Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

matelko1
13. júl 2009

no baby halo,kde ste.po dlhej dobe som tu a nikde nikoho.
co mate vy nove?

eva7780
autor
13. júl 2009

ahoj matelko ,akurát som ti písala sms 😀 😀 😀

eva7780
autor
13. júl 2009

teraz pracuješ,nemáš náhodou oddychovať?ako prijal správu manžel?

matelko1
13. júl 2009

nie nepracujem,som u mamky a lezim v jej posteli,pc mam na kolenach a bavim sa.skoda,ze doma nemam pc a net,chyba mi.aj cas by mi rychlejsie zbehol.musim castejsie chodit k mame.
manzel v pohode.povedal,ze doteraz sme mali kludny zivot a o chvilu zacnu stresy.

eva7780
autor
13. júl 2009

no ešte že tak,už ti bolo doma dlho?

matelko1
13. júl 2009

hej ndlho mi bolo.teraz sa musia o mna vsetci starat,slubila som im to v nemocke.ja som malla este mesiac tam ostat,ze rizikovy pacient,ale co by som tam robila.ved uz mi rohy rastli,nic,len styri steny,prostredie deprimujuce,stresujuce.

eva7780
autor
13. júl 2009

len nech sa starajú,zaslúžiš si trocha obskakovania 😉som zvedavá,čo ti povie hermi?

matelko1
13. júl 2009

aj ja som zvedava.ved stale sa mi nechce verit.cakam na hermiho,na jejo ortiel.dam vediet ako som dopadla.
som na rizikovom a udala som socialnej poistovni dve adresy,lebo budem sa aj u mamky zdrziavat,ved nech ma hladaju.

eva7780
autor
13. júl 2009

presne tak,nech si ta najdu,ved túlať sa nejdeš 😉 ked budeš mať muža mimo domu,aspon ti nebude smutno 🙂 a bola si už u svojho gyndoša?

matelko1
13. júl 2009

hej dneska vybavit si marodku a caka na spravu od hermana.na tu cakam aj ja.

eva7780
autor
13. júl 2009

matelko nezabudni si zmeniť pas,ved už nie si snž. 🙂

petronelka77
13. júl 2009

Ahoj Matelko, veeeeelmi gratulujem 🙂 .
Myslim, ze Hermi bude prijemne prekvapeny 🙂 . Uz si videla aj vsetky srdiecka? Opatruj sa a hlavne kludovy rezim.

matelko1
13. júl 2009

ahoj petronelka.ano vsetky tri srdiecka pekne bili.ale aj sa bojim ako to vsetko zvladnem,hlavne nech je vsetko v poriadku.
evy ano,zmenim si,vynasnazim sa 🙂

matelko1
13. júl 2009

evy zmenila som si,ale zatial som neudala,ze trojky cakame.pockam na hermiho ortiel.potom to opravim.

petronelka77
13. júl 2009

Matelko, prave pozeram, ze si mala KET, ja som tiez mala, ale v Tvojom pripade bol neskutocne uspesny 🙂 .
Velmi drzim palce, zvladnes to, nebojkaj, len musis byt v klude 🙂 .

matelko1
13. júl 2009

snazim sa byt v klude,niekedy sa nad tym zamyslim a hned sa mi srdiecko

matelko1
13. júl 2009

nedopisala som.srdiecko sa mi niekedy riadne rozbusi,ale to su emocie vsetko.

eva7780
autor
13. júl 2009

matelko že bábo? 😕 ved ich je viac

matelko1
13. júl 2009

ale cakam na hermiho verdikt.ja to opravim 🙂 ,

eva7780
autor
13. júl 2009

neskor som prečítala 😀 😀 idem ja na tú fazulu,manžel mi natrhal tak mám čo robiť 😝

matelko1
13. júl 2009

tak prijemnu pracu.este sa ukaz.som tu asi do piatej na nete,potom pride pre mna manzel a idem domov.

matelko1
13. júl 2009

baby pre dnesok koncim.neviem kedy zase dojdem,tak sa drzte a pozdravujem vas vsetky.
pa-pa 🙂 🙂

lusinkaj
13. júl 2009

ahojte,tak som doma,uz davnejsie ale som papala,umyvala riad...
tak herman ma dnes prekvapil,vypisoval mi navrh do poistovne a neopytal sa ma vobec,ze ake inje.chcem,a ja som to nevedela ze co ako a pridem domov a citam,ze on mi napisal inj.Puregon,pri 1ivf som mala Gonal...tak som mu hned volala a vravel ze to je to iste...tak dufam...neviem preco sa ma nespytal 😠
bral tu niekto z vas Puregon,ako ste reagovali?dakujem... 🙂

csilla76
13. júl 2009

Caute 🙂

lusi nestresuj,puregon je podobne ako gonal,mala som to pri 1 ivf....je to taktiez 1 kat.ako gonal 🙂

ze preco sa ta nespytal...no to je zaujimavé.. 😕 ...mna sa zakazdym opytal ze aké inj.chcem,mala som 2x gonal a 1x puregon. 😉 puregon je si myslim o nieco drahsi ako gonal 😉

matelko gratulujem k trojkám,opatrujte sa a pekne lezkaj 😵

no ja idem este niekolko kaktusikov popresadzat,teraz uz nie je tak teplo tak idem na to.neskor mozno este kuknem 😉

lusinkaj
13. júl 2009

csilla ano viem,ze je to to iste,skoro ako gonal,len ma to prekvapilo,ze preco sa ma nespytal...som nastvana,preto 😠 neviem,co si mam o tom mysliet,ale dufam,ze vie co robi... 😉

csilla76
13. júl 2009

juj tak ma dopichal ten kaktus... 😝 ten vacsi presadim inokedy bo potrebujem ktomu pomoc sama to neviem... 😅

lusi jasné ze hermi vie co robi,preto je taky uspesny 😵 ale mohla si mu vtedy povedat ked dal vytlacit tlacivá na ivf ze chces gonal... 😉

ja som tak bola tiez ,dohodli sme sa na gonale,on do tlaciv napisal merional..volala som mu tak mi povedal ze mám prist a da mi nové tlacivá s gonalom,a tak aj bolo 🙂

uz si odniesla tlacivá do poistovne?

lusinkaj
13. júl 2009

nie neodniesla som este,lebo si musim urobit nejake vysetrenia u svojho obv.gynek.lebo moja poistovna to vyzaduje...az tak mozem odniest
ale vies ja som bola normalne v strese,tak mna to nenapadlo,ze to uz sa bude jednat o inj,mal sa ma urcite spytat 😒
co mam robit,neviem...
niekto varvi,ze nech to necham tak,ze teraz nech mam iny cyklus,kedze som 1ivf mala gonal... 😕

csilla76
13. júl 2009

ty vies lusi,aj podla mna nechaj tak teraz budes mat zmenu aspon 😉

no zvykne sa opytat,a ani na kategoriu sa neopytal?gonal a puregon su skoro to iste,takze asi preto sa osobitne neopytal ze ktore chces 😉

aké vysetrenia potrebujes?aká si poistovna?

lusinkaj
13. júl 2009

ved velmi ma to prekvapilo,ze sa ani neopytal aka kategoria,nic vobec...nechapem este stale 😕 😠
mam doveru,potrebuje nejake odbery,a este neico tam to mam zapisane,neviem presne

csilla76
13. júl 2009

fiha..tak potom odkial vedel ze chces 1 kategoriu? 😕 to sám od seba vytipoval puregon a hotovo? 😕

kedy ides na tie odbery a vysetrenia?to su uz tie predoperacne vysetrenia alebo len také standartné gynekologické?