Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

felicita2
16. jún 2010

dakujem, piatok to rozhodne- uz len 2 dni 😉

svetluska23
16. jún 2010

ahojte,neviem, či si ma ešte pamatáte. v máji sa mi v 33.tt narodili dvaja chlapci. strávila som tri mesiace v nem. v BB. deti mali pod dve kg, 1600 a 1560g. boli až do minulého týždňa na jiske.

walle
16. jún 2010

feli!!!! neblázni, vážne???? 😅 jéj, to by bolo supeeeer!!! totižto máme rovnaké príznaky!!! viem, je to hlúpe si myslieť, že v tom prípade aj ja môžem byť tehu... 😕 😀
ja nemám odvahu testnúť...ani ma to neláka, zvláštne...totižto ja tomu verím tak na 10% zo 100% že to vyšlo...proste to cítim... ☹ ale nádej zomiera posledná...klamala by som, keby som ešte v kútiku srdca nedúfala...neviem prečo, ale stále si myslím, že ak budem tehu, tak tie príznaky budú iné a proste to budem výrazne cítiť!!! raz už tehu som bola...hlavne veľký dôkaz sú boľavé prsia...a teraz nič...ja viem, každé tehu môže byť iné a iné príznaky, ale proste to tak cítim... ☹ 😔

dievčatá pozdravujem...!!! 😉

walle
16. jún 2010

svetluška ja si ťa trochu pamätám!!!! to vážne??? tak to ste si museli vytrpieť, oh jóoo ☹ a ako? ste v poriadku? ako to zvládate?

matelko1
16. jún 2010

@svetluska23 ahoj ja si ta pamatam.tak gratulujem ku chlapcom 🙂 ...............my uz tiez mame 4,5 mes.chlapci sa narodili len o 3 tt skor a vahu mali perfektnu 2400g,2900g
ako sa mate.kolko ti uz pribrali.

@walle jasne,ze musis verit 🙂

lusinkaj
16. jún 2010

@svetluska23 dnes som na teba myslela,ako sa mas dlho si sa neozyvala 😉
super,gratulujem k chlapcom... 🙂
a preco si bola 3mes.v nemocke,aky si mala problem? 🙂

matelko1
17. jún 2010

ahojte.prajem pekny den 🙂

felicita2
17. jún 2010

@walle musis viac verit 10% je malo- prosim ver aspon na min. 80% ,priznaky su u kazdeho rozne , mna prsia tiez vobec nebolia, ale ja som sa zo zaciatku rozpravala s nasou malou Viktorkou 😀, vzdy jej hovorim, ze je u mna v bezpeci a maminka a tatino ju velmi lubia a tesime sa na nu o 9 mesiacov 😀

inac dnes som znuvu testla lebo mi to nedalo - urobil som si test s mensou citlivostou ako ten prvy a su tam zretelne //
tak to musi vyjst, ved tie injekcie co sme brali uz museli vyprchat nie? ci ktore hormony mozu este ukazat falosne HCG ?


matelko1
17. jún 2010

@felicita2 ano vyslo to,urcite.lieky a injekcie uz davno vyprchali.tak zajtra ides na krv,ano....

felicita2
17. jún 2010

@matelko1 drzim sa zatial pri zemi , ale uz mam odvahu sa tisko vytesovat 😉

felicita2
17. jún 2010

@walle este ti chcem napisat, ze ja som mala tiez chvile a dni ked som si uz myslela, ze nic z toho,ze je to v keli.
Ale potom som si povedala ze dost - dolezite je pozitivne myslenie,nie nadarmo sa hovori, ze zlymi myslienkami zle privolavas, tak som si povedala, ze tomu zacnem normalne verit a citila som sa aj spokojnejsia a menej v strese.
A stres robi tiez vela.

Takze hlavku hore, pozitivne myslenie zapnut a zajtra sa tesit na krvicku a dobry vysledok ! 😉
Bude vsetko o.k. a vyjde nam to , neboj. 🙂

felicita2
17. jún 2010

@svetluska23 a ako sa mate? gratulujem ku chlapcekom a prajem vsetko dobre, hlavne zdravicko.

svetluska23
17. jún 2010

ahoj, dakujem za gratulácie.
ja som bola v nemocke kvôli hroziacemu predčasnému pôrodu. veľmi mi tvrdlo brucho a skoro som sa otvorila.
nemám veľa času na písanie, ale aspoň sem tam nakuknem. mali už trochu pribrali nad 2000g, inak by nás nepustili domov. veľmi mi nespia a problémy mám aj s krmením. papajú natal, ale neviem nejako nájsť systém krmenia. začínam mať z toho depku. kým nakrmim jedno, druhe plače. mliečko vychladne a zase všetko nanovo. v noci sú dosť hore a ja mám pocit, že len krmim.
matelko porad mi prosím ťa, ty to už máš zrejme premakané

felicita2
17. jún 2010

prosim vas a na tu krv HCG treba ist nalačno?

mima263
17. jún 2010

ahojte,
felicita2 netreba na lačno.
Veľmi dobre sa čítajú správy o //.
Nech máš krásne hcg a aj walle 😉

felicita2
17. jún 2010

@mima263 dakujeme, vyjde nam to obom 🙂

matelko1
17. jún 2010

@svetluska23 a kolko maju tvoji chlapci tt.ja uz mam system.ja ich krmim naraz od zaciatku.vyvysim si hlavicky vankusikom na gauci a jedna flaska do jednej ruky,druha do druhej ruky a ideme.mne pekne spinkaju od zaciatku a teraz mi uz vyspia celu noc.o 7-mej vecer kupeme,o pol 8 papanie a sup do postielok.sami zaspavaju,nemusime byt v izbe.

svetluska23
17. jún 2010

ahoj matelko, majú necelých šesť týždňov, ale doma som len týždeň.
na ten vankúšik si ich dáš vedľa seba pred seba alebo po stranách hlavičkami k sebe? mne málo spia a papajú každé tri hodiny. najhoršie je to v noci ked sú hore o desiatej, jednej, štvrtej a ráno o siedmej. viem ešte som s nimi málo, sú strašne maličkí a ešte aj strach.

matelko1
17. jún 2010

@svetluska23 po stranach ich mam hlavickami hore a kukaju sa na mna.ked sme mali 6 tt tak tiez sme boli kazde 3 hod hore.mne spinkaju pekne od narodenia.klop,klop,

matelko1
17. jún 2010

@svetluska23 neboj,prides do toho.je pravda,ze ja som s nimi od narodenia.tyzden sme boli v nemocke a hajde domov.my sme si hned nasli system.spolu vstavaju,papaju...co som velmi rada,lebo tak aj my vyspime.a co papaju.kojis ich.....ozaj ako sa volaju.

mima263
17. jún 2010

baby, nemáte niektorá skúsenosť, aká má byť pauza medzi KET a ďalším IVF?
Ďakujem.

walle
17. jún 2010

dievčatá ďakujem za podporu...nebojte nestresujem...snažím sa to brať s rezervou...ak vyjde budeš nesmierne šťastná ak nevyjde...idem kopať do záhrady!!!! 😒 😀 a v sobotu budem kopať a kopať až pokiaľ sa nevyšťavím! do noci!!! 😀

mimka - podľa mňa jeden cyklus a ideš na to...ja som dokonca rozmýšľala ísť na KET ( ak to nevyšlo) aj hneď, len neviem, či HErmi dovolí... 😖

matelko1
17. jún 2010

@mima263 ja si tiez myslim,ze tam nemusi byt nejaka dlha pauza.

@walle ty uz na dalsie urcite nepojdes.zajtra ides na krv ano....skusala si aj testnut,alebo kasles na to a ked si tolko vydrzala,tak pockas do tej krvi.
zajtra cakame na vysledky baby.myslim,ze dve idete na krv.ze.

walle
17. jún 2010

netestnem ani za svet!!!! bojím sa toho ako čert kríža!!!! 😕 kedysi som si myslela, že nevydržím a testnem ako naposledy...no teraz je to úplne iné...prax zo sklamania!!!! 😖 😀

walle
17. jún 2010

čo je pre mňa už úspech že ešte nekrvácam...naposledy som od 8 dňa po vklade začala krvácať...dnes som 9-ty a nič...tak uvidíme -povedal slepý....

mima263
17. jún 2010

baby ďakujem ale aj tak mám veľkú dilemu, nejako sa už len rozhodnem..
walle ja som postrehla jednu podstatnú vec - nešpiníš ako minule 😉

mima263
17. jún 2010

vidím, že myslíme na to isté, len mne pomalšie nabiehajú príspevky

felicita2
17. jún 2010

joj strasne ma naduva, som nafuknuta ako balon vkuse, normalne sa neviem poriadne hybat- krce nemam , ale je to neprijemne

matelko1
17. jún 2010

tak baby na zajtra vam drzim vsetky palce.....a cakame na spravy 😵

moji chlapci uz bubaju.dnes som bola na ne vecer sama.aj sme pred kupanim pocvicili,potom sa napapali,vecer postupne aby si to mohli vychutnat 😵 ....vecer som im zacala robit kasicky aby dlhsie pospinkali.nekojim,takze od ukonceneho 4 mes mozem davat a dostat rozne v lekarni,ale davam len ryzovu,alebo mliecnu.

lusinkaj
17. jún 2010

@walle velmi ti drzim prsty 🙂

@matelko1 tak vy ste sikovni 🙂