Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

marcela27
16. aug 2010

@kukulik30 ahoj..., mna si doktor objednal na 21 den cyklu a decapeptyl som si mala pichnut na 24 den cyklu....., potom som musela pockat na menzes a na 11 den cyklu som bola pri nom, dal mi puregon a hned vcer som sipichla prvu injekciu...., o tyzden idem na kontrolu....

kukulik30
16. aug 2010

no ja som sa este stale nedovolala 😒 ...ale skusam stale.
@matelko1 ahoj..na dovolenke bolo super, uz som aj zabudal, ze nejaka bola...teraz sme boli do nedele v tatarach na 4 dni a bolo senzacne 🙂 a s dovolenkami som na tento rok uz skoncila 😀
a veru uz sa nam to konecne rozbehne, cakala som nedockavo na tento cyklus ...do tretice vsetko dobre 🙂

lora2
16. aug 2010

ahojte kočky, aj ja sa stále nemôžem dovolať. Pevnú nikto nedvíha a mobil si dr. zabudol doma. Budem skušať ďalej.....

mejja
16. aug 2010

ahojte baby... dlho som tu nebola len som Vás prisla pozdraviť... ja tiez zacinam tenkrát po druhé, len cakam na mrchu aby som mohla zavolať doktorovi.... pekný den...matelko az teraz som si vsimla ze sme skoro susedky ja som tiez z tohto okolia

lusinkaj
16. aug 2010

@matelko1 jasne aj ja si myslim,ze pre take male deticky je lepsie plastove a je velky vyber cize urcite si vyberiem 🙂

kukulik30
16. aug 2010

baby ja som dnes vobec nedovola..to je sila 😖 bud zvonilo zvonilo a n ik nedvihal, alebo bolo vypnute...riadny chaos tam mali, teraz neviem, domov mu volat je asi zbytocne, ked doma nema svoj planovac, nie? ani neviem, aky protokol budem mat, ci kratky alebo dlhy 😒

matelko1
16. aug 2010

@deni73 ja som bola tiez na ivf a potom na ket-ten sa vydaril.injekcie si mozes aj sama pichat.

celiakia
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
celiakia
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
matelko1
16. aug 2010

@mejja a ty si odkial.napis mi do ip.

lora2
17. aug 2010

konečne som sa dovolala doktorovi. Keďže som už 12 DC mám sa ozvať až na ďalší menzes. Tak budem čakať....

lora2
17. aug 2010

žienky počuli ste o cvičení podľa Ľudmily Mojžišovej? Má niektorá s tým skúsenosť ? Dajte vedieť ?

matelko1
17. aug 2010

ahojte.prajem pekny den 🙂

matelko1
17. aug 2010

@lora2 pocut som pocula,ale skusenost s tym nemam....

matelko1
17. aug 2010

@kukulik30 ahoj.tak co,dovolala si uz dnes k herman....kedy ides na to...

sofia2008
17. aug 2010

ahojte..tak vas zdravim zo zahranicia..16hod cestu sme chvalabohu prezili..uz som tu tyzden a o necele tri sa vraciam spat na SK 🙂
co je tu nove?lusi a matelko, ako sa mate?
@lora2 mam doma knihu o jej cvikoch, da sa kupit na nete, nie su to tazke cviky, len ich ucinnost je az minimalne od pol roka od zaciatku cvicenia, ale pomaha to len zenam, ktore nemaju vazne zdravotne priciny, preco nemozu otehotniet..

matelko1
17. aug 2010

@sofia2008 ahoj.no ako sa tam mas,len sa pekne drzte 🙂
my sa mame dobre 😵 chlapci zabubali,tak mam cas trosku.chceli sme ist von,ale zacalo prsat.uz boli deti v kociku a naspat sme sa museli vratit.

sofia2008
17. aug 2010

@matelko1 mame sa fajn, tak len dufam, ze stastne dorazime domov 🙂
jeej, pozeram, ze uz mate prerezane zubky 😵 ako ten cas rychlo leti..to pocasie je fakt otrasne, meni sa kazdu chvilu, ani si nechcem predstavit, ako to bude o par rokov 😒

celiakia
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
celiakia
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lora2
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lusinkaj
18. aug 2010

@sofia2008 ty si sikulka aj s Emmkou 🙂 tak sa len drzte aby ste boli v poriadku 🙂
ja sa mam dobre...tiez uz ratam kedy to budeme mat za sebou,ale este musime vydrzat aby boli male v poriadku 😉

kukulik30
20. aug 2010

ahojte
@matelko1 dovolala som sa az na druhy den, ale neva, objednal ma 22dc..to je 6. 9. 😉 ved uz aj nacase, lebo moja ziadost plati do oktobra, cize najvyssi cas vybrat lieky a zacat stimulku 🙂

matelko1
20. aug 2010

ahojte.prajem pekny den 🙂

lusinkaj
22. aug 2010

ahojte 🙂
co je tu nove? 🙂
mi sa mame dobre,ale noci su tazkeeeeeeeeeeeeee 😀 😝
@matelko1 vy sa mate ako?drobci?

matelko1
23. aug 2010

ahojte.prajem pekny den.cely vikend som tu nebola,nebolo cas,mali sme nabity vikend.bol tu mm synovec,hra hokej v canade-toronte,tak sme sa mu venovali,potom sme boli u kamarata,pozval nas na gril party a vikend je za nami.

sofia2008
24. aug 2010

ahojte, pekny den 🙂
na dalsi tyzden uz budem v nedelu doma..ako sa mate? 🙂

deni73
24. aug 2010

@matelko1 Ahoj. Ešte by som sa spýtala, ako často treba chodiť na kontrolu počas prípravy, nakoľko nie som z Košíc. Aká dlhá je vlastne príprava tela, kým prebehne oplodnenie. A nakoniec, koľko sa platí, mne spomínal Herman cca. 300 eur za lieky, ale určite sú aj iné poplatky. Ďíky

mima263
24. aug 2010

@deni73 - IP

ma77
24. aug 2010

ahojte som tu nova chcem sa s vami poradiť rozmyšlam o ivf a som blizko ke ale našla som na nete 3 centra a neviem si vybrat kde mam zavolat ktore z tých troch je najlepšie a ked sa objednam či musim mat papiere od svojho gynekologa alebo nie a či sa plati za 1 konzultáciu dakujem