Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

matelko1
20. sep 2010

@lusinkaj ja som pribrala 18kg a uz som naspat na svojej vahe ako pred tehu. 😵

lusinkaj
20. sep 2010

@matelko1 no to sme s kazdym preberali,doma ze aspon 7mes.a pozri sama sa divim,ale som velmi rada....aspon bude vsetko v poriadku nebudu nedonosenci 😉 uz len zvladnut sekciu a male nech su ok a je zaklad 🙂
@nivejka ahoooj,veru len tolko som pribrala ale aj to je dost...a viac uz nechcem 😀 dufam,ze rychle budem na svojej vahe a vsteko budem moct nosit co mam v skrini 😀

matelko1
20. sep 2010

@lusinkaj veru aspon nebudu nedonosenci.neboj aj sekciu zvladnes...

lusinkaj
20. sep 2010

@matelko1 musim zvladnut,nic ine neostava mi...ty si bola pri vedomi ci si mala uplnu narkozu?

sofia2008
20. sep 2010

@lusinkaj no tak drzim palce..tak ty mas pri dvojkach uzasnu vahu..ja som pribrala 12kg, mam 70kg..ja idem v stredu na CTG, tak tam dufam neuvidia nejake zacinajuce kontrakcie, lebo moj dr. sa vrati az na konci dalsieho tyzdna 😀

nivejka
20. sep 2010

@lusinkaj ...veru rýchlo by som menila tých 11kg 😉 ....uvidíš porodíš a naozaj sa dostaneš hned na svoju pôvodnú váhu a po chvíľke aj podváhu 😉 😉 ....ja som tak pri prvom tehu pribrala +8kg--čo bolo super 🙂 a po 2týždňoch som behala s holým pupkom po vonku---a potom som schudla-ešte tak,že by som aj modelku mohla robiť 😀 😀 😀 😀 😀
booože a teraz som ako hrošica!!

matelko1
20. sep 2010

@lusinkaj ja som mala uplnu narkozu a myslim,ze je to aj lepsie..

matelko1
20. sep 2010

chlapci su napani,papali bananik s jablckom rozmixov.a piskotka do toho.mnam,mnam 😝

sofia2008
20. sep 2010

ja by som chcela spinal..vcera mi jedna kamoska vravela, ze ona mala 2x sekciu a dokonca si mohla vybrat CD na pocuvanie pri tom 🙂

lisula
20. sep 2010

Ahoj baby mozem sa pripojit k vam??? zaciname odznova, volala hernimu, a mam prist ked mi dojdu kramy.
joooj uz sa bojim. 1x to bolo ine, nevedela som co a jak, a chcela som proste mimi. a terz som tym vsetkym presla, mrazacikov nemam e, takze odznova. 😔
ahoj lusi

lusinkaj
20. sep 2010

@sofia2008 ale neboj nic nebudu ziadne kontrakcie...to ja som sa stale bala ak som na to isla lebo mi strasne tvrdne brucho a nic ziadne kontrakcie neboli zatial 😀
ja ucite chcem spinal,ved len kvoli tomu ze hned ich budme pocut ako zaplacu a mi ich ukazu 🙂 uz len kvoli tomu chcem...aj ked je to neprijemne ze nohy necitis ale mi to zvladneme 🙂
@nivejka veru,len tolko som pribrala co som aj rada ale kazdy sa cuduje ze pri dvoj.len tolko 😒

lusinkaj
20. sep 2010

@lisula ahooooooooooj 🙂 uz som myslela,ze si namna zabudla 😒 neozyvas sa.... 😉
tak super drzim prsty aby to vyslo....ako po prvykrat 🙂

sofia2008
20. sep 2010

@lusinkaj no ved to, to bude super, ze budeme pocut ten plac a hned nam babo ukazu 🙂 ja by som sa aj kludne pozerala, ako ma rezu..mne take veci nevadia, ja som ako masiar 😀 chcela som byt lekarka, ale nejak to nevyslo 😠

lisula
20. sep 2010

ze neozyvas sa uz si uzivas tehu, vsak??? rozumiem ti viem ake to je, len ten proces kolo toho je strasidelny. no ja mam neskutocny strach, neviem preco, dufam ze bude vsetko ok. inak to beriem cele. a vy citam ze mas super vahu. ja som pribrala pri maol 25kg. fuha to uz teraz som sadostala na svoju povodnu vahu pred tehu. a zaciname znova priberat 😀

sofia2008
20. sep 2010

no idem sa trocha prejst..je krasne pocasie..tak zatial pa

katarina822
20. sep 2010

ahojte baby ako citam zachvilu tu budu same porody drzim palce 🙂 🙂 🙂 a samozrejme aj buducim maminam snazilkam 😉 🙂 🙂

lusinkaj
20. sep 2010

@lisula neozyvas,neozyvas... 😀 ale odpustim ti to... 😎
jasne ja by som uz cely ten proces okolo ivf nechcela zazit keby neviem co bolo...dakujem zato ze nam to vyslo uz len uspesne nech to dotiahneme a bude vsetko super 🙂
@sofia2008 tak ja zase by som sa nato nepozerala ako ma rezu 😀 ale chcem isto spinal

sofia2008
22. sep 2010

@lusinkaj no ako lusi? v piatok bude ten den "D" ? 🙂

lusinkaj
22. sep 2010

@sofia2008 nie v piatok nieje den D 😒 🙂 krcok je sice zmeneni,trosku som otvorena ale zaznam neukazal kontrakcie cize nas dr.poslal domov..ak do pondelka nepride to na nas tak v pond.poradna ale uz aj s taskou mam prist 😉

sofia2008
22. sep 2010

@lusinkaj no pekne..ved aj par dni naviac je skvele 🙂 ja som bola dnes na CTG, vsetko ok, ziadne kontrakcie nastastie, o tyzden v stredu zasa 🙂 zajtra idem na prednasku do nemocnice, su vo stvrtok a utorok kazdy tyzden, tak budem chodit..aspon nieco sa naucim..pekny vecer 🙂

lusinkaj
22. sep 2010

@sofia2008 no aj ja som rada,lebo fakt kazdy den pre ne v brusku je plus...ale ked mne uz je strasne tazko 🙂
kde ides rodit????

sofia2008
22. sep 2010

@lusinkaj jasne, ved cakas dvojky, ale aj tak si to krasne a ukazkovo zvladla 😵 dievcence maju super mamu, bojovnicku 😵
ja som z PO, takze budem v PO, aj ked najradsej by som sla do KE, ale tu mam znameho dr., akurat som dnes rozpravala s kamoskou lekarkou a ta mi sama schvalila sekciu, vravela, ze na mojom mieste, ked som tak zazracne otehotnela, tak by ona sama tiez neriskovala normalny porod..

matelko1
23. sep 2010

ahojte.prajem pekny den.boli sme s chlapcami na kontrole u dr po tych rehabilit.co sme chodili,tak este jedna rehab.nas caka a koniec.o mesiav znova kontrola a potom az v 1 roku.vcera sme si kupili novy kociar na take rychle chodenie po meste a na nakupy cosatto zo zralokom,je krasny.s tym co mam jane som spokojna a velmi,ale ked ideme do obchodu a stale to nakladanie a vykladanie a tak sa krasne ten cosatto zlozi,malo miesta zaberie.ved je to golfac.

matelko1
23. sep 2010

@lusinkaj a ty si este tu...uz bez do nemocky.ja so sa uz sama pytala kedy pojdem,uz som sa bala byt doma,tam som asppon na pozorovani bola.mne rano o 2:30 odtiekla plodova voda.

lusinkaj
23. sep 2010

@sofia2008 veru ja sama sa divim...ze tak dlho som vydrzala...ale dakujem panu bohu zato lebo zaciatok teh.bol tazky mala som tazsie teh.ako som si predstavovala a teraz posledne tyzdne je to ukazkove 😉
@matelko1 no este som tu,ale uz by som isla ...pondelok uz idem s taskou a ostavam a nech robia nieco max.v utorok somonou 😉

sofia2008
23. sep 2010

@lusinkaj v pondelok uz tam radsej ostan 🙂 ja som mala tiez zaciatok tehu zly, spinenie, krvacanie, nemocnica, bolest v podbrusku..az od piateho mesiaca sa to zlepsilo..a teraz uplna pohoda 🙂 klop klop

lusinkaj
23. sep 2010

@sofia2008 no asi tak som natom bola aj ja... 😒
no ostanem urcite si myslim,lebo neverim ze krcok sa nezmeni...za tie 4 dni...a nech uz daco somnou robia 🙂

matelko1
23. sep 2010

@lusinkaj uz ti bude fakt lepsie v nemocke.doma sa len pozorujes,ale moze to prist aj v noci na teba,odtecie ti plodovka a uz ani sppinal ti nedaju,ale celkovu narkozu.to bol moj pripad.

lusinkaj
23. sep 2010

@matelko1 jaaaj,nestras ma... 😒 ja nechcem celkovu narkozu... 😒
dufam,ze vsetko dobre dopadne 😉

katarina822
23. sep 2010

@lusinkaj neviem ci celkova narkoza nieje lepsie u nas ked daju spinal ma tu vyhodu vidis hned babetka ale potom musis 24hod.len lezat nepohnut sa neviem preco ale tak je to cize ani si ich neprilozis aby si mohla kojit. po narkoze ked sa preberies ked budes vladat mozes hned prilozit lebo cim skor tym je vacsia sanca na skore spuspenie mliecka a na dostatok mliecka lebo aspon tu to tak robia stale vazia a dokrmuju zo zaciatku glukozou a neskor ked je este malicko mliecka dokrmia Um ale s flasou a aspon u mna to dopadlo tak ze mala mi prsnik odmietala zvykla na flasu a rok som odsavala a pila moje mliecko s flase. cim skor sa babo prilozi po porode tym lepsie. a neboj ak ti niekto povie ze kojit dvojicky sa neda priroda to zariadila tak ze zena ma dva prsiky dokaze nakojit dva babetka ci uz budes kojit mes.ci rok je to plus pre teba aj pre babetka .uz je to na prirode a na okolnostiach doma atd......... este raz prajem nech vsetko dobre dopadne a skoro nech pride mliecko. a sofia2008 aj tebe. baby drzte sa. 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉