Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

cerkutka
24. sep 2012

@bambula27 inak haluz s tym krvacanim, mne akurat prisli kramy o 3 dni skor..co sa mi nestalo uz dost dlho, stale mi chodia ako hodinky...a intenzita zatial nie je velka, ale to je prvy den tak uvidime. a nic si na internete nenasla aky to ma vplyv?? mozno na kazdeho iny...

slniecko001
24. sep 2012

@cerkutka hej, niečo tam je, ale ja to skôr vidím tak, že tam niečo bolo a odchádza to 😒 Tá hodnota by mala byť oveľa vyššia na 14 deň po prenose ☹ vyčkám ešte so štvrtku a potom mi pravdepodobne už vysadí lieky, bude to mať potvrdené, že je to na ...... 😠

21majka
24. sep 2012

@cerkutka no ja som este stale na cakacke 🙂 ale uz pocitujem prsia,dost ma pobolievaju,tak mozno pride do tyzdna.A to by bolo super,lebo v piatok vecer letim domov na SK 😀 😀 😀 ale len na 5 dni,tak keby dosla mrska(klop klop klop 🙂 ),spojila by som to rovno s navstevou Hermana...a potom uvidime co dalej

bambula27
24. sep 2012

@cerkutka ano? 🙂 ja som objednana na 10:20. A ty? Ja som takto bola ako ty, ze uvidi sa podla stavu a to som bola 17.9., to bol moj 3DC a povedal, ze okamzite zacat s liecbou. A aku injekciu si ty dostala? Ja som nemala tu Diphereline 3,75 co sa picha raz. Ale mne dal hned tie 0,1 co kazdy den picham a je ich 28. Platila som v lekarni nejakych 7€.

bambula27
24. sep 2012

@cerkutka ved to, ze hladam ten "vplyv" uz 2 dni a nic som nenasla. Kazdy skor pise, ze im to skor skratilo menzes, alebo bol slabsi. A u mna presny opak. Proste na nervy.

amali
24. sep 2012

@slniecko001 ani ja nie som múdra a idem znova v piatok ☹

21majka
24. sep 2012

@bambula27 toto som nasla na nete o tej injekcii,neziaduce ucinky:
Reproduktívne: u žien, dlhotrvajúca menštruačná nepravidelnosť ako poliečebné vynechávanie menštruácie, silné menštruačné krvácanie a krvácanie z maternice.

bambula27
24. sep 2012

@21majka ano, ano...toto som citala aj ja. A vlastne to jedine bude z tych injekcii. Inak vela bab pise, ze tie zhluky krvi to je odlucena stielka maternice a ked su tie zhluky velke, znamena to vysoku stielku, co je vraj idealne pre zahniezdenie. Tak asi preto Hermi povedal, ze stielka vysoka, riadne "jatky", zaciname s liecbou okamzite........len dufam, ze hadam to nebude nic zle. Ale uz nech ta "mrcha" skonciiii!!!!!!

21majka
24. sep 2012

@bambula27 neboj,teraz ked je to dobre,tak nech radsej trva a potom nech mas na 9 mesiacov pokoj 😀

bambula27
24. sep 2012

@21majka mas pravdu 🙂 chcem byt trpezliva, ale som uz z tej mrchy unavena, sem-tam sa mi "zahmlieva" pre ocami..rozmazane videnie.....jaj, asi by som potrebovala dovolenku 😉

21majka
24. sep 2012

@bambula27 ti verim moja,co my vsetko musime zvladat...a zase to nie je fer...my sa trapime liekovou pripravou,musime zvladat vsetky neziaduce ucinky a muzi len na zaver pridu-sup sup a odovzdaju 'material' 🙂.Ale neboj,ja sa stale utesujem,ze vsetko zle je na nieco dobre a urcite na tieto dni budes este spominat a hladkat si velke brusko 🙂 🙂 🙂

bambula27
24. sep 2012

@21majka to iste si hovorim, ze si to cele odtrpime hlavne my...nie je to fer, ale povedzme si pravdu, ze znesieme toho viac. NAsi muzi by to mozno vzdali skor....co my naopak nevzdavame!!! 😵 Tak bodaj by som coskoro hladkali velke bruska obe 😉

linka
25. sep 2012

@21majka no zatial to tak vyzera 😵 😵

lucka023
25. sep 2012

ahojte žienky,chcem sa opýtať tie čo ste boli na KET aky je postup....tiež treba volať doktorovi počas prvých troch dňoch mrchy a ake lieky sa beru?

lilli202
25. sep 2012

Ahojte zienky.dneska som volala hermanovy:ziadost je konecne schvalená a idem pre recept a injekcie 16oktobra.taká som sttastnááááááá.ale aj sa bojim.

linka
25. sep 2012

@lilli202 super sprava a neboj sa,zvladnes to 🙂

lilli202
25. sep 2012

@linka tha dufam..ako to prebieha teraz???idem pre injekcie kde to mám vybrat?v ktorej lekárni?kosice az tak velmi nepoznám..

21majka
25. sep 2012

@lilli202 Gratuuluujeeeem!!!! 🙂 🙂 🙂 No vidis moja,vsetko sa k dobremu obratilo,tak uz len lieky a ides nato? 🙂 🙂 🙂 A preco ti kazal prist az 16teho oktobra?

21majka
25. sep 2012

@linka velmi velmi ti budem drzat prsteky,nech uz tu citame konecne aj pozitivne spravicky,ze sa podarilo 🙂

lilli202
25. sep 2012

Ahoj majka. No uz konecne ze mam schvalene od jula uz to bolo na case haha asi preto ze mam dlhy protokol dneska rano my dosla mrcha asi preto a ty ako moja??

cerkutka
25. sep 2012

@lilli202 jezinku...tesiiim sa s tebou🙂) ty si akurat so mnou zacala...tak ako sme sa dohodli spolu budeme (dufam) aj kocikovat...no moja..hor sa do bojaaaaaa!!!

cerkutka
25. sep 2012

@slniecko001 nezuuufaj...alebo mozno zufaj a budes prijemne prekvapena....dnes som na teba myslela ze tak velmi chcem aby ti to vyslo...🙂)

21majka
25. sep 2012

@lilli202 a to si ani nebola na kontrolu u Hermana,ked ti dosla mrcha???
To by ma zaujimalo,podla coho to urcuje,ze dievcata s dlhym protokolom maju rozdielnu stimulaciu,niektore este vysetruje pri menzese,niektore uz nie... 😕 .Nieje to nahodou podla zdravotneho stavu pacientky?Ja som si doteraz myslela,ze tie ktore su oki tak maju kratky protokol...som z toho nejak mimo:(

21majka
25. sep 2012

@bambula27 ahojki moja,tak ako?este ti neustupuje menzes?

bambula27
25. sep 2012

@21majka ahoj maji ☹ nie neustupuje. Ono ani nejak silno nekrvacam, ale tie zhluky ... ja som z nich zhrozenaaaa ☹

21majka
25. sep 2012

@bambula27 a neskusila si zavolat Hermanovi?Ja som sa pytala dneska kolegyn,lebo mam dve co boli na ivf,aj ked tu v Irl,na to dlhe krvacanie a jedna mi povedala,ze to tiez mala a ze jej doktor nasadil ine lieky....Jasne,ze neviem,ci je to taky isty pripad,ale skus mu zvolat...kasli nato,ze je niekedy neprijemny,ale tu ide o tvoje zdravicko 🙂Aspon sa uistis ci je to v poriadku alebo nie a ty budes kludnejsia...

bambula27
25. sep 2012

@21majka ja som nad tym cely den rozmyslala, zavolat, nezavolat....nezavolala som. Zajtra som k nemu objednana na 10:20, a len ma napadlo, ze by mi povedal ze mam prist ako som objednana a uvidime. On cez telefon skoro nikdy nic neporiesi. 😖 ALe si zlata, ze na mna myslis 😵 . Som strasne zvedava, co mi zajtra povie. Este ma napadla jedna vec. Som sa ho nepytala, ci tie injekcie mam pichat a zaroven brat ten metformin. Lebo ja ho stale beriem. Ci to toto nesposobilo. Ja uz fakt neviem...

21majka
25. sep 2012

@bambula27 moze to byt aj ten metformin... tak sa zajtra Hermanovi poriadne vystazuj,nech to da do poriadku a zajtra napis ako si dopadla.budem na teba mysliet nech je to vsetko oki 🙂

bambula27
25. sep 2012

@21majka tak to mal povedat, ze nemam nic brat. Ale no..ja sa stazujem a ktovie ako to vsetko dopadne. Ale dakujem moja, si mila...jasne, ze dam zajtra vediet. KED sa vobc nieco nove dozviem 😀 A co ty? AKo vlastne teraz postupujete?

21majka
25. sep 2012

@bambula27 Ja?Sedim v obyvacke,nohy vylozene a pozeram joj-ku 🙂 U nas nic nove,cakam a cakam.Prsia ma dost pobolievaju,pocitujem take tlaky ako pred menzesom,ale teraz sa modlim,aby som nedostala skor ako v piatok-sobotu,aby som mohla ist v pondelok k Hermanovi,ked uz budem na SK.No a potom sa uvidi,co dalej...