Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

lusinkaj
24. júl 2009

dobre ranko prajem 🙂
utekam pomaly 😀 do obchodu nakupit veci,ideme na opekacku dnes,ostavame tam spat...idem nakupit aj veci na nedelu,budem varit zemiakovy salat a kur.rezne 🙂

matelko1
24. júl 2009

dobre ranko vsetkym 🙂
lusi tak na opekacku ides no toto.pocasie je krasne,takze si uzijete.pekny den ti prajem.

lusinkaj
24. júl 2009

dakujem matelko...ano ale etraz radsej by som isla na nejake kupko 🙂
ale tak musim nakupit,popratat trosku a tak cakam manzela pride z prace a ideme
a preco ty si u mamy?

matelko1
24. júl 2009

manzel siel na skolenie do BB a nechcela som byt sama v dome.na kupko by som sla aj ja,ale nemozem,ani moc na slniecku by som nemala byt.

lusinkaj
24. júl 2009

tak som spät z nakupu,je velmiiiiiiiiii teplo u nas...len nech nepride z toho nejaka burka...nakupila som vsetko na opekacku,grilovacku...tak sa tesim 🙂 len ench nieje vecer zima 😉

matelko1
24. júl 2009

lusi mozno z tepla sa nieco privali,lebo je strasne dusno a zima vecer urcite nebude.
ale nakupila si velmi rychlo.

lusinkaj
24. júl 2009

ved to ze je velmi dusno,tak len nech z toho nepride nieco katastrofalne... 🙂

matelko1
24. júl 2009

u nas rano riadne prsalo,ale aspon sa vzduch trosku precistil.ved mama ma v byte 28 st.neda sa ani dychat,ani zaspat som nemohla.ale dnes uz budem doma.

lusinkaj
24. júl 2009

mi mame tak isto v byte,presne ako vravis ze ani spat sa neda,ja som sa vkuse budila... 🙂
ale mne sa zda ze dnes bude prsat,aj tam kam ideme tak teraz som volala,ze su tam take mraciky 😉
len nech neprsi,nech opekame 😀

matelko1
24. júl 2009

mozno preleti len nejaka prehanka,ved hlasili,ale vecer urcite nebude prsat.

lusinkaj
24. júl 2009

tak uvidime 🙂 akurat uz som dozehlila a idem dopratat

matelko1
24. júl 2009

ja som si trosku bola chrbat narovnat a idem sa pomaly obliect a pojdem do mesta.

lusinkaj
24. júl 2009

kam ides?nieco kupit? 🙂 ja idem pozmyvat

matelko1
24. júl 2009

len tak trosku medzi ludi.uz som pominala az,az.v pondelok som si kupila tuniky,rifle,minula som 100 €,lebo nakupovala som v T.Tailor.dobra som co?
lusi ty len upratujes.u nas to vsetko prevzal manzel.ja nemozem nic robit,este mi aj v kuchyni doki zakazal sa motat,ale varim ved to nieje namahave 🙂 a lezat sa neda.

matelko1
24. júl 2009

tak ja sa lucim s vami.na tyzden sa ozvem.drzte palce.
pa-pa 🙂 🙂

lusinkaj
24. júl 2009

matelko jasne ja teraz tiez este mozes,ale uz sme dohodnuti s manzelom,potom to prebera on do ruk 🙂
tak sa drz,potom sa ozvi co ako... 🙂

lusinkaj
24. júl 2009

vsetko popratane,idem pobalit veci,muzik pride o chvilu a mozme ist...len ma trosku znepokojuje pocasie,hlasia ze sa zmeni vecer a zajtra pocasie 😒
pekny slnecny vikend 🙂

eva7780
autor
25. júl 2009

pekný víkend prajem,u nás sa ochladilo,aj popršalo,hned sa lepšie dýcha 🙂

csilla76
25. júl 2009

Ahojicek,prijemny vikend zelám plny pohody a relaxu 🙂

aj u nas prsalo v noci,az teraz vykuklo slniecko 🙂

evy stastie ze som cibulku vybrala vcera 😉 bola by zmokla a to som nechcela 😉

sorry ze som nedosla uz vecer na sk.ale sme boli vonku az do pol desiatej,bolo fajne sme sa zarozpravali aj susedia dosli 😉

lusinkaj
25. júl 2009

ahojte,krasny vikend vam prajem
konecne u nas poprsalo,lepsie sa dycha 🙂

lusinkaj
25. júl 2009

Baby ta kde ste vsetky?
Prajem pekny zvysok vecera 🙂

csilla76
25. júl 2009

kukuk ja teraz dosla..som unavená jak pes 😝 sme zavarali so svokrou broskyne 81 poharov tak si viete predstavit aká to bola robota 😉 samozrejme to nie vsetko pre nas,ale napoly so svagrinou 😉

teraz sa uz idem vystriet,zelám dobru nocku 🙂

lusinkaj
26. júl 2009

ahojte,peknu nedelu vam prajem
csila,tak to je dost poharov...svagrina nebola pomoct,ked to aj pre nu? 😉

csilla76
26. júl 2009

Ahojte pekny dnik zelám 🙂

ja dnes varim slepaciu polievku a sosovicovy privarok s klobaskou 😉

lusi svagriná nezvykne chodit pomáhat,robievame to ja a svokra. 🙂 jasné polovica je pre nich,ale ona povie svojej mame nech jej to spravi,samozrejme ja svokre vzdy pomozem bo aj ona mne pomaha vzdy takze dvom nám to ide ovela lahsie ako jednej 😉

evy uzivaj si ze tu mas mamku,potom niekedy nakukni,ten recept ti kuknem este dnes ked nezabudnem 😉

lusinkaj
26. júl 2009

csila jasne,tak to byva vsade,kazdy rad pride na hotove,nemam to rada
ja uz mam navarene rezne vyprazene,salat vcera som urobila,polievka sa dovara slepacia

beadz
26. júl 2009

ahojteeee. ako sa mate ?

lusinkaj
26. júl 2009

cawko bea 🙂 ja celkom da sa...a ty?

beadz
26. júl 2009

ahoj lusi. vsetko v poriadku. sice ma dnes hrozne picha pod lavym prsnikom akoby pod rebrami, ale inak ok. rozmyslame kam by sme si trochu vysli, vobec nic ma nenapada.

lusinkaj
26. júl 2009

ja som dnes cely den aka si nervozna 😠
vies co aj ja by som niekam vypadla...ale niekam prec,len kde?

beadz
26. júl 2009

preco si nervozna ?
my sa asi pojdeme prejst do mesta a potom o stvrtej je vraj nejaky koncert v mestskom parku, tak mozno tam zajdeme.
chcela som ist sice niekam do prirody mimo kosic, a hlavne na nejaky trh, kde predavaju take hlinene misky atd., lebo suseda ma zajtra narodky a chcem jej kupit ovocnu misu. ale oslavujeme az v nedelu, tak dovtedy sa budem musiet zastavit na hrnciarskej a nieco vybrat..