Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

matelko1
7. feb 2011

@sofia2008 dobra foto....ak si to ty samozrejme 🙂
@svetluska23 julia sa ani mne zatial neozvala.v tej teme je aj lusinkaj....ak budem vediet nieco nove,dam ti vediet.ale myslim si,ze ti povoli vstup.

sofia2008
7. feb 2011

@lusinkaj hej moja, svadobna 🙂

sofia2008
7. feb 2011

@matelko1 dik, to je zo svadby 🙂 akurat sme dosli domov, 3 hodky vonku, slniecko, som myslela, ze je marec, april vonku..ja sa modlim, aby uz zima neprisla a bolo stale teplo 🙂 mala vcera zakaslala len dvakrat cez cely den a dnes iba raz, ale v stredu to urcite poviem dr.

matelko1
7. feb 2011

@svetluska23 uz ti napisala julia,tak stretneme sa aj v teme dvojickove maminy

matelko1
7. feb 2011

@sofia2008 u nas je hmla,otrasne pocasie.ani von som nesla.pritom chodime za kazdeho pocasia,len tuto noc maxim nespal,tak som myslela,ze ak zaspia obidvaja vykvacim sa aj ja,le zatial sa mi nedari,maxim spi,alex vystraja v postielke,tak som si urobila kafe..

lusinkaj
7. feb 2011

@sofia2008 vazne?krasna 😉
@matelko1 moja,vy ste mali nutr.HA ake sa mozu kase do toho davat..chcem na noc

sofia2008
7. feb 2011

@matelko1 u nas sme my male take tri dni, nebola hmla, ale sialeny vietor s drobnym dazdom 😒 idem dnes studovat o prikrmoch, lebo o dva tyzdne zaciname..tak sa ta potom popytam, ked nieco nebudem vediet, lebo ty vsetko vies 😵

sofia2008
7. feb 2011

@lusinkaj dakujem 🙂

matelko1
7. feb 2011

@sofia2008 jasne pytaj sa a vsetko neviem 😀

matelko1
7. feb 2011

@lusinkaj vies co su aj HA kase do mlieka,ale mne nechceli chlapci to ani pit.ja som kupovala hami kase,sunarka s vodou rieditelne,nic im nebolo...

matelko1
7. feb 2011

@lusinkaj najprv skus len trosku do mlieka pridat a potom postupne pridavaj aby si dievcata zvykli,lebo mlieko je sytejsie a ked hned das tolko odmeriek co pisu,tak ti to nemusi vypit.

sofia2008
7. feb 2011

@lusinkaj
@matelko1
zabudla som vam povedat, ze vas pozdravuje moj mm a ze mate jeho velky obdiv /aj moj/, ako to skvelo zvladate s dvoma detickami 😵 😵 😵 😵

matelko1
7. feb 2011

@sofia2008 dakujeme 🙂 ,ale keby ze mas aj ty dve tak nic ine by vam neostavalo,len najst system a potom to uz ide.

ma77
7. feb 2011

@matelko1 juj ale maš krásne tie detičky musite byť šťastný rodičia 😉

matelko1
7. feb 2011

@ma77 jej dakujem,veru sme stastni,a neboj budes aj ty,prajem ti to,len este nenastal ten spravny cas ....ja som si vzdy tak rozpravala a vidis prisiel ten cas 🙂 ..chce to hlavne klud,nemysliet na to.

ma77
7. feb 2011

@matelko1 tak nemyslieť na to vieš že sa to ani neda ale tak snažim sa aspon maš 2detičky naraz ja mam tiež už dceru ale už je velka a samostatna ale som šťastna že ju mam strašne by sme chceli surodenca všetci a hlavne dcera tak urobim preto všetko čo sa da 😉

matelko1
7. feb 2011

@ma77 ja viem,neda sa to,ale ja som sa snazila na to nemysliet,povedala som si,ze co ma byt,tak to bude....ale pevne som verila,ze nas panbozko obdari a vyslo to,som rada,ze mam naraz dvoch chlapcov,jednou ranou,dve muchy 😀 ..
treba stale dufat,a dcera uz kolko ma rokov.

lusinkaj
7. feb 2011

@matelko1 dakujem matelko..cize kludne mozem kupit hami..mala si tu na dobru noc?aku si prvu kupila?a ke dim davam na noc 150ml kolko mam dat tam odmerky kase?dakujem 🙂
@sofia2008 pozdrav manzela 😀 🙂 veru,je to tazke...ale niekde sa pise ze nie kazdy moze mat dvojicky,len ten kto sa vie o ne postarat 😉 Bianka si kychla,potvrdila,ze je to pravda 😉

sofia2008
7. feb 2011

@lusinkaj tak tak 😵 jej tebe piju 150ml, krasa, my sme sa ledva dostali na 120ml, aj to nie vzdy 😠 ale vcera sme mali krasny den, jedli sme 6 x po 120ml..to sa este nikdy nestalo, ale aspon sme dosiahli metu, ze jeme 6x denne, aspon nieco 😒

ma77
7. feb 2011

@matelko1 dcera ma 13 a je taka samostatna tak by mi aj pomohla aj by som sa mohla venovať druhemu dieťatu na 100% 🙂

lusinkaj
7. feb 2011

@sofia2008 no tolko vypiju....hladosky 😉

walle
7. feb 2011

ahojky dievčence!!! lusi, matelko...sofi ....atď.

vám sa tu žije!!! ešte stále ste tu??????????????? mamičkujete vo veľkom, to je krása...ja som sa iba prišla mrknúť...myslite na mňa 14.2. idem na operáciu...a neviem, čo ma čaká...či laparoskopia či laparotomia...či po tej operácii ešte budeme mať nádej na bábo alebo všetko sa pochová... 😔 a odstránia mi vaječníky...

objímam vás

sofia2008
7. feb 2011

@walle jej ahoj..drzim ti silno silno palce, aby to dobre dopadlooooooooo 😵 😵 😵 😵 😵 😵

svetluska23
8. feb 2011

dobré ráno všetkým.my sme mali urevanú noc.

svetluska23
8. feb 2011

ale ráno spali od piatej do siedmej tak som pospala aj ja. teraz opäť zaspali, asi dobiehajú noc

sofia2008
8. feb 2011

dobre ranko 🙂
@svetluska23 tak ti mozno este potiahnu pekne doobedu 🙂

svetluska23
8. feb 2011

@sofia2008 no už mám janka hore

matelko1
8. feb 2011

@walle ahoj.davno si tu nebola.minule som si uz na teba spomenula,ze ako sa mas a co mas nove.budem drzat palce.

marcelka83s
8. feb 2011

Ahojťe chcem sa spýtať dievčat ktoré boli u dr.Hermana na Ket ,či dostali nejaký papier o tom že majú ešťe u ňho v mraze nejaké embryjká,mne sa stalo ,že už som sa sním dohodla že idem na ket začala som už užívať estrimax,tak o dva dni som mu volala a opýtala som sa ho na počet mojích enbryjok,a on mi povedal že bohužial nemám bola som si istá,že mi tam ostali štyri lebo mne sa oplodnili sedem stoho mi jedno dávali pri et a dve pri Ket ,lenže oni mi nepovedali ,že pri Ket mi rozmrazili všetky šesť ,vedela som len o tom že ich rozmrazuju po dve a ked obydve prežijú tak mi ich vložia .Nevieťe ja si myslím ,že to je informácia o ktorej by som mala už vedieť hned po Ket alebo ako to je ,som trošku nahnevaná☹

broskina
8. feb 2011

ahoj marcelka, ja som na Ket nebola, ale mne sa stalo, že po IVF mi mali zmraziť 2 embryjka..a ked som mala zaplatiť za zmrazenie, tak mi povedali,že nic sa zmrazovať nebude, že embyjka nie sú... 😠 ...