Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

matelko1
17. jún 2010

@lusinkaj neboj aj ty,vy budete taki sikovni 😵 ..mas pekne tt.drzite sa 😵 ...musis si potom od zaciatku stanovit denny rezim a uvidis pojde to.a najlepsie ked zacnes sama,lebo ak ti bude mama,potom svokra pomahat a nebudu moct prist,tak potom nebudes vediet kde ti hlava stoji,lebo budes zvyknuta,ze ti stale niekto pomaha.si sikovna a zvladnes to aj s MM.

matelko1
17. jún 2010

lusi aj mne tvrdlo brusko,ale asi v 30tt mi zacalo a mala som ho cele tvrde.tak som sa zlakla,ze hned som volala znamemu dr a ten mi povedal,ze mam ihned prist,mal sluzbu v nemocke,tak ma dal na pasy a nic,ziadne kontrakcie tak mi zvysil davku magne B6 a vecer som si mala dat aj dithiaden,ale ten som si nedala ze vrajna upokojenie.bala som sa.ale je to normalne,lebo cakas dve sojky 😵 ,princeznicky.

lusinkaj
17. jún 2010

@matelko1 tak ja som tiez hned volala dr.tomu znamemu isla som do nemocky a pozrel krcok ten je ok uzavreta...zvysil mi davku magne na 3x2 a povedal ze mam lezat...a to bolo vsetko....
ako da sa to zvladnut,len je to neprijemne to tvrde brusko

matelko1
17. jún 2010

@lusinkaj to ti verim.ja som sa vzdy vylakala.tvrde ako kamen.
tak pekne lezkaj a oddychuj,nerob nic.
inac dala som si pohar vinka bieleho sucheho.moc mi nechuti,lebo popijam sama 😀 😀 😀 ako alkoholicka 😀 😀 😀

lusinkaj
17. jún 2010

@matelko1 no presne tvrde ako kamen,ale to len ak chodim,stojim.....
a ked lezim tak obcas ale to sa zahybu,vytlacia na jednu stranu tak vtedy....
tak uvidim v pondelok,ale nerada by som isla do nemocky...teraz som prisla 😀
alkoholicka?? 😀 daj si aj za mna....

matelko1
17. jún 2010

@lusinkaj tak si dam aj za teba....na zdravie.... 😵
verim,ze sa ti nechce do nemocky.ja som cele tehu dobre znasala,chodila som len na pravidelne kontroly ....moja dr ma len strasila,ze ked cakam dve,tak ma 8 tt pred terminom posle do nemocky,ale ja som sa dobre citila a nakoniec potom ma hospitalizovali a o 4 dni som rodila sekciou.

lusinkaj
17. jún 2010

@matelko1 sak to ze ja tej nemocky mam strach ako cert kriza 🙂
ale nepanikarim....musim verit,ze bude dobre..... 😉
tak aj idem pomaly do postele,trosku citat knihu a spinkat...dobru nocku 😵

matelko1
17. jún 2010

@lusinkaj aj ja idem do postele.
tak dobru noc 😔

katarina822
18. jún 2010

ahojte @matelko1 niektory lekari odporucaju neskor zacat kasickami najprv tak na obed zacat zeleninkou tak 3tyz. potom pridat ovocie potom zeleninku s maskom a po dalsich 3tyz. pridat kasicky.t.j u kojenych deti od.ukonceneho 8mes. a nekojenych od ukonceneho 6mes. a potom neskor obycajne biele jogurty.a tak pod.
@lusinkaj brusko tvrdne lebo maternica sa pripravuje na porod. je to neprijemne aj ja som to zazila a k tomu som sa dost bala ci je vsetko ok. mne tiez len zvysili davku magne b 6 a viac lezat.a ked som bola v nemocnici tam som tiez len lezat a akurat ze popri tabletkach magne b6 mi pichali injekcie magneazium.

lusinkaj
18. jún 2010

@katarina822 a ako dlho si bola v nemocke na tie infuzie?ja som zvedava co povie dr.v pondelok hlavne ako je natom krcok....ale toto som citala,ze matrenica sa zväcsuje,roztahuje....ze moze to trosku pobolievat hlavne v hornej casti,kedze zacina tlacit na zaludok,pecen,rebra....lebo ja mam vlastne len tam tvrde.....

nivejka
18. jún 2010

ahojte baby 🙂
lusinkaj drahá moja ahoooooj 😀

nivejka
18. jún 2010

tiež mám nakázané len ležať a nič nerobiť a piť veľa magnezia.včera mi zaviedli pesar--fuj nič príjemné 😠 a zdal sa mi nejako veľký a hrubý....,ale snad nám pomôže 🙂 ....už viem na istotu,že to bude dievčatko a tak si lámeme hlavu nad menom....inak lusi....tie infuzky mám aj ja za sebou pri prvom tehu a bojím sa,že ma to zase čaká aj nemocka..

lusinkaj
18. jún 2010

@nivejka ahoooooooooooooooj 🙂 stale myslim,na teba ako sa mas??? 🙂
no tak mi mena mame vybrate.... 🙂
no tak ja uvidim ako v pondelok poradna,ci ma posle na infuzie...pojdem ale dufam,ze nie na dlho max.tyzden 😀

nivejka
18. jún 2010

aj ja som si dosť často na teba spomenula,ale nejako som ta nikde nevidela.....
Vivien to sa aj mne veľmi páči a dokonca som to navrhla aj drahému....ale vieš aký sú chlapi zatiaľ mi neschválil ani jeno meno a tak som rezignovala a povedala-nech si vyberie sám 😅

nivejka
18. jún 2010

po včerajšej návšteve sa mám nič moc--som z toho smutná a aj vystrašená ☹

lusinkaj
18. jún 2010

tak mojmu sa Vivien strasne paci... 🙂
a co bola si u dr.?co povedal???

nivejka
18. jún 2010

zaviedol mi pesar 😠 a nakázal len ležať a mať nohy ,čo najviac hore...no neviem si to ani predstaviť,že čo to je nič nerobenie,ked mám dcéru a hladného manžela 😉 .....mám veľmi nízko maternicu a preto sa musím aj prepchávať magnéziom ---môžem aj 8denne aj viac.....len ,aby som nerodila predčasne....

nivejka
18. jún 2010

no aby som nezabudla aj na to najdôležitejšie bruško ma stále bolí už od začiatku....a nieje to príjemné--takže ja si vôbec tehulkovanie neužívam ako som si predstavovala ,alebo ako ostatné bud.mamičky.....to od tej ubolenosti a tlakoch čo cítim ☹

lusinkaj
18. jún 2010

aha,jasne....no ved ze nic nerobenie to sa neda....mne tiez kazal lezat,vylozit nohy a magne b6 3x2 mam brat tak som zvedava na pondelok na poradnu

nivejka
18. jún 2010

určite dobre dopadne....akurát mi prišla dcéra zo školy a hned tu lieta,že mi ide zohriať jesť--no som zvedavá ako dlho ju to bude baviť 🙂 -zatiaľ ju nechám v tom 😀

lusinkaj
18. jún 2010

@nivejka jaaaaaaj,zlata je 🙂
pesar vlastne ako funguje?

nivejka
18. jún 2010

no mne dal asi nejaký mega-pesar..aspoň mne sa tak zdalo-teda videla som to prvý raz......ale mi má zabrániť,alebo skôr ma to má ako zaštuplovať,aby sa mi krčok viac nezmenšoval a nezačala som sa otvárať....čím bude hlavička viacej rásť,tak aj tie tlaky budú silnejšie a tým pesarom sa mi to má zrásť a nepustiť....

lusinkaj
18. jún 2010

jaaaaaaaaaaaaaj.....a krcok mas aky?otvaras sa?lebo ja musim aj viac lezat lebo jedn ahlavicka mi tlaci na dole trosku tak mi to dr.opisal....

katarina822
18. jún 2010

@lusinkaj magneziove injekcie niesu infuzie beru sa tyz.a podla potreby aj viac dvakrat denne.v 7mes. mi ich pichali tyz. a v 8mes 2tyz. ale to uz som sa otvarla na 2-3cm.a mala aj bolesti to som brala aj ine lieky lebo hrozil predcasny porod. ale potom ma pustili domov a porodila som v termine v pohode.a este v nemocnici som brala 3krat denne taku zelenu tabletku to brali vsetky tehotne nejaka gurana alebo nejaky taky nazov.

lusinkaj
18. jún 2010

@katarina822 aha,som sa pomylila...jasne to je nieco ine...inj.a infuz. 🙂
tak ja nestresujem dopredu...uvidim pondelok na poradni... 🙂

katarina822
18. jún 2010

@lusinkaj neboj bude dobre skus sa nejak zamestnat lustenim alebo pletenim 😉 polez si odychuj a tes sa 😉 ono to tak rychlo zbehne a uz budes mat dievcatka doma 🙂

nivejka
18. jún 2010

lusi.....zatiaľ mám krčok 35mm ,ale malá má hlavičku úplne dole aj ju tam cítim,tak preto aj ten pesar,nech sa nezačnem otvárať....len mi robia starosti tie bolesti v podbrušku a pichanie a aj ľ.vaječník mám stále boľavý....

felicita2
18. jún 2010

ahojte, takze bola som dnes na odber a vyslo to jupiiiii - som tehulka 🙂 🙂 🙂
ale neviem ake mam HCGcko, len mi povedal , ze vysoke, mam brat dalej lieky a o 4 tyzdne sa objednat na ultrazvuk

nivejka
18. jún 2010

@felicita2 ...gratulujem.....

felicita2
18. jún 2010

@nivejka dakujem

🙂