Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

zulla
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
bambula27
11. nov 2012

@zulla tak ja uz neviem....povedal mi, ze tym, ze som vybrala lieky a tiez bola anesteza preplatena, tak mam minus jeden pokus.

zulla
11. nov 2012

@bambula27 ano teraz uz mas minus pokus.
ale keby ho stopol pri kontrole a nestimulovala by si dalej, lebo vtedy uz musel vidiet, ze to nedopadne dobre...tak by si mohla ist odzaciatku, lebo k odberu by si nesla. vajicka by sami popraskali a zacala by si v novom cykle

timmka
11. nov 2012

@bambula27
@zulla mne tiez ked chcel stopnut stimulku, tak povedal, ze pridem o prvy pokus, prvy pokus sa povazuje aj vyber liekov, ligicky to dava, ze ked si vyberies lieky, tak vyuzijes aj poisztovnu na preplatenie
a co sa tyka stopnutia, ja som pokracovala a dopadla som dobre, veril, ze dopadne dobre, v inom car napr. spln tiez tak robi, tam bezne maju baby ohhs a maju veeela vajok a niektore su dobre a vyjde im to

ale na jeho pristup k ludom mam nervy 😠 dufam, ze uz nikdy nebudem potrebovat car a ty bambulka urcite do toho chod 😉 , mas lieky...teraz to vyjde 😉

milagrosss20
12. nov 2012

@bambula27 presne tak ako hovoris ja tiez uz sa bojim ci vobec dobre zapisuje toto co on diktuje a ci krv dava spravne s mojim menom...kokos...inak minulema potesil s tym ze mam 3 vajicka na lavej strane 😀 tak aspon nieco dobre kokos.. 😀

tromboska
12. nov 2012

Ahojte, bolelo, ked Vam robili vklad?

lrm
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sfera
12. nov 2012

@tromboska no skôr je to trochu nepríjemné, ale potom ma bolelo brucho ako pred mrchou

cerkutka
12. nov 2012

@tromboska mna nie.....vobec..to bolo ako pri normalnej lekarskej prehliadke akurat neprijemne ....tak ako pisala sfera..ale ma ani brusko nebolelo...lenze som mala kus dlhsie polezat, ja som to mala trocha zrychlene vsetko, pani co sla po mne meskala na autobus takze ma presunuli rychlejsie do izby, kedze moj muz cakal vonku tak som si povedala ze co tu budem lezat sak polezim doma, no a namiesto toho aby som sla domov som sla na nakupy🙂) mala som si viac oddychnut, hoci.........si myslim ze ked sa to ma uchytit tak sa to uchyti tak ci onak🙂 ved sa pozri na zeny dookola ktore nevedia ze su tehu, skacu, behaju, fajcia piju....a neopvlynvuje to...to je skor asi psychika🙂

lilli202
12. nov 2012

ahojte baby.takze uz som sa vrátila z Kosic...piatok mám odber bojimmmm..a baby ako ste vy brali utrogestan a duphaston??zabudla som ako my to vravel do pici..ze niektory sa berie este aj pred odberom ale neviem ktory pomocccc

bambula27
12. nov 2012

@lilli202 Moja, neboj sa....hlavne nestresuj teraz. Utrogestan si das vecer pred odberom 2 tabl. do posvy - teda vo stvrtok. A inak mala by si to mat napisane v protokole 😉

bambula27
12. nov 2012

Inak zienky moje....chcela by som splnenie dnesneho sna. Snivali sa mi // na tehu teste 😔 😔 😔 Ach jaj....

anuliktula
12. nov 2012

@bambula27 aj to bude 😉 ani sa nenazdas a budes sa pred pc s brusiskom 🙂 len tomu musis aj verit

anuliktula
12. nov 2012

@lilli202 drzim palce 😉

bambula27
12. nov 2012

@anuliktula dakujem....ja sa snazim verit, aj ked nie vzdy to je lahke, hlavne ked tu obcas citam negativne spravy..

anuliktula
12. nov 2012

@bambula27 ale ved su tu aj dobre spravy...len nedepkuj a z tych zlych sprav si zober len ponaucenie ze mas byt opatrnejsia,ved ide " len o fazulky" 😉

lilli202
12. nov 2012

@bambula27 vies co mam to len zakruzkovane nic tam nenapisal.ze kedy ho treba brat.takze vo stvrtok si mam pichnut pregnyl a ja do posvy???a potom cez usta kedy az po odbere do pici neviemmmmmmmmm

bambula27
12. nov 2012

@lilli202 co bude po odbere, to ti povie potom este. Ale Pregnyl pichnes v stredu vecer o 22:00 (teda ak mas ist na odber v piatok rano o 8:00). Vo strvtok rano si das Duphaston 1 tabl., vecer tiez Duphaston 1 tabl. + Utrogestan 2 tabl. do posvy. A co budes brat po odbere to ti povie po odbere 😉

linka
12. nov 2012

@lilli202 v stredu chod vecer na pregnyl,vo stvrtok zacni brat duphaston ako mas napisane a utrogestan vecer vo stvrtok si založ do posvy...

lilli202
12. nov 2012

@bambula27 dobre hovoris je to tu napisane.ze14.11uz len ráno gonal 75iu a potom vecer 3/4amp ovitrele a potom 15.11vecer 2tbl posva 2x2cez usta a piatok odber...

lilli202
12. nov 2012

@linka ahoj dakujem uz som si ju nasla ale dakujem.a mne povedal dr zee si mam doma napichnut ze nemám behat nikde.

lilli202
12. nov 2012

@bambula27 dakujem moja.tak ku tomuto treba skolu............

bambula27
12. nov 2012

@lilli202 no to fakt...ale raz to vsetko prezijes a potom v tom budes profik ;) Inak..neviem, ty mozno nemas strach, ale ja na tvojom mieste si ovitrele sama nepichnem. A to som zdr.sestra. Mas si to pichnut do svalu (do zadku) nie? A vies, radsej pojdem na pohotovost a necham si to pichnut tam, ako by sa nedaj Boze stalo, ze si napichnem nejaky nerv a maju byt nejake komplikacie....To je len rada.

lilli202
12. nov 2012

@bambula27 nie moja ja si to mam pichnut do brucha mam si tak troska natiahnut kozu a do toho..tak my povedal aj herman a v lekárni.ze to ide len pod kozu.

gerena
12. nov 2012

@lilli202 ovitrelle len PODKOZNE do brucha alebo do ruky, na druhy den 2 tbl duphastonu rano aj vecer, utrogestan vecer 2 tbl do posvy pred spanim

bambula27
12. nov 2012

@lilli202 tak ok.....ovitrele som nepichala, tak som nevedela

gerena
12. nov 2012

@lilli202 na pohotovosti nezabudni prizvukovat 3/4 inj ovitrelle, nie cele 😉

lilli202
12. nov 2012

@gerena ja si to mam doma pichnut vecer

gerena
12. nov 2012

@lilli202 ano vecer, som pisala len pre pripad zeby si sla na pohotovost ako ti radila bambula.....potom ty si to postraz 😉

21majka
12. nov 2012

ahojte zienky,tak ja som po navsteve Gyncare,v piatok mam odber.Doktor ma velmi potesil,ze vraj mam 4 folikuly na pravej strane a 2 na lavej...som sa ho pytala,ci to nieje malo a on ze budte stastna,ine nemaju ani tolko.Takze vzhladom na moju diagnozu-predcasne zlyhanie vajecnikov som naozaj stastna,ze mam tolko 🙂Este sa chcem opytat,davali ste si niektora embryoskop?Kolko embryi vam vlozili?Iba jedno?