Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

lusinkaj
28. jan 2010

wendi,co???to nemyslis vazne?az jul?ale objednali ta? 😉 citak ze vyjde?bodaj by si mala pravdu... 😵

wendicka
28. jan 2010

nebojaj, tak bude, jak vravím 😉
hej, až júl, ale min. pol roka musím čakať od poslednej návštevy terajšej lek, takže mi to vychádza aj tak až vtedy. no čo narobím, pevne verím, že teraz už budem mať hodnoty štitky dobré a nasledujúca návšteva bude už u novej lekárky.
sestrička u tej našej mi vravela, že mám zavolať v marci na definitívne obj., lebo až vtedy budú vedieť, kedy majú dovolenky a kedy nie.
taže tak ...

lusinkaj
28. jan 2010

aha jasne wendi,beriem ta za slovo 🙂
no,ale v marci ak zavolas mozno sa nieco najde aj skor...nejaky termin ja budem volat tiez ak sa nahodou potvrdi tehu...budem musiet ist na kontrolu a neviem ci nebude treba zvysit davku... 🙂 😝

wendicka
28. jan 2010

berie sa euthyrox aj počas tehu, mne sa nezdá, vtedy sa to vysadí, aspon ja tak viem 😒

wendicka
28. jan 2010

nevadí Lusi, aj tak ten pol rok nemôžem vymeniť dr., kým som bola u posledného, pol rok nemôžem meniť.
a s tým euthyroxom to bude asi tak 😉 počas tehu nie.

lusinkaj
28. jan 2010

wendi,nie to v ziadnom pripade,prave vtedy sa musi kontrolovat a popripade zvysovat davka...to som uz rozp.o tom s dr.endok.to v ziadnom pripade vysadit,ved by som bola tam kde som bola... 😝

wendicka
28. jan 2010

no ked vravíš, určite to budem potom tak. ale môže byť...lebo mne vravela o tbl. na prolaktín, tak som si to zrejme zmýlila 🤐

gerena
28. jan 2010

Ahojte kocky. Matelko gratulujem.konecne 😀 😀 😀 😀
Kocky Euthyrox sa pocas tehu nevysadzuje v ziadom pripad 🙂 zmena davky po stanoveni TSH, ale vacsinou sa zvysuje
inac sa mate ako? 🙂

wendicka
28. jan 2010

Ahoj Gerenka, mna zrejme nepoznáš, lebo ja som len skalná čitateľka, pisarka nie- len veľmi zriedka. Ale za to sa poznám osudy všetkých, čo chodia na túto tému 🙂
s tým euthyroxom som sa kopla, mne to spomínala v súvislosti s iným... prolaktín....

lusinkaj
28. jan 2010

Gerenka ahooj,ano tak ako som vravela musi sa brat v tehu...euthyrox... 😝

wendicka
28. jan 2010

no to sa toho euth. ešte ani vtedy nezbavím 😀
bodaj by tak bolo...

lusinkaj
28. jan 2010

nie nezbavime,do konca zivota uz len snim budeme zit... 😝

wendicka
28. jan 2010

hej, to viem, že už navždy, ale riadne ma to otravuje, nič za tým nemôžeš ráno zjesť a už koľkokrát som sa zabudla a zajedla 😝

gerena
28. jan 2010

Ja som si potom uvedomila ze tu dojdem po par dni, a uz vas poucujem 😅 😅 choroa z povolania.........aspon ze mam naco zvalit. Som bola pra dni u kamosky, trosku pomoct z detickami, teraz musim oddychovat 😝

wendicka
28. jan 2010

Gerenka, to nevadí, to je len a len dobre 😉

wendicka
28. jan 2010

tak len oddychuj 🙂

gerena
28. jan 2010

ja s vami sucitim, od 7 rokov beriem euthyrox a tomu podobne 😖 ale uz som si zvykla, rano prve co urobim ze rutim do pusy 🙂 🙂

wendicka
28. jan 2010

no vidím, že to má strašne veľa ľudí s tým problém 😠
každý sa ma pýta, z čoho to je, že je štitna zlá... no neviem...gerenka ty nevieš?
od 7. rokov? booože, ja som sa o tom dozvedela ešte len v máji a ktovie odkedy som už mala na to brať lieky ☹
ale radšej tak, ako nikdy...

lusinkaj
28. jan 2010

ste sa rozpisali...no wendi aj mne sa obcas stane ze zajem,ale davam velky pozor uz som nato doplatila...

wendicka
28. jan 2010

veru tak, vždy treba na to myslieť, hlavne ked ideš z domu na pár dní preč, prvá vec... tbl nezabudnúť!
🙂

gerena
28. jan 2010

y milion pricin........autoimunitne, po zapalove, geneticke, po ozareni, nedostatok jodu v strave atd., je dost rozsirena poruch st.zlazy .....zle je ze prevrati aj ostatne hormony, cele telo a vsetko funguje inak ako ma.........ale zas uzivam len jeden druh liekov, nemusim napr.uzrovat alebo nijake invazivne metody, ani prechadzat hormonalnymi bombami ako pri ivf........ja raz za cas preletim z hypotyreozy do hyperthyreozy a kym sa neustalim, mam problmy aj sama zo sebou 😉

lusinkaj
28. jan 2010

gerenka ty si mala byt nejaka Mudr. 🙂 neces ...???

wendicka
28. jan 2010

hypotyreozy???

wendicka
28. jan 2010

prelož 😵
síce MUDr. nemám, ale i tak nemtudom... 🙂

gerena
28. jan 2010

zase so premudreta 😅 hypotyreoza znamena znizena funkcia st.zlazy, hyper -zvysenu funkciu
dufam ze nas nevymazu, ze sme od temy 😉

wendicka
28. jan 2010

😀 😀 😀 , tak ja má zvýšenú- po našom jazyku 😀

gerena
28. jan 2010

idem kuknut sravy nech mi kus dvihne tlak 😉 pa baby dobru nocku 🙂

wendicka
28. jan 2010

pa gerenka, aj ja, lebo som ešte nič nespravila a koľko už hodín 😠
to je strašný žráč času toten net.

lusinkaj
28. jan 2010

ahojte baby,idem aj ja lebo nejak pobolieva brusko asi tu nemozem tolko sediet strasne somnou,ale viete nuda 😝

cizana
28. jan 2010

chcela by som vás poprosiť o radu: dnes som volala dr. Hermanovi na objednanie (k nemu po 1x), ale vravel, že mu mám zavolať, keď dostanem "mnzs". No mne vychádza na sobotu alebo nedeľu, tak neviem, či ho môžem volať aj počas víkendu- "Čo myslíte?"