Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

matelko1
15. jan 2010

tak nic,nikde nikoho...
idem spat.prajem vam dobru noc 😔

eva7780
autor
16. jan 2010

ahojte,lusi -pekná úrodička,budem držať palce 😵

lusinkaj
16. jan 2010

krasny vikend vam prajem... 🙂 ja dnes mam upratovaci den...velke upratovanie robim 🙂
ixi dakujem pekne,evi tebe tak isto 😵

matelko1
16. jan 2010

ahojte.prajem pekny vikend 🙂
lusi len tolko neupratuj 😀

lusinkaj
16. jan 2010

matelko musim,uz dlhooo som nepratala...a chcem teraz tak velke upr.aby som pootm nerobila vies ked bude emb.v brusku 😵

lusinkaj
16. jan 2010

kde ste vsetky?to uz druhykrat nas musim vytahovat z druhej strany? 😝
tak sa mi nechce ist vecer na pohotovost pichnut pregnyl... 😝

terasa
16. jan 2010

cauko lusinkaj pozdravujem ta
ako sa mas?
mne tiez pichali pregnyl

lusinkaj
16. jan 2010

terasa ahoj,mam sa fajn...no hej treba pichnut vecer o 22:00 h.ale nechce sa mi ist...skoda nema mi kto poblizku pichnut...

terasa
16. jan 2010

ja som bola tiez na pohotovosti o 22.00hod mne nemal kto pichnut

lusinkaj
16. jan 2010

ved to,mi uz rozmyslame ze muzik mi pichne uz studoval... 😀

terasa
16. jan 2010

mas aj injekcne striekacky a ihlu,potrebujes to,aj zmiesat kolko si mas dat pichnut?
mne pichali dve naraz

lusinkaj
16. jan 2010

hej mam vsetko...mne treba pichnut jednu len...neviem rozmyslam ci pichne muz ci mam ist?hm...?

terasa
16. jan 2010

mne tie rozmyslal manzel ze pichne ale radsej sme isly na pohotovost.mne prislo potom aj zle som aj odpadla dobre ze bol so mnou a ze sme mali pozicane auto

lusinkaj
16. jan 2010

az tak,tak ja stym nemam problem..taze neviem ci nepichne mi nece sa mi fakt ist

terasa
16. jan 2010

tak nech skusi on 🙂
moj tiez nemal problem,ale vies radsej sme isly na tu pohotovost.dobre ze sme aj isly,lebo on by mi doma ani nepichol my sme nemali ani injekcie,ani ihly 🙂

lusinkaj
16. jan 2010

este porozmyslam.. 🙂 kde si bola na pohotovosti?

terasa
16. jan 2010

ja som bola v novej nemocnici v ke tam je len gynekologicka pohotovost

lusinkaj
16. jan 2010

aha,ja som bola pri 1ivf tu na toryskej...v poho pichli,to ktori den si bola cez tyzden ci vikend?

terasa
16. jan 2010

ja som bola v utorok,bola som v pondelok pred tym u lekarky a mala som tri folikuli tak,ze to skusime
stvrtok som potom isla na iui

lusinkaj
16. jan 2010

aha jasne...ta teraz sa pytam muza ta ze on pichne,rozmiesa a hotovo... 😀

terasa
16. jan 2010

drzim palce 🙂

lusinkaj
16. jan 2010

diki...a ty uz vies si tehu ci nie...ci ako to je? 😕

svetluska23
16. jan 2010

ahoj lusi. aj mne pichol manžel doma. a bolo to v pohode. natiahnut tekutinu vpichnut do ampulky s praskom. zatriast. natiahnut zmiešanú látku . vytlačiť bublinky zo striekačky a pichnúť.
ľahko sa mi to hovorí čo?
manžel mi pichal aj menopur, ten sa tak zmiešaval, len tam boli až tri ampulky prášku a jedna vodička. po gonale som dostala ohs tak mi to potom zmenil.

lusinkaj
16. jan 2010

sveti ahoj,aj mi sme sa uz rozhodli manzel mi to tiez pichne,uz si to nastudoval... 🙂 ale ak ty pises ze v pohode,tak urcite zvladneme aj mi 🙂
kedy si dostala ohss,po stimulke?

svetluska23
16. jan 2010

pri 1.ivf ked som išla na prenos, nebol to asi silný stupeň. riskla som to vtedy. ja som v podstate nič necítila, akurát bruško som mala väčšie. vtedy som mala gonal. potom štyri krát menopur. pri 5.ivf menopur a opäť ohss, zase som riskla, a podarilo sa. asi záleží či je to silné alebo nie. ale čítala som, že viac báb, ked mali len slabé ohss tak to riskli

lusinkaj
16. jan 2010

ked ja si uz velmi nepamätam ale tiez sa mi neico mari ze pri prvom som mala take slabulinke ohss ale to fakt noc,a vtedy mi uz doki povedla ze som tehu...neviem ci bol este len 8-10den po et

lusinkaj
16. jan 2010

tak pregnyl pichnuty manzel pichol...dufam,ze vsetko ok... 🙂

matelko1
17. jan 2010

dobre ranko.prajem peknu nedelu 🙂
lusi super,tak zajtra ides na odber.tesim sa a budem drzat palce 🙂
vcera sme boli trosku von a potom prisla segra aj s malou,jej manzel siel na vecerne lyzovanie,tak ho cakala u nas a boli u nas az do deviatej a potom sa mi uz nechcelo net zapinat.
co mate dnes na plane.....my ideme ku mamke na obed,vo stvrtok mala narodky a dnes robi slavnostny obed.hadam sa jej vydari,lebo vcera bola na 50-tke 😅 kamaratovi.

lusinkaj
17. jan 2010

Krasnu nedelu prajem,u nas snezi trosku a krasna biela iňovať je na stromoch...ja varim vo velkom...poobede pojdeme trosku na navstevu 😉

matelko1
17. jan 2010

u nas svieti slniecko,ale je zima.