Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

matelko1
22. dec 2009

ahoj mili 🙂
dakujeme a aj vam krasne vianoce,bohateho jeziska a stastlivy novy rok.. 🙂

madonnka
22. dec 2009

Ahojte 🙂
Prisla som vám popriat krasné veselé a stastné vianoce aby sa nám vsetkym splnil ten naj...sen 😵
mili dakujem za priania prajem aj tebe vsetko naj aj tvojmu syncekovi 😵
ofs aj ja mám endometriózu ☹ 🤐 citam ze byvate blizko hranic,tak jak my len my máme blizko Ózd 😉
Drzte sa kocky,drzim vám palce a aj ked nepisem ale myslim na vas vsetkych 🙂

matelko1
22. dec 2009

ahoj madonnka aj tebe krasne vianoce a drzte sa 🙂

lusinkaj
22. dec 2009

ahojte,tak nakup potravin urobeny ale nemali v jednom centre vsteko tak zajtra idem do prace tak kupim par veci tam 🙂 uz mam vsetko popratane...uz iba sa idem okupkat a hotovo 😉
uz som dnes spapala aj prvu chili papricku jedla som polievku gulasovu tak som si primiesala...ako dlho to treba jest?

matelko1
22. dec 2009

ahoj lusi.ty si,ale sikovnica....vsetko nakupene,no toto....ja zajtra manzela poslem,lebo vsade je plno ludi a ja nevladzem dlho stat na nohach a byva mi v preplnenych centrach zle....
s tym chilli ti neporadim...
tak ja uz mam po injekcii...

lusinkaj
22. dec 2009

nebrala si chili?ja len tak trosku to chcem brat lebo ja nemam rada vobec palive,stiplave...sak uz sme sa o tom bavili
hej mam nakupene ale este musim dokupit zajtra...

matelko1
22. dec 2009

ale ja som jedla kazdy den chilli-ja palive zboznujem,len teraz som musela od toho upustit.
co ti treba este dokupit....stromcek mas uz urobeny.....ja idem zajtra robit.....manzel ma od zajtra volno az do 7.1.2010.

lusinkaj
22. dec 2009

tak ano ja mam uz stromcek,darceky pobalene uz len fakt malickosti musim kupit lebo nemali tam kde sme boli na nakup co prekvapilo 😉
moj manzel vkuse robi na vianoce ma nocnu taze tak...

matelko1
22. dec 2009

takze ty budes sama na sviatky....my travime stedry vecer u mojej mamky,ta robi veceru pre vsetkych,tam sa stretneme cela rodina-to je take pekne a potom kazdy ide domov 😀 ...takze ja nevarim...

lusinkaj
22. dec 2009

no vecerat budeme spolu taze v pohode,aj varit budeme spolu 😉 az o 21 ide prec taze to sa da 😵

ofs
22. dec 2009

Ahojte všetky bojovníčky,
len teraz sa dostávam k počítaču, vonku krásne sneží, so Sofinkou sme sa hrali vonku, no akože sme sa guľali a jasné, že ona vyhrala. Už sa nevie dočkať darčekov, teší sa veľmi, už počíta hodiny.... zase ju beriem k susedke spať, moja mamka pracuje.., lebo zajtra ideme s manželom do KE na prenos, boli dve a obe sa oplodnili.... tak vôbec som to nečakala, išlo to veľmi ťažko, veď skoro mi to dr. stopol, ale nakoniec sa to rozhýbalo a už bude naozaj ako má byť. Prosím ťa matelko napišeš mi ako to celé prebiehalo, myslým ten prenos, koľko to trvá a ako ti bolo potom? Myslela som, že navrhne predĺženú kultiváciu, ale sám povedal, že zajtra mám prísť. Vzhľadom na moju endometriózu však doporučil metódu ICSI. Aj tak je to celé taká záhada, pred rokom mi vylúčili laparoskopiou endometriozu a teraz ju mám..... no ale fakt nemám chuť to riešiť,
My sme už tiež napiekli, stromček budeme zdobiť zajtra večer s malou a pritom budeme počúvať koledy, je to krásne. Teším sa, lebo mi dojde aj brat z USA, tak bude fajn, aj naša krstná dcéra z Prahy príde a tiež sa stretneme so spolužiačkou a s jej rodinou z výšky.
Zmysel života sú deti!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ešte napíšem, zatiaľ pa
Ozaj matelko, vy ste chceli 2 vložiť, alebo to tiež navrhne doki?
Lusinkaj keby si bývala blízko nás, určite by som ťa na vianoce zavolala k nám, ale hádam nebudeš sama, ke´d tvoj manžel pracuje, že?

lusinkaj
22. dec 2009

ofs,dakujem si zlata je to v pohode ako som pisala manzel ide az na nocnu taze cely den budeme spolu varit,vecerat a az o 21.00 ide prec a ja popozeram telku a pojdem spinkat a on pride 😀 🙂
no vidis tak obidve sa oplodnili...super 🙂

lienka2
22. dec 2009

ofs, nie je podstatne kolko si mala vajicok, ale akej su kvality 🙂 a aj ked su "len" dve, drzim palce aby ich viac nebolo treba 😵 prenos trva len chvilocku, potom tam ostanes lezat asi polhodinku a potom uz mozes ist domov, alebo este ostanes na izbe v postielke 🙂

lusi, ohladom toho chilli.. skus napisat kukulikovi, ona ho brala 🙂

lusinkaj
22. dec 2009

lienka diki pekne...ale nemusim ja len tak som sa pytala...
a ty ako sa mas?

lienka2
22. dec 2009

lusi, inak drzim palce aby to vyslo 🙂

no.. pomaly sa blizim do finale, ale dufam, ze malicky este vydrzi v brusku co najdlhsie 🙂

lusinkaj
22. dec 2009

dakuejm lienka,verim ze teraz sa podari...dufam 🙂
uz mate aj meno vybrate?

lienka2
22. dec 2009

meno mame, bude to Lukasko 🙂 dlhy boj kym sme nakoniec vybrali.. 🙂

idem k telke, uz sa mi dost blbo sedi takto dlhsie.. tak papa a vsetkym vam drzim palce, aby ste sa coskoro dockali toho velkeho zazraku 🙂

lusinkaj
22. dec 2009

lukas je pekne meno 🙂 tak sa drzkajte 🙂

ofs
22. dec 2009

Lienka, Lukáš je naozaj krásne meno, aj mne sa veľmi páči.
Ten prenos ťa nebolel? Dávala si si vložiť 1?Ja viem, že kvalita je dôležitá, ale keď je ich viac tak je väčšia šanca na oplodnenie, nie? Ja som však mala len 2 oocyty a oplodnili sa oba, tak fajn.
Lusi, ja som si istá, že sa podarí, uvidíš!!!!!!!!!!!!!Prajem ti to z celého srdca
Zajtra mi držte palce

beadz
22. dec 2009

ahojte hermanky 😉

matelko1
22. dec 2009

tak som tu.papali sme s amnzelom,teraz kukam spravy.
lienka zase som ta nestihla.lukas je pekne meno,aj nad tym sme uvazovali,ale nakoniec vyhrali alex a oliver.

ofs prenos trva len chvilocku,robi sa to pri vedomi,potom ostanes lezat na koze asi polhodinky a potom este na izbe,ja som lezala asi polhodinky na izbe a potom si pojdes pre spravu a sup domov.
a super,ze sa 2 oplodnili,nezalezi kolko,ale akej kvality su.takze zajtra mate prenos,super,budem na teba mysliet a drzat palce.

matelko1
22. dec 2009

ahoj beadz,ty zijes?..davno si tu nebola.vsetko doma pripravene?simonko bude mat prve vianoce,to bude krasne.

lusinkaj
22. dec 2009

bea ahoj,ako sa mas?co nove,kedy ty ides po braceka,sestricku k hermimu? 😉
ofs dakujem 😵

matelko1
22. dec 2009

ofs mne hermi odporucil vlozit dve,vzhladom na moj vek,uz niesom najmladsia 😀
pred prenosom najprv pojdes k hermimu,tam sa porozpravate,on ti povie kolko ti vlozi,zaplatis pred prenosom,pojdes na izbu,tam sa pripravis a potom ta zavolaju,

eva7780
autor
22. dec 2009

Vianoce krásne a čisté ako sneh,
na stole nech všetkým ľuďom
rozvoniava oblátka a med.
Nech každé srdiečko sťa oheň zahorí,
všetkých ľudí nech láska a dobro naplní.
Nielen na Vianoce a na Nový rok,
ale počas všetkých dní želáme Vám
úspešný a šťastný nový rok.
Prajem Vám prekrásne sviatky prežité v kruhu tých najbližších 😵 😵 😵
tak ako píše madonnka,aj ked nepíšeme,myslíme na vás a hlavne držíme palce 😵 😵 😵

beadz
22. dec 2009

matelko, nechodim, lebo furt ked som tu tak sa bud zatajujete, alebo tu nik nie je...
inak vsetko ok, pripravene vsetko, prave sa ladujem kapustnicou, mnaaaam.
a simon je este malicky, takze asi to velmi vnimat este nebude, ale o rok...
lusi, zaciatkom roka niekedy. uvidime. neplasim sa teraz, lebo druhe umele mi uz aj tak nepreplatia tak sa nemam kam ponahlat.
a ty co nove ? praca ? stitna zlaza uz ok ?

matelko1
22. dec 2009

beadz a ja si sama so sebou niekedy pisem a ked tak sa miname,lebo tiez ma nebavi si pisat so sebou...
preco ti umele viac nepreplatia,pytala si sa?

beadz
22. dec 2009

nepytala, len mi to pisala jedna kocka, ze ked sa podarilo jedno umele, viac uz nepreplatia.

lusinkaj
22. dec 2009

bea,ja uz super stitna,je v poriadku ale musim brat pravidelne lieky...ziadne vynechanie 😉
praca-no len tak brigadne ale celkom dobre... 🙂
evi aj tebe krasne vianoce 😵 vela zdravia,stastia,darcekov... 😉

matelko1
22. dec 2009

ale mne sa to nezda,ze uz nepreplatia...bolo by dobre keby preplatili a samoplatca ked budes kolko sa plati.
uz kapustnicou sa napchavas?...no pekne ved stedry vecer tu este nieje 😀