....bola som dnes u Hermana. Mam zmiesane pocity. Neuverite, ale po 7 dnoch pichania Gonalu mam 20 vajok 😒 Povedal, ze to nie je dobre. Ale ze to nemam riesit, ze vsetko moze nakoniec dobre dopadnut. Cize v piatok idem na odber a v stredu si mam pichnut uz len 75 jednotiek. Povedal, ze celkovo mi dal nizsiu davku a ze som zareagovala az prilis. Mate niekto taku skusenost? Sa normalne bojim, co bude....

jania023
8. okt 2012

@bambula27 jeej ved to je dobre ze mas tolko vajok mozno nie vsetke budu zrele tak super...ja uvidim co bude po gonaly 100 denne kolko budu vajka..inak ja mam stale iba 1 😠

bambula27
8. okt 2012

@jania023 ale Herman povedal, ze to nie je dobre ☹ PRECO? Ja necakam, ze vsetky budu zrele alebo vhodne na oplodnenie...ale co ak nebude ani jedno, prave preto, ze reagujem moc???

foryou25
8. okt 2012

@bambula27 no asi preto to nie je dobre, lebo ti hrozi Ohss, bacha nato, ja som kvoli nemu skoncila na mesiac v nemocke :( ale verim ze to nebude tvoj pripad, ja som ale bola v Splne nie u Hermana..

jania023
8. okt 2012

@bambula27 hermana si nevsimaj on je dost naladovy 😀 asi mu kafres do biznisu ze mas tolko vajok 😀

bambula27
8. okt 2012

@foryou25 A ako sa mam tomu teraz vyvarovat? Ked este 2 dni picham Gonal 180j a az vo stvrtok rano len 75. A pregynl kazal len pol ampulky....