Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

lusinkaj
18. feb 2010

tak on to tiez predychava este...neviem si to predstavit on tiez vravi zvladli ini aj mi...ale co on robi na smeny tak len ja budem s nimi nikto ini

gerena
18. feb 2010

Ahojte 🙂 Lusi to mas zato, ze si nam neverila 😉 blahozelam 2x

sofia2008
18. feb 2010

lusi..zvladnete to..vsetko je tak, ako ma byt 😵

lusinkaj
18. feb 2010

ger tak ja este stale verim,ze bude jedno 😉 😀
sofi,tak ako vravis bude tak ako ma byt.... 😉 a ty ako?napis ip

sobka
18. feb 2010

jeééjda Lusi, tak to je fakt šok..ved si mala vložené jedno embryjko nie? no a to si predstav, že by si trvla na dvoch emryjkách a teraz by boli stvorcatá..hm, važené, lekár fakt vie čo robí...inak, lusi gratulujem k srdieckam a co má byť sa stane...takže osud neoklames..držím palce..nech ste zdravííí 😉

lusinkaj
18. feb 2010

sobka dakujem,presne tak ak maju byt dvaja budu ak bude jeden aj tak dobre...tesime sa 😵

eva7780
autor
18. feb 2010

Lusi blahoželám 🙂 vidíš,darmo si sa bránila dvojkám 😀

lusinkaj
18. feb 2010

evi,jasne ale este nic nieje stratene...ale ked tak radsej dve ako ani jedno 😉 😵 ale dakujem 😉

eva7780
autor
18. feb 2010

lusi čo sa bránis,tes sa 😉

lusinkaj
18. feb 2010

tesim sa evi velmi,som rada...ale vies dve su dve 🙂

eva7780
autor
18. feb 2010

no boooooožžžžžžžže,prežili iný ,prezijes aj ty

lusinkaj
18. feb 2010

no sak jasne ta ista veta...len si to neviem predstavit ale nejak bolo aj bude 😉

eva7780
autor
18. feb 2010

lusi asi tak 😉

lusinkaj
18. feb 2010

nechajme sa prekvapit co zivot prinesie... 😵

katarina822
18. feb 2010

ahojte baby lusi super 😉 budes mat dvakrat viac starosti ale aj dvakrat viac radosti. 😉

madonnka
18. feb 2010

Pekny vecer zelám hermanky 🙂
Lusi aj tu gratulujem k dvojkám,ja som to tusila ze budu dve,to hcg bolo nad limit jedného 😉
ved to sa stava pri ivf casto ze aj pri jednom vlozeni embryjka sa rozdvojit moze co je aj tvoj pripad 😵
ste mladi ,máte plno energie pojde vám to od ruky 🙂
ja som ovela starsia a nebránila by som sa v ziadnom pripade 😉
len sa mi nepáci ze pises ze este stále veris ze bude jedno 😕 😕 😕 a to predsa akomyslis ked su potvrdené 2 srdiecka,??

lusinkaj
18. feb 2010

katarinka dakujem 😉
madonnka ako ze to pisem,ze aj dr.povedal to vobec nevadi ze biju obidve srdiecka kludne sa moze stat ze jedno prestane nikto nepovedal,ze ostanu obidve to som len mala na mysli,nic ine.... 😉
ale ja to uz nebudem riesit,uvidim na verdikt hermana a nech ide vsetko tak ako ma ist... 😵

eva7780
autor
18. feb 2010

lusi ideš este k hermimu? 😕

lusinkaj
18. feb 2010

ano idem,asi hned zajtra mu zavolam a sa obj.cez tyzden...akurat budu 3 tyz.ako kazal....

eva7780
autor
18. feb 2010

jaj,ja som si myslela,ze dnes si bola unho,som to necitala cele 😉

lusinkaj
18. feb 2010

nie dnes som bola u svojho gyn.a este len pojdme k hermimu....zajtra sa obj.

mima263
18. feb 2010

Ahojte, tak aj ja sa k Vám oficiálne pridávam. Po 1. neúspešnom IVF - ET a 2 x KET v inom centre idem na vyšetrenia do Gyncare. Trošku ma bolí a fakt sa to zle číta, že niekto nechce všetky detičky 😔
Ja som si dala vložiť 2 x až 3 ale nemala som také šťastie

svetluska23
18. feb 2010

ahojte dievčence.
lusi blahoželám. teraz si to ešte neuvedomuješ, ale bud rada, že je tak ako je. Predstav si, že v budúcnosti by si chcela druhé a opäť by si musela absolvovať všetko to čo doteraz.
takže sa teš, lebo inak dostaneš na zadok.
madonka má pravdu.
ja už tiež nemám 20, čakám dvojky, tiež sa bojím, ale som šťastná že to tak je po všetkých rokoch. ja mám za sebou 5.ivf a ket.

lusinkaj
18. feb 2010

Jooooj vy ma vsetky zle chapete,jasne ze sa velmi tesim,ze konecne sa to podrailo,lebo na dalsie ivf uz by som nemala psychiku...je to zataz na organizmus uz len teraz ze mam vajecniky ako balony,k tomu cysta....
ale ak budu nakoniec dve tak hadam,nejak zvladnem 😉

svetluska23
18. feb 2010

lusi aj ja mám plno cyst. na jednom mnohopočetné malé a dve veľké. na druhom veľa a jedna nadmerne zväčšená. užívam euthyrox 200, lebo mám v kýbli štitku. cysty by sa mali po pôrode stratiť

lusinkaj
18. feb 2010

no tak ja som bola prekvapena ze mam cystu a ze ake su velke vajecniky ale po tych hormonoch juuuj ani nevravim
euthyrox ja beriem 100 ale som zvedava na vysledky budu v stredu ze aka je stitka

svetluska23
18. feb 2010

ahoj mimka. držím palce, nech vám to tentoraz výjde. treba trpezlivosť.
ak chceš skús napísať v čom máte problém

babulko
18. feb 2010

Ahojte zienky 🙂 lusi ja som to tiez tusila ze to budu dve srdiecka,tak blahozelam ti a viac uz nepis ze chces len jedno ozaj zle sa to cita ☹ je to smutne a neboj sa vsetko sa da zvladnut ked sa chce 🙂 deti su ten najkrajsi dar na svete 🙂 tes sa lusi ze budes mamickou,ved kolko zien po tom najkrajsiom dare tuzia a nedosiahnu ho a ty ho mas dvakrat dany tak si to vaz,je to velka radost ale aj starost ved to patri k zivotu 🙂 RADOSTI A STAROSTI 🙂 drzim vam palce nech to dotiahnete uspesne 🙂 tesim sa s tebou 🙂

mima263
18. feb 2010

svetluška u nás je problémom hlavne spg. Mňa doteraz vôbec neriešili. Podľa sona a krvi bolo všetko OK. Ale aj tak by som radšej išla na laparoskopiu, nech sú výsledky kompletné

babulko
18. feb 2010

lusi ja ta chapem a velmi dobre 🙂 viem o com pises 🙂 nebojaj