Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

lusinkaj
26. mar 2010

ahoj zabkaevka,jasne ze si na teba pamätame...vidim ze uz mas prvu fotku z 3D?uzasny pocit,vsak?ja idem 6.4 tak sa na to velmiiiiiiiiiiiiiiiiii tesim 🙂 povedali,ti tam ze co to bude?

matelko1
27. mar 2010

ahojte.prajem pekny vecer 🙂
dnes som mala cely den svokrovcov na navsteve,
chlapci su okupkani,poobede sme boli von,vyspali v kociku 4,5hod.super.v noci vyspia 4hod.asi ich dam na noc do kocika a von 😀 😀 😀 ,ale nie,ja len srandujem.

matelko1
27. mar 2010

zabkaevka super,blahozelam k tehu a drzim palce 🙂

katarina822
28. mar 2010

ahojte zabkaevka pripajam sa blahozelam k tehu a pekna 3D fotka 😉

matelko1
28. mar 2010

ahojte.prajem pekny den 🙂
tak dnesna noc bola lepsia.uz mi vyspia po kupeli 6hod,to su hore o polnoci a potom vyspia 4,5 hod.super,takze aj ja som vyspata. 😵 ....teraz zehlim,o chvilocku idem obed pripravit,manzel siel hrat hokej a poobede ide sa von.slniecko svieti 😵 ,tak pevne verim,ze aj poobede bude tak 😵

a vy co mate nove.....
katarina vy sa ako mate.

lusinkaj
28. mar 2010

ahoj,matelko tak to je super....tesim sa 🙂 tak takeho dvojicky sa mi pacia 🙂 srandujem 😉

matelko1
28. mar 2010

lusi da sa to zvladnut.niekedy je viac roboty s jednym dietatom.

lusinkaj
28. mar 2010

matelko presne tak...treba si len najst svoj system a mi zeny mi vsetko zvladneme,vsak? 🙂
matelko ty si mala nejake problemy pocas tehu?bola si v nemocnici?ako si to zvladala...lebo ja som na rizikovom...a ked si spomeniem na nemoc,tak mi je zle ☹

matelko1
29. mar 2010

ahojte.prajem pekny den 🙂
lusi ja som bola len na uplnom zaciatku tehu v nemocnici,vtedy som spinila,to som bola v 6 tt tehu a potom som mala bezproblemove tehu.tiez som bola na rizikovom.

nivejka
29. mar 2010

ahojte kukučky 🙂 🙂
lusinka...veľmi dlho som ťa nevidela a som ťa hľadala a dúfala som,že snád niesi v nemocnici....ten hematon má ako čítavam veľká väčšina tehuliek,ale snád je už preč a nebude ti robiť neplechu...inak teším sa na tvoj utz!! a čakám 😉

zabkaevka
29. mar 2010

ahoojte kočky, ďakujeeeeem Vám.

Lusinkaj: nie nebolo vidno čo to bude, malo prekrížené nožičky. Ale s mangelom si myslíme že asi chlapček.
Čítam že si na rizikovom, inak aj ja som na PNke, ale ChvalaBohu nie pre nejaké problémy, ale dala som sa pre istotu vypísať, vtedy vonku zúrilo počasie, snehové kalamity a taaak a povedali sme si že prvý trimester je veľmi dúležitý tak nebudeme riskovať, keď tak sme na toto veeeeeľmi čakali, a toľkým prešli. No ale ani teraz sa nejako veľmi nehrniem do práce, aj keď asi nastúpim tak na mesiac, aby som všetko dokončila a odovzdala agendu a potom opäť šup na PNku 🙂 užívať si tehulkovanie 🙂

lusinkaj
29. mar 2010

ahojte
matelko tak to je super,ze si nemala problemy ....nemala si take akokeby pobolievanie zospodu?vcera som take mala aj dnes,neviem preco ale si vravim,ze predsa sa tam deju veci....velke zmeny...
nivejka,nie nastastie nie som ale ani nato nemyslim,neznasam to prostredie....tesim sa aj ja na utz...
zabka...preto sa pytam na pohlavie,lebo mas napisane ze Kristinka....a myslis ze chlapec???tak teraz ako? 😕

zabkaevka
29. mar 2010

lusinkaj : ach vidíš, áno 🙂 tak najprv sme na začiatku boli v tom, že to bude dievčatko,ale len preto, že kamoši nám to tak "vypočítali", ale teraz si myslíme s mangelom, že skôr chlapček bude 🙂 ale jasné, mne je jedno, nech je hlavne zdravučké 🙂 Idem to zmeniť, 🙂 resp. dám obe možné mená 🙂

lusinkaj
29. mar 2010

no presne tak zabka...teraz je to uz lepsie 🙂
je to jendo co to je,nechz je zdrave a vsetko bude dobre....a nech stastne dokoncime tehotenstvo...
ty si take nemala,tak ma trosku pobolieva zospodu...ale vravia mi ze proste sa matrenica meni,zväcsuje tak musi to trosku pobolievat...

kevama
29. mar 2010

ahojte neostalo nieoktorej 75 IU puregonu potrebujem surne si zajtra pichnut a uz nemam ani kvapku.Samozrejme nechcem zadarmo.dakujem prosim piste ip

lusinkaj
29. mar 2010

kevama,juuuj ja som uz dala jednej kocke....ale neviem ak by ti pomohlo a by si si zistila mam doma 3 amp.co je tam po trosilinku...a keby sa to zratalôo ci by fakt tam nebolo tych 75???

kevama
29. mar 2010

To nevadi.A urcite sa to co ti tam ostalo da vytlacit este?Lebo aj mne ostalo trosku v kazdej ampulke ale uz to neide vytlacit a podat.Ale dakujem pekne

lusinkaj
29. mar 2010

ano da sa vytlacit urcite si myslim,ale ved ak chces tak kludne si pre to prid...odkial si?

kevama
29. mar 2010

ja som z ke,no som vypisana a vychadzky mi prave skoncili,tak ak by nevadilo poslem po to manzela sme z ke z terasy.dakujem

lusinkaj
29. mar 2010

tak kludne posli manzela ja som tiez z ke a terasy....idem sa nato pozriet do chladnicky 🙂

matelko1
30. mar 2010

ahojte prajem pekny den 🙂
lusi aj mna pobolievalo dole v podbrusku skoro cele tehu.

dicinka1
30. mar 2010

jej lusy,je super,že si niekomu pomohla,alebo pomáhaš..aj ja by som poslala,ale už som to vyhodila... ☹ a už by určite boli zle..

kevama...drž sa... 😉

matelko1
30. mar 2010

ahoj dicinka.ako sa mas.mala ako... 🙂

dicinka1
30. mar 2010

ahoj matelko..ja sa mam celkom fajn,az na tie korunky...a mala tiež dobre..ešte dobera tabletky,čo mala vtedy zapal moč. ciest..už asi 4 mesiace vkuse ich berie..tak drž palčeky aby sa jej to nevratilo..

a ty matelko?ako to zvladaš s detmi? 😵 mam kamošku čo ma tiež dvojky po umelom,ale boli v zline či kde..a teraz prišli tu na slovesnko..ma kočik dvojičkovi..a nevojde sa do vytahu kočik..musi s nou stale niekto byt..aby jej pomahal vynist deti hore v tych taškach prenosnych a ona zatial sklada kočiarik a LTT že sa jej tam vojde zložený...narodili sa dost predčasne..zda sa mi že v 33 tt..su ok,len mala ma problem s dychanim..ked pije mliečko tak sa vie zakuckat a už sa stalo že prestala dychat... ☹
ale inak su ok..

CHCELA SOM SA TA OPYTAT na ketko..ako sa to robi..aky je postup..poistovna a tak...a kolko to asi trva od ziadosti po ket...a hlavne kolko to stoji...

katarina822
30. mar 2010

ahojte dicinka ked sa mozem opytat ako ste prisli nato ze mala mala zapal mocovych ciest. aj ja drzim palceky aby sa to nevratilo .ja som citala ze take male deti mozu mat zapal ked maju dlho pocikanu plienku moja ma cez celu noc 1lebo ak by som ju chcela prebalit to by som ju zobudila a to by bol plac.
a inak ako sa mate? moja rackuje dozadu a uz tak nechce cez den spinkat este v kociari von pospi.

zabkaevka
30. mar 2010

ahojte kočky.
lusinkaj: áno aj ja som mala také pcihania, dokonca sem tam aj teraz. Doki vravel, že to tak má byť, áno zväčšuje sa maternica a tým to býva. Ale je to OK. Len sa treba sledovať, aby výtok nebol iný ako číry resp. max žltkavý, ak je. Ja nemám teraz žiaden, takže som rada. Ale to pichanie, áno je bolestivé a dosť aj vystraší. Len vtedy si pekne ľahni, ja zvyknem nabok, a uľudni sa, relaxuj.
kevama: bola som sa rýchlo pozrieť na injekcie ktoré mi ostali, ale hmm toto nemám, mám už len pregnyl, a to dám zadarmo, kto bude mať záujem. Mala som aj gonal, a ten som predala za 1/4 kúpnej ceny. Nechcela som zarobiť na tom. Držím pršteky 🙂

matelko1
31. mar 2010

ahojte.prajem pekny den 🙂
dicinka zvladam to dobre,chlapci su zlati,nechaju ma v noci pospat.vydrzia 4-6hod co je super.
a co sa tyka Ketka,tak poistovna nema s tym nic spolocne,lebo ty mas zmrazene embrya.ak sa rozhodnes pre ketko,tak herman ti predpise len lieky estrimax a duphaston a potom ides na to 🙂 .ja som platila 280€,ale dala som si aj lepidielko,to uz bolo v tej cene.

lusinkaj
31. mar 2010

ahojte,pekny den vam prajem aj ked u nas trosku prsi 🙂
matelko ano ta bolest je taka normalna,ale to spinenie by uz mohlo zmiznut.... 😒
dicinka,ja rada pomozem ak mozem.... 🙂
zabka....jasne snazim sa co najviac odychovat aj ked sa to niekdy neda,lebo aj lezat nemozes stale 😀 ale nerobim nic tazke vsetko manzel

matelko1
31. mar 2010

ahoj lusi.neboj,aj to spinenie prestane.ja som tiez spinila,ale rozmyslam,ze ktory tt to bol.ale myslim,ze to bolo v zaciatkoch do 10tt
segru aj s malou mam na navsteve.dnes sme nesli von,je otrasne pocasie.

zabkaevka
31. mar 2010

lusinkaj : berieš duphaston?? ja aj keď som nešla cez IVF ale dala som si ho predpísať, pre istotu a adoki vravel, že ak by náááhodou som mala nejaké špenenie počas prvého trimestra, tak rýchlo treba zobrať aj dve tabletky a sledovať sa, a keď neprestane tak treba ísť na pohotovosť. Ale ak to je krvavé, tak hneď po užití treba s tým ísť. ChvalaBohu nebolo treba. Ale beriem ho stále, ešte asi dva týždne a potom ho vypustíme.