Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

lusinkaj
10. apr 2010

matelko aj ja som rada,len este ta krv ale bude dobra urcite 🙂
juuj,tak mne je zima ta to uz take nepamätam dufam ze to prejde cez noc 😒

matelko1
10. apr 2010

tieto testy a utz su istejsie ako tie tripletesty,takze aj ked ti vyjdu zle,nic si z toho nerob,lebo cakas dvojky a tam su vsetky hladiny vyssie.

madonnka
10. apr 2010

Ahooojte 🙂

Bea z celého srdca blahozelám,je to super ze to vyslo prirodzene 🙂 😵

Henriett aj tebe gratulujem,hoci sa nepoznáme,bo tu uz pisem len obcas no predtym asi 2 casti Hermaniek som otvorila ja 🙂

Pekny vikendik zelám,u nas je skaredo prsi ,take o nicom 😒

Som bola velmi chorá,ale na stastie som do nemocky nemusela 😉 teraz som tiez prechladnuta,ale na stastie horucky uz nemám 🙂

Tak sa majte krasne potom sa niekedy ozvem 😵

Ger ty by si uz aj ku mne mala prist,si slubila,uz by sa patrilo .

lusinkaj
10. apr 2010

matelko ano to som pocula o tie triple testy...aj ked jedno cakas mozu zle ukazat a vsetko je ok....
madonnka,ahoj...tak sa daj do poriadku a zavitaj castejsie 😉

margab
11. apr 2010

Ahojte dievčence.Tehulkam blahoželám 🙂 🙂 🙂 🙂 ,snažilkam držím palce 😉 😉 😉 😉 Ja robím zajtra baby test-prosím-držte palce aj mne 😅 😅 ahojky

herriett
11. apr 2010

margab drzime palceky 😵

walle
11. apr 2010

ahojte babuľky...

matelko, lusi - ďakujem za radu...budem si pichať...už som aj mala začať ☹

herriet , bea- BLAHOŽELÁM!!!! 😅 😅 to je nádhera!!!to tu potrebujeme,,,

sobka - to je mi strášne ľúto...sledujem ťa...viem čo prežívaš... ☹ ☹ ☹ ☹

matelko1
12. apr 2010

dobre ranko prajem 🙂

lusinkaj
12. apr 2010

aj ja prajem dobre ranko 😉
walle ano pekne ber nepocuvaj vsetko co vravi herman 😉 aj ked to nemysli zleeee....

herriett
12. apr 2010

dobre ranko koceny 🙂 Tak odber krvi uz mam uspesne za sebou-este vydrzat do zajtra.....

lusinkaj
12. apr 2010

heriet preco zajtra?bola si na odber u hermana?

herriett
12. apr 2010

lusi nebola som u hermana-nie je tam, kazal mi ist na krv k svojej dr. a 14-eho mu mam zavolat vysledok-to uz bude robit. A moja bude vediet vysledok zajtra.

lusinkaj
12. apr 2010

aha,jasne lebo u neho je vysledok hned ten den...tak drzim prsty 🙂 testovala si dnes?

herriett
12. apr 2010

vdaka. Nie, netestovala-ved naco aj? Zajtra zistim, ako na tom som. Len ma zacina pobolievat hlava- migrena. A ta je u mna vacsinou predzvastou ms. Aj ked ma bolela dva dni aj min. tyzden. Zajtra vam urcite dam vediet.

sobka
12. apr 2010

walle dakuje, že na mna myslíš, aj ja si pichám fraxík, ja na krv som dnes nekaoniec nesla, nemala som kam, ani v CARe nikto nieje ani moja obvodná nerobí...tak neviem, asi chcu vsetci svatý aby som si zacala namýšlať , že je to nejaké znamenie 😉 😀

sobka
12. apr 2010

Heni a pozdravuje ta Vierka z centra...dá mi dnes vedieť ako ona dopadla, tak držím palce okrem vám aj jej 🙂

herriett
12. apr 2010

sobka neveris na znamenia? 🙂 Nakoniec pojdes na krv na 14-ty den, ako vsetky. Neviem preco nam kazal na 12-ty.

herriett
12. apr 2010

ze dakujem a tiez jej silno drzim palce. Ozaj, na tu tretiu babu nemame ziadny kontakt? Rada by som vedela ako dopadla-tiez jej to prajem.

lusinkaj
12. apr 2010

neviem preco vy ste isli tak skoro na krv ja som isla az na 15 den a mala som PK,lepidlo... 🙂

herriett
12. apr 2010

lusi-netusim preco tak skoro. Tiez mi to bolo divne. Ja som tiez mala PK, ale lepidlo nie-teda neviem o tom, ale platila som ako keby aj za lepidlo-takze to este budem musiet prekonzultovat s dr 🙂 A po tomto odbere sa potom este ide na jeden kontrolny?

sobka
12. apr 2010

no, tiež ma Heni mrzí, že som si od tej blondínky čislo nevzala, ale ja sa popýtam na nu v centre, dufam , že mi o nej povedia pozitívne novinky...to mi bude stačiť...asi len ja mu v stredu pokazím štatistiku 😀

sobka
12. apr 2010

lusi a nevysiel ti ten 15ty den na pondelok?ale v podstate si mohla ist už v piatok, no to je divné....lusi, takže potom mám brať lieky dalej až do krvi? aj utros aj estrimax aj duphaston? ty si kolko balení dostala? mne v reporte písu, že mám brat do 12teho estrimax, duphaston, utrogestan do skoncenia balenia, ale ja mám 2 balenia...tomi z ich este ostalo, zvysne lieky do kontrolného HCG, t.j 12.04., v prípade pozitívneho testu pokracovať v liečbe, ja tomu nerozumiem 😒

herriett
12. apr 2010

sobka-uvidis, ake budu vysledky z krvi. Ak je test pozitivny, tak s duphastonom urcite pokracujes tusim do 12-eho tyzdna. To zvysne neviem-este som na ivf predtym nebola. Moje dieta ma tu otravuje so psimi menami-tak sa mi tazko rozmysla, lebo ona do mna huci a kedze zlosti tehulku fenu, tak ta vrci.

sobka
12. apr 2010

no, máte doma veselo... 🙂

terasa
12. apr 2010

Cauko sobka najprv musis mat vysledky z krvi.ktory si den po vklade?
tie lieky sa potom beru dalej,lekar ty urci ze do kedy

herriett
12. apr 2010

sobka-sa jej usta nezatvoria 🙂 Sa nudi, tak ma otravuje. A teraz zacal aj Ares chrapat- ma z nich tu klepne 🙂

sobka
12. apr 2010

terasa ahoj, som 12ty den , ale dnes som mala ist na krv, len nikde mi ju nemá kto zobrať zobrať 😠

sobka
12. apr 2010

heni, tak to sa vela nepoučíš...ty máš filu? brazílsku?

lusinkaj
12. apr 2010

sobka vsetko ber tak ako ti hermi nakazal...aj ked test vysiel negativne nic nieje stratene...estrimax,duphaston sa beru dlhsie a utrgestan do skoncenia balenia...to je len jedno balenie ti predpisal tak toto jedno mas vybrat....ak bude krv pozitivne tak to budes brat nadalej ak nebude tak vsetko ukoncis....snad som to dobre napisala....

heriet mala si aj nejake mrazaciky?lebo za toto si mohla platit naviac to je neviem teraz 3000-4000 sk.

herriett
12. apr 2010

sobka nie- fila je meno. Mam patikov 🙂 Lusi, mam aj mrazacikov. Hermi mi vravel, ze ak mie je nieco nejasne, prejdeme to spolu. Len mne konci aj duphaston-sobka ty este kolko mas?