Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

dianan
20. jún 2009

veru tak....som v službe...na oddelení...lebo maju nejaký výpadok pracovných sil.....a som tu od včera rano 7,30do zajtra rána 7,30..takže 48-ka...
no to by som ani nemala písať.....lebo zákonník práce.....to ani zdaleka nie je dodržiavanie...ale čo už....

dianan
20. jún 2009

matelko...a nie si v obraze..nie je nedeľa ,ale sobota 🙂

matelko1
20. jún 2009

no pekne.neviem ci by som to zvladla.ved ked dojdes domov,tak prespis 2 dni 😀
ja som fakt mimo.ved je sobota.no pozri,uz by som chcela asi,aby bola nedela. 😀 ..ale nie,nie.

dianan
20. jún 2009

noc som mala celkom dobru spala som aso od pol jednej do šiestej....takže nie je to taká katastrofa...da sa....zajtra budem oddychovať doma,prídem domov,dam sprchu,trocha ľahnem...a na obed sme pozvaní k bratovi,lebo švagrina a neter,teda moje krsňa maju narodky,takže ani variť nemusím...ideme na hostinu 🙂

matelko1
20. jún 2009

este,ze tak.a celkom dobre ti to vyslo.aspon varit nemusis.takze idete oslavovat trosku ano?
joj to varenie je hrozne.mne sa tak nechce.dnes som kupila polotovar pirohy,takze obed bude raz-dva 😀
pocasie je otrasne,takze poobede zalahnem.

dianan
20. jún 2009

ano aj u nás je také.....a hlavne veľa oddychuj 🙂

matelko1
20. jún 2009

ano sefe 😀
tak nic,ja koncim.prajem pekny vikend 🙂
pa-pa

dianan
20. jún 2009

ahoj..aj tebe
papa a pekný zvyšok víkendu 🙂

eva7780
autor
20. jún 2009

ahojte 🙂 ja mám porobené,upratatné a už nevládzem 😝 a jasné,ochladilo sa tak či som už nemusela variť urologický čaj 😠 dala som si preventivne aj urinal

katica1
20. jún 2009

ahojte...to je hnus vonku....oproti vcerajsku.... 😒 😒 ja som sice bola na bajku na zahradke,,,,ale aj s prsiplastom,,,tak som vymrzla ,musela som lahnut do vane,,,brrrrrr...vecer kus posediet s kamossmi....a krasna sobota za nami... 😕 😕

csilla76
20. jún 2009

Ahojte,pekny vikend zelám 🙂
Aj tu je chladno,prsi aj neprsi-také blbé pocasko,oproti vcerajsku sa riadne ochladilo. 🤐
Co máte nové kocky?Ako pokracujete?
Nejaké nové stimulantky -tehulky máme? 😵
Matelko moja gratulujem potisku k tehu,zelám vsetko dobré,vela sil a davaj velky pozor na seba aj drobca 😵

mirip
20. jún 2009

TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

lusinkaj
20. jún 2009

ahojte,pekny zvysok soboty prajem 🙂

lusinkaj
21. jún 2009

dobre ranko 🙂 prajem krasnu nedelu 🙂

eva7780
autor
21. jún 2009

ahojte,prajem pekný prvý letný den,aj ked vonku to tak nevyzerá 😠 mne dorazila ms,tak som aj rada,že nie je hopruco,lebo to nie je nič moc v tom teple

katica1
21. jún 2009

caute...fak je hnusne pocasie...na spanie 😔 😔 brrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

csilla76
21. jún 2009

Ahojky 🙂
Pocasko na nic ale sa tesim muzika mám aspon doma tento vikend 😀 bo ked je pekne tak furt robi do vecera.
Som upiekla s listkového cesta také slivkovym lekvárom plnené batozky,kto má chut ta nech otvori okno poslem vám 😉
Inác ked sa podari tak plánujem ist na stretko do KE no este presne neviem,nic konkretne zatial. 🙂 Este si to musime ujasnit,a ze kedy by bolo vyhodné.Kto by mal zaujem tak by sme mohli zajst na kafé alebo na zmrzku 🙂 Co vy na to? 😉
Prajem krasne nicim nerusené poobedie 😵

csilla76
21. jún 2009

Som zabudla,miri dakujem za virusiky,drzim palce aby si mala bezproblémovy porod 😵

gerena
21. jún 2009

Caute.som teraz prisla z roboty ....hotova katastrofa, ludom drbe z toho pocasia 😠 a mne tiez 😉
idem daco zjest a zalahnem, som v noci ledva spala, moji susdia mali celonocne predstavenie

mirip blahozelam a teba csilluska neviem sa dockat 🙂 🙂

csilla76
21. jún 2009

Caf moja tak uz len oddychuj a potom neskor pokecame ok 🙂
juj este musim odpisat na ip-ká,chodim tu len zriedka ale je dobry pocit ze na mna nezabuda kazdy 😉
aj ja uz velmi cakám stretko 😵

eva7780
autor
21. jún 2009

no teda ,dnes moj pc je riadne lenivý, 😠 ani za svet sa nemožem pripojiť,asi všetcia sedia a zaťažuju sieť 😀 😀

csilla76
21. jún 2009

evy tak musis urobit poriadky 😀 😀 😀 to co ze pc nem chce fungovat. 😀

aj u mna je pomalsi ale ide,no ale necudo ked je také pocasko ze kazdy netuje 😀

eva7780
autor
21. jún 2009

ahoj csilla, no ved ,teraz sa to trošku rozbehlo,ale tak pomaly načíta 😠 ide to pekne na nervy,mm sa mi smeje,že sa u mna začína prejavovať závislosť,ked som taka smutná 😀 s toho

mirip
21. jún 2009

csiluš dakujem, samozrejme stále aj tedaz na duhýkrát je to spojené s problémamy ale tentoraz našťastie mám problémy ja a maličká je vporiadku tak dúfam, že sa konečne dočkáme šťastného konca 😵

lusinkaj
21. jún 2009

pekny vecer prajem 🙂 dnes je fakt velmi skarede pocasie 😒
sme si dnes urobili radost s manzelom kupili sme konecne koberec pod stolik do obyvacky a nocne stoliky do spalne take ake som chcela a tie stare(3.cne)neviem kam dam... 😀

csilla76
21. jún 2009

dobru nocku a sladké snicky. 😀

sme dopozerali s muzikom filmik,medzitym aj net vypadol tak teraz som dosla na okamih kuknut a reku zazelám peknu nocku 😵

beadz
22. jún 2009

dobre ranko.
fiha, vidim ze csillus a ger sa konecne ozvali. uz som vas reklamovala 😉
odo dnes nam nejde tepla voda do piatku. sa zblaznim 😠

lienka2
22. jún 2009

bea nestras, iba do stvrtka 😀 😠

beadz
22. jún 2009

lienka, vazne ? aspon nieco. a ty kde byvas ?

lienka2
22. jún 2009

na furci.. v celom meste je odstavka od 23.-25.6., na furci este aj dnes.. ale pred chvilou este tepla voda isla..