Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

broskina
19. okt 2009

oki..a ty už si zacala so stimulkou?

sofia2008
19. okt 2009

Ja idem v stredu za Hermanom, to budem treti den cyklu a asi od piateho dna si zacnem pichat Gonal...aspon si myslim, ze to tak bude..uvidime..takze ty ides zajtra na krv a nerobila si si test? ako dlho a cim si stimulovala ty?

broskina
19. okt 2009

aj ja gonalom..10dní..

lusinkaj
19. okt 2009

ahojte broskina a sofia....broski ty uz mas vklad za sebou?testla si?kolko si si dala vlozit? 😕

gerena
19. okt 2009

ahojte kocky 🙂 lusi tvoje problemy so stitnou zlazou preliezli aj na mna 😠 😀
broskinka je to zvlastne.mate v rodine nijake neurolog.problemy? zo stimulky to urcite nebude, stavy placu mozu byt, predsa idu do tela obrovske mnozstvo hormonov, co sposobi emocionalnu labilitu ale neurologia .........
co mate nove? kukam ze ficite na dvoch temach 😉

sofia2008
19. okt 2009

ahoj lusi 🙂 ja nemam vobec cas dostat sa sem, v robote nie je sanca, tak nam sem tam doma nesiel net..tak dnes som sem nakukla..

lusinkaj
19. okt 2009

gerenka ahooooj,ta co tebe nebodaj mas ja ty problem s stitkou? 😒
sofi,jasne v praci sa neda...

sofia2008
19. okt 2009

lusi,ved uz aj tebe sa to krati..o chvilu ides na krv, urcite uz budu tie vysledky ok a ides na toooo 🙂
ja mam trocha strach, trocha sa tesim...este neberiem zaidne hormony a uz mi sibe 🙂
inac nakoniec manzel predsa ide do zahranicia z prace, lebo ak sme to ratali, tak si budem pichat Gonal od piatku do dalsej nedele, cize 10 dni...a potom sa kedy ide na odber vajicok na 11 alebo 12 den? a ako casto sa chodi na utz?

sofia2008
19. okt 2009

a kedy sa pichaju tie injekcie..?ja viem , vela otazok, ak sa ti chce mi napisat tak mi napis, ak nie, tak v pohode...ja som len velmi zvedava 🙂

broskina
19. okt 2009

ahoj lusi..no zajtra idem na krv..vlozila som si len jedno..testovala som v piatok-negat..ale kazdy vraví že som ina...tak uvidime..
ahoj gerena..nikto nema take problemy len ja mam navod na vsetky choroby.. 😀 ale nikto nic so mnou nerobí..

broskina
19. okt 2009

sofi ja som si pichala vecer...ako tebe vyhovuje..

lusinkaj
19. okt 2009

sofi mozes si pichat kedy chces,rano,obed a vecer...ako tebe lepsie... 🙂 na odber sa ide ako u koho to dr.rozhodne ze ako sa vajicka vyvijaju...asi tak kazdy 3 den na utz...
broskina,aha taze negativny...no ale ved krv najistejsia...daj potom vediet... 🙂 preco len jedno?kolko mas mrazaciky? 😉

sofia2008
19. okt 2009

dakujem vam za odpovede, ste zlate 🙂
daj nam vediet broskinka, ako si dopadla 🙂 tak ako pise lusi, krv je istota 😉

lusinkaj
19. okt 2009

sofi,nemas zaco...broskina zajtra sa ukaz ako krv... 🙂

broskina
19. okt 2009

jasne dam vediet...ja som zmierena so vsetkým....môj najvacsi problem je vlastne ze neviem normalne fungovat kvoli bolesti..a celý ten kolotoč ani nevnímam..niežeby som nestala o babo...neviem ci to chapete... ☹

lusinkaj
19. okt 2009

broski...chapem ta...ale nechapem preco a co sa stebou deje,tie bolesti svalov...ale nieje to dobre ked si nevies ani chlieb odkrojit... 😕

broskina
19. okt 2009

lusi...to nechape asi nikto...mne vo vsetkých cinnostiach pomaha manžel...aj tu sa mi tazko píse..

soni1
19. okt 2009

baby, poraďte mi, v stredu idem na operáciu cysty, viem, že potrebujem interné vyšetrenie, ale na čo slúži ARO vyšetrenie budem potrebovať aj to?
Ďakujem za odpovede.

broskina
19. okt 2009

ok idem spat..zajtra sa ozvem..ak to prežijem... 😀

lusinkaj
19. okt 2009

soni,aro je na to ze dr.potvrdi ze aku anrkozu ti mozu dat a tak...kazdy to absolvuje pred operaciou... 🙂

soni1
19. okt 2009

a nestačí mi len interné vyšetrenie?

gerena
19. okt 2009

oj mala som nastevu 🙂 broskinka prezijes 🙂 kasli na test z mocu, nie su 100% krv to isti..dryim palce
idem sa sprchnut a spat
pichat s stimulka mozes kedy chces, len potom treba dodrziavat cas,zhruba 24 hod. intervaloch.
dobru kocky a pekne sny 🙂

broskina
20. okt 2009

tak caute babky...nevyslo to...ste medzi prvými ktore to vedia..t ak teraz sa možem na plno venovat liecbe mojich bolavych svalov a klbov..

lusinkaj
20. okt 2009

broskina,tak hore hlavu a ide sa dalej... 🙂
teraz sa daj do poriadku 🙂

sofia2008
20. okt 2009

broskinka...nevadi, das si do poriadku svaly a klby a potom to vyjde na 100% 🙂

lusinkaj
20. okt 2009

sofi,presne ako vravis...broski sa musi dat do kopy a tak to bude ok,dvojnasobne 😵 😵 😵

eva7780
autor
21. okt 2009

ahojte 🙂 vidim,že téma akosi zapadá 😖 všetkým vám držím palce 😵

lusinkaj
21. okt 2009

ahoj,evi konecne si sa tu ukazala...veru tema upada,lebo tie co uz porodili ani tu nekuknu na nas snazilky,nepekne od nich ☹

eva7780
autor
21. okt 2009

lusi nemožeš im to zazlievať,nemajú už tolko volného času 😉
ja tu tiež chodím málo

matelko1
22. okt 2009

ahojte baby.prajem pekny den.
lusi keby,ze mam doma net,tak sedim pri nom od rana do vecera 🙂 ...ja len ked do prace pridem kuknut,tak vzdy prve co urobim sa kuknem na vas 🙂

inac sa mame fajn.priberame,ale brusko mi riadne trci.ja len na brusku priberam.mam navyse uz nejakych 10kg.zda sa mi to vela,ale su tam dve babatka,tak asi je to v norme.
so sonikah som kazdy den v tel.kontakte.ta tiez nema doma net.dnes bola na kontrole a trojkam sa dari.vsetko je ok.
v sobotu chceme ist do polska kuknut,tak uvidime.
evy veru,ty si uz davno tu nebola.rada ta tu vidim.co mas nove?