Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

timmka
29. nov 2012

joooooj baby, ja som viac nervozna ako vy, ze ako dopadnete, hadam to prelomite a vsetke 3 nam napisete krasnu novinu 😉

bambula27
29. nov 2012

@timmka vies co moja? Ja sa tym babam necudujem, pretoze tie ktore mi ich ponukaju draho, ich nemali preplatene poistovnou. Cize boli ako samoplatci. A Cetrotide 7 kusove balenie stoji okolo 200€. A s preplatenim poistovne iba 48. Preto by som rada, ak by mi ponukol niekto taky, kto ich mal preplatene. Ozvali sa mi 2 baby. Jedna mi 3 ks preda za 100€ (samoplatca) a druha najprv cele balenie za 48 a potom napisala, ze ich nakoniec potrebuje, dr. jej dal este jednu sancu...a k tomu ich potrebuje. 😔 No neviem.-...100€ este navyse, jaj...som zufala, ani Hermi zatial nema v zozname ziadnu, ktora by mala zvysny....

timmka
29. nov 2012

@bambula27 moja a odkial vies, ze ona je samoplatca, ja si to tiez mozem napisat, ja tomu neverim.... neboj sa keby bola samoplatca , tak car nikdy nepredpise nazvys... dava opatrne, ale co ja viem, tak sam herman mi povedal,ze aj mne predpisal viac liekov gonalu a aj cetrotide cele balenie,ze to potom rychlo predam, ale aby som to nemusela kupovat, oni sa tak poistuju a keby som bola samoplatca tak mi nepredpise gonal nazvys co stoji cca 300 eur a cetrotide tiez... to je moj nazor, su to SVINE tie baby co chcu na tom zarobit a to ma vie radne vytocit a je mi ta luto ☹

timmka
29. nov 2012

@bambula27 ja som predala cetrotide za 7 eur, pamatam si ako dnes, aky je to biznis, ked ti preda 3 za 100 eur, je to normalne???

timmka
29. nov 2012

@bambula27 skus tej babe napisat ja1986, ona tu pisala , ze ma 5 ks cetrotidu

bambula27
29. nov 2012

@timmka ja fakt neviem....vraj balenie kupila za 250€, nukala mi 3ks za 140€ a ze mi da lacnejsie za 100€. Pre nas je to dost...ved samotne IVF je pekne drahe...

bambula27
29. nov 2012

@timmka juj, poplietla som to...za 5ks chcela 100€ nie za 3. A to je ona....co si mi napisala jej nick

timmka
29. nov 2012

@bambula27 moja rit palova 😠 😠 😠 😠 😠 , neverim jej, nech ti posle blocek , ze tolko zaplatila a bude v riti 😠 , skusila som aj ja napisat, mozno sa mi niekto ozve, pozhaname ho 😉

bambula27
29. nov 2012

@timmka jeziiis, nasla som spravu.....ved to minule mi este jedna baba pisala, ze ona ich kupovala za plnu sumu tiez, ale ze jej ostali 3 ks a preda mi za 12€/ks. Tak beriem. Ale Hermi povedal, ze max. 5ks budem potrebovat. Pre istotu este tie 2 potrebujem.

bambula27
29. nov 2012

@timmka A dakujem ti VEEELMI

timmka
29. nov 2012

@bambula27 moja ona ma 26 rokov, neverim, zeby bola samoplatca.... a asi nema zaujemcu a konci je exp. je len do 2/2013

timmka
29. nov 2012

@bambula27 tak to kup, to je uz lepsia cena a tej napis, ze jej ........... 😀 😀 😀 😀 , mozno nebudes viac potrebovat, ja som potrebovala 3 inj. a pichala som si 160 gonalu, tak uvidis 😉 ked sa mi niekto ozve, tak dam ti vediet

bambula27
29. nov 2012

@timmka ale ja som s nou pisala a tiez je od Hermiho, mali tam isty problem a Hermi im ponukol to, co nam....jeden pokus mimo poistovnu, aby nam neprepadol....tak ako v nasom pripade. Neviem no. Ale tieto za 12€ v kazdom pripade beriem...este aspon 2 zozhnat. Mozno tie mi uz zozenie aj Dr. herman....snad- Si zlata, moja krasna 😉

slavka_2012
29. nov 2012

@bambula27 cetrotide pre samopladcu stoji 143,15eur....mne mozes verit ja si platim uplne vsetko sama 😉 teraz som ho brala,bohuzial nic mi neostalo ☹ Gonal mi ostal,ale asi ho tazko predam za taku cenu za aku som ho kupila ☹ stoji 180eur - 1balenie...a 1balenie estrimexu stoji 17,90eur takze sa niektore ceny mozu zdat prehnane pre vas co idete cez poistovnu,ale bohuzial vazne to vsetko stoji vela.....budem drzat palce aby si to zhnala 😉

linka
29. nov 2012

musim suhlasit s @timmka,neverila by som,kym by mi to nedokazala,ze je samoplatca,ja som tiez predala lieky tu na konovi a kludne som si mohla nahodit riadnu palku,ale ja nie som svina,aby som zarabala na druhych,holt niektore si z toho robia biznis 🙄
tiez mam prehlad kolko stoja lieky ked nehradi poistovna,su to palky,ale ked niekto si prida k tomu este dajme tomu 10€ tak je to svinstvo!!!!!!!!!!!!

timmka
29. nov 2012

@slavka_2012 tak potom nechapem hermana ze preco ti tolko predpisal liekov nazvys, vsak si ich mozes kedykolvek dokupit a zbytocne si si kupovala nieco naviac.......
ja viem , ze tie baby maju z toho biznis a nikto mi to nevyvrati, ja som mohla tiez predat cetrotide za viac.... ale nedalo by mi zarobit na naestasti ineho a tebe sa zvysil gonal cele pero??? lebo ked zvysky, tak je nic, dr. nevie presne vypocitat, ale myslim si, ze tie drahe lieky sa dr. snazi vyratat tak aby ste zbytocne neplatili viac....
je to ine cez poistovnu, vtedy predpise stale viac.... vidis a mne nukala baba za estrimax 28 eur a ty si platila 18, je to normalne,???? ked sa zastavas

slavka_2012
29. nov 2012

@linka tak to mas pravdu je to svinstvo 😠 i ked sa mi zda logicke ,ze s cenou musim ist dole ked chcem nieco predat....ale kazda sme ina a sveci to o charaktere cloveka... a o to je to smutnejsie ked niekto chce zarabat na nestasti inych 😢 MK je o tom aby sme si navzajom pomahali a podporovali sa a nie o zarabani jedna na druhej... ked som ja napisala ,ze potrebujem suuuurne gonal tak mi jedna hned ponukla a to o 30eur drahsi ako som ho ja kupila,,,,takze aj ja mam taku neprijemnu skusenost 😠

bambula27
29. nov 2012

@slavka_2012 143 € to este ok, ale dotycna mi pisala, ze kupila za 250€ ako samoplatca. A za 5 ks pytala najskor 140€ a potom 100€. A ja tentokrat neidem cez poistovnu. Doma mam zvysmy Gonal a teda potrebujem kupit len ten Cetrotide. A dakujem ti...

slavka_2012
29. nov 2012

@timmka ja sa nikoho nezastavam ,len som chcela
@bambula27 napisat kolko som platila ja aby sa nedala oklamat......mne herman predpisal 5krab,Gonalu a kedze mne ich tu ponukali draho tak som si ich kupila v lekarni..kupovala som ich v septembri,ale zacala som sa na 2IVF pripravovat az v novembri a vsetko islo inak ako si dr, naplanoval tak mi musel menit a predpisal mi cetrotide...

lilli202
29. nov 2012

@timmka nie nechcem testovat ..ved uz pondelok bude tu.chcem od hermana pocut dobre spravy.

linka
29. nov 2012

@slavka_2012 presne tak charakter dnes uz ma asi malokto 😒

gerena
29. nov 2012

baby nerozculujte sa nad cenami, skodi to zdraviu 😉 ...menia sa kazdy mesiac...celkova cena vacsinou klesa a doplatok stupa.......ked ta osoba kupila estrimax pred pol rokom, on mohol stat 28eur konkretne u tohto lieku vyrobca rapidne znizoval cenu aby nemal vysoky doplatok....

pozor na tehu testy....nie su 100% ....ta jedna ciarocka na teste musi byt vzdy tam, inac test je nefunkcny.....a ked zena ma nizsie hladiny hCG v moci aj ked je tehu, moze ukazat falosne negativny vysledok......hlavne nevysadzovat lieky az do potvrdenia z krvi

linka
29. nov 2012

@gerena zdraviu skodi nieco ine,my sa nerozculujeme,len konstatujeme...nech mi nikto nehovori,ze pytat za estrimax 30€ je normalne 🙄 aj keby som ho nemala preplateny,zdravy rozum by mi toto nedovolil!

ja1986
29. nov 2012

Milé žienky, som veľmi sklamaná. Nečakala som že ma tu tak "pekne" preberiete. Ak neveríte, že som ten Cetrotide kupovala ako samoplatca, nech sa páči. Číslo na Dr. Hermana má každá jedná z vás. Pýtajte si info o mojom zdravotnom stave u neho. Meno a priezvisko vám pošlem do IP, na požiadanie. Pekný večer.

lilli202
29. nov 2012

Ja som gonal predala dve cisto nove pero a este +jedno bolo otvorenne aj v tom bolo 200iu a cena bola 130.

timmka
29. nov 2012

@gerena nevycucala som si to z prsta, ked som predavala ja lieky, tak mi baby napisali, ze baby na stranke mam-nemam lieky na tom zarabaju, ze si urobili z toho aj biznis, tak preto som tak reagovala, sem tam mrknem na tu temu a viem, ze tam baby pisu aj o tom,ze preco zarabate na ludskom nestasti, nehovorim a netvrdim, ze kazda jedna, su aj take co bola samoplatcami

no a co sa tyka testov, mna nikdy nesklamal , po et mi test ukazal slabulinku ciarku na 10 den, ale len dusik , na 12 den hcg 50 a vedela som, ze je to malo, ze nedopadne to dobre, skratka hcg rastlo ale velmi pomaly
po kete mi neukazal ani dusika a krv negativna
po druhom kete som mala krasnu ciarku na 7 den a dopadlo to dobre, vsak logicky to dava, ze ked test nezachyti, myslim 10 s citlivostou, tak ked zena pojde na krv na druhy den, tak hcg je velmi nizke, ale to je len moj nazor........ precitala som si toho vela, hlavne v teme cakanie po ET, spolu sme testovali atd... a stale sa mi to potvrdilo.....

bambula27
29. nov 2012

@ja1986 Tu sa nepisalo konkretne o tebe....ja som ti vysvetlenie napisala v IP. Baby tu pisali vseobecne. Ja osobne, keby ze sa nam babo podari, tak zvysne lieky podarujem niekomu, kto to fakt strasne potrebuje a mozno nema na to, a ak by sa nepodarilo....necham si ich na dalsi pokus, ak by sa liecba nezmenila. Nikto nema zaujem zistovat si tvoj zdravotny stav....Sme tu preto, aby sme si pomohli navzajom a podporili sa. Ja verim, ze samoplatci zaplatia neskutocne peniaze za lieky...a nie len tie, ktore prekracuju vekovu hranicu. Sama som tym prikladom. Ze jeden pokus bude pre nas ako pre samoplatcov. Prosim ta, neber si to osobne....a myslim, ze sme sa snazili jedna druhej vysvetlit, ako to vlastne v takychto pripadoch je.

linka
29. nov 2012

@bambula27 info o jej zdrav. stave by nam nikto nedal,nech sa zamysli logicky...tu uz nic nemozes riesit,aby niekto debilne nezareagoval,treba vytvorit sukromku.

bambula27
29. nov 2012

@linka no prave....clovek sa tu boji napisat nejaky nazor, aby to niekto zle nepochopil. Rozmyslam uz aj ja odtialto uprchnut...Mozno by som konecne z toho vsetkeho polavila. Ziadny konik, ziadne rady, nic....mozno by mi to pomohlo. Ale ta sukromka by nebola zla, ved sme tu zopar, ktore sa pozname 😉

gerena
29. nov 2012

@timmka ja ti tvoje skusenosti neberiem, som len napisala ze nie su 100%, ale je rozdiel stanovovat hCG hlavne v skorom stadiu z mocu a z krvi....