Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

sofia2008
7. máj 2010

ahojte..tak my asi cakame dievcatko 🙂

lusinkaj
7. máj 2010

sofi super...kedy ti to povedali?ktory si tt?

katarina822
7. máj 2010

ahojte lusi ja som zo zaciatku citila ako bublinky take jemnucke ono to potom zosilnie a ako pise matelko hlavne vecer v klude ked si lahnes a bude to uzasne a budes aj vidiet ako ti bude brusko naskakovat ale to neskor uzivaj si to moja kamoska vravi ze najkrajsie na tehotenstve su tie pohyby. 😉
sofia blahozelam 🙂 daj si do pasu v ktorom si tyz.

lusinkaj
7. máj 2010

kati no ja take bublinkovanie sa mi zda,ze pocitujem 🙂 taze som zvedava ako to pojde dalej,jeeeeeeeej tesim sa 🙂

sofia2008
7. máj 2010

lusi..momentalne som v 16+3tt..mala som byt uz v 16+5tt, ale posunula mi to dr. dozadu, zatial vraj vyzera byt vsetko ok..brali mi krv na tripple testy, tak dufam, ze dopadnu ok..lusi to je super, ze uz citis bublinkovanie..ved su to dvaja drobci 😵 mne vravela dr., ze ja to budem najskor pocitovat az koncom 19tt..inac ja som zatial pribrala necele 1kg, brusko mam malicke, len vecer sa mi zvacsi.. 🙂

walle
7. máj 2010

čooooooooooooooooooooooooooooooooooooo? 😕 😅 to sa nepamätám, alebo je to tá istá sofi, čo v jeseni tu bojovala so mnou????

lusinkaj
7. máj 2010

sofi aha,tak mne triple testy vysli negativne co som velmiiiiii rada 🙂
a take to bublinkovanie citim ano....tak neviem ci to je to alebo len naduvanie 😅

sofia2008
7. máj 2010

ahoj walle 🙂 ano, to som ja, mesiac pred KET som nejako zazracne prirodzene otehotnela 🙂

sofia2008
7. máj 2010

super lusi, ze ti testy vysli ok 🙂 gratulujem 🙂

matelko1
7. máj 2010

sofia super,blahozelam 🙂
lusi ano take bublinkovanie to je ono ked to pocitujes 🙂

walle ahoj.

matelko1
7. máj 2010

lusi ano o chvilku pridu kopanceky z kazdej strany.ja som sa vzdy tesila a skrabkali mojich drobcov 🙂 ..su tam dvaja drobci takze ...... 🙂 🙂 🙂

walle
7. máj 2010

matelko, lusi - skalničky naše , zdravím vás!!!

no sofi!!!!!!!!!!!!!!!! ja odpadnem!!! a myslela som na teba minule, že čo je s tebou!!! a to až teraz nám prídeš takú novinku povedať? ja viem, nechcela si to prerieknúť...ale tu je to iné. ..tu vieme všetky všetko prvé a príbuzní až neskôr!!! 😉
tak ti stráááášne držím palečky, je to fantastická vec, zázrak,po ktorom túži každá snažilka Hermanka... 😔 máš pod srdcom obrovský dar s "copíkmi", tak si ju opatruj...drž mi palce koncom mája.... 😔 😔 😔 hoci tá moja viera. v úspech..až taká silná nie je... 😢

pa Hermanky...

a veru, vraj Herman má úžasnú úspešnosť v tieto mesiace...povedala mi to jeho blízka osoba...sú tu aj svedkovia? potešte nás...( okrem skalnej Lusi 😉

dicinka1
8. máj 2010

AHOJTE BABY,JEDNA BABA z pokecu sa ma pyta kolko stoji ICSI,predlžena kultivacia,lepidielko na embrya a zmrazenie..prosim napište mi to,chcela by som jej s tym pomoct...... 😵

lusinkaj
8. máj 2010

dicinka teraz hermi dvihol zase ceny vravela jedna kocka co bola u neho pred mesiacom...icsi okolo 12000 sk,lepidlo 4000-5000 a predlzena tiez 5000 proste vsteko podvihal okolo 1000 sk

kukulik30
8. máj 2010

Ahoj dici... PK.160 €, ICSI 400€, Lepidlo 120€ 😉

lusinkaj
8. máj 2010

no skoro som sa trafila...vedela som len tak priblizne 😉

kukulik30
8. máj 2010

a zmrazenie neviete kolko stoji, to neviem ani ja....a este by som potrebovala vediet kolko stoji mrazenie spermii???

lusinkaj
8. máj 2010

zmrazenie stalo 100e ale ci aj to dvihol neviem .....spermie zmrazenie netusim

kukulik30
8. máj 2010

lusi dik..to nic, sak nam povie o mesiac, ked to bude aktualne 🙂 inak my uz mame podanu ziadost ..takze cakame na schvalenie

lusinkaj
8. máj 2010

na ktore ivf v poradi ides?

kukulik30
8. máj 2010

na 3.IVF 😒

dicinka1
9. máj 2010

dakujem baby.posielam cmuky 😵

staza
9. máj 2010

ja som pred dvoma mesiacmi za mrazenie platila 160eur.Tie ceny sú už dosť vysoké.

matelko1
9. máj 2010

ahojte
walle ano v tieto mesiace april,maj,jun ma najvyssiu uspesnost 🙂
ja som bola v juni na vklade 🙂,takze mozem potvrdit 🙂

dnes mal manzelov synovec 1.sv.prijimanie,tak sme boli pozvani,aj na obed.teraz sme dosli domov.chlapci ako keby vycitili,ze je kopec ludi tak ani nespali.

matelko1
9. máj 2010

a co sa tyka tych cien,tak riadne dvihol hermi ceny.

lusinkaj
10. máj 2010

Ahojte,tak veru hermi dvihol riadne ceny...taka som rada,ze sa nam podarilo 2ivf uz len dotiahnut do uspesneho konca 🙂

matelko aj mi ideme na 1.sv.prijimanie 23.5 ale ja som krstna,taze sa tesim... 🙂

herriett
10. máj 2010

ahojte kocky-vidim,ze sa bavite o cenach. Ja som skoro spadla z noh, ked mi po vklade oznamil konecnu cenu. Volala som mu schvalne 2 dni predtym, kolko to bude stat, aby som nenosila vela penazi pri sebe a poveda, ze tak do 5OOeur. Tak som bola celkovo spokojna - nakoniec to bolo (aj so zmrazenim) 710 eur! Uplne nas to financne zruinovalo. A nakoniec to aj tak nevyslo. No ale co uz-esteze mame mrazacikov. Dame sa financne trosku dokopy a skusame dalej 🙂

matelko1
10. máj 2010

ahojte.
tak dnes sme boli s chlapcami s nozickami na kontrole.vsetko je ok a nemusime uz balit na siroko.super.
teraz si vas idem precitat.len pred chvilkou sme dosli domov.

matelko1
10. máj 2010

no,vela toho ste baby nepopisali 😉
heriet a kedy sa chystate ist na ket.kolko mate mrazacikov.

herriett
10. máj 2010

matelko, mame 3 mrazaciky. Este ich necham pekne buvinkat. Niekde som ale citala, ze je mensia sanca na otehotnenie pri mrazacikoch - ake mate skusenosti? Chystam sa v zime-mala by som nastupit do prace, takze chcem porobit ale hlavne zarobit 🙂 Predsa, ivf je dost nakladna zalezitost - drahe deticky 🙂