Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

zuzu1111
11. mar 2010

a este jedna vec ma zaujima - staci len tak zavolat a dohodnut kedy by sme mohli prist alebo mi treba nieco od mojej gyndosky - nieco ako vymenny listok? Nejake svoje vysledky z roznych vysetreni, odberov bude chciet vidiet, ci mu stacia svoje, co si urobi? Lebo ja si odkladam vsetko, co som mala doteraz, aj draheho vysledok zo spg.

gerena
11. mar 2010

Ahojte kocky 🙂 Lana blahozelam 😵 😵 , v poslednej dobe same dvojky vychadzaju , viem este o 2 kockach, co su mimo MK
Zuzu doki si urobi vlastne vysetrenia, a pri niektorych dg poistovna neschvali IVF bez laparky ..ale vsak on ti vsetko vysvetli

zuzu1111
11. mar 2010

a nieco od mojej doktorky potrebujem? nejaký lístok?

solida
11. mar 2010

nie, nepotrebuješ nič. nechcel dokonca ani papiere od lekárky, pri ktorej som bola na prvé IVF, všetko si robil odznova. no výsledky manželovho spg som mu doniesla, no aj tak dal robiť nový u seba v centre

lusinkaj
11. mar 2010

zuzu on nic nechce ziadne papiere od tvojich dr.on si vsetko urobi sam.... 😉
ger a solida ahojte

solida
11. mar 2010

lusinka ahoj 😉 , vychutnávaš tehuľkovanie?

lusinkaj
11. mar 2010

solida...ano snazim sa vychutnavat,ale lepsie by to bolo keby som nemala tie pec.testy zvysene..bojim sa trosku...ale hadam,bude dobre 🙂

lana28
11. mar 2010

diky gerena 🙂 ......akurat som vysla zo sprchy, idem kukat panelak...........lusi aj ja mam zvysene pecenove testy 😒 .....hmmmm.....

....tak pekny vecer....

lusinkaj
11. mar 2010

lana vazne mas zvysene pec.testy?ake hodnoty.....

gerena
11. mar 2010

babulky po tych hormonov co ste do seba dali niet divu 😖 po case a to upravi, pecen sa dokaze rychlo regenerovat 😉

minewka
11. mar 2010

Ahojte baby... 🙂
Dnes som bola v Gyncare na prvom vyšetrení.. 🙂

Doky bol milý, pekne ma privítal povedal, čo ma čaká. Buď mal fasa náladu, alebo v tom ideálnom prípade je vždy taký 😀 Sestrička príjemná. Zatiaľ som veľmi spokojná 🙂

Vaginálny utz ma doosť bolel, hlavne na ľavej strane.. 😖 ...doky sa mi aj ospravedlnil, že ma potrápil, ale že to bolo dôležité...Tak sa mi zdá, že aj u mňa bude niečo nie v poriadku...

Ďalší termín mám 22.3....sa celkom teším.

lana28
12. mar 2010

caute, no ja som dnes dopadla velmi zle ☹ .......neviem co mam robit, ale dnes moj gynd. nevidel akciu srdiecok.....co teraz???? este pred 2 dnami hermi vravel, ze je vsetko v poriadku.......ja to nechapem...

sobka
12. mar 2010

ahojte hermanky...Lana, verím, že tvoj doki nemal v poriadku utz, joj, ☹ musí to dobre dopadnuť....držím palce... 😔 😵minewka vitaj...som rada, že si bola spokojná, on je fakt super nielen ako doktor, ale je to aj "clovek"...no lebo niektorí mi prídu ako stroje...že adulik? 😉baby, ja mám nejaký zblbnutý cyklus...vzdy som mala MS ako hodinky..na 29 den cyklu...nikdy som nespinila ani nic podobné...a teraz ako na potvoru, ked mám zacat stimulovať, má moje telo chaos..neviem, či je to tými vajcovodmi, ktroé už nemám☹ alebo co...od minulého utorka som zacala spiniť, v piatok aj sem tam na wc som si nasla takúý užový papier, tak som volala dr. že už mám MS, lebo presli 4 dni...a ja som vobec nezacala riadne krvácať...tak som si pichla decapeptyl, presiel týžden baby a ja mám pocit, že od stredy mám riadne krámy a bolí ma brucho jak klasika pri MS...inak MS som mala dostať minulý týžden a teraz už presiel týžden a pol, v utorok to budu 2 týždne, co krvácam raz tak raz tak, bojím sa, že nieco nieje v poriadku a že mi stimulovanie ani nezacne...no nepanikárim, v pondelok idem do centra na kontrolu...len teraz neviem, ci mi mali pichnut dekáč minulý týžden a teraz budem mať zle nastavený cyklus...som zvedavá co mi doki v pondelok povie....hadam to nebude vadiť....este ma zjazdí, že som tvrdila že mam ms a asi som ju namala...bože... ☹Matelko , kukulik mi spomínala, že ty si nejaký mala divný cyklus pri stimulovaní...mal niekto pichnutý dekáč na den MS alebo každý z vás až ten 21 den cyklu? Poradte mi, nech sa upokojím...dakujem a prajem pekný den, 🙂

gerena
12. mar 2010

DOLEZITE> Hlada sa kocka, ktora dnes zacina s gonalom a je z Roznavy. je to surne, ozvite sa mi . dakujem 🙂

matelko1
12. mar 2010

ahojte.
lana verim,ze je vsetko ok.hlavne nepanikar a skus ist este niekam k nejakemu dokimu na utz.ked hermi vravel,ze je vsetko ok,tak urcite aj je.

matelko1
12. mar 2010

sobka ano ja som mala zblbnuty cyklus,pichala som si gonal a stale som mala kramy a potom presli.

sobka
12. mar 2010

matelko, ale kedy ti pichli decapeptyl...nemyslím stimulanty...
🙂

kukulik30
12. mar 2010

🙂 ahojte kocky 🙂

katarina822
12. mar 2010

ahojte lana a poslal ta gyn.tvoj do nemocnoce tam by ti zrobili sono a nejake vysetrenia nesmies mysliet hned na to najhorsie.

lana28
12. mar 2010

ahoj kati, nikde ma neposlal, ze treba pockat a na druhy tyzden mam prist na kontrolu........

lana28
12. mar 2010

teraz som bola v inej teme......a odpisali mi, ze to moze byt aj v citlivosti pristroja, preto to nezachytilo.......tak len dufam, ze ma menej citlivy pristroj...........

matelko1
12. mar 2010

ahojte.vytiahla som nas az z tretej str.

matelko1
12. mar 2010

sobka decapept.mi pichli v 21 DC.

matelko1
12. mar 2010

zajtra mame tie krstiny o 10:30 hod.potom som rezervovala pre 12 ludi komplet menu v restike,lebo ja doma nechystam,nemala by som kedy.dufam,ze vsetko dobre dopadne 🙂 🙂 🙂

haloooooo,kde ste..............

lusinkaj
13. mar 2010

Ahojte 🙂 😵
matelko tak dnes vam prajem,krasne krstinky 🙂 😵
lana tak hadam,bude dobre....joooj sakra...ja by som nevydrzala do dalsieho tyzdna to su nervy 😒
baby velky sok...neviem ako to je mozne,ale su to Dvojvajecne dvojicky....nechapeme to...ako z jedneho emb.mozu byt dvoj.ved to moze byt len jendnovaj.taze museli mi dat dve emb. ☹ 😅

kukulik30
13. mar 2010

ahoooj lusinkaj, alebo si prirodzene otehotnela so svojim vajkom....nemali ste keksik v case ovulky? ako vies , ze su to dvojvajecne?

lusinkaj
13. mar 2010

kukulik,nie co si ziaden sex nebol,ani tak skoro nebude... 😒 tak dr.mi povedal ze su dvojvajecne vcera na utz...som sa pytala

solida
13. mar 2010

ahojte kočky. lusinka - tak ty si samé prekvapenie 😉

lusinkaj
13. mar 2010

solida 😀 tak tak same prekvapko stale prinesiem domov od dr. 😅

solida
13. mar 2010

aspoň sa nenudíš, xixi.
lana - nebojkaj, prístroj ukazuje zle 😎