Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

matelko1
9. jan 2010

ahoj mimka.no,este maju cas 🙂 ..nejaky ten tyzden 🙂

katy2
9. jan 2010

Ahojte, hermanky 🙂
Citali ste?
http://korzar.sme.sk/c/5183139/podla-m-hermana-...

vsetkym drzim palce, tehulkam aj snazilkam 😵 😵 😵

dicinka1
10. jan 2010

ahojte všetky .-) máme nove tehulky?

fiju,matelko ty to mas za par..tak prajem vela stastia... 😵 nech sa narodia babetka v zdravi,...a ty aby si sa skoro zotavila po porode... 😉 budes to mat tazke 😀 o dvojky sa starat...na mna je jedno vela 😀 no keby nemala take problemy tak v pohodke..ale kedze mala uz trikrat od 4,5 mesiaca do 7 mesiacov zapal močovych ciest..tak je to des a hruza..už to beru ako zapoal obliciek a to je dost nebezpecne do buducna... ☹

tťak nam drzte palceky..

a aj ja vam drzim hermanovky...myslim na vas casto,ale na mk niesom casto... 😉

matelko1
10. jan 2010

ahojte.no kde ste baby...
dicinka tak to mi je luto,ze ma mala take problemy,ale ona sa z toho dostane.drzim palce,hlavne nech je zdrava....
veru ja to mam uz za par.uz by som najradsej isla rodit.aj tak budem mat cisarak.

katy precitala so si i nasom hermanovi.je zlaty 🙂

lusinkaj
10. jan 2010

ahojte,rajem krasny zvysok vikendu...mi sme vcera isli na obed k nasim,babke,kmotrovcom a ostali sme tam spat a teraz sme prisli domov bolo super,sme sa odreagovali,nasmiali a zase stereotyp...
zajtra idem ka utz lebo dr.sa nieco nezdalo ohladom predopreracneho a v utorok k dr.hermanovi tesim sa dufam,ze vajka su ok ja nic nepocitujem ani vajecniky ma nebolia,nic... 😉

matelko1
10. jan 2010

lusi a ja ze kde sa flakas,ze to nieje zvykom u teba na mk neprist.a co sa dr nepozdava ohladom predoperac.
k hermimu ides na kontrolu ano?

lusinkaj
10. jan 2010

matelko no ved to,ale paldo mi troksu nebit tu..bo uz sa mi sniva o tom 😉
ale nieco ohladom pece.testy z krvi tak chce utz brucha...ale ze nic zle len chce mat istotu,dufam 😉
no hej,v utorok idme na kontrolu

matelko1
10. jan 2010

aha,tak aj ty budes aspon kludnejsia,ze je vsetko ok.ja som zvedava co u hermana.zase mi tvrdne brusko.neviem co to znamena,ved vcera mi povedali,ze je vsetko ok.40 min som bola napojena na pasoch.aj krcok mam uzavrety.

lusinkaj
10. jan 2010

no veru budeme kludni obidvaja...u hermana som zvedava sama aj ja
no tak ak vraveli ze je ok tak dobre,ale ak by nahodou viac tak radsej chod

walle
10. jan 2010

ahooojte babulky...

matelko - tebe sa to kráti!!! jóóój...no ešte sa držte!!! dúfam, že budete v poriadku...veď ťa budem na MK sledovať... 😵

lusi - nie som v obraze...ty si už na stimulke? nechce sa mi dozadu moc čítať... 😅

ja som ináč bola 6. januára v Prahe na reprodukčnej imunologii s mužíkom...výsledky budú o mesiac, prídu domov , tak som zvedavá...zatiaľ s KET počkáme... 😔

lusinkaj
10. jan 2010

walle,ano ja stimulkujem... 🙂 uz mam za sebou 5inj.dnes v utorok idem na kontrolu.. 🙂
drzime prsty nech su dobre vysledky

walle
10. jan 2010

jéj, tak len pekne stimulkuj...super ten čas letí...veď len nedávno si chodievala so štítnou žľazou, ak sa ovšem dobre pamätám... 😅 budem ťa sledovať... 😉 dúfam, že rozbehneš krásny rok 2010 a Hermanky snažilky budú úspešné...

lusinkaj
10. jan 2010

no presne tak,len teraz som bola so stitkou a uz je ok a stimulkujem...dufam,ze aj moje tehulkovanie tak pekne pojde.. 😵 😵 tak dufajme,ze aj tento rok bude uspesny 😉
nejak pomaly mi pridava prispevky,idem asi k telke a spinkat...dobru nocku 😔

matelko1
10. jan 2010

ahoj walle.veru sa mi to krati....tebe budem drzat palce aby vysledky boli ok.

matelko1
10. jan 2010

konik vecer ide akosi pomaly.blbne.neviem preco.ani prispevky nechce odosielat.
tak idem spat.dobru noc 😔

arturinka
10. jan 2010

Ahojte Hermanovky,

....strasne dlho som tu nebola..a ani neviem ci sa na mna poniektore pamatate,...mam uz doma rocneho chlapceka pri ktorom nie je casu na net.....chcem Vam len povedat ze velmi Vam vsetkym drzim palce nech Vam to vyjde a taktiez ze psychika robi vela,....pisem to len preto lebo ani nie tri mesiace po tom co som dostala po porode menstruaciu som opat tehotnaaaaaaa.....len tak, prirodzene...a to sme si nedavali pozor, kedze spolu nemozme mat deti,......je to zazrak.....alebo nas predtym brzdilo to neskutocne chcenie......drzte sa.... 🙂 🙂

matelko1
11. jan 2010

ahojte.
arturinka blahozelam 🙂
baby zase mi tvrdne brusko aj v noci som sa na to zobudila.pritom v sobotu som bola v nemocnici na pasoch,tam ma sledovali 40min a pustili ma domov,ze je vsetko ok.no neviem,ci mam ist znova do nemocky,alebo co mam robit.som hotova z toho.

vecernica76
11. jan 2010

Ahoj matelko...radsej chod....nech ta pozru aby si si bola ista ze je vsetko ok

matelko1
11. jan 2010

vecernica aj pojdem,len sa bojim.jeden moment mam brusko ako skala,potom zase je vsetko ok.neviem co to znamena.niekto povie,ze je to normalne par tyzdnov pred porodom,ale ja cakam dvojky,takze to moze byt aj skor.ved uz aj tak mam pekne tyzdne.

vecernica76
11. jan 2010

ved prave preto....ze uz mas pekne tyzdne....lekari su tu na to aby vysetrovali....takze len pekne chod a potom sa ozvi ci je vsetko ok....co dufam, ze bude....a mozno si ta tam aj nechaju a o chvilocku budes mat krasne babatka...drzim ti palce

matelko1
11. jan 2010

dakujem.no,som zvedava,ci ma pustia,alebo si ma tam nechaju....ak nahodou ostanem,tak mi drzte palce.
do nemocky pojdem poobede.

sobka
11. jan 2010

ahojte babule, matelko, držím palce, verím, že to je este len poplach, ale do nemocky chod, aby si nieco nezanedbala, alebo nezavoláš tam, že čo máš robiť?

lusinkaj
11. jan 2010

ahojte babiky,tak som domka vsetko je v popriadku na utz 🙂 a to z krvi mohlo byt z tych liekov co beriem ale zaklad je ze je vsetko ok...uz len zajtra nech mi Hermi povie dobre spravicky a bude super 😵
matelko aj ja si myslim,chod radsej pre istotu

matelko1
11. jan 2010

ahojte.tak nebola som na utz.isla som k mojej dr.a aona ma dovolenku.do nemocky som volala,povedala,ze co je,mam tam znamu,ze si mam dat magne B6 a oddychovat,ze sa mi ozve,ale asi mali vela prace,lebo sa neozvala.
ze vraj to je normalne v tom tt.ale aj tak sa bojim.uvidim zajtra a pojdem,ale maju zase operacny den.
tak pevne verim,ze je vsetko ok.drobci kopkaju 🙂

lusinkaj
11. jan 2010

matelko uz som myslela ze rodis ked si nepisala 🙂 no ak drobci kopkaju tak to je hlavneee 😵

svetluska23
11. jan 2010

ahojte. no matelko, ja som čakala, že sa už čoskoro dozvieme, že si mamina. ja som cez víkend bola preč. až dnes som si vás prečítala.kašli na to, že si bola v sobotu, ked sa budeš cítiť čudne určite podľa mňa chod do nemocnice. radšej plané poplachy, len nech sú drobci aj ty ok.

lusinkaj
11. jan 2010

sveti ahoj...kde si bola?

svetluska23
11. jan 2010

arturinka, blahoželám k ďalšiemu tehotenstvu. ja ked som chodila na kontroly pred 2.ivf, tak som si ta čítala. ak si dobre pamätám, tiež si mala ivf+icsi, však?
no to je fakt zaujímavé, že teraz to vyšlo prirodzene.asi veľké chcenie naozaj nepomáha.
ešte raz blahoželám

svetluska23
11. jan 2010

no bola som na chalupe. urobili sme si s manželom predĺžený víkend. mal ešte dnes voľno, tak sme kus vypadli. prechádzky na čerstvom vzduchu.

lienka2
11. jan 2010

matelko, a ty neberies stale magnezium? ja ho beriem uz odkedy ma zasivali.. preventivne.. a brusko netvrdne.. iba obcas..