Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

svetluska23
21. jan 2010

ahojte. tak lusi držím palce zajtra. mala som pc v oprave, tak som tu dlho nebola. matelko už máš termín pôrodu. možno si to už napísala, ale tak som rýchlo čítala, možno som to prehliadla.

matelko1
21. jan 2010

ahoj svetluska.a ja ze co sa s tebou stalo,ze si tu davno nebola.
lusi a ty ako sa citis pred prenosom.

matelko1
21. jan 2010

ahoj gerena,arianat 🙂
arianat sama si pichas?

arianat
21. jan 2010

matelko, injekcie mi pichá manžel, ja to nedokážem. Pijem veľa tekutín, asi 3 litre denne, takže ohss zatiaľ nemám a dúfam, že ani nebude.
Matelko, ale tvoji drobci už každú chvíľu budú "klopať na dvere" tak im už budete musieť "otvoriť", aby uzreli svetlo sveta.
lusi a ty už nemáš bolesti?

lusinkaj
21. jan 2010

baby ja sa citim tak trosku nervozne pred zajtrajskom ale ta musim byt kludna neprospieva to...
idem si lahnut,nejaka zima mi je...
tak dobru nocku...zajtra vam podam spravy ak sa vratim 🙂

svetluska23
21. jan 2010

no matelko. pozerám, že kočík už máš vybratý. tie ceny sú dost vysoké. ja rozmýšľam nad takým vedľa seba. ale ak chcem všetko vaničky, športový, sedačky, fusaky atd. tak vždy mi ceny výjdu do 40000. ak chcem lahku konstrukciu, do auta, naklikavanie autosedaciek. len keby som ich mohla trosku obzriet. v obchodoch skoro kocíky pre dvojky nemajú na predajni. v sobotu idem do snv. nevieš mi poradiť, či niekde u vás nemajú niečo na niektorej predajni?

eva7780
autor
22. jan 2010

ahojte 🙂 nemožem spať 😝
lusi držím palce 😵

katarina822
22. jan 2010

ahojte baby lusi ja som otehotnela prirodzene po skoro 3rokoch snazenia tesne pred 1ivf a 1isci.uz som mala len dostat menzes a prist k hermimu a zacat pichat a menzes uz neprisiel brala som liek od hermiho 6mes.pred 1ivf.siofor a presne po 6mes.liecbe Katka bola v brusku.
matelko mam kamaratku tiez ma kocik pre dvojicky za sebou na 1ivf ostala tehotna ma 2dievcatka a po roku ostala tehotna prirodzene a ma chlapceka.

lusinkaj
22. jan 2010

ahojte,dnes tu nikto nieje 😅
tak mam to za sebou,chcela som si dat 2 emb.ale hermi povedal,ze len 1 lebo maternica je pekna,emb.su dobre a ze som mlada tak len jedno...bola som trosku zhrozena lebo som bola presvedcena ze chcem 2 ...
ale hermi vie co robi...tak mam jedno babätko v brusku,tak nech sa tam drzi... 😵

eva7780
autor
22. jan 2010

ahojte,pisala mi matelko sms,tak už je hospitalizovaná na pozorovaní,dostáva infúzky a chceli by to potiahnuť tak 7-10 dní,ak sa bude dať,pozdravuje vás všetky a ked bude niečo nové dam vedieť 🙂
lusi držím palce 😵

babulko
22. jan 2010

ahojky kocky 🙂 lusi velmi ti drzim palce,hlavne bud v klude vsetko bude dobre 🙂 mas aj mrazacikov?matelko nechapem naco ju davkuju s infuziami...zbytocne to natahuju,ved uz je v peknom tt .....pozdravujem ju a nech to ma uz za sebou nech uz drzi drobcov v naruci 🙂 myslim na nu .... 😉

lusinkaj
22. jan 2010

dakujem vam baby...mam mrazaciky tiez ale neviem kolko dr.zabudol povedat dnes mal vela ludi a sa ponahlal na pohreb...
matelko myslela som si ze uz asi si v nemocke,kedze si sa tu neukazala...drzkajte sa 😵

sofia2008
22. jan 2010

ahojte 🙂
lusi, velmi ti drzim palce 😵
matelko tebe tiez 😵
prajem pekny vikend 🙂

lusinkaj
22. jan 2010

sofi dakujem... 🙂

ixi
22. jan 2010

lusi drzim palce 😵

lusinkaj
22. jan 2010

ixi dakujem 🙂 ty ako pokracujes?

arianat
22. jan 2010

Ahojte, Lusi drž sa, myslím na teba dnes už od rána. Dúfam, že aj mňa to čoskoro čaká. Oddychuj a mysli pozitívne, všetko bude ok.

lusinkaj
22. jan 2010

arianat dakujem..myslim len vies je tam trosku ta obava ze co ak.. 😒 no ale ja veriiiiiiiim ze sa podari 😵

arianat
22. jan 2010

Lusi prosím ťa ten pregnyl si si pichala tiež sama, alebo ti to pichli niekde na pohotovosti, keďže sa to pichá večer.

lusinkaj
22. jan 2010

arianat vahala som ci pojdem na pohotovost ci nie...ale nakoniec muzik pichol v pohode... 😉

arianat
22. jan 2010

A to je tiež v takom "pere" ako gonal, či normálna striekačka s iihlou?
Už ťa nebudem vyrušovať s mojimi otázkami. Dobru nocku. Pekne sa vyspi, aby sa embrijko u teba pekne zabývalo na nasledujúcich 9 mesiacov.

lusinkaj
22. jan 2010

ari...kludne sa pytaj,ak viem odpoviem...potrebujes k tomu ihlu a striekacku...nieje to nic tazke...
dobru nocku idem spinkat nech moj bobcek sa uhniezdi 😵

sobka
22. jan 2010

pekný vecer babule, lusinkaj, držim silno palce drobcekovi, verím , že tam už ostane 9mesiacov 😉 Matelko, dávajte na seba pozor a co najdlhsie opatruj svoje drobciatka v brusku, nech su krásne, zdravé, velké 🙂 pozdravujem vsetky ostatné...ja už mám termín na laparoskopiu, vajíckovod mi budu operovať na rastislavke a povzbudili ma...baby, máme najlepsieho embryologa na Slovensku, ten je najdoležitejsí, ani nie tak lekár ako embryolog...takže vsetky sa dockáme 😉 😵 dobru noc 😔

katarina822
23. jan 2010

ahojte baby lusi drzim palce sa pekne uhniezdi babetko. 🙂

lusinkaj
23. jan 2010

ahojte,zelam vam krasnu sobotu u nas svieti slniecko ale je zimka vonku 🙂 baby ja som vstala o 9.urobila som si ranajky a isla zase do postele,teraz som vstala 😀
sobka,kati dakujem vam,trosku sa bojim ale dufam ze hermi vie co robi a ze ked povedala ze len jedno..stale to este rozdychvam... 😉 😝

sonikah
23. jan 2010

ahoj žienky tak ako sa máte?

lusinkaj
23. jan 2010

soni dobre a vy ako?

sonikah
23. jan 2010

my sme ešte stále v nemocnici, ale už len papáme a rastieme. Dúfame, že čoskoro pôjdeme domkov. už teraz sa veľmi tešíme. Všetkým babenkám držíme palčeky

lusinkaj
23. jan 2010

soni..tak to je super,len tak dalej nech ste uz domka a tesite sa z drobcekov... 😵

lusinkaj
24. jan 2010

ahojte,boli sme na tretej strane... ☹ od kedy je matelko v nemocke nikto tu nepride...
co robkate?ja varim obedik... 😉