Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

katka_
7. júl 2010

@arianat áno užíval naraz,
ráno pred jedlom : L-KARNITIN 1 gram a L-ARGININ - 1g , selen, zinok, Q10 , kyselinu listovu
po ranajkach: Vitamin E, C, omega 3-6-9

3 tyzdne bral 500mg tribulusu - tiež ráno pred raňajkami

Tu sme to spísali do jedného súboru - (dúfam , že sme na niečo nezabudli 😉 )
http://www.edisk.sk/stahni/66213/spermiogram.rt...

arianat
7. júl 2010

Ďakujem, skúsime to , uvidíme, aj keď mne Dr Herman povedal, že zlý spermogram sa veľmi nedá liečiť. Ale aj tak vyskúšame.

arianat
7. júl 2010

@katka_ ešte sa chcem opýtať, to mu takéto dávkovanie odporúčal doktor, či v lekárni?

lusinkaj
7. júl 2010

ahojte 🙂
dnes som bola na tu teh.cukrovku 😒 nebolo to velmi sladke,dalo sa to v pohode zvladnut....len skoda ze nemozte jest ani nic pit...ale zvladla som to...dnes poobede by mal uz mat aj vysledok moj dr.tak hadam ze bude dobry 🙂

katka_
7. júl 2010

@arianat dávkovanie je podľa užívateľa stingray
ináč tieto vitaminy a aminokyseliny sú obsiahnuté v Profertile.
My sme tiež najskôr uživali Profertil, ale potom sme si radšej kúpili jednotlivé zložky jednotlivo - a brali podľa odporúčania uživateľa stingray. Vychádza to aj lacnejšie a na to aby to malo aj účinok treba prekročiť podprahovú dávku.

Veľa dobrých info o vitamínoch je na stránke http://rng.nazory.eu/. Bohužiaľ u nás sa predávané vitamíny obsahujú veľa zbytočných farbív, E-čok a kadejakých látok čo by tam nemuseli byť. Ak by si chcela niečo kvalitnejšie tak jedine cez internet.

arianat
7. júl 2010

@katka_ vďaka za info, Profertil bral pol roka a nič z toho nebolo, aj tak bol spermiogram zlý. Tak neviem... Skúsime, uvidíme...

lusinkaj
7. júl 2010

@nivejka jasne moja,snazim sa drzat aby sme vydrzali co najdlhsie...
a ty si na tom ako??? 🙂

matelko1
7. júl 2010

ahojte. 🙂
dnes sme boli v poradni a aj na preockovani.tak chlapci Alex vazi 7300g a Maxim 6900g.
prisli sme domov,preistotu som im dala do dupy po pol cipku a teraz bubaju.tak dufam,ze nebudu teploty.pri prvom ockovani nemali,tak pevne verim,ze to bude aj dnes.

@arianat tak to mi je luto,ze to nevyslo,ale este,ze mate mrazacikov.kolko ich mate.a preco nedavas mrazacikom velku nadej.ja som prave po ket otehotnela a mam dvojky chlapcov.tak hlavu hore a mysli pozitivne.

matelko1
7. júl 2010

@lusinkaj jasne,ze musia co najdlhsie baby vydrzat 🙂 .mas uz pekne tyzdne 🙂 ako sa citis.kolko si pribrala.

lusinkaj
7. júl 2010

@matelko1 jasne aj ja chcem aby sme vydrzali co najdlhsie...hadam aj ten krcok moj vydrzi 😀
no ja som pribrala len nejakych 6kg 🙂 ale brusko mam zato...nikde inde som nepribrala len na brusko 🙂

matelko1
7. júl 2010

@lusinkaj ja som za cele tehu 18 kg pribrala,a tiez len na brusku.uz mam svoju vahu skoro 😀 ako pred tehu,ale to brusko je este take ako to mam povedat mlandrave 😀 ...musim pocvicit 😀 😀 aby bolo pevne ako pred tehu 😀

arianat
7. júl 2010

@matelko1 ďakujem ti za povzbudenie. Máme pravdepodobne dve embrijká zmrazené. Neviem, ale počula som že po KET je nižšia šanca otehotnieť, tak neviem.... Sme z toho už dosť zrútení, ale skúsim sa pozbierať...

matelko1
7. júl 2010

@arianat no vidis nizsia sanca a nam to vyslo.tak necitaj blbosti a ....ja som sla hned na ket po et-som v 6 tt potratila,pockala jeden cyklus a sla dalej.

arianat
7. júl 2010

@matelko1 ďakujem, teraz si ma veľmi povzbudila, aspoň mám novú nádej. Optimizmus je tu dôležitý, už ma chytala normálne depresia. Teraz asi pôjdeme na dovolenku zrelaxovať a hneď ako to bude možné, pôjdem na KET. A ty si koľko IVF absolvovala?

lusinkaj
7. júl 2010

@matelko1 tak ja len tolko...ale dr.povedal ze mam brusko velke,cize je to v poriadku..nezalezi kolko zena priberie 😉

matelko1
7. júl 2010

@arianat ja som bola na 1 ivf a v 6 tt som potratila a hned som sla na ket a aj ten vysiel a mam zlatich chlapcov dvojicky.som stastna,ze ich mam 😵 a ze to vyslo 😵 .herman je zlati a je velky odbornik.
@lusinkaj ja som mala tiez velke brucho,nevladala som ani chodit aj nohy mi puchli.tlak som mala dobry cele tehu a ku koncu tehu som mala v moci bielkoviny.

lusinkaj
7. júl 2010

@matelko1 ku konci tehu bielk.v moci su normlane lebo male moze lezat na oblickach ....

matelko1
7. júl 2010

@lusinkaj ano ja viem,ze ku koncu to je normalne.inac som vsetko v pohode znasala cele tehu.
a vybavicku uz kupujes.kociar uz mas objed.alebo ma to vsetko este cas.ja som si uz po 3D utz zacala postupne kupovat vybavu ked mi dankovcik povedal,ze je vsetko ok.kociar som obj tyzden pred terminom a to som nevedela,ze skor porodim 😵

lusinkaj
7. júl 2010

@matelko1 nie nemam este nic kupene 🙂
kocik sme chceli Bumbleride,ale kedze tohto rocnu kolekciu zrusili tak hladame dalej ktory by nam vyhovoval ale obj.budeme az ked sa narodenia alebo tesne pred tym ked budem vediet ze uz asi porodim 😉

matelko1
8. júl 2010

ahojte prajem pekny den
@lusinkaj no ja som si uz postupne o takomto case kupovala,lebo potom by to bolo naraz velka polozka.treba vsetko dvojmo kupovat.

matelko1
8. júl 2010

pridala som nejake nove fotky do albumu.su tam aj starsie od 3 mes po dnesok.tak kuk 🙂

sofia2008
8. júl 2010

@matelko1 ahoj..krasne fotky..chlapci su ako dve babiky..zlatucki 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
vela vela zdravicka im prajem 😵 😵 😵 😵 😵

matelko1
8. júl 2010

@sofia2008 dakujem.strasne to leti,snazim sa vychutnavat s nimi kazducky den 🙂 .stale sa mojkame,to su take nase slniecka 🙂
ale aj tebe to leti.ako si uzivas tehu.

sofia2008
8. júl 2010

@matelko1 zatial v pohode..uz sa tesim, kedy bude koniec..ale to este musi nejaka doba prejst 😀

matelko1
8. júl 2010

@sofia2008 len si pekne uzivaj kym si tehu a oddychuj,potom uz nebudes.

sofia2008
8. júl 2010

@matelko1 no to teda hej 😀

nivejka
9. júl 2010

@lusinkaj ....dobré ránko 🙂 ....jáj zase nemôžem spať ☹ ...strašneee zle spávam--niekedy len pár hodín....
zatiaľ sa držím--včera som bola trošku pri vode a akože námáčala nohy 🙂 .....cez deň teda ako kedy--niekedy super a niekedy zase ako keby ma traktor zrazil--totálne som neschopná 😅 .....15.7.mám poradňu a som zvedavá,či mám krčok stále rovnaký...

matelko1
9. júl 2010

dobre ranko prajem 🙂

@nivejka ja som tiez velmi zle spavala ked som bola tehu.kazdu chvilku som bola hore.ale za to poobede ked som si na gauc lahla,tak som normalne zaspala a spala som aj 3 hod 😵
jeej ty cakas dievcatko aj lusi bude mat dve baby 😵
ked som bola ja na ket a este aj ostatne baby ktore sem chodia uz len obcas,tak vtedy kazda sme chlapcov cakali 😵
ty si so sofiou aj s lusi mate rovnaky tyzden +,- nejaky ten den 😵

sofia2008
9. júl 2010

ahojte..no tak my s nivejkou mame uplne rovnaky termin 😉

@matelko1 chcem sa ta opytat jednu vec, kedze ty uz mas cele tehu za sebou..manzel odchadza pracovat do zahranicia na rok uz teraz cez vikend ☹ ja by som za nich chcela prist na mesiac tak okolo 8.augusta, to by som uz mala pomaly zacinat 8.mesiac..bude ma cakat 10hod cesta autom..da sa to zvladnut?nemoze mi zacat tvrdnut brusko?lebo mam strach, ze budem mimo SVK a nieco sa zacne diat..teraz v 20.7. budem mat poradnu, tak uvdim, ako som na tom, ci je vsetko ok..

inac prajem krasny den 😵

matelko1
9. júl 2010

@sofia2008 to uz je riziko v takom vysokom stadiu cestovat a este 10 hod.to budes v 8 mes.no neviem,neriskovala by som .hoc co sa moze stat a mozes aj predcasne porodit a v cudzom state,no neviem.mne brusko tvrdlo a zacalo mi tvrdnut v 30 tt.