Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

lusinkaj
15. apr 2010

hanyr tak mi je to luto...ano treba zavolat hermanovi a informovat ho o tom...po kyrete mozes ist na ivf cca po 3 mes.ja som isla po kyrete na ivf vyse roka.... 🙂 dala som sa do poriadku zo straty baba,bolesti,inj,liekov......drzim prsty

marcelka83s
15. apr 2010

Ahojťe dievčatká ja som tu nová tiež chodím k Hermimu a zajtra si idem podať žiadosť do poisťovne .Sledujem vašu diskusiu takže ked budem potrebovať radu tak by som bola rada keby sťe mi poradili.Môžem sa spýtať?vy sťe si vybrali ktorú cenovú skupinu liekov?že vraj najlepšie sú tie najdrahšie .Myslím tie na predprípravu.

lusinkaj
15. apr 2010

ahoj,vitaj medzi nami....Hermankami 🙂
ano najlepsia je ta nadrahsia,aj ja som ju mala...ale to zalezi na tebe podla financii a aj tie stredne su v pohode....niekedy pri tych lacnejsich mas viac vajok ako pri tych drahych...ale to ti nikto nepovie ktore pre teba najvhodnejsie 🙂

marcelka83s
15. apr 2010

Dakujem za privýtanie a ešťe sa chcem spýtať na duphaston to mi predpíše herman?alebo mám ísť za svojou gynek.?Lebo doktorka ktora mi robila hysteroskopiu mi povedala že by som to mala brať.Kedy stačí brať duphaston stačí počas tej prípravy pred Ivf alebo mam si to ísť už vybaviť skôr lebo za Hermanom mám ísť až ked mi schvália žiadosť.

herriett
15. apr 2010

ahojte babenky 🙂 marcelka, lieky ti predpise herman-zacnes ich brat -tusim to bolo po odbere vajicok. Takze najprv pockaj na schvalenie ziadosti, zavolas hermimu, objedna ta- a predlozi ti protokol a povie ti co a ako. Drzim palce 😉

solida
16. apr 2010

ahojte kočky. marcelka: to, o tých liekoch je inndividuálne, niekto reaguje lepšie na to, iný na iné. ja som mala lepšie reakcie na tie ,,lacnejšie", napríklad po Gonale som mala len 3 vajka a po Menopure 14 🙂

marcelka83s
16. apr 2010

Dakujem vám za odpoved a vy dievčence čo máťe za problem že ideťe na Ivf?alebo sťe už boli? Lebo ja mam vrodenú vyvojovú vadu a to mi zisťili až teraz ked som po druhy krat mala mimomaťernicove ťehot.,Herman mi vysvetlil že moja maťernica vizerá ako keby mi znej jedna časť chýbala.A mám už len jeden vajcovod odstranili mi ho pri laparoskopii.

walle
16. apr 2010

marcelka vitaj!!!
každá máme niečo iné...samoška. ja osobne po potrate, masívne krvácajúce corpus luteum =resekovaný vaječník, cysty, zrasty, myom, hormonálny chaos v poslednom roku ( nedozrieva mi vajíčko), Hermi ešte dodal- vraj podozrenie na polycystické vaječníky, endometrioza. Manžel slabučký spermiogram. No čo viac si môžem priať, že? 😅 😢 ☹

iba veriť,veriť,veriť... 😔

matelko1
17. apr 2010

ahojte.prajem pekny den 🙂
konecne svieti slniecko.chlapcov som dala do kocika a na zahradu.v kociku mi fajne vyspia.ked cely tyzden prsalo,nedalo sa ist von,tak drobci by len jedli a jedli.ale aj tak som chodila von aj ked prsalo.

matelko1
17. apr 2010

hanyr ano,daj vediet hermimu,ze si potratila a dohodni sa s nim na dalsiom postupe.
marcelka vitaj medzi nami hermankami 🙂

lusinkaj
17. apr 2010

matelko jasne vonku na cersvtom vzduchu im je najlepsie...este ze ich mas kd edat...ja ked tak len na balkon .... 😀

solida
17. apr 2010

ahojte dievčatá. včera som bola na utz u Hermana, pustil mi ten najkrajší zvuk, aký som doposiaľ počula - tlkot srdiečka nášho bábatka 🙂

lusinkaj
17. apr 2010

solida super...veru toto je najkrajsie co moze byt 🙂 neskor to bude este krajsie ked budes chodit na utz a budes vidiet ako rastie a hybe sa... 🙂

matelko1
17. apr 2010

lusi aspon,ze mas balkon.
solida super,tesim sa s tebou.ano je to najkrajsie co moze zena pocut,tlkot srdiecka.

lusinkaj
17. apr 2010

matelko no presne tak...tam ich dam a mozu spinkat...uz nech su tu 🙂

matelko1
17. apr 2010

lusi aj to bude.este si uzivaj tehotenstvo a vela oddychuj,lebo potom uz nebudes.aj ked chlapci pekne v noci spinkaju,cez den teraz uz ked vnimaju sa im az tak nechce,ale iba doma a ked ich dam na zahradu tak mi pekne vyspia.

pimma
17. apr 2010

solida.. blahozelam 😵 😵

matelko1
18. apr 2010

ahojte.prajem pekny den 🙂
dnes tu nik nieje.....

dicinka1
18. apr 2010

prajem všetkym krasny den..je fakt naozauj krasny 😵

lusinkaj
18. apr 2010

Peknu nedelu vam prajem 🙂

matelko1
19. apr 2010

ahojte.prajem pekny den aj ked je dnes akosi uprsane pocasie 🙂

herriett
19. apr 2010

ahojte hermanky. Veru-otrasne pocasie! A ja mam este tolko vybavovaciek. Uz som bola na krv-zajtra bude vysledok. Dufam, ze uz to bolo poslednykrat, lebo uz mi aj zily usli 🙂

lusinkaj
19. apr 2010

Pekny uprsany pondelok prajem 🙂

katarina822
19. apr 2010

ahojte aj u nas prsi ale aspon malej sa dobre spinka 😉

matelko1
19. apr 2010

aj moji chlapci zaspali v obyvacke na gauci 🙂 ..ja si idem tiez schrupnut.varit som nic nevarila,lebo v kuchyni nam nejde voda,museli sme odstavit,lebo ventil na umyvacke riadu praskol,cakam vodara.

lusinkaj
19. apr 2010

matelko jasne pospi si aj mna taha...ked manzel odide do prace tak si lahnem trosku na gauc 🙂

zabkaevka
19. apr 2010

ahooojte.
Lusinkaj : dvojičky čakáte? teraz pozerám. Tak to je paráda. Juuuj inak aj ja sa veľmi teším na nakupovanie vecičiek, vidím že si si to dala ako aktualitku. No ja plánujem tak okolo 22-24 týždňazačať, ale len tak trochu sa pokukať a potom až neskôr po 6. mesiaci kupovať.

lusinkaj
19. apr 2010

zabka ahoj....ano dvojicky ty si nevedela? 🙂 no ja tiez az tak chcem zacat od 5 mes.kupovat ale ani neviem,kde zacat...a co...

zabkaevka
19. apr 2010

lusinkaj: ty vieš čo ani neviem akože som to nevedela 🙂 hmmm teraz som náhodou klikla na tvoju "fotku" (ktorú tam nemáš 🙂 a objavil sa mi text s tým že čakáte dvojičky. Asi som nevedela, alebo neregistrovala 🙂 juuuj tak to neboooj to ti poradia aj iné kočky čo kupovať, a aj v predajniach to vedia poradiť. Tak iste dôležitá je výbava do nemocnice a na cestu domkov, a potom rôzne košielky, dupačky, plienky, čiapočky, ponožťičky, zavinovačka, fusakle, ...... .. a potom kočík, postielka, na kúpanie vecičky, ..... ani enviem čo ešte, to teraz som tak "vysypala" ale iste aj ja budem paff z toho keď sa postavím v predajni 🙂 asi si urobím zoznam 🙂

lusinkaj
19. apr 2010

jasne zabka....popytam sa aj znamych nejakych co maju uz deticky a postupne si popisem a zacnem kupovat,ale vela nebudem lebo je to zbytocne oni budu rast taze....no ta fotka sa mi stale vymaze nechapem co robia tu natom koniku,od kedy je nova verzia...